Opinie o hotelu Seabank Resort & Spa (ex RIU Seabank)
Malta / wyspa Malta

Seabank Resort & Spa (ex RIU Seabank): obiekt, basen

• Piaszczysta plaża tylko ok. 50 m od hotelu.
  • Do najbliższego miasta - Mellieha ok. 1 km, gdzie możemy nacieszyć się niesamowitym widokiem na wyspę Gozo.
  • Hotel przyjazny dzieciom: specjalny program animacyjny, plac zabaw, brodzik.
  • W pobliżu: Valletta (20 km), lotnisko MLA (25 km) i Mdina (15 km)

Ewelina

• Zalety plaża przy samym hotelu, dobre jedzenie, rozrywki hotelowe

Bardzo przyjemny hotel z ciekawą ofertą animacji i rozrywek. Nam bardzo smakowało jedzenie, a pizza chyba najlepsza jaką jadłam (jak we Włoszech). Dostaliśmy naprawdę duży pokój z widokiem na morze, które jest zaraz na przeciwko hotelu, po drugiej stronie ulicy. Widok po przebudzeniu - Fantastyczny, Miło spędzony czas, Polecam hotel obsługę i MALTĘ :)

Dorota

• Zalety Położenie, rozrywka, mini disco, klub dla dzieci, baseny, animator z Polski
    • Wady Niesmaczne jedzenie, same fastfoody, ciągle to samo. Brak typowego placu zabaw dla dzieci z huśtawką. Pokoje spoko, e widok na morze lub transformator. Brak kącika dla dzieci na stołówce żeby zająć je, gdy rodzice jedzą

Byłam na tydzień w czerwcu. Z tej lokalizacji blisko do wszystkich atrakcji. Szkoda pieniędzy na nocleg. Jedzenie smaczniejsze poza hotelem

anna
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety czystosc pomieszczen ,przemiła obsługa,ładny wystroj pokoju ,łazienka wygodna ,sprzatanie bez zarzutu
    • Wady zbyt duza ilosc gosci

Hotel wywolal dobre wrazenie ,standard pokoju i lazienki na duzym poziomie,bardzo miła i uprzejma obsługa w całym hotelu.Czulam sie jak mile widziany gosc,podobne wrazenie odniosla moja dorosła córka.Jedzenie smaczne ,duzy wybor dan ,kilka rodzajow restauracji ,nikt nie mogl chodzic glodny.Czystosc i sprzatnie bez zastrzezen.Chętnie poleciłabym hotel znajomym czy rodzinie .Jestesmy zadowolone z pobytu w tym hotelu.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Blisko lotniska, doskonałe położenie pod względem komunikacyjnym, duży teren, pokoje czyste codziennie sprzątane, obsługa miła i uprzejma.
    • Wady Paskudne jedzenie. Pierwszy raz spotkałem się z tak tragiczną kuchnią. Nawet restauracje Al Carte serwowały praktycznie to samo co na ogólnodostępnej kolacji. Szkoda, ze we wcześniejszych komentarzach nie było o tym nawet słowa. Pierwszy raz byłem na wakacjach All i jadałem na mieście. Wykładzina w korytarzach ( bynajmniej na 6 piętrze) stara , zabrudzona i paskudna - przydała by się jak najszybsza jej wymiana bo pranie nie pomoże.

To już 6 lub 7 wyjazd z wakacje.pl - niestety najgorszy. Czytając komentarze i oglądając zdjęcia sądziłem, że hotel ma do zaoferowania znacznie wyższy standard. Jedzenie obrzydliwe. Wiecznie to samo lub na to samo kopyto. Plaza malutka i nie najczystsza. leżaki dodatkowo płatne. Baseny bardzo czyste, woda ekstra, duża ilość leżaków i parasoli. Dodatkowy plus za darmowy basen wewnętrzny. W ofercie był kort tenisowy - SZKODA, że tylko w ofercie bo obecnie jest to boisko do piłki plażowej. Stosunek jakości do ceny pozostawia wiele do życzenia. Sama Malta bardzo ładna,warta zobaczenia. Polecam Maltę ale w innym hotelu.

