Opinie o hotelu Royal Albatros Moderna
Egipt / Sharm el Sheikh

Royal Albatros Moderna: obiekt

• Bezpośrednio przy piaszczystej plaży w zatoce Nabq
  • Na terenie pięknego ogrodu znajdują się duży basen w kształcie laguny, 12 zjeżdżalni oraz taras słoneczny

Barbara
    Pobyt: Styczeń 2020

Bardzo udane wakacje, super hotel, obsługa hotelowa bez zarzutu, najlepszy hotel w jakim byłam w Sharm. Polecam.

Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Obsługa Pokoje rodzinne Duży teren Jedzenie Czystość
    • Wady BRAK

Byliśmy w Grudniu 2019, pogoda około 24 stopnie celsjusza, baseny podgrzewane wiec śmiało można siedzieć do wieczora, jedzenie urozmaicone i wszystko robione na miejscu,Brak kolejek.Pokoje sprzątane codziennie, pracownicy dbali o czystość w hotelu i na terenie hotelu. Długi pomost drewniany prowadzący do rafy gdzie można snorkować. Codzienne Animacje w dzień i wieczorami. Obsługa pomocna w każdej kwesti. Naprawdę polecamy rodzina 2+2

mariusz

• Zalety Liczne baseny, fajna rafa koralowa, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie
    • Wady hotel jest podzielny na pokoje przed remontem i po remoncie; te przed remontem to niestety standard początku XXI wieku

Hotel sam w sobie ma bardzo dobry standard, liczne baseny i bary, bardzo dobre jedzenie; fajna rafa koralowa; jest jednak jeden poważny mankament hotelu na co należy zwrócić uwagę; a mianowicie część pokoi jest wyremontowana i wygląda super, taki pokój otrzymali nasi znajomi (nr 1841); natomiast część pokoi jest niewyremontowana i taki pokój otrzymałem ja z rodziną; był to pokój rodzinny nr 1818 w którym nie działała prawidłowo zarówno klimatyzacja, jak i wentylacja (smród z toalety). Niestety liczne próby usunięcia problemu przez pracowników hotelu nic nie dały; i ja to rozumiem, skoro infrastruktura w tych pokojach jest już mocno zużyta; nie wymieniono nam również pokoju mimo zapewnień, iż taka wymiana nastąpi. Dlatego aby nie psuć sobie urlopu należy prosić o pokoje wyremontowane.

Małgorzata Górzyńska

• Zalety znakomita obsługa. ze względu na dużą ilość basenów nie potrzeba biegać z rana i rezerwować sobie leżaków/łóżek. wszędzie przy basenach bary i możliwość posilenia się.

Ponieważ mieliśmy rezerwację na pokój standardowy a więc nie oczekujcie na luksusy. Pokój za to b.przestronny i co najcenniejsze z widokiem na "ogród" - także cisza i spokój. Pokoje sprzątane codziennie, łącznie z wymianą pościeli i ręczników. nie zapominajcie o datkach w wysokości 1 USD od czasu do czasu za obsługę kelnerską, w barach oraz przy sprzątaniu pokoi (gwarantuję ułożenie ręczników w łabędzia, krokodylka lub inne zwierzątka. potrafią to robić!). Świetna wycieczka całodzienna statkiem do raf koralowych łącznie z pływaniem i nurkowaniem.

Dorota z mężem i parą przyjaciół

• Zalety Cenię sobie czystość i rzetelność. Bardzo wysoko oceniam pobyt w tym hotelu. Bardzo dobre warunki hotelowe. Pokoje czyste, zadbane. Wszędzie przyjemny zapach świeżości i czystości. Przemiła obsługa, dbająca o komfort turysty. Bardzo smaczna kuchnia, która potrafi zadowolić każde podniebienie ponieważ serwowane posiłki są bardzo różnorodne. Jednym zdaniem komfortowo, bezpiecznie i bajecznie.
    • Wady Brak wad

Polecam dla rodzin z dziećmi ze względu na sporą ofertę animacji skierowanych właśnie dla najmłodszych. Jednak nie tylko. Świetny zespół animatorów dobiera rozrywki dla każdej grupy wiekowej od wczesnych godzin poranka do późnej nocy. Bardzo przyjemne rozrywki, miło i aktywnie można spędzić czas.

