Opinie o hotelu Poseidon
Grecja / Chalkidiki

Poseidon: basen

• Bezpośrednio przy hotelu znajduje się ładna, piaszczysto-żwirowa plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Dla aktywnych: basen, kort tenisowy, siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka.
  • Z myślą o najmłodszych: brodzik, animacje, mini klub, plac zabaw.

jolanta

• Zalety piękne połozenie, bardzo czysto,zadbany teren wokół

Gorąco polecam. Urokliwość miejsca, urzekająca roślinność, wokół uśmiechnięci ludzie, naprawęe warto spędzić tam wakacje.

Danuta

• Zalety Odnowione pokoje
    • Wady Mała dbałość o jakość posiłków i napojów dania zimne w bufecie

Ogólne wrażenie jest całkiem dobre Niestety poza tym hotel rozczarowuje Restauracja zasługuje co najwyżej na miano stołówki a detale takie ja np brudna ściereczka do trzymania chleba, nie wymieniana przez 10 dni odstrasza

• Zalety - super miła i uprzejma obsługa, zarówno na recepcji, jak i w restauracji i poolbarze oraz ekipy porządkowo-sprzątającej - możliwość wypożyczenia samochodu - animacje 6 dni w tygodniu - duży basen - kameralna plaża - super widoki - ok. 10 km do najbliższego miasteczka
    • Wady - trochę kiepsko zaopatrzony jedyny sklepik z pamiątkami i artykułami pierwszej potrzeby - bus jeżdżący pomiędzy hotelem a miasteczkiem nie posiada klimatyzacji, co w upalne dni jest szczególnie uciążliwe, chociaż podróż trwa tylko 15 minut i naprawdę warto

Hotel to tak naprawdę kompleks piętrowych budynków mieszkalnych, pomiędzy którymi znajduje się mnóstwo zieleni oraz stylowe kamienne ozdoby, a także palmy oraz drzewa oliwkowe. Super czyste pokoje, sprzątane codziennie. Codzienna wymiana ręczników i pościeli. W pokoju sejf, lodówka, klimatyzacja, duży balkon z suszarką na mokre rzeczy. Jeśli ktoś szuka miejsca do prawdziwego wypoczynku to szczerze polecam.

• Zalety Czysto, cicho, elegancko i przemiła obsługa.
    • Wady Powtarzalne posiłki

Doskonały hotel do rodzinnego wypoczynku. Szczerze polecam.

Rafal

• Zalety Położenie super, jeśli ktoś potrzebuje odpoczac w ciszy z dala od miasta. Duży basen, plaża z bezpłatnymi leżakami, czyste pokoje, duże balkony.
    • Wady Brak znaczacych wad jak dla mnie

Pobyt jak dla mnie udano. Szczególnie polecam dla rodzin z dziecmi. Pewnie osoby ktore chca sie wyszaleć beda lekko zawiedzenie bo nie jest to typowy kurort z dostepem do klubów etc. Dla mnie to jest to czego szukałem i z pewnoscia bym jeszcze raz tam pojechał.

Maria

• Zalety Położenie, hotel, basen, obsługa, czystość.
    • Wady Trochę denerwował mnie dziwny zapach w naszym pokoju....chyba coś z kanalizą nie tak. Byliśmy w budynku G. Nie spodobało mi się też to, że zostaliśmy ulokowani w budynku przy placu zabaw, mimo iż nasze dzieci nie nadają się już do piaskownicy.

Jeżeli ktoś lubi ciszę spokój i brak tych wszystkich nocnych rozrywek to polecam. Dookoła nic nie ma. Nie ma gdzie pospacerować. Plaże w pobliżu też takie sobie. Sama zatoka przy hotelu ładna. Zdecydowanie druga strona Sithoni ładniejsza jeżeli chodzi o plaże. Niektóre zrobiły na Nas niesamowite wrażenie.

Eugeniusz

• Zalety kameralny i fajnie położony

Miła i komunikatywna obsługa .Fajna okolica, ciepła i czysta woda w morzu.W nocy cisza i spokój.

Agata

• Zalety polozenie, czystosc, standard pokoi, otoczenie
    • Wady FATALNE wyzywienie, srednia jakosc obslugi w recepcji - nie wszyscy sa pomocni

Piekne polozony osrodek w zadbanym ogrodzie, do plazy doslownie 2 minuty. Piekna zatoczka, plaza zwirowo-piaskowa, czysta, duzo lezakow z parasolami. Nic praktycznie wokol, troche koniec swiata. Zaleta to malo ludzi, cisza, spokoj, wada- nie bardzo jest dokad isc na spacer. Dojazd z lotniska to 2 godziny, wiec nie najgorzej. Wada hotelu jest fatalne wyzywienie, restauracja to praktycznie stolowka , wiekszosc potraw to z mrozonek - kalafior, brukselka, brokuly, marchewka, frytki, paluszki rybne, ryba. Do tego makarony, pizza z przemyslowego ciasta, fasolka z puszki, czasami papryka z puszki. Bardzo malo swiezych warzyw- pomidory czesto niedojrzale, troche najtanszej papryki, niesmaczne oliwki, czasami krojony ogorek, kapusta. Owoce w srodku lata to malenkie brzoskwinie i nektarynki i sliwki, ktorymi mozna bylo zabijac, zeszloroczne jablka, i pomarancze, raz dziennie arbuz ale niestety nie zawsze smaczny i raz dziennie melon. Wino stolowe do przyjecia. To wszystko podane w sposob nieapetyczny. Pieczywo smaczne, tzatziki tez dobre. Oszczedzaja na jedzenie mysle ze na osobe na dzien jest przrznaczone nie wiecej niz 5-10 euro. Szkoda bo to troche popsulo nam pobyt, chodzilam glodna, nie lubie zjadac byle czego.

Przemek

• Zalety Hotel położony w malowniczym miejscu, pokoje hotelowe w osobnych domkach, blisko do basenu, jadalni, restauracji i baru, idealna baza wypadowa do zwiedzania dawnej starożytnej Macedonii.
    • Wady Dla rodzin z dziećmi absolutny brak wad. Hotel nie dla szukających nocnych rozrywek.

To było 7 dni spędzonych z rodziną w świetnym miejscu, idealnie nadającym się właśnie na rodzinny wypoczynek. Nawet najwybredniejsze dziecięce brzuchy znajdą tu sobie coś do pochłonięcia (lody w dowolnych ilościach). Hotel jest położony w spokojnym, trochę odludnym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Każdy znajdzie tu jakieś zajęcie dla siebie. Hotel umożliwia czynny wypoczynek i samodzielne zwiedzanie Półwyspu Chalcydyckiego. Gorąco polecam.

Aleksander

• Zalety piękny ogród, miła obsługa, plaża, położenie na uboczu (nie każdemu to pasuje)
    • Wady brak baru bezpośrednio przy plaży,

Położenie hotelu na uboczu, jeśli ktoś szuka wieczornych rozrywek po za hotelem to zdecydowanie odradzam, dla mnie położenie idealne, bardzo miła obsługa, hotel po remoncie, nowocześnie wykończone pokoje jeśli komuś na tym zależy nie zawiedzie się, jedzenie bardzo dobre, bardzo dobra organizacja biura podróży.