Opinie o hotelu Plamena Palace
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Plamena Palace

• Piękna, długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza ok. 250 m od hotelu.
  • Dla dzieci: mała zjeżdżalnia, poój zabaw, dmuchany zamek do zabaw, miniklub (4-12 lat), brodzik.
  • Centrum urokliwego miasteczka z mnóstwem atrakcji w odległości ok. 1 km.
  • Świetne położenie: sklepy i bary ok. 100 m od hotelu, do najbliższego aquaparku - Aqua Planet ok. 800 m.

Maria Kaczmarska

• Zalety Hotel położony blisko plaży i centrum. Posiłki w hotelu bardzo dobre i w przystępnej cenie. Bardzo czysto. Profesjonalna obsługa.
    • Wady Nie zauważyłam.

Pobyt bardzo udany. Spędziłam w hotelu 7 dni wraz z dwójką dzieci w wieku 11 i 13 lat. Pokoje w hotelu przestronne, czyste, klimatyzowane, z TV, minibarkiem (dodatkowo płatny), suszarką do włosów, ręcznikami (możliwość codziennej wymiany). Mieliśmy wykupioną opcję ze śniadaniami, które były mega obfite. Zdecydowaliśmy się również na obiady, które kupowaliśmy w hotelowej restauracji - dwudaniowy obiad dla 3 osób to ok. 30 BGN, a na mieście 40 BGN. W hotelu opłaca się również dokonywać wymiany walut (korzystniejszy kurs). Basen przy hotelu nie był zbyt duży, ale nie było problemów z pływaniem, a nawet zabawą w nim. Ogólnie bardzo polecam i zastanawiam się, czy nie wrócić tam w przyszłym roku.

Ola

• Zalety Czysto blisko morza

Polecam, obsługa wspaniała ,czysto i blisko morza oraz do centrum miasta.Posiłki smaczne

Mariola

Hotel dla wymagających klientów, bardzo czysto, posiłki bardzo smaczne . Polecam

• Zalety Dla ceniących spokój i komfort.
    • Wady Mały basen.

Idealna lokalizacja, przemiła obsługa, dobry standard

Dorota

• Zalety Blisko na plażę oraz ?centrum?, czysto, codziennie sprzątane pokoje, bardzo miła obsługa, ogólnie przyjemny hotel.
    • Wady Jedyna wada, to jedzenie. Dobre były tylko śniadania w formie bufetu.

Bardzo fajnie spędzony urlop, hotel w bardzo dogodnej lokalizacj, wszędzie blisko. Z basenem i małą siłownią i kantorem na miejscu.

Jerzy

• Zalety Miła obsługa, smaczne posiłki, duże ładne pokoje, blisko do plaży.
    • Wady Trochę mały basen jak na taki hotel .

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany, ładny duży pokój, posiłki smaczne obfite . Miasto pełne tanich i smacznie podających tawern i kawiarni. Ogólnie wszystko na 5.

kryszbis

• Zalety Cicho i Spokojna
    • Wady Hotel nastawiony na niewymagających klientów

Spędziliśmy w hotelu 2 tygodnie na przełomie sierpień/wrzesień.Hotel w spokojnej i cichej okolicy do plaży około 15 min.spacerkiem.Plaża ładna piaszczysta szeroka ale niestety dużo zanieczyszczeń w szczególności po konnych przejażdżkach.Co do wyżywienia w hotelu to bardzo monotonne codziennie praktycznie to samo w różnych postaciach przerabiane na okrągło a co najgorsze to zimne posiłki zarówno rano jak i na obiadokolacji t.z jajecznica zimna,jajka sadzone zimne mięsa ledwo ciepłe,frytki jak guma i zimne,wędliny-3 rodzaje przez dwa tygodnie itp.Dla pomysłowych jest mikrofalówka do podgrzania potraw np.jajecznicy-śmieszne.Więcej nie będziemy się rozpisywali bo to tzeba przeżyć.Na koniec coś na poprawę humoru,lodówka w pokoju tylko do użytku jako mini bar hotelowy,gość hotelu jest o tym poinformowany na piśmie i nie wolno mu w niej trzymać swoich produktów-hotel 4**** przy upale 30*.Przydarzyło nam się zbić szklankę nie kryształową za którą przy wymeldowaniu musieliśmy zapłacić 5 Lewa a na paragonie widnieje usługa turystyczna w w restauracji pije się z poszczerbionych filiżanek.Zdecydowanie nie polecam.

