3450 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Bezpośrednio przy piaszczystej, prywatnej plaży.
Dystans do starego centrum Hurghady to jedynie ok. 2 km, a do lotniska w Hurghadzie ok. 10 km.
Hotel idealny dla plażowiczów i osób lubiących nurkować.
Pokoje ładne, z dużymi balkonami. Sprzątane codziennie, czystość powiedzmy przyzwoita. Jedzenie "małoeuropejskie" ale ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelowa przemiła. Animatorzy nie pozwalają na nudę - codziennie rano i po poludniu zabawy w basenie i poza, wieczorami karaoke, muzyka, różnego rodzaju pokazy. Duża ilość leżaków, nie występuje wyścig szczurów z ręcznikami z rana. Dwa baseny czyszczone codziennie po zamknięciu. Alkohol typowo egipski - średniosmaczny, ale + za długie godziny otwarcia 3 barów. Plaża piękna, również z dużą ilością leżaków, ładnie zrobione zejście do wody, jednak polecam buty do pływania- można się pokaleczyć. Ogólna ocena 9/10.
Jedzenie średnie mało doprawione, pokoje w porządku zdarzają się niedociągnięcia, restauracja Włoska na minus nie warto. Basen i strefa animacji super, alkohole tylko lokalne w barze, brak importowanych. Opaski zabierają o 12.00 jak ma się lot o 22.00 to nie można już korzystać z posiłków, uwaga na sprzedających wycieczki w hotelu (nie są słowni). Jak za tą cenę polecam, na budżetowy wyjazd w sam raz.
Klimatyzacja, wyremontowany hotel, czystość
Brak importowanych alkoholi, niesłowni sprzedawcy wycieczek
Ogólnie hotel jest wystarczający, standard Egipski nie można się zbytnio przyglądać.
Czystość
Monotonne jedzenie
Niestety wróciliśmy bardzo niezadowoleni i zmęczeni całą wycieczką, za którą zapłaciliśmy sporo pieniędzy. Opinie klientów miały się nijak do całego pobytu. Już od wstępu zostaliśmy powitani obsługa i „pomocą” pracowników, ale oczywiście nie bezinteresowna. Gdzie by się nie obejrzał i kto by się nie pojawił, podał coś lub pokazał wszędzie tylko padało hasło one dolar lub one euro. Jesli ktoś nie otrzymał napiwku, bo nie mieliśmy go przy sobie od razu zaczął nas traktować ze zloscia, za wszystko należało dziękować i płacić. Już 1 dnia nie brakowało wrażeń, po wstaniu z łóżka naszym oczom okazał się wielki karaluch. Incydent został zgłoszony do obsługi i zbagatelizowany, ale odpuściliśmy, nie chcieliśmy psuć sobie wyjazdu. Po wejściu do łazienki doznaliśmy szoku, kabina i wanna niezadbane, kąty w pokoju niedokładnie sprzątane, mając pokój na parterze, często odwiedzała nas jaszczurka wchodząca pod drzwiami wejściowymi. Jedzenie ohydne, mało co było na tyle smaczne, żeby się najeść. Jako osoby wszystko jedzące na prawdę byliśmy wycieńczeni i słabi, bo jedzenie to nie nadawało się by zaspokoić głód. Wiele razy kurczak oraz ziemniaki były surowe, co skutkowało zatruciem pokarmowym. Żadnego bufetu oraz menu dla dzieci. Dania w ofercie bardzo ładnie rozpisane, a na miejscu otrzymuje się rozpiskę o połowę krótszą i mniejszą ilością posiłków. Do godziny 00:00 barmani zobowiązani podawać alkohol, lecz do 22:00 jeśli nie otrzymali napiwku odsyłali i wmawiali, że koniec i już więcej niż można nic zamówić. Woda znajdująca się w automatach smakowała chlorem, co zgłosiliśmy obsłudze. Kelner nawet napil się mojej wody, by spróbować i zaczął szukać przyczyny, która niestety nie ustąpiła. Do końca wyjazdu woleliśmy pić wodę z butelki, ponieważ ta z automatu szkodziła nam. W hotelu wymienione zostały różne sporty, z których jedynym sportem dostępnym dla