Opinie o hotelu Seabank Resort & Spa (ex RIU Seabank)
Malta / wyspa Malta

Seabank Resort & Spa (ex RIU Seabank): obiekt, basen

• Piaszczysta plaża tylko ok. 50 m od hotelu.
  • Do najbliższego miasta - Mellieha ok. 1 km, gdzie możemy nacieszyć się niesamowitym widokiem na wyspę Gozo.
  • Hotel przyjazny dzieciom: specjalny program animacyjny, plac zabaw, brodzik.
  • W pobliżu: Valletta (20 km), lotnisko MLA (25 km) i Mdina (15 km)
  • Wylot z Gdańska Śniadania i obiadokolacje +
  • Wylot z Krakowa Śniadania i obiadokolacje +

Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Wszystko na plus

Hotel cudowny pod każdym wzgledem. Posiłki bardzo smaczne , różnorodne, świeże i pachnące .Obsługa pomocna i sympatyczna. Pokój ( w naszym przypadku - rodzinny) duży, gustownie urządzony,codziennie sprzątany.Dużo atrakcji na terenie hotelu, ciekawe restauracje tematyczne,przepiękne animacje wieczorne.Przy hotelu przystanek autobusowy, co jest wielkim plusem dla planujących zwiedzanie wyspy, a naprawdę jest co zwiedzać. Komunikacja miejska bardzo rozwinięta.Malta to wspaniałe miejsce ,pełne uroczych zakątków i zachwycających zabytków.Mieszkańy bardzo pomocni,życzliwi ,traktujący turystę, nie jak intruza, ale jak przyjaciela .Gorąco polecam !!!!!!!!!

Gabriela
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Wszystko! zdjecia nie oddaja uroku tego hotelu, jest bardzo ładnie! obsluga przemiła
    • Wady dla mnie nie ma wad

Nasz (2 doroslych + 1dziecko) tygodniowy pobyt odbył się w listopadzie, trafilismy na 2 dni deszczowe, poza tym pogoda fantastyczna (chociaz woda juz była zimna w basenie zewnetrznym..ale mimo to amatorzy pływania też byli). Deszczowe dni spedzalismy czas na krytym basenie, w bawialni dla dzieci. Hotel jest bardzo ładny, mile zaskoczenie bo dostepne w sieci zdjecia tego nie pokazuja. Piekny ogrod, alejki, baseny, wszystko dobrze zagospodarowane. Obsluga zawsze pomocna, usmiechnieta, serdecznaaaa. Sprzatanie mozna by powiedziec non stop, codziennie na korytarzu spotyka sie osoby zajmujace sie sprzataniem, mozna w razie czego np. ekspresowo wymienic reczniki. W pokoju czajnik,kawa, butelki z woda, lodówka, sejf - miło. Wifi smiga dobrze. Brak polskojezycznych kanalow w tv - trudno. Jadalnia i posilki super..duza roznorodnosc i smacznie! duży PLUS za to, ze mozna nałdowac jedzenia na talerz ile sie chce i wyjsc z tym normalnie ze stolowki, zaniesc do pokoju (dla nas zbawienie przy malym dziecku)..z moich doswiadczen w Egipcie czy Tunezji to byloby nie do pomyslenia... Polozenie baaaaardzo fajne, POLECAM KONIECZNIE udac sie do Papay Village (15min. spokojnym spacerkiem od hotelu). Wymeldowujac sie i opuszczajac pokoj, mozna spokojnie zostawic bagaze w specjalnym pokoju kolo recepcji i korzystac dalej z hotelu az do wyjazdu na lotnisko. Radze przed wyjazdem zaopatrzyc sie z adaptery do gniazdek elektrycznych. Uwaga poruszanie sie na Malcie jest ciezkie bo ulice sa waskie i krete, przejazd z jednego konca wyspy na drugi to min godzina. Wrócimy tam w przyszłości na 100%

Ewelina

• Zalety plaża przy samym hotelu, dobre jedzenie, rozrywki hotelowe

Bardzo przyjemny hotel z ciekawą ofertą animacji i rozrywek. Nam bardzo smakowało jedzenie, a pizza chyba najlepsza jaką jadłam (jak we Włoszech). Dostaliśmy naprawdę duży pokój z widokiem na morze, które jest zaraz na przeciwko hotelu, po drugiej stronie ulicy. Widok po przebudzeniu - Fantastyczny, Miło spędzony czas, Polecam hotel obsługę i MALTĘ :)

Dorota

• Zalety Położenie, rozrywka, mini disco, klub dla dzieci, baseny, animator z Polski
    • Wady Niesmaczne jedzenie, same fastfoody, ciągle to samo. Brak typowego placu zabaw dla dzieci z huśtawką. Pokoje spoko, e widok na morze lub transformator. Brak kącika dla dzieci na stołówce żeby zająć je, gdy rodzice jedzą

