3738 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Bezpośrednio przy piaszczystej, prywatnej plaży.
Dystans do starego centrum Hurghady to jedynie ok. 2 km, a do lotniska w Hurghadzie ok. 10 km.
Hotel idealny dla plażowiczów i osób lubiących nurkować.
Snorkeling na rafach koralowych i spotkania z delfinami
Bardzo przyjemny pobyt w hotelu. Fajny widok na morze, baseny i ogród. Bardzo dobre posiłki.. Bardzo dobra obsługa gości w restauracjach.
Hotel kameralny i bardzo fajny.
Sprzątanie pokoju. Pomimo codziennego zostawiania tipa, sprzątający nie wykonywał swojej pracy. Nie zamiatał, nie mył podłóg, nie zmieniał ręczników. Dopiero przy zwracaniu uwagi i wręcz pokazywaniu co ma sprzątać lub zmieniać. Wykonywał obowiązki.
Jesteśmy obecnie z mężem w tym hotelu.Ogólnie jesteśmy zadowoleni ale za tą cenę mogłoby być lepiej. Obsługa hotelu bardzo miła. Kelnerzy życzliwi, uśmiechnięci. Jedzenko bardzo dobre.
Pokoje z widokiem na baseny i morze. Czyściutko, wszyscy mili i uśmiechnięci.
Nie ma
Pobyt w hotelu przyjemny. Pokój standardowy bez uwag. Łazienka to zdecydowanie standard egipski, Oznaki pleśni na uszczelkach i sylikonie. Jedzenie monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelu na plus
Zadbane otoczenie. Plaża sprzątana codziennie i ilość leżaków wystarczajaca
Dość monotonne jedzenie ale każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa z ekspresu poniżej oczekiwań
Hotel czysty, trochę na uboczu Hurghady, obsługa bardzo miła i pomocna, nienachalna jeśli chodzi o napiwki
Jedzenie bardzo dobre, jedynie śniadania trochę mało urozmaicone, ale reszta posiłków super, raz w tygodniu kolacja z potrawami egipskim i muzyką, niewiele osób z dziećmi co jest dużą zaletą, idealne miejsce na wypad w listopadzie
Hotel trochę zniszczony, zwłaszcza łazienka, ale robią co mogą żeby było czysto
Obsługa miła , stołówka spoko , jedzenie smaczne lecz jak na taki hotel w tym miejscu to ryb niestety niestety jak na lekarstwo , pokoje szału nie ma ale za to łazienka niestety zabija wszystko stara wanna poobijana czarne fugi z grzybem , i tyle .
Pobyt w tym hotelu był udany. Wyjechaliśmy tam w trzy osoby i dostaliśmy apartament dwu pokojowy od strony ulicy, trochę mnie to przeraziło, ale okazało się że jest to willowa dzielnica i było cicho. Pokoje sprzedane codziennie. Woda również codziennie nowa. Mogę polecić.
Lokalizacja i miła atmosfera
Nie mam nic do zarzucenia, hotel czysty, ładny, fajnie zorganizowany. Jedzenie dobre (pod warunkiem, że kogoś upodobnia kulinarne nie ograniczają się do frytek i hot dogów ;)), obsługa bardzo miła i pomocna. Plaża hotelowa zadbana, pokoje codziennie sprzątane, codziennie mała butelka wody od hotelu. Troszkę dalej od centrum, ale jeśli komuś nie zależy żeby mieć odległość spacerową, to polecam. Naprawdę jestem zadowolona, za tę cenę hotel jest naprawdę super. Polecam z czystym sercem :)
Dobre jedzenie, porządek, pomocna obsługa, plaża przy hotelu.
Pobyt bardzo bardzo udany. Hotel położony przy morzu z własną plażą, blisko centrum miasta (około 2.5 km). Czysty, zadbany z zewnątrz i wewnątrz, obsługa bardzo miła i pomocna, a jedzenie różnorodne i smaczne. Pokoje klimatyzowane z widokiem na baseny i morze.
Same w zasadzie zalety.
