Prima Life Makadi Resort & Spa

Prima Life Makadi Resort & Spa: teren hotelu

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw, mini klub, basen z minizjeżdżalnią.
  • Bogata oferta rekreacyjno-sportowa: kort do squasha i tenisa, koszykówka, siatkówka plażowa, piłka wodna, siłownia.
  • Atrakcyjna lokalizacja: hotel położony tuż przy plaży, ok. 35 km od centrum Hurghady, ok. 30 km od lotniska.
  • Fantazyjne baseny z leżakami w wodzie oraz wodnym barem i zjeżdżalniami
  • Wylot z Katowic All inclusive 24h
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Wojtek
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety .
    • Wady .

Hotel lata świetności ma za sobą. Położenie i plaża wynagradza wszelkie niedociągnięcia. Obsługa miła i pomocna . Ogólnie OK. Adekwatny stosunek jakości do ceny.

Paweł z rodzina

• Zalety Miła obsługa przestronny i czysty hotel

Bardzo fajny hotel wspaniały personel prywatna plaża czysta zadbana dużo jedzenia dbają o porządek w pokojach polecam ????

EWA

• Zalety WSZYSTKO
    • Wady CHYBA ANIMATORZY NĘDZA

WSZYSTKO OK BARDZO POLECAM ALE TRZEBA PAMIĘTAĆ,ŻE TO DALEKO OD MIASTA -MOŻNA CHODZIĆ MIĘDZY HOTELAMI ALE ODPOCZYNEK WSPANIAŁY

Patrycja

• Zalety - czysta, piaszczysta plaża, brak kamieni w wodzie - piękne rafy koralowe, - roznorodne jedzenie, - bardzo mila obsluga, - w dzien animacje na plazy (zumba, aquadance , siatkówka)
    • Wady - brak atrakcji po godzinie 17 (nie liczac godzinnej animacji o godzinie 21) -hotel daleko od miasta , wiec jesli nic nie dzieje sie w srodku to po kolacji mozna isc spac ;)

Polecam bardzo serdecznie, tygodniowy pobyt uwazamy za bardzo udany :)

Urszula

• Zalety kameralny hotel położony przy samej plaży w zatoce więc, bez odpływów, małe kolorowe rafki przy hotelu w płytkiej wodzie przy Prima Life i położonym obok hotelu Fort Arabesque oraz dostępność do pięknej rafy z pomostu przy hotelu Grand Makadi 20 min spacerkiem piękną promenadą , możliwość spacerów plażą lub promenadą z piękną roślinnością wzdłuż innych hoteli w zatoce Makadi Bay, odnowione pokoje, łazienki, bardzo dobre jedzenie (urozmaicenie, jakość), aktywni animatorzy
    • Wady nieistotne

Byliśmy w Prima Life 4 razy a w Hurghadzie wielokrotnie również w innych hotelach gdzie trudno trafić przy hotelu na kolorową rafę ... bo dla pływania na rafie jeździmy do Egiptu. Hotel wybraliśmy 4 raz z powodu jego kameralności , położenia w przepięknej zatoce Makadi Bay z dala od miasta bo tak lubimy. Dno w wodzie przy hotelu jest piaszczyste (w innych hotelach często występuje skała koralowa i są bardzo duże odpływy uniemożliwiające pływanie w morzu przy hotelowej plaży). W stosunkowo płytkiej wodzie można posnurkować i cieszyć oczy ogladając kolorowe , liczne małe rafki z rybkami. Dla nas największą zaletą tego hotelu jest możliwość spacerów w jedną i drugą stronę plażą lub promenadą spacerową z bujną roślinnością wzdłuż zatoki Makadi Bay obok innych hoteli. Dodatkowo codziennie chodziliśmy na piękny pomost przy hotelu Grand Makadi aby podziwiać duże , nie zniszczone jeszcze rafy a jak na Hurghadę to żadkość ( oczywiście nie tak piękne jak w Marsa Alam). Infrastruktura hotelu nie jest zużyta i widać, że cały czas pracują nad poprawą standaru obiektu (pokoje i łazienki są przestronne i świeżo odremontowane ). Wyżywienie urozmaicone, smaczne i nie do przejedzenia dla każdego coś dobrego (serwowane razem z smacznymi alkoholami w restauracji, barze przy plaży, basenie) , wiem co mówię bo mam porównanie. Spotkałam się w Egipcie z alkoholami , które pachną jak płyn do spryskiwaczy . Obsługa jak zawsze w Egipcie jest uśmiechnięta i sympatyczna bez zarzutu. Animatorzy są aktywni. Oczywiście dla chętnych jest centrum nurkowe, sporty wodne , spa itd. dla dzieci jest jedna slizgawka , plac zabaw i basen. Dla dorosłych jest jeden duży basen z barem w wodzie. Przy plaży i basenie gra muzyka, więc jest wesoło. Myślę, że pojedziemy tam jeszcze raz na spokojny wypoczynek bo lubimy małe zielone hotele gdzie wszędzie jest blisko, bez stu zjeżdżalni i tłumów.