gości była piłka rzucona do wody przez animatora. Dyskoteka odbyła się raz przez cały tydzień, animator pytał o nasze życzenia muzyczne, po czym kazał dziękować i płacić DJ-owi za graną muzykę, co jest kolejnym wyłudzaniem. Sejf w pokoju zepsuty, po 3 prośbach w końcu ktoś się zlitował i próbował go naprawić, jednak nadal się zacinał, tak jak karta do pokoju. Położenie hotelu przekłamane, do centrum było więcej niż 2 km, wielokrotnie chodziliśmy na spacery i szukaliśmy normalnego sklepu chociażby z jedzeniem, ale bez taxi się nie obeszło. Wszędzie było daleko. Na przeciwko hotelu jedynie 3 sklepy z takim samym asortymentem i starym towarem (zakupione i oddane 2 czekolady już białe po terminie). Pobyt bardzo nas rozczarował i wymęczył. Nie jesteśmy ani trochę zadowoleni. Przez te wakacje odechciało nam się jakichkolwiek innych, oczekiwaliśmy biura i wakacji na poziomie, jaki został opisany na stronie.
Blisko plaża i 2 baseny
Pozostałe
Hotel Sea Star jest w bardzo fajnym miejscu położony. Ma plażę przy samym hotelu nawet jest malusieńka rafka i troszkę kolorowych rybek. Pokój nasz był z widokiem na baseny i morze bardzo ładny czysty tylko do łazienki by się można przyczepić( niestety grzyb przy wannie)Jedzenie dobre od czasu do czasu coś nowego Owoce zawsze były arbuz, melon, figi itd. Dobre ciasta codziennie inne. Animacje i wieczory tematyczne można miło spędzić czas. My byliśmy bez dzieci więc dla nas miejsce na 100% dobrze wybrane. Nie ma tłumów w basenie. Ręczniki na plażę można codziennie wymienić na nowe. Miejsc na plaży i przy basenie na leżakach starczy zawsze dla wszystkich. Z pod hotelu można za 3-4 $ dostać się do miasta. Mogę polecić z czystym sumieniem ten hotel
Dobre położenie. Bliski transfer z lotniska
Nie ma
Hotel jak na swoje gwiazdki oceniam pozytywnie. Obsługa miła uprzejma nienachalna.
Przede wszystkim czysto . Nie ma problemu z leżakami o której godzinie by się nie poszło zarówno nad morzem jak i przy basenie.
Zbyt duża ilość Rosjan którzy się panosza na każdym kroku.
Pokój Ok otoczenie Ok. Miła Opsluga. Jedzenie bez nadziejne pleksa i mała dziurka ze nie można sięgnąć jedzenia oczywiście jeżeli można nakładać samemu bo przeważnie nakładają sami małe porcje jak chcesz więcej to paczą jak na kosmitę
Mila obsługa
Pleśnią pod prysznicem. Jedzenie porażka. Brak dostępnego expresu do kawy jest tylko na stołówce i to jak jest otwarta przez 7 dni pobytu działał 2 razy
Z całego serca polecam ten hotel! 🩷 Jedzenie jest wyśmienite i każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji. Pokoje oferują piękne widoki, a jeśli ktoś sobie tego życzy, są codziennie sprzątane. Baseny oraz plaża z dostępem do morza są świetnie zorganizowane, z obecnością ratowników, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Z leżaków może korzystać każdy gość, co sprawia, że odpoczynek jest komfortowy. Personel hotelu jest niezwykle przyjazny i sympatyczny – od samego początku byłyśmy doskonale traktowane. Po szybkim przydzieleniu pokoju, na koniec pobytu, mimo że nasz transfer był dopiero o 18:00, otrzymałyśmy dodatkowy pokój, aby móc wziąć prysznic, nawet gdy doba hotelowa skończyła się o 12:00. Nadal mogłyśmy korzystać z hotelowych udogodnień, takich jak ręczniki, bary i posiłki. Mam wspaniałe wspomnienia z tego miejsca, zarówno z samego hotelu, jak i z obsługi. Jedynym drobnym minusem był płatny internet, jednak cena była rozsądna, a zasięg obejmował nawet plażę.
