1248 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Szerokie plaże idealne do opalania i kąpieli
Promenada z palmami i widokiem na morze
Tygodniowy bazar z lokalnymi produktami i przyprawami
Cisza i spokój z dala od zatłoczonych kurortów
Nie polecam. Nie naleze do osob wybitnie wymqgajacych ale ten hotel czystoscia nie zapewnia nawet minimum.
Blisko plaży, ciekawa okolica
Brudno, jedzenie nie smaczne, monotonne. Pokòj warunki gorsze niz w naszych robotniczych kwaterach
Jesteśmy bardzo zadowoleni podobało nam się polecamy
Dobre jedzenie miła obsługa
Hotel bliziutko morza. Przejście tunelem- rewelacja. Basen mały, leżaków sporo ale w sezonie będzie cięzko znaleźć wolne. Pokoje całkiem przyjemne, brakuje zestawu do parzenia kawki , widok z pokoju na piątym piętrze piękny- widać i góry i morze😊 Jedzonko mi smakowało, spoey wybór- jedynie owoców było mało- jabłka, pomarańcze i tyle... Obsługa reweacyjna, bardzo dbają o czystość- cały czas ktoś chodzi i sprząta- i przy badenie i nad morzem. Animacje są- super-mini disco dla dzieci prawie codziennie, dla starszych niestety nie i tego mi brakowało. Ogólnie jak na cenę którą zapłaciłam jestem bardzo zadowolona.
Lokalizacja, widok z balkonu, obsługa
Mały basen i głęboki- 1,60. Brak zestawu do parzenia kawy
Hotel najwyżej 3 gwiazdki , obsługa jako taka,trudno się porozumieć,windy fatalne,mini barek w pokoju,tylko woda.
Blisko i łatwo dojść do plaży, dużo leżaków.
Jedzenie z dnia na dzień coraz gorsze,zimne,napoje rozwodnione,drinki słabe mało alkoholu,barmani leją minimalną ilość wódki i whyski czekają na napiwki.Wszystko w plastikowych kubkach,kawa w papierowych.
Godny polecenia hotel. Świetnie położony z prywatną plażą z ratownikiem. Hotel czysciutenki, bardzo ładny, przemiła uśmiechnięta obsługa, duży wybór lokalnego jedzenia
Czystość, położenie, bary, obsluga
Mały minusik basen głębokość 1,6 metra dla słabo pływających zbyt głęboko
Fajny, przytulny hotel, miła obsługa, świetna okolica.Pokój i łazienka duże i przestronne. Jak za cenę którą zapłaciliśmy nie mam żadnych zastrzeżeń a wrecz przerósł nasze oczekiwania. Jedzenie i regionalne smaki to kwestia gustu... no chyba że ktoś liczy na krewetki, łososia to się może mocno zdziwić ;)
- widoki - okolica - obsługa - pokój
- spa, bardzo naciągają, nie polecam ! (...)(...)
Bardzo mi się podobało wygoda dobre jedzenie czystość i miła obsługa ..dobra cena przed sezonem .Plaża kamienista ale buty do wody i w ogóle to nie przeszkadza..oceniam pobyt bardzo zadowalający z malutkim minusem .brakowało mi różnorodności i większego wyboru w owocach .potrawy bardzo smaczne duży wybór .polecam ten hotel 👍
Hotel adekwatny do ceny, miła obsługa, klima nie działa tak jak trzeba ale na przełomie maja i czerwca, do wytrzymania.
Smaczne jedzenie, miła obsługa, adekwatny do ceny.
Wszystko super oprócz jak na sezon owoców brak 7 dni pomarancz i jabłko czystosc obsługa swietna
Duzy czysty
W lobby fotele całe czarne brudne.Plaża same kamienie
Po zakwaterowaniu o 14 dostaliśmy pokój po wejściu do pokoju w toalecie deska sedesowa urwaną i pęknięta, deszczownia w prysznicu była cała zakamieniała niechciała lecieć woda żarówka pod prysznicem spalona ciemno jak niewiem podłoga kleiła się. Wielkie rozczarowanie plaża miała być żwirowopiaszczysta a tam kamienie
Pobyt uważam za udany hotel i lokalizacja oceniam na 5
Lokalizacja pyszne posiłki, miła obsługa
Hotel położony przy plaży , z ładnym basenem (basen 1,60) ,leżakami i barem na plaży . Pokoje przestronne ,mieliśmy apartament rodzinny na 6 piętrze , sprzątany na bieżąco. Jedzenie bardzo dobre ,alkohole gatunkowe ,piwo ,drinki ,kelnerzy i animatorzy super. Ogólnie pobyt bardzo udany .Wahałam się po przeczytaniu opinie ale naprawdę byliśmy bardzo zadowoleni . Polecam jak najbardziej .