Krystyna i Danuta

• Zalety Przy morzu, piękny ogród, dobre jedzenie ,blisko lotniska,załoga hotelu miła i pomocna
    • Wady Brak serwetek papierowych na stołówce

Hotel bardzo dobrze usytuowany,przy morzu z pięknym ogrodem, 30 min od lotniska.Obsługa miła i pomocna,niczego nie brakowało.Polecam ten hotel.

Roman i Kamilia
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Nad samym morzem ,super obsługa

To mój i żony 19 raz w Egipcie i 3 w Prima Lifie.Hotel fajny z super obsługą od recepcji po kelnerów i barmanów. W barze na plaży barman który pracuje tam już 10 lat.Dostaliśmy super pokój odnowiony na 1 piętrze z widokiem na basen. Z uwagi na to iż byliśmy w Primie Lifie 3 raz dostaliśmy opaski niebieskie. Woda w morzu ciepła i czysta kolorowe rybki pływają blisko brzegu. Makadi Bay wspaniałe miejsce.Pobyt i lot z Itaką jak zawsze udany, dobre godziny lotu z Wrocławia ,wylot 12.04.2018 o 6:00 i powrót do Wrocławia 19.04.2018 o 15;25. Szczerze możemy polecić ten hotel

Ziuta
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Przepiękna, kolorowa rafa przy brzegu, mnóstwo kolorowych rybek, plaża piaszczysta, ciepła woda w morzu, możliwość spacerów wzdłuż plaży innych hoteli, hotel bardzo czysty.
    • Wady Głośne urządzenia słyszalne w całym hotelu, zimne baseny - niepodgrzewane, mimo leżaków w wodzie i krzesełek w wodzie przy nieczynnym barze. Zimny też basen dla dzieci :(

Byliśmy na początku lutego. Na dzień dobry w recepcji poprosiliśmy o ładny pokój (w paszporcie co nieco). Dostaliśmy nowiutki pokój z łazienką jak salon - cudo, z widokiem na morze, ale cóż z tego - hałas agregatów, które mieszczą się centralnie w tym skrzydle hotelu był nie do zniesienia (budynek nr 9). Zmieniliśmy rano pokój na mniejszy ale (nie całkiem) ale cichszy. Wybraliśmy pokój nr 1204 - budynek nr 1 piętro 2 z widokiem na baseny.. Hotel był prawie pusty, więc można było bez trudu wymienić na inny pokój. Jedzenie OK - urozmaicone, świeże (to co zostało z kolacji trafiało do kosza na śmieci - widzieliśmy to),. Jadłospis to tradycyjnie kurczaki w różnej postaci, ryby, owoce morza krewetki a nawet przepiórki., Na obiad nie trzeba się ruszać z plaży - pyszna pizza z glinianego pieca (7 rodzajów) , sałatki, mięso itd. Bogactwo owoców: obrane pomarańcze, obrane mandarynki, sałatka owocowa, banany, truskawki i wiele innych. Drinki bardzo mocne (nawet za mocne). Kolacja włoska zamawiana przez trzy dni - brak człowieka do zarezerwowania, recepcjoniści nic nie wiedzą, pomógł nam barman ! Animacje w ciągu dnia: rzutki, siatkówka, aerobik w ciepłym morzu (bo do basenu nikt nie wchodził taka zimna woda :( i fajny aerobik na piaszczystej plaży. Animacje wieczorne - słabiutkie, dyskoteka jest, ale nie byliśmy. Można chodzić na spacery przechodząc przez plaże innych hoteli. Hotel nie za duży to plus, ale całodobowe brzęczenie urządzeń to sprawia, że tam już nie wrócimy.

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Piękne położenie, wspaniała zieleń, smaczne jedzenie, ładna plaża, miła obsługa.
    • Wady \\\"zabytkowe\\\" umeblowanie pokoi

Hotel bardzo zielony, wspaniały zadbany "ogród" czysto schludnie przyjemnie polecam zarówno tym którzy chca odpocząc jak i szukającym wrażeń. Plaża piaszczysta czysta, blisko plaży rafa możliwość skorzystania z innych wodnych atrakcji typu nurkowanie, banan, spadochron, motorówka itd. Obsługa bardzo miła pomocna stara się jak może i jak potrafi, nie wyciaga reki po dolara za każdym razem, kelnerzy bardzo mili. Trochę słabe animacje mimo , że animatorów dużo, może to dlatego, że byłem w styczniu obłożenie hotelu średnie i starć sie nie chce? Mimo wszystko same pozytywy. Pokoje duże wygodne pomimo, że meble pamiętają już lepsze czasy ;) łazienki również duże i jak na Egipt czyste, ręczniki na prośbę wymieniana codziennie, ogólnie wszystko sprawia dobre wrażenie. Jedzenie to cos czego najbardziej sie obawiałem ale pozytywne zaskoczenie, dobre wybór tez do zaakceptowania, może troche monotonne i jak już bym sie miał przyczepic to trochę mało mięsa ale to tylko moja opinia spotkałem wielu pozytywnie zadowolonych z posiłków Polaków. Baseny czyste ładne pięknie współgrają z otaczającą je zielenią. Generalnie polecam jak na warunki Egipski bardzo dobry hotel.