Miły personel, czystość, dobre jedzenie, ładna plaża
Płatny internet, nieciekawa okolica
Hotel bardzo ładny obsługa znakomita, Pokoje czyste, hotel także bardzo czysty. Jedzenie dobre drinki również. Ogólnie nie ma na co narzekać. W ofercie biura lokalizacja zaznaczona blisko centrum- niestety do centrum tylko i wyłącznie można dostać się najlepiej i najtaniej Uberem 2/3$
Hotel ma niesamowity potencjał i na tym poprzestanę. Jedzenie i obsługa na bardzo miernym poziomie. Posiłki mdłe, jałowe, monotematyczne. Ratunkiem była smaczna pizza podawana przy basenie od godziny 13.00, kiedy to zaczynała się pora obiadowa. Natomiast w tzw. międzyczasie (od śniadania do obiadu) brak posiłków. Alkohol na barze przy basenie wydawany od 11.00. Obsługa to cwaniaczki, obsługujący z wielką łaską. Poza tym, że dasz napiwek to musisz patrzeć im na ręce. Na uznanie zasługuje Pan sprzątający pokoje na 4 piętrz; złoty człowiek, każdego dnia pościelone łóżko, czyste ręczniki itd. Na szczególną uwagę zasługują animatorki, które są ale jakby ich nie było. Goście hotelu sami organizują sobie wolny czas, Panie tylko wpadają zrobić zdjęcia telefonem i przypisać sobie zasługi. Animacje dla dzieci to jakiś żart. Mini klub większość czasu zamknięty to Panu zaschło w gardle albo musi włączyć muzykę. Pomieszczenie ciemne i śmierdzące. Wieczorem 10 min jakiś prowizorycznych tańców na scenie przy basenie, żeby Panie animatorki miały odhaczone, że coś robią. Przez 7 dni naszego pobyty, 1 raz był aqua aerobik. Można tak bez końca. Warto zarezerwować sobie kolacje w restauracji rybnej. Zbawienie dla podniebienia bo tym co podają na stołówce. Włoskiej nie polecam. Sałatka to był hit - pomidor przekładany z serem w plastrach. Można tak bez końca… Tego miejsca nie polecam. Nie w dziwniejszej dobie, gdzie konkurencja bije ich na łeb szyję. Nie wrócę. Nie, dziękuję.
Pan sprzątający spokoje.
Jestem Egipto-fanem – byłem w kilkunastu miejscach na całym Egipskim wybrzeżu morza czerwonego – z czystym sercem polecam ten obiekt. Czysty. Dobrze zorganizowany. Wygodny.
Własna plaży z bardzo dobrym miejscem do pływania w morzu. Atrakcje wieczorne realizowane tak, że nie przeszkadzają tym, którzy chcą odpoczywać. Dobre podejście do Klientów.
Zakaz kąpieli w morzu przed 8:00 i po 20:00. Jakość jedzenia. Dla pełnego zrozumienia – jedzenie w hotelu nie jest złe, ale nie dorównuje poziomowi hotelu.