Brak
Przeciętny pobyt, bez żadnych rewelacji. Na pewno na wyróżnienie zasługuje obsługa hotelu- kelnerzy i barmani- bardzo mili i staranni. Hotel czysty, widać już jego zmęczenie. Pokoje czyste, wszystkie wspólne części również, ale łazienki w pokojach to katastrofa- niby sprzątane, ale widać pleśń na silikonach i wrzarty w nie bród. Animacje skromne i kiczowate, repertuar mają tylko na 7 dni i co tydzień jest dokładnie to samo pomimo że na informacji jest zupełnie co innego. Trwają dosłownie godzinę czasu po czym hotel zamiera i kompletnie nic się już nie dzieje (nawet brak muzyki w tle). Całą rozrywkę rekompensuje plaża i wspaniałe morze. Dużo leżaków z parasolami w różnych częściach plaży więc każdy może znaleźć swoje miejsce. Jedzenie różnorodne, ale faktycznie jeśli ktoś już ma mówić że codziennie to samo to zgodzę się co do śniadań. Obiady i kolacje dobre, przekąski o wyznaczonych porach skromne i jak ktoś nie lubi śniadań na słodko to na słono zje tylko omlet bo wędlina i sery a przede wszystkim parówki są niejadalne.
Plaża, morze, obsługa, obiady, kolacje, słodkości
Łazienki w pokojach, śniadania, animacje.
Hotel ładny, czysty i zadbany. Jedzenie powtarzalne ale bardzo dobre, obsługa miła. Czyste baseny jak i plaża, animatorzy również na plus.
Personel dba o gości, w pokoju była cisza co dla mnie jest dużym plusem, jedzenie smaczne.
Hotel na dobre 4+. Czystość mnie zaskoczyła, bo nawet super 5* hotelach widzialam niejedno. Tam nawet łapią muchy, zeby nie dokuczaly🙂Okolica hotelu spokojna, kilka sklepów (niektóre z fajnym asortymentem i dużo tańszym niż w centrum). Do centrum 5minut taxi za 5$ w jedną stronę. Świeże i dobre jedzenie, do wyboru do koloru, dla wszystkich. W tv polski kanał. Bardzo udany pobyt
Obsługa, czystość, cudny widok z tarasu, duuuzy taras, duży pokój, woda w butelkach uzupełniana codziennie przez serwis sprzątający. Nienachalna i naprawdę bardzo pomocna obsługa. Widać, że nie oszczędzają na personelu, bo na każdym kroku jest ktoś, kto może pomóc. Przy basenach i na plaży ratownicy, mimo, że czasem nikt nie wchodził do wody, to siedzieli do ostatniego turysty leżącego na leżaku. Bylismy na przełomie IX/X mnóstwo wolnych leżaków, żadnych wyścigów. Zadbane piękne palmy i rabaty
W naszym pokoju bardzo niedbałe niedoróbki w łazience (paluchem rozsmarowany silikon przy wannie), brak deski samoopadającej (trzeba przytrzymać ręką, zeby nie walnęla) głośna klima
Hotel 30 letni,ale bardzo czysto w pokojach oraz na terenie całego obiektu.Obiekt jest bardzo kameralny,bardzo duży wybór dań na kazdym posiłu,wyroby cukiernicze -mistrzostwo,rownież dania kuchni azjatyckiej jak i włoskiej.Co drugi dzien grilePokoje wyposażone w czajnik elektryczny,lodowke.Codziennie uzupełniana kawa rozpuszczalna,smietanka do kawy,cukier i herbata.W łazience uzupełniane jednorazówki-płyn do kapieli,szampon nawet jednorazowy czepek kapielowy.Obsługa w całym hotelu bardzo miła i pomocna .Na dzien dobry otrzymalśmy imienna kopertę a w niej w jezyku polskim informacje o imprezach itp.Przy recepcji codziennie dyzur miał rezydent hotelu-rozmowy w języku polskim.Na plazy jak i wokół 2 basenów bardzo dużo lezaków-nie było żadnego zajmowania.Dodatkowo na 2 płażach do pary leżaków z parasolem .sa przenośne parawany.Hotel ze wzgledu na położenie jak i mniejszą ilość gości bardzo wycicszony
Hotel kameralny,bardzo czysto,miła obsługa,zgodność z ofertą ,róznorodność posiłków
Hotel przestronny, ładny, czysty i kameralny. Pokoje sprzątane codziennie, duże ale w starym stylu. Materace wygodne. Duże balkony. Obsługa bardzo miła, menedżer Rosjanin bardzo pomocny. Jedzenie dobre jak na egipskie standardy.. plaża czyszczona i zawsze znajdzie się wolny leżak.