Iza

Witam pod koniec wrzesnia br wrocilismy w 4 dorosle osoby z opiniowanego hotelu. Na przywitanie zimny kubek soku jablkowego. Polozenie hotelu super, do najblizszego wiekszego bazaru okolo 20km, do Hurghady okolo 35 km cisza i spokoj :) Plaza prywatna bardzo blisko hotelu, a rafa koralowa piekna, nawet na samym brzegu plazy pokazywaly sie rybki :) Pokoj duzy, nowoczesny, telewizor plaski, klima sterowana indywidualnie. Widok z pokoju na basen i morze. Jedzenie raczej takie sobie choc nie jestem wymagajaca osoba. W ofercie jest all inclusive, lecz to nie jest all. Odstepy pomiedy sniadaniem, a obiadem 3 godziny, obiadem, a kolacja 6 godzin, dobrze ze przekaski trwaja 3 godziny, a o poznej kolacji czy posilku w srodku nocy mozna zapomniec :( Pozne sniadanie tez raczej tylko na sztuke. Jedzenie malo urozmaicone, brak potraw morza, choc rybe jadlam pod dwoma postaciami :D Bardzo malo owocow doslownie kilka rodzai, z ciastami i deserami tez slabo. Ogolnie w hotelu raczej czysto, ale sprzatacze pokoi mogliby sie bardziej przykladac, pomimo dostawania napiwkow. Dwa razy mielismy cos zrobione z recznikow. W pokojach brak zimnej wody pod prysznicem tylko wrzatek. Woda pitna ogolno dostepna na korzytarzach holetu. Na plazy sa sprzedawane wycieczki, ale ceny raczej drogie warto przed wyjazdem samemu poszukac bedac jeszcze w Polsce i porownac sobie ceny na miesjcu. Interent wi-fi dramat, gdy lobby zaczynalo sie zapelniac goscmi nie bylo szans polaczenia sie :( Kupno wlasnego internetu z holetu raczej drogie. Pewnego dnia pewna kobieta z holelu zaczela zbierac opinie na temat hotelu celem polepszenia pobytu gosci w holetu.Nasze uwagi zostaly czesciowe spelnione. Lecz okazalo sie to podstepem, poniewaz za kilka dni przyjechala grupa osob oceniajaca hotele :( Reczniki na plazy i lezaki sa tak samo jak i na basenie. Bar w basenie jest super tak samo lezaki w basenie :P Na plazy sa dwa bary i bar z przekaskami do tego lody i popcorn oraz mrozona kawa. Animatorzy zabawiaja gosci, aczkolwiek wieczorne animacje raczej slabego pokazu. Animacje w ciagu dnia na plazy i na basnie sa mozna fajnie spedzic czas.Plaza pilnowana, przejscia miedzy plazami pilnowane, a policja widoczna. Baseny i zjezdzalnie dla dzieci sa maja co robic.Dla doroslych sa 4 zjezdzalnie. Plaza sprzatana, a wieczorami odkazana. W hotelu sa sklepy z pamiatkami i nie tylko. Restauracje ala carte bez szalowego popisu (czesciowo jedzenie brane z restauracji glownej ) oraz samo zapisywanie okazalo sie trudnoscia zawsze byla zmieniana godzina zapisu na kolacje w ala carte, w ciagu dnia trzeba bylo zrobic kilka podejsc zeby w koncu zapisac sie, z wolnymi miejscami byl zawsze problem, osoba zapisujaca nie czekala na chetnch gosci w danym miejscu, a recepcja zawsze miala problem z rozwiazaniem najmniejszej prosby, zawsze byly wykonywane telefony do innyh osob, bo osoba pelniaca dyzur na recepcji nigdy nic nie wiedziala. Kelnerzy z lobby bardzo zyczliwi nawet napiwkow nie chcieli brac. Drinki w allu nie widoczne odkryte dopiero przed wizyta grupy oceniajacej hotele. Mohito bar przydatny zawsze lecial jakis mecz dla naszych Panów :) Zeby wejsc do holetu trzeba przejsc przez bramke i pilnuje jej ochrona. Brama holetu tak samo strzezona.Ogolnie Egipt bardzo brudny lezy duzo smieci, na ogol mnostwo wojska, policji i ochrony. Polecam wycieczki Luksor, Paradise i Jepp Safari. Polecam samemu zakupic sprzet do snurkowania mam na mysli maski, bo ten na miesjcu na wycieczkach to raczej nie jest godny uzytkowania. Wlasny sprzet przyda sie na rafie w hotelu. Suchy prowiant na wycieczki ktory wydaje hotel nie jest zbyt bogaty w kalorie.