Nie wiem skąd te pozytywne opinie naprawdę, pierwszy raz się z tym spotkałam. zaczynamy od jedzenia, którego nie można nakładać samemu i wydzielają je- także nie zjesz za dobrze, a kiedy powiesz, że chcesz więcej robią miny jakby dopadła ich klątwa faraona, drinki nie zgadniecie, ale również wydzielają, dziś byliśmy na kolacji Ala karta i również masakra, wyszliśmy głodni i wróciliśmy na zwykłą kolację, animatorki w ciągu całego dnia latają nie wiadomo gdzie, zero ruchu w basenie, zero aktywności jakichkolwiek, i teraz najlepsze… mini disco… żenada, animatorki zaczynają od disco dla dzieci, które kończy się po 3-4 piosenkach, następnie godzina czekania na show, ktorego w życiu nie widzieliście.. pół godziny karaoke, pół godziny występu magic man w zależności kiedy jakie show jest, albo puszczona muzyka, która urywa się przy każdej piosence i zaczyna się następna i do spania, czasami w ciągu dnia pytają się czy chcemy uczestniczyć w tańcach w basenie, natomiast przez 6 dni odbyło się to tylko raz, tak samo ze wszystkimi aktywnościami o które się pytają, przez 6 dni byliśmy namawiani na „disco party” i w trakcie całego pobytu odbyło się to raz… dzisiaj. DJ nie wie co tam robi i w kółko puszcza piosenki, które lecą cały dzień przy basenie. Animatorki niby są, ale nikt nie wie gdzie, a jak już się pojawia to jest tragedia, organizacja ich i DJ jest na najwyższym poziomie, najpierw przez godzinę zwołują ludzi przy mini disco, że zaraz będzie „disco party” a gdy ludzie przychodzą i nie wiedzą gdzie mają iść, bo znów nie uwierzycie, ale tam gdzie miało być światło jest zgaszone, DJ nie było, a Panie animatorki siedzą i palą faja za faja, a potem zdziwione żalą się, że one chcą robić aktywności, ale nie są w stanie przez brak chętnych ludzi, TRAGEDIA. O i teraz hit, w 1 dzień powiedziano nam, że woda będzie dostarczana codziennie w butelkach do pokoju, gdy przestała być dostarczona przez parę dni i poszliśmy do recepcji okazało się, że woda miała być dostarczona tylko w pierwszy dzień a jak chcemy wody w inne dni to proszę sobie nalać do kubków plastikowych i zanieść do pokojU, mało tego w pierwszy dzień również nie została dostarczona, mój partner zwrócił im uwagę o wodę i za dolara łaskawie je przynieśli, o papier toaletowy trzeba się prosić i dać dolara za każdym razem kiedy przyniesiony zostanie przez pana sprzątającego… gdy prosiliśmy o suchy prowiant na wycieczkę do Kairu to dostaliśmy dwie suche bułki- jedna z samym serem, druga z samą szynką, masło? Uciekło. I naprawdę jeśli myślicie, że my jesteśmy w szoku to nie, najbardziej w szoku byli ludzie z innych hoteli, którzy zobaczyli jaki suchy prowiant mamy my a jaki mieli oni. Nigdy nie napisałam jakichkolwiek opinii, czy to Cypr, Turcja, Teneryfa, TUNEZJA (gdzie tam spodziewaliśmy się różnych ekscesów), Djerba czy Grecja, ale tu to jest istna porażka. Niedługo jedzenie zaczną wydawać na kartki jak w PRLu. Zapytacie o drinki? Są, ale nie wiem jakie, bo dostaliśmy przez ostatnie 6 dni ciągle te same, a prosząc o inne NIE UWIERZYCIE, ale dostaliśmy również te same. Hotel szału nie robi, nie jest brzydki, baseny nie są złe, kelnerzy przemili, barmani również, kucharze i recepcja do wywalenia. Pierwszy raz spotkałam się z wydzielanym jedzeniem, nakładanym przez kucharzy, mały wybór jedzenia, pierwszy raz spotkalam się z takim wyborem drinków, zresztą zacznijmy od tego, że wyboru tutaj nie ma, pierwszy raz spotkałam się z takim mini disco wieczornym, PIERWSZY RAZ RÓWNIEŻ SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIMI ANIMATORKAMI, pierwszy raz spotkałam się z proszeniem o papier toaletowy czy o głupią wodę, jestem tak rozczarowana i zdenerwowana, że mimo jutrzejszego wylotu, który powinien mnie smucić- cieszę się, że w końcu opuszczam ten hotel, strata pieniędzy i czasu. Nigdy nigdzie gdzie byłam a jeżdżę często bardzo często nie widziałam czegoś takiego. Także pozytywne opinie są chyba od ludzi, którzy jeżdżą tu pierwszy raz albo byli co najwyżej w Kołobrzegu. Jeśli myślicie, że w Egipcie nie ma dobrych hoteli, bo to przecież Egipt, więc trzeci świat, to jesteście w głębokim błędzie, bo hoteli naprawdę super i dobrych jest bardzo dużo.