Ella
    Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Bardzo dobre położenie przy samej zatoce, każdy znajdzie coś dla siebie nawet w samym hotelu, jedzenie świetne, dodatkowo restauracje z różnych stron świata. Sprzątanie pokojów bardzo dobre, obsługa bardzo pomocna, ale nie narzucajaca się
    • Wady Pokoje od strony morza są od strony północnej

Polecam gorąco ten hotel parom i rodzinom z dziećmi, każdy znajdzie w samym hotelu coś dla siebie, baseny zewnętrzne i wewnętrzny, strefa sportowa i zabawa bardzo rozbudowana, obsługa wszędzie pomocna, nienahalna

kinga
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety na przeciwko przystanku autobusowego, można dojechać praktycznie wszędzie. Pyszne jedzenie, restauracje a la carte, codziennie sprzątane pokoje, miła obsługa, czysty hotel.
    • Wady dość dużo chętnych do restauracji a la carte , trzeba się zapisywać więc radze odrazu po przyjezdzie żeby się załapać .

Super plus za all inclusive na wysokim poziomie. Praktycznie przez cały dzień i wszystkiego pod dostatkiem. Po zakończeniu doby hotelowej mielismy jeszcze kilka godzin oczekiwania na autobus- można wtedy normalnie używać all inclusive aż do czasu wyjazdu. Animacje wieczorne bardzo profesjonalne.

Jakub
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Wszystko
    • Wady Poza lokalizacją (trochę na uboczu) nie znalazłem.

Hotel posiada 7 restauracji (chińską, włoską, brazylijską amerykańską, itd.) W hotelu jest fajny kompleks spa, sauny, baseny itd. Oferta zabiegów bardzo bogata. Fajne animacje dla dzieci. Polska animatorka. Małpi gaj, sports bar i dyskoteka. Jedyny minusik to lokalizacja trochę na uboczu poza źródłami rozrywki... chociaż 20 m od pięknej piaszczystej plaży - więc co kto lubi. Brak idiotycznych rozwiązań typu "drinki w szklankach tylko w lobby barze między 19.15 a 19.30 ale pod warunkiem że posiadasz żeton pobierany w drugim końcu hotelu". Wszystko tak jak powinno być na wakacjach. Zero nerwów tylko relax. Na pewno tu wrócimy.

Maciej

• Zalety Lokalizacja, obsługa, klimat, wyżywienie, animacje.

Plaża mała, zawsze pełna,. Reszta baz uwag. Największym nieporozumieniem było obcowanie z linią lotniczą Ryaneir.

Wojciech Krynicki
    Pobyt: Grudzień 2016

• Zalety Bardzo dobre położenie, ładne pokoje, uprzejma obsługa (choć raczej chłodno-uprzejma)
    • Wady Generalne wrażenie, że części wspólne hotelu (bary, restauracje, itd) są zdecydowanie za małe na ilość osób znajdujących się w hotelu, kolejki do baru, wieczorem brak miejsc siedzących w barze i w lobby, brud i smród w saunie (chociaż korytarz do niej prowadzący jest naprawdę piękny