Jedzenie ,alkohol ,bliskość morza ,duży apartament.
Osobom niepływającym przeszkadzała głębokość basenu ale to szczegół.
Byliśmy z mężem tylko 5 pełnych dni., a zdążyliśmy się oboje pochorować. Jedzenie okropne w smaku i z wyglądu, Był to mój 11 wyjazd do Turcji , 9 hotel. Nie raz byłam w mniej gwiazdkowych ale było smacznie i zdrowo. Nie wróciła bym ponownie do tego hotelu. Kocham słońce i pod tym względem Turcja jest super. Ponowny wyjazd w maju mam nadzieję że się nie zawiodę 😁😁
Hotel ładny ale potrzebuje remontu , co do obsługi nie mam uwag pokój sprzątali codziennie.
Hotel położony na brzegu morza, widok nie samowity
Blisko plaży, blisko miasta .
Hotel położony w pięknej okolicy czysto bliziutko do plaży polecam
Rewelacyjna obsługa. Ratownicy najlepsi na świecie
Piękny widok z balkonu zarówno na morze jaki na góry
Brak
Super wyjazd zdecydowanie jesteśmy zadowoleni za rok wracamy ❤️❤️
Blisko plaża sklepy.
Długi czas oczekiwania za winda
W opisie pokój bez balkonu ok tak miało być ale okna tak cienkie jak zabudowy balkonów, mało tego nie szczelne wszystko było słychać, wiec ze snem bardzo słabo.... Obsługa męska zwłaszcza bary nieuprzejma, leżaki na plaży porażka bez materacy goły twardy plastik....Do wszystkiego obsługa co wydłużało kolejki bo jedna osoba nalewała i alkohol i napoje czy tez kawę, lody, kebaby. Strasznie wydłużało to czas a człowiek czuł się okropnie stojąc w kolejce...Pokój był sprzątany to fakt ale w łazience nieprzyjemny smrud szamba. ...
WiFi na terenie całego obiektu i na plaży Ciepła zupka w godzinach 23-00
Leżaki bez materacy Kolejki wydłużone do wszystkiego gdyż wszystko przygotowywała obsługa (jakby automaty z kawą i napojami nie mogłyby być obsługiwane przez chętnych gości Znikomy wybór owoców (a mają tyle tego) W łazienkach smrodzik... łazienki na plaży w stanie opłakanym.... Basen nie podgrzewany więc i woda zimna jak lód....
Hotel w skrócie -: NIEPOROZUMIENIE! Status 5* powinien być natychmiast zmieniony na góra 3*. Pleśń, wystające kable że ściany w drzwiach balkonowych. Brodzik pod prysznicem nie odprowadza wody, dzięki czemu zalana łazienka jest codziennością... Jedzenie monotonne do urzygu. Z owoców tylko arbuz i jabłka, chociaż dookoła wszędzie plantacje bananów, granatów, awokado i łąki, czego na 10 dni pobytu nie było ani razu... Hotelowy gym to jakiś żart!!! Orbitrek, który nawet nie da uruchomić, jedna sztanga, zestaw hantli 2x10 kg, drugi 2x 20kg. Żart?????
Lokalizacja. I tylko to!!!
Gym. Pokoje. Jedzenie
Pobyt w hotelu udany, basen i ślizgawki fajne. Otoczenie hotelu ladne,przejście na plażę tunelem. Bar na plazy ok,leżaki darmowe. Internet darmowy działał świetnie nawet poza hotelem. Jedzenie dobre, każdy znajdzie dla siebie coś od wegetarian po mięsistych wyjadaczy ;) słodkości tez duzo, lody popołudniu i jako dodatek do kolacji. Drinki dobre nierozwodnione. Kids club dla dzieci tez fajny-syn zadowolony,nie nudzil się. Polecam hotel jak najbardziej.
Dobrze działający internet, drinki, lokalizacja, obsługa.
Tripadvisor