Nic a nic
Wszystko co napisałam wyżej.
Hotel położony niedaleko centrum i lotniska. Dobre położenie dla aktywnych zwiedzających, którzy chcą zobaczyć Egipt na własną rękę i troszkę się rozejrzeć po okolicy. Plaża ładna i czysta. Codziennie była sprzątana. W wodzie bardzo długo jest płytko, więc bez obaw pociechy mogą również korzystać. Część wyznaczona do kąpieli oddzielona jest siatką. Na plus również bar na plaży. Nie ma problemu z ilością leżaków przy plaży i przy basenie. Zawsze znalazło się miejsce. Baseny mają po 170 cm głębokości, jedynie mała część wydzielona jest płytsza, dlatego jeśli ktoś nie umie pływać to niestety ciężko mu będzie skorzystać. Na plus zdecydowanie obsługa na recepcji, zawsze pomocna i szybko reaguje na zgłaszane problemy. Teraz minusy. Przede wszystkim jedzenie. Naprawdę średnie, a wybór mały. Mięso suche, a warzywa niedogotowane. Przekąski opisane w ofercie między posiłkami głównymi niestety okazały się kłamstwem. W trakcie obiadu była dostępna tylko pizza przy basenie oraz lody, ale tylko dla dzieci. Czystość hotelu również na minus. Na korytarzach stały brudne naczynia po kilka dni. Niestety w naszym pokoju (pokój 522) było po prostu brudno i nie było sprzątane. Jedynie było ścielone łóżko, pościel została wymieniona tylko raz na cały pobyt. Ręczniki też nie były wymieniane codziennie, co uważam za zdecydowanie minus. Nie mówiąc o brudnych zasłonach, na których były plamy oraz kurz na meblach i podłodze. Łazienka w stanie bardzo złym, wymaga natychmiastowego remontu. Woda w butelkach do pokoju tylko na powitanie, później trzeba nalewać wody z dystrybutorów na terenie hotelu lub płacić za przynoszenie butelki do pokoju - 1$ za dwie małe butelki. WiFi płatne 13$ za tydzień dla jednego użytkownika. Animacje praktycznie zerowe i mało interesujące. Ogólnie cały hotel wymaga renowacji i odświeżenia. Widać, że ząb czasu już go posunął. Niestety przy plaży hotelowej są tylko „resztki” rafy koralowej. Natomiast nadal jest pełno rybek do oglądania. Niestety w porównaniu z innymi hotelami wypada średnio i zdecydowanie już nie wrócimy tam.
