Opinie o hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa

Prima Life Makadi Resort & Spa: teren hotelu

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw, mini klub, basen z minizjeżdżalnią.
  • Bogata oferta rekreacyjno-sportowa: kort do squasha i tenisa, koszykówka, siatkówka plażowa, piłka wodna, siłownia.
  • Atrakcyjna lokalizacja: hotel położony tuż przy plaży, ok. 35 km od centrum Hurghady, ok. 30 km od lotniska.
  • Fantazyjne baseny z leżakami w wodzie oraz wodnym barem i zjeżdżalniami
  • Wylot z Wrocławia All inclusive 24h

Ludwika
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety piękna plaża, rafa koralowa, przemiła obsługa

Polecam hotel w 100% - cena adekwatna , obsługa miła, jedzenie smaczne- duży wybór

Marek N.
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Budynek hotelu bardzo przyjemny i funkcjonalny.
    • Wady Pokoje wymagają odnowienia , ale da się przeżyć.

Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany. Do plaży nad Morze Czerwone bardzo blisko , teren plaży utrzymany w należytym porządku . W barach plażowych jest duży wybór jedzenia i dużo różnorodnych napojów. Jedzenie w restauracjach hotelowych bardzo smaczne i różnorodne. Z pobytu wraz z żoną jestem bardzo zadowolony.

• Zalety Położenie. Dużo zieleni
    • Wady Jako takich - brak

Pozytywne wrażenie. Hotel pierwszą młodość ma zdecydowanie za sobą, ale nadrabia wszystkim innym. Głównie obsługa, posiłki. Goście spokojni. Głównie Czesi. Polecam zdecydowanie. Przy wyjazdach wieczornych, gdy doba kończy się o 12,00 nadal obowiązuje all jeżeli chodzi o posiłki. W przypadku przedłużenia pokoju to 15 dol. od osoby i tylko do 18 jest zarezerwowany. Polecam zdecydowanie.

Damian
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Kameralne położenie Prywatna, czysta plaża Stosunek jakości do ceny Obsługa, obsługa, obsługa
    • Wady Nieistotne - szczegóły w opinii.

Byliśmy w Prima Life w terminie 04.03.2019 do 11.03.2019. Jeśli chodzi o sam hotel - widać, że jest to roczny czy dwuletni kompleks, ale mieliśmy tego świadomość rezerwując wakacje. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej 10/10. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Wyposażenie w porządku, Jeśli chodzi o otoczenie - kameralna okolica, piaszczysta, prywatna plaża i rafy koralowe tuż przy brzegu - super miejsce do wypoczynku czy snurkowania dla początkujących. Co do jedzenia - spory wybór - restauracje tematyczne, kilka miejsc, gdzie można zjeść i kilka barów otwartych 24h. Urozmaicenie posiłków to kwestia indywidualnej oceny, wg mnie solidne 7/10. Natomiast największym plusem jest obsługa - uprzejma, pomocna, miła - także tutaj 11/10 :) Fajna baza wypadowa jak ktoś chce wybrać się do centrum Hurghady lub na wycieczki tematyczne (stosunkowo niedaleko wyspa Giftun, możliwość wycieczek na statku - snurkowanie, nurkowanie, pływanie z delfinami oraz wycieczek typu safari). Reasumując - jak najbardziej fajne miejsce za niewielkie pieniądze. Jeśli ktoś oczekuje cudów za pół wypłaty to proponuję puścić totka, może akurat... :)

Wojtek
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety .
    • Wady .

Hotel lata świetności ma za sobą. Położenie i plaża wynagradza wszelkie niedociągnięcia. Obsługa miła i pomocna . Ogólnie OK. Adekwatny stosunek jakości do ceny.

Basia

• Zalety Plaża bardzo ładna aczkolwiek mała,mnóstwo rybek,możliwość przejścia poprzez ładne tereny na molo ,obsługa miła ,pokoje przestronne ,animatorzy przesympatyczni
    • Wady Ogromne problemy z WIFI ,jedyne miejsce to lobby gdzie można złapać kontakt ze światem ...po 20 już jest problem. Ponieważ przyjemnie i chłodno tam było spędzałam tam dużo czasu , nie mogłam jednak zrozumieć jak w hotelu 5 gwiazdkowym mogą być tak popękane płytki podłogowe...koszmar!!!!! Jedzenie niezbyt urozmaicone i dobre,no w końcu Egipt ,ale można przeżyć.

Hotel przypadł mi do gustu ,mam porównanie bo byłam w Egipcie 16 raz ,ma swoje plusy i minusy .Bardzo podobała mi się plaża z mnóstwem kolorowych rybek i jak się bardzo chce to można i natrafić na płaszczki przy samym brzegu.

Paweł z rodzina

• Zalety Miła obsługa przestronny i czysty hotel

Bardzo fajny hotel wspaniały personel prywatna plaża czysta zadbana dużo jedzenia dbają o porządek w pokojach polecam ????

EWA

• Zalety WSZYSTKO
    • Wady CHYBA ANIMATORZY NĘDZA

WSZYSTKO OK BARDZO POLECAM ALE TRZEBA PAMIĘTAĆ,ŻE TO DALEKO OD MIASTA -MOŻNA CHODZIĆ MIĘDZY HOTELAMI ALE ODPOCZYNEK WSPANIAŁY

Milena Tarkowska

• Zalety Największą zaletą jest rafa koralowa przy hotelu, przepiękne rybki! Hotel czysty, obsługa miła.
    • Wady Jedyny minus to jedzenie. Mimo, że bardzo duży wybór to wiele rzeczy w ogóle nieprzyprawione, niedogotowane/przegotowane.. ale jedzenie w restauracji włoskiej (po rezerwacji) bardzo smaczne.

Hotel czysty, obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna. Rafa przy hotelu cudowna. Koniecznie należy wziąć ze sobą maski do pływania. Jedyną wadą: jedzenie.

Aldona

• Zalety Spokój, dobre jedzenie, położenie przy plaży, blisko raf koralowych , mila obsluga, zadbany ogród.
    • Wady Położony na pustkowiu, daleko do miasta.

Miło że zaproszono gości z Polski na spotkanie z przedstawicielami hotelu. Jednak nie było tam osoby prowadzacej: nikt nie powitał turystów ani nikt nie zabrał głosu, nikt nie przedstawił znajdujących się na sali przedstawicieli hotelu, którzy stali i nie wiedzieli co mają z sobą zrobić. Goście też nie wiedzieli czy spotkanie już się rozpoczęło, czy czekamy na jakąś ważną osobę, czy można się korzystać z przygotowanego poczęstunku. Uważam że było to mało komfortowe dla obydwu stron.