Opinie o hotelu San Fermin
Hiszpania / Costa del Sol

San Fermin

• Bezpłatny internet wi-fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Różnorodne menu

Iwona

• Zalety Wspaniały hotel, wyżywienie jakiego nie mieliśmy na Costa Brava. Kelnerzy uśmiechnięci :)
    • Wady nie znalazłam

Byliśmy na przełomie maja i czerwca 2019r. Hotel oddalony od morza 500m, na wzniesieniu, co dla osób z chorobami nóg było problemem. Oczywiście hotel posiada cudowny basen z terenem zielonym. Obsługa hotelowa pomocna, uśmiechnięta. wyżywienie wyśmienite. Bez porównania z wyżywieniem na Costa Brava.

• Zalety Położenie, bliskość morza, czystość w pokojach
    • Wady Monotonne śniadania, brak lodówki w pokoju

Pobyt jak najbardziej na plus, hotel ładny, w dobrym położeniu. Mogą męczyć trochę monotonne śniadania ( typowo angielskie ) , za to obiadokolacje różnorodne. W terminie, w którym byliśmy bardzo dużo starszych osób, z jednej strony plus - spokój, z drugiej ciężko spotkać kompanów do rozmów czy wypadów na miasto ;) Brakowało trochę małej lodówki w pokoju oraz chociaż lekkiej regulacji klimatyzacji ale były to rzeczy, które nie niszczą ogólnego dobrego obrazu hotelu.

Pobyt: Październik 2014

• Zalety Schludnie, miła obsługa

Hotel spełnił wszystkie kryteria podane w opisie a standard był nawet nieco powyżej. Dość dobra lokalizacja.

Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Obsługa Czystość
    • Wady Położenie na górce

Ogólnie polecam Hotel. Sprzątane było codziennie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Hotel nie jest położony daleko od plaży ale, trzeba wracać pod górkę, dlatego nie polecam osobom starszym. Obsługa bardzo miła i przyjazna. Jedzenie nie wszystko nam smakowało, ale można zawsze coś dobrego znaleźć dla siebie.

Emil
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Obsługa,czystość hotelu, bliskość do plaży.
    • Wady Jedzenie, powrót z plazy do hotelu, animacje.

Hotel przeciętny, przeznaczony dla osób starszych, mało atrakcji wokół hotelu.

Emil
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Blisko do morza lecz trzeba wracac pod gorke.
    • Wady Jedzenie przecietn. Tak jak i caly hotel napewno nie wybralbym sie do niego za cene powyzej 2000 zl.( bylem w kilku innych hotelach hiszpanskich wiec mam mozliwosc porownania ich)

Pogoda super mimo wypoczynku w polowie czerwca , woda niestety zimna jsk w baltyku ale czysta( uwaga przy skalkach i w nich sa jezowce). Wypad zalicze do udanych poniewaz za cene 1500 za osobe nic lepszego nie znajde.Malo atrakcji w poblizu jak i wsamym hotelu.Pozdrawiam.

Bogdan
    Pobyt: Lipiec 2013

Hotel naprawdę godny polecenia. Bardzo dobre i w dużej ilości jedzenie. Bardzo przystępne ceny napojów do obiadokolacji. Pokoje czyste, ręczniki codziennie zmieniane. Blisko do Malagi i do lotniska. Moim zdaniem zasługuje na więcej niż 3*. Na szczegółowe pytania chętnie odpowiem e-mailem.

maszia
    Pobyt: Lipiec 2012

Super ogólne wrażenia. Hotel jak i obsługa w pełni spełniła oczekiwania mojej rodzinki, posiłki śniadania i obadokolacje bardzo duży wybór, cały czas donoszone jedzenielub robione przez kucharza na miejscu, łazienki czyste, codzienna wymiana ręczników, pokój niezbyt duży ale do przespania się wystarczający, duży balkon akurat mieliśmy z widokiem na morze, super miejsce wypadowe na różnego rodzaju wycieczki fakultatywne : Gibraltar, kolejka Teleferico(polecam), Delfinarium i pingwinarium(polecam), Malaga, przepiękny port jachtowy(polecam), Granada. Miejscowość usytuowana na wzgózu więć każdy mial pod górkę prócz osób ktorych hotele znajdowały się przy promenadzie.Tydzień to za mało do zwiedzenia oraz opalania najlepsza opcja 2tygodniowa. plaża z piaskiem wulkanicznym i trochę brzeg kamienisty, najlepiej pływać w wyznaczonych miejscach ponieważ znajdują sie ukryte skały pod wodą, przy każdym zejściu z plaży prysznic, toalety i to ważne bezpłatnie w każdym barze nadmorskim nie to co u nas, Leżaki na plaży 4,5euro za dzień w hotelu przy basenie bezpłatnie dla klientów, można by było pisać i pisać w samych superlatywach. na pewno jak będziemy mieć okazje wrócić to tylko do San Fermin do Benalmadeny

aneta

Hotel wyremontowany, czysty. Basen w porzdku. Jedzenie zróżnicowane, dużo owoców, obsługa bardzo miła. Polecam

turysta
    Pobyt: Czerwiec 2011

Do tej pory były to moje najlepsze wakacje. Średnio zadowoliła mnie plaża (wąska, dziwny piasek), ale co do hotelu nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jedzenie bardzo dobre, bogaty program animacji, mili i uśmiechnięci animatorzy, ciekawe pokazy wieczorne. Położenie hotelu dobre, szkoda tylko, że na wzniesieniu. Pokoje... Jak ktoś mieszkał bez dostawki, to dobre, ale z dostawką - za małe. Ogromny ich plus to ładny widok z balkonu. Na pochwalenie zasługują również sprzątaczki, które sprzątały nawet w niedzielę. Basen. Odpowiedni. Mnie tam się podobał (nie za głęboki, czysta, ciepła woda). A. Jeszcze ogród hotelu. Świetny. Można było leżeć na trawie i patrzeć na ogromne palmy.