- plaża - ilość leżaków - obsługa recepcji - desery
- jedzenie - czystość - w łazience grzyb pod prysznicem - hotel wymaga renowacji - płatne WiFi - płatna woda butelkowana do pokoju mimo opcji all inclusive
Byłem w Hurghadzie po raz pierwszy i myślę, że to nie ostatni. Ogólnie rzecz biorąc, hotel nie jest zły, nie ma 5 gwiazdek, solidne 4, pokoje w hotelu są ładne i przestronne, problemy z kartą nie mogły wejść do pokoju, poszli do recepcji, powiedzieli, że karta klucza nie działa, naprawili ten problem w ciągu kilku sekund. Każdy znajdzie coś dla siebie, co można zjeść. Wielkie podziękowania dla animatorów, którzy odpoczywają i znają swoją pracę! Plaża jest trochę brudna, nie było problemów z leżakami, jest ich wystarczająco dużo. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo mi się podobało, ale hotel nie jest przeznaczony dla młodych ludzi, jest bardziej odpowiedni dla par, a dla rodzin z dziećmi dzieci z pewnością nie będą się tam nudzić z Animatorami.
Hotel bardzo ładny, położony w dobrej lokalizacji, obsługa uprzejma i nienatarczywa, wyżywienie smaczne. Doży wybór lokalnych wycieczek.
Położenie
Słabi animatorzy
Dobry hotel dla osób 50-60 r.ż, animacja słaba( chociaż drużyna animatorska się starała). Jedzenie na 7,5/10. Terytorium nie wielki, ale zadbany. Bardzo fajna obsługa hotelu. Hotel jest jakby 5*, ale jest tak naprawdę na 4. Odpoczęliśmy, ale następnego razu wybrałbym inny hotel.
Prawie wszystko było ok
Płytka plaża, nie ma gdzie popływać dobrze, ponieważ wysokość wody sięga maksymalnie brzucha.
Hotel jak każdy inny, wszystko gra i funkcjonuje tak samo. Jedyna różnica to nakładanie jedzenia przez kucharzy bo jest za szybą, ale wszystko sprawnie
Sędzi mało ludzi, a więc większa swoboda i spokój
Brak
Hotel widać że wiarę nowy plaża i baseny oraz ogród super! Lecz obsługa natrętna.
Wszystko w zasięgu fajnie się można przemieszczać po obiekcie dużo przestrzeni.toalety czyste nawet te przy plaży!
To ostatni hotel w północnej Hurgadzie 30 minut na piechotę do centrum starej części miasta.resteuracja to jakiś cyrk jeśli chcesz warzywa to przez okienko jak na poczcie spróbuj coś złapać szczypcami a kolejka ludzi stoi za tobą.dotyczy to również potraw gorących.brak info o transferze na lotnisko trzeba się wyprosić.podczas podróży na lotnisko egipski rezydent coral travel chciał nam zafundować stoping o 5.30 rano 500 metrów o lotniska!to zagotowało wszystkich!!!
Oceniam pobyt w hotelu na bardzo dobry . Hotel i pokoje mają to co powinno być i było wszystko sprawne . Pokoje ładne, duże z balkonami z widokiem na morze, ogród i baseny . Pokoje jak i łazienka czysta widać było ze są malowane systematycznie , brak grzyba zabrudzeń itd. Hotel położony jest przy własnej plaży . Ratownicy przy plaży jak i basenach byli czujni od 8 - 19 . Leżaki parasole dostępne bez problemów z nadwyżką . Przed hotelem sklep spożywczy odzieżowy pamiątki i apteka . Hotel nie leży w centrum Hurgady ale taxi stoi przed hotelem i przejazd przez miasto to koszt 5 - 8 max euro . Posiłki dobre smaczne , wybór spory dla każdego coś dobrego . Jedynie uważam ze za mało I mały wybór to OWOCE. Animacje codziennie w dzień i wieczorem .
obsługa szybka i miła , czysto bardzo . Pokoje otrzymaliśmy przed dobą hotelową 9 godzina była i po mogliśmy zostać do godz. 18
zdecydowanie za mało owoców.
Pokoje czyste, duże balkony.Obsluga bardzo miła, pomocną. Bardzo ładne baseny. Jedzenie smaczne i różnorodne.Polecam
W miarę nowy, czysty.
Niestety brak rafy
Tripadvisor