Dobra lokalizacja, 50 m od hotelu w lewo bazar misha i ceny lepsze niż w centrum.
Wieczorne animacje. 45 minut show a później mnie ma plakatów że coś jeszcze będzie okazuje się że nie ma ( byliśmy 10 dni trzy razy sprawdzaliśmy potem już sobie darowaliśmy bo widzieliśmy że drugiej imprezy i tak nigdy nie ma). Piątki organizują na plaży dyskotekę ale płatna 10 lub 15 € za wejście przez bramkę i w tym trzy drinki za free gdzie jak przyjdziesz bramkę masz za free cały czas dostęp do baru więc kompletnie nie rozumiem.
Hotel super, obsługa bardzo miła i pomocna oczywiście z małym wyjątkiem, jedzenie; słaby wybór, ale smaczne, pokoje czyste. Jednak największą wadą jest moment wymeldowania kiedy wyjazd z hotelu masz o 19:30, a opaski all inclusive są zabierane o godzinie 12, ewentualnie po dopłacie 20$ od osoby zjesz obiad i kolację ;), problem pojawił się również przy próbie przedłużenia doby hotelowej, mimo że widać że hotel nie był zapełniony, Pan twierdził, że nie ma miejsc i olewał sprawę. Byłam w gorszych hotelach, ale nigdy nie zostałam pozbawiona możliwości korzystania z udogodnień tj. picie, jedzenie. Dyskoteka w hotelu jest płatna 10/15$ co nie jest napisane w opisie.
Wygląd, czystość, smak jedzenia, ilość barów, plaża, obsługa
Pozbawianie możliwości jedzenia i picia.
Świetny hotel, zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek. Jedyny aspekt który odróżnia go od topowych hoteli w Egipcie to powierzchnia - nie ma tu wielkich ogrodów, jest to bardziej kameralny hotel. Polecam dla znajomych i par, dla dzieci będzie tu zbyt mało atrakcji i brak zjeżdżalni. Plusy: - obsługa hotelu nie pracuje za karę, zawsze mili i uśmiechnięci - jedzenie bardzo dobre i różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, kucharze przygotowują część potraw przy gościach. Stoliki sprzątane i uzupełniane o sztućce na bierząco. Kolacja w restauracji włoskiej również udana, jedzenie smaczne. - pokoje bardzo ładne z widokiem na morze i baseny, codziennie sprzątane i uzupełniane ręczniki i woda - jeżeli potrzeba więcej wystarczy poprosić. - baseny są dwa w tym jeden z barem, mało ludzi, leżaki wolne. Przy każdym basenie ratownik. - plaża piaszczysta, leżaki i parasole darmowe, ratownik na miejscu. Rafa umierająca ale wciąż dużo ryb, idzie coś pooglądać. - sporo atrakcji
Cudowna obsługa - czuliśmy się zaopiekowani.