Ela

• Zalety Położony z dała od zgiełku miasta. Obsługa bardzo miła, pokoje bardzo czyste.
    • Wady Dość daleko od plazy.

Polecamy dla rodzin z dziecmi. Codziennie popołudniu rozstawiany był dmuchany zamek do skakania. Dzieci się nie nudziły! Śniadania w formie bufetu, każdy znajdzie coś dla siebie.

• Zalety Bardzo blisko plaży oraz centrum miasteczka, spokojne miejsce, bardzo miła i pomocna obsługa mówiąca w języku angielskim, niskie ceny , duże pokoje
    • Wady Pokoje staroświeckie , jedzenie szczególnie mięso słabej jakości ,

Byłam na wakacjach w Primorsku w połowie września 2017 - pogoda fantastyczna, codziennie ok 26 st więc można się było wygrzewać na słońcu do woli; Hotel moim zdaniem całkiem przyzwoity , bardzo duże i przestronne pokoje z wyposażaniem łóżko, kanapa stolik, krzesła (byliśmy ze znajomymi więc wieczorem mogliśmy spokojnie odpocząć w jednym z pokoi i np. pograć w planszówki) natomiast niekoniecznie nowoczesne. Pokoje sprzątane codziennie, nie pamiętam jak często były wymieniane ręczniki i pościel ale na pewno nie narzekaliśmy. Obsługa sympatyczna, można było dogadać się po angielsku. W hotelu obok można wypożyczyć rowery, bardzo polecam na wycieczkę po Primorsku. Jedzenie bez rewelacji (ale to moja subiektywna opinia, bo znajomi którzy byli ze mną stwierdzili że bardzo im odpowiada, było go dużo i różnorodne): mięso słabej jakości, dużo potraw typu cięzkie makarony, zapiekanki z ziemniakow, mięso z sosem ale były tez sałatki, pizza a na śniadanie całkiem smaczne naleśniki smażone przez kucharza na bieżąco. Nasz pakiet (śniadania i obiadokolacje, za calość zaplacilismy bardzo malo bo ok 1200 lub 1300 zl za 7 dni) nie obejmował napoi ale po przyjezdzie okazalo sie ze napoje zimne i gorące a takze slabe alkohole (słabe, bo rozodnione piwo i niekoniecznie smaczne wino) byly no limits. Ceny w hotelu są dość niskie wiec piwo butelkowe czy drinki były w naprawdę dobrej cenie. Hotel posiada nieduży basen, woda we wrześniu była już dość zimna ale przy upale w dzień można było się spokojnie kąpać. We wrześniu kończy się już sezon, wiec było naprawdę spokojnie natomiast część pubow czy barów na plaży była już pozamykana. Podusmowując, hotel i wakacje w Primorsku polecam osobom ktore nie szukają luksusów i lazurowej wody, a chcą poleniuchować na słońcu za niski budżet :)

UB

• Zalety Blisko morza,do centrum zaledwie 10min,hotel położony w fajnym miejscu cichym zdała od głównej ulicy,
    • Wady Mały basen,i zbyt monotonne posiłki.

Polecamy hotel i jego położenie wszędzie dosyć blisko,okolica spokojna, morze w zasięgu wzroku,jedzenie dobre jak i w hotelu tak i na mieście, milo sympatycznie warto się wybrać. Pogadam w tym okresie jest bardzo fajna nie jest upadnie ani za gorąco w sam raz.