• Zalety Bylismy w tym hotelu w maju, było rewelacyjnie. wszystko zgodnie z opisem, czyściutko i przyjemnie. Jedzenie do wyboru, 5 osobnych kuchni daje pełne możliwości dla najbardziej wybrednych. Pokoje przestronne, ładnie wykończone, duża łazienka robi wrażenie. Obsługa bez zarzutu, miła i pomocna.
    • Wady nie znalazłam, jedyna malutka uwaga, brak kosmetyków w łazience, ale to nie problem.Trzeba im tylko \\\"przypominać\\\" bo jak sprzątają, chyba zapominają :)

j.w Największą zaletą była bliskość morza i duża ilość basenów i leżaków, żadnego problemu z miejscem na odpoczynek, polecam wszystkim niezdecydowanym - bo warto wybrać ten hotel! My dostaliśmy pokój może dalej od morza ale za to w zacisznej części kompleksu gdzie można było na prawdę odpocząć, a wszędzie było blisko....Byliśmy z Coralem !

Wojtek

• Zalety Hotel godny polecenia
    • Wady Ogromny i trzeba się trochę nachodzić.

Hotel godny polecenia . Jakość adekwatna do ceny. Posiłki urozmaicone i smaczne. Do wyboru kilka restauracji. Pokoje duże przestronne. W pokoju rodzinnym w każdym pokoju TV. Co jest ciekawostka na terenie hotelu jest biuro podróży i można tam zakupić dużo tańsze wycieczki niż u rezydenta. Wszystko dobywa się legalnie. Będąc wiele razy w Egipcie z czymś takim nie spotkałem się na terenie hotelu. Panowie naganiacze zapraszają. Należy się targować , bo ceny są różne.Wadą jest tylko ogromny obszar hotelu ,ale to nie problem. Polecam wymagającym.

Robert
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety - dużo basenów - fajna plaża - fajna obsługa - dobre jedzenie - pokoje b.czyste
    • Wady Słaby internet, sporo pokoi wymaga jeszcze remontu, mało animacji

Polacy dostają pokoje przed remontem, ogólnie w hotelu mało Polaków. Bardzo mało animacji w okresie zimowym. Jedzenie, napoje , czystość na duży plus.

Maciej

• Zalety 6 basenów dla dorosłych, 4 dla dzieci, ?Łóżka słoneczne? . Zadbany aquapark
    • Wady Aby po snoorkować trzeba przejść przez pomost na wodzie o długości 630m. 65% pokoi po remoncie do końca 2019 mają być wyremontowane wszystkie

Hotel z dużą ilością atrakcji wodnych, bezpośrednio przy plaży. Spory program animacyjny, duża różnorodność przy wyborze jedzenia. Sporo udogodnień i atrakcji dla dzieci ( miniklub, aquapark, animacje, 4 baseny dla dzieci, plac zabaw, łóżeczka dla niemowlaków na zamówienie). Pełne wyposażenie w pokojach, o 14 wymeldowanie ale klienci którzy mają loty wieczorem lub w nocy mogą do bólu korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowych, tak samo przy przylocie zakwaterowanie o 12 bagaże można zostawić w recepcji i korzystać do bólu z atrakcji hotelowych

Maria

Byliśmy w tym hotelu na początku września , to masz drugi pobyt w tym hotelu, pierwszy w 2015 roku przed remontem. My dostalismy pokoj w starszej cześci hotelu , ale nie jadę na wakacje żeby siedziec w pokoju. Ogólnie hotel duży, czysty, pyszne jedzenie, mili ludzie. Polecam moze kiedyś wrocimy po raz trzeci.