Po dłuższym czasie męczące zagadywanie ze strony animatorów i osób sprzedających wycieczki kilkanaście razy dziennie ale jak to w innych hotelach w Egipcie. Taka ich praca Pochorowaliśmy jednak nie umiem określić jednoznacznie powodu… za dużo drinków za mało wody :)
Witam, właśnie wróciliśmy z żoną z wakacji pobyt 07-16.08 otrzymaliśmy pokój 357 ( 2 osobne duża łóżka, które od razu złączyliśmy), boczny widok na Morze ( wszystkie pokoje mają widok na Morze, zależy tylko od położenia pokoju) . Pokoje wszystkie identyczne tylko apartament są większe i przy samym Morzu . Hotel ocenia na dobre 4*. Obsługą hotelu dobra, nie narzuca się ( czy pomocna jak to ws tacy pisali - nie zauważyłem). Jedzenie dobre, mało ale treściwe ( przeciętnie kurczak, wołowina, i 2 razy były przepiórki), dużo ryżu, ziemniaków i Egipdkich dań , surówek i owoców dużo, ciast, ciasteczek ogrom- bardzo pyszne. Serwowana jest też pizza - duża kolejka dla tego nie skosztowałem . BRAK dobrej kawy, to co polecaj to ohyda - nawet w lobby barze kupiłem dla siebie cappuccino za 1,5 $ - niedobra ( szkoda kasy). Nikt głodny nie będzie chodził. Hotel zadbany, dużo zieleni, plam daktylowych. Baseny 2 , dużo leżaków po 9:00 są wolne - nie ma zabujania się o miejsca- to samo jest na plaży, czysta, gruby piasek - bajka, zejście do Morza łagodne lecz kamieniste ( obowiązkowo buty ). Samo Morze ciepłe i mieniące się różnym odcieniami błękitu ( brak żywej rafy( rafa martwa) i brak kolorowych rybek) - my z żoną wykupiliśmy 2 wycieczki na snurfowanie co dało nam mega satysfakcję . Brak WI-FI w hotelu( trzeba sobie wykupić lub kupić kartę - najtaniej na lotnisku 5 $ w hotelu czy sklepikach chcą już 10$). Brak codziennych animacji - dla mnie na plus. Goście hotelowi są z różnych państw - nie ma tego, że obsługa hotelowa kogoś faworyzuje. Hotel godny polecenia, czy chciałbym tam wrócić - raczej nie. Lecz oceniam go bardzo dobrze, bo wrażenia zostały pozytywne.
Przy samej plaży, dużo leżaków, brak małych dzieci, cisza po 22:00, czysto w hotelu, uśmiechnięta obsługa, dobre jedzenie, wygodne materace w łóżku,
Brak dobrej kawy z ekspresu- nawet po zapłaceniu 1,5$ - ohyda , głośna klimatyzacja - ale chłodzi , stare wyposażenie pokoju- chodzi o meble
Hotel bardzo dobry.Miła obsługami bardzo dobre jedzenie.Polecam . Dwa baseny, blisko plaża.
Pobyt w hotelu oceniam na 7/10 Sam hotel,wygląd pokoi, restauracji ,basenów był naprawdę ok Obsługa 10/10 bardzo mili i bardzo pomocni Jedzenie totalnie nie nasze smaki ,owoce i warzywa dalekie od naszych polskich i ten posmak ..zdecydowanie jedzenie na 5/10 Jedyny minus hotelu ..słaba Animacja ..ciągle ta sama muzyka ,wieczory totalnie nudne ,dla dzieci też brak rozrywek .(rozrywka 4/10) Widoki z hotelu ,z pokoju 10/10 na basen i morze dosłownie z każdego pokoju Położenie od centrum dość daleko ,ale polecam ubera 2 dolary . Cały wyjazd do Egiptu bez szału ,ale hotel napewno warty uwagi ,zwłaszcza dla par bez dzieci ,ponieważ panuje w nim porządek, cisza i spokój!
Czystość, bardzo miła i pomocna obsługa Piękne widoki z każdego pokoju Niedaleko hotelu znajduje się sklep ,gdzie Pan mówi świetnie po polsku i niemiecku ...warty sklep uwagi ,dużo doradzi i pomoże z internetem polecam Misha Star Center
Brak rozrywki dla dzieci Słaba jakość jedzenia i napojów wszelkiego rodzaju Słaba animacja Brak internetu ,internet płatny
Pobyt w hotelu uważamy za bardzo udany. Jedzenie było smaczne i różnorodne. Na plaży dużo leżaków, płytkie wejście do wody jak i głębokie po drugiej stronie, mocne drinki. Obsługa bardzo miła i pomocna - wystarczy zapytać. Dużo kotów na terenie hotelu co było miłą niespodzianką :).
Widok na morze z pokoju, jako niespodzianka pan z obsługi przyniósł nam ciasto z okazji urodzin chłopaka!
Wszystko ok jedzeniem dobre niczego nie brakowało przedeszwszytkim owoców
Położenia blisko plaża
Wszystko było dobrze
Tripadvisor