Byłam na tydzień w czerwcu. Z tej lokalizacji blisko do wszystkich atrakcji. Szkoda pieniędzy na nocleg. Jedzenie smaczniejsze poza hotelem

anna
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety czystosc pomieszczen ,przemiła obsługa,ładny wystroj pokoju ,łazienka wygodna ,sprzatanie bez zarzutu
    • Wady zbyt duza ilosc gosci

Hotel wywolal dobre wrazenie ,standard pokoju i lazienki na duzym poziomie,bardzo miła i uprzejma obsługa w całym hotelu.Czulam sie jak mile widziany gosc,podobne wrazenie odniosla moja dorosła córka.Jedzenie smaczne ,duzy wybor dan ,kilka rodzajow restauracji ,nikt nie mogl chodzic glodny.Czystosc i sprzatnie bez zastrzezen.Chętnie poleciłabym hotel znajomym czy rodzinie .Jestesmy zadowolone z pobytu w tym hotelu.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Blisko lotniska, doskonałe położenie pod względem komunikacyjnym, duży teren, pokoje czyste codziennie sprzątane, obsługa miła i uprzejma.
    • Wady Paskudne jedzenie. Pierwszy raz spotkałem się z tak tragiczną kuchnią. Nawet restauracje Al Carte serwowały praktycznie to samo co na ogólnodostępnej kolacji. Szkoda, ze we wcześniejszych komentarzach nie było o tym nawet słowa. Pierwszy raz byłem na wakacjach All i jadałem na mieście. Wykładzina w korytarzach ( bynajmniej na 6 piętrze) stara , zabrudzona i paskudna - przydała by się jak najszybsza jej wymiana bo pranie nie pomoże.

To już 6 lub 7 wyjazd z wakacje.pl - niestety najgorszy. Czytając komentarze i oglądając zdjęcia sądziłem, że hotel ma do zaoferowania znacznie wyższy standard. Jedzenie obrzydliwe. Wiecznie to samo lub na to samo kopyto. Plaza malutka i nie najczystsza. leżaki dodatkowo płatne. Baseny bardzo czyste, woda ekstra, duża ilość leżaków i parasoli. Dodatkowy plus za darmowy basen wewnętrzny. W ofercie był kort tenisowy - SZKODA, że tylko w ofercie bo obecnie jest to boisko do piłki plażowej. Stosunek jakości do ceny pozostawia wiele do życzenia. Sama Malta bardzo ładna,warta zobaczenia. Polecam Maltę ale w innym hotelu.

Ella
    Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Bardzo dobre położenie przy samej zatoce, każdy znajdzie coś dla siebie nawet w samym hotelu, jedzenie świetne, dodatkowo restauracje z różnych stron świata. Sprzątanie pokojów bardzo dobre, obsługa bardzo pomocna, ale nie narzucajaca się
    • Wady Pokoje od strony morza są od strony północnej

Polecam gorąco ten hotel parom i rodzinom z dziećmi, każdy znajdzie w samym hotelu coś dla siebie, baseny zewnętrzne i wewnętrzny, strefa sportowa i zabawa bardzo rozbudowana, obsługa wszędzie pomocna, nienahalna

kinga
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety na przeciwko przystanku autobusowego, można dojechać praktycznie wszędzie. Pyszne jedzenie, restauracje a la carte, codziennie sprzątane pokoje, miła obsługa, czysty hotel.
    • Wady dość dużo chętnych do restauracji a la carte , trzeba się zapisywać więc radze odrazu po przyjezdzie żeby się załapać .

Super plus za all inclusive na wysokim poziomie. Praktycznie przez cały dzień i wszystkiego pod dostatkiem. Po zakończeniu doby hotelowej mielismy jeszcze kilka godzin oczekiwania na autobus- można wtedy normalnie używać all inclusive aż do czasu wyjazdu. Animacje wieczorne bardzo profesjonalne.

Jakub
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Wszystko
    • Wady Poza lokalizacją (trochę na uboczu) nie znalazłem.

Hotel posiada 7 restauracji (chińską, włoską, brazylijską amerykańską, itd.) W hotelu jest fajny kompleks spa, sauny, baseny itd. Oferta zabiegów bardzo bogata. Fajne animacje dla dzieci. Polska animatorka. Małpi gaj, sports bar i dyskoteka. Jedyny minusik to lokalizacja trochę na uboczu poza źródłami rozrywki... chociaż 20 m od pięknej piaszczystej plaży - więc co kto lubi. Brak idiotycznych rozwiązań typu "drinki w szklankach tylko w lobby barze między 19.15 a 19.30 ale pod warunkiem że posiadasz żeton pobierany w drugim końcu hotelu". Wszystko tak jak powinno być na wakacjach. Zero nerwów tylko relax. Na pewno tu wrócimy.

Maciej

• Zalety Lokalizacja, obsługa, klimat, wyżywienie, animacje.

Plaża mała, zawsze pełna,. Reszta baz uwag. Największym nieporozumieniem było obcowanie z linią lotniczą Ryaneir.