W zasadzie wszystko napisałem już w rubryczkach "zalety" i "wady"... Pokój bardzo ładny, urządzony w stylu "marynarsko-okrętowym". Był codziennie porządnie sprzątany. Problemem był dostęp do baru - były kolejki, w barach wszystkie miejsca siedzące zajęte, całe lobby również było zajęte przez ludzi z drinkami, którzy po prostu nie mieli gdzie się podziać. O niektórych porach była kolejka również do wejścia do restauracji. Apogeum tego tłoku było oczywiście w noc sylwestrową. Wybór drinków all-inclusive bardzo przyzwoity. Za skandal uważam natomiast brak kawy w ofercie all-inclusive (kawa w barze była płatna - a ta, którą serwowały automaty Nescafe w restauracjach i barach trudno nazwać kawą - to była po prostu brudna woda). W hotelu jest kryty basen - ale jest bardzo mały - i jak go pierwszy raz zobaczyliśmy, nazwaliśmy "zupą z ludzi" - bo ilość osób w nim była zdecydowanie za duża w stosunku do jego wymiarów. Również wyprawa do sauny zakończyła się wrażeniami niesmacznymi. Najpierw okazało się, że żeby dostać kluczyk do szafki, trzeba dać w zastaw 2 euro (w hotelu all-inclusive raczej nie chodzi się z pieniędzmi - tym bardziej będąc w stroju basenowo-kąpielowym). Proponowaliśmy w zastaw klucz do pokoju ale niestety bezskutecznie. Korytarz prowadzący do sauny był bardzo ładny, udekorowany świecami zapachowymi, niestety w samej saunie dawno nikt nie sprzątał a z części drewnianych wystawały gwoździe... Zdecydowaną zaletą jest położenie hotelu - w odległości spacerowej od miasteczka, od Czerwonej Wieży i od filmowego miasteczka Popey'a. Przed hotelem jest też przystanek autobusowy z którego można wygodnie dojechać do Valetty i do promu na Gozo. No i jest też plaża, z której ze względu na porę roku nie korzystaliśmy

Pobyt: Kwiecień 2016

• Zalety Blisko plaży, bardzo duży piękny basen zewnętrzny, czystość, uprzejmość obsługi, różnorodność jedzenia, hotel elegancki , świetne animacje, towarzystwo międzynarodowe. Recepcja posługuje się wieloma językami.
    • Wady nie doszukuję się

Hotel bardzo ładny ciekawie zaprojektowany typu Resort obejmuje spory zielony teren . Pokoje bardzo duże i estetyczne. Kilka restauracji, barów, kręgielnia, mniejszy basen kryty, bardzo duży i piękny basen zewnętrzny z oddzielonym placem dla osób powyżej 16 lat, którzy pragną spokoju blisko grot. Czystość panuje na terenie całego kompleksu. Świetna grupa animacyjna, wieczorami mini disco i pokazy muzyczne, taneczne show oraz recitale na naprawdę dobrym poziomie. Posiłki urozmaicone w opcji all incl. można korzystać również z restauracji a la carte. Każdy znajdzie coś dla siebie, dania dla dzieci, owoce morze, spore bufety, desery, najmniej urozmaicone są śniadania raczej w typie dla anglików. Drinki w barach bardzo lekkie ale można prosić o większą dawkę alkoholu. Obsługa miła, nienachalna mimo sporej ilości pracy uśmiechnięta i uczynna. Nie duży figlopark w dolnej części hotelu.Plaża po drugiej stronie ulicy jedna bliżej druga nieco dalej ok 6 min spacerem. Morze czyste, ładna błękitno-turkusowa woda plus dla rodzin z dziećmi bezpieczny brzeg piaskowy bardzo długo płytka woda. Osobiście byłam tam po raz pierwszy z mamą i dwójką 6-letnich bliźniaków, w kwietniu nie popływałam za wiele ponieważ woda była zdecydowanie za chłodna i wiał przez parę dni chłodny wiatr ale słońce nas nie zawiodło. Odpoczęłam, opaliłam się i zrelaksowałam po długiej polskiej jesienio-zimie. Następnym razem pozwiedzam wyspę ale pojadę może w jesiennych miesiącach bo mimo świetnej organizacji pracy hotelu obawiałabym się tłumów w pełnym sezonie. Samochody na Malcie poruszają się prawą stroną, sporo krętych i bardzo wąskich uliczek mobilizuje do wielkiej ostrożności kierowców- turystów. Hotel znajduje się ok 1h jazdy busem od lotniska. Polecam szczerze osobom, które cieszy życie i nie szukają dziury w całym. Wiecznie narzekającym i humorzastym klientom sugeruję pozostanie w domu :) Udanych Podróży.