W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Plaże Bávaro i Macao z białym piaskiem i palmami kokosowymi
Błękitne naturalne jezioro Hoyo Azul w sercu Scape Park
Rejsy katamaranem na rajską wyspę Saona
Klub Coco Bongo z efektownym show i energiczną zabawą
Położenie przepiękne, plaża super. Pokrywa to niedociągniecia ze strony hotelu. Ostrzegam i proszę wykupcie koniecznie przed wyjazdem POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ Z PEŁNA OPCJĄ. Koszty pomocy ambulatoryjnej czy ewent. leczenia zasługują na miano kosmicznych ( zastrzyk 350 USD-w szpitalu Bavaro, prywatna hiszpańska sieć). Miałem mały wypadek i byłem świadkem jak te koszty zaskakiwały ludzi niemal z całej Europy. Ja 1000 USD za stłuczoną nogę i naciągnięte ściegna- wizyta w szpitalu 2 godziny, walka o niepłacenie na miejscu 3 godziny. W razie pytań odpowiem. Pozdrawiam.
Położenie przepiękne więc pokrywa wszelkie niedociagnięcia ze strony hotelu. Tzw. Ulica Karaibska to jest wielkie niporozumienie. sklepy czynne do 19.30 czasem do 21.30 jak im się chce. Proszę wykupcie koniecznie POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ Z PEŁNĄ OPCJĄ, bo koszty ambulatoryjne czy ewent. leczenia zasługują na miano kosmicznych ( prywatny szpital Bavaro- zastrzyk 350 USD). Miałem mały wypadek i bez polisy bym tam został, żeby odrobić. Pozdrawiam.
Ps. W razie pytań odpowiem.
Plaża jest najpiękniejsza na świecie. Hotel ok, co prawda wymaga remontu, ale ile w tym pokoju przebywamy? Ludzie, obsługa bardzo mili i uczynni, posiłki smaczne...dla mnie to były udane wakacje za rozsądną cenę....
no to jednak chyba trochę ten hotel już wymaga remontu a tui chyba tego nie zauważa (5 gwiazd miejscowa skala,tui 4)bynajmniej w taino gdzie olejna farba w basenie wbija się w palce dzieci i wiele innych uwag można by pisać ale po co.ważne że plaża jest ok
Hotel położony w ładnym ogrodzie,przy ładnej plaży.Jednak jest wiele minusów.Sam obiekt wymaga generalnego remontu.W resteuracji niezbyt czysto,menu owszem obfite,ale codziennie to samo.Animacja średnia-gdy mieliśmy parę dni deszczowych goście sami się zabawiali ponieważ ze strony animatorów nie było żadnego zainteresowania.W mini clubie napotkaliśmy szczury,przy plaży również.Pościel przez 2 tygodnie nie była zmieniona,ręczniki śmierdzące.Ręczniki plażowe brudne.Ostrzegam przed wyjazdem do tego hotelu.Nie polecam.
Jedzenie ok dużo i ciągle dostępne, pokoje w porządku, ale łazienki tragiczne. Dużo zieleni i programów rozrywkowych.
Powyżej oczekiwań.
Idealny hotel na wyjazd bez dzieci! Szczegolnie dla młodych ludzi! Wspaniała obsługa, jedzenie, plaża a obok Pacha!
grupy organizujące zajęcia animacyjne zmieniaja się co jakiś czas, chyba co 6 miesięcy, więc ocena animacji nie zawsze przekłada się na to czego mogą spodziewać się następni goście, w czasie naszego pobytu była to najmocniejsza strona tego hotelu, poza tym piękna plaża, ładny teren, pokoje przyjemne. Najsłabszą stroną moim zdaniem jest mały basen,i teren wokół basenu.Jedzenie było rewelacyjne,od świeżych soków w b.duzym wyborze, poprzez owoce, sałatki, mięsa, ryby , owoce morza no i słodycze, lody. Pyszne drinki, obsługa miła.
Zdjęcia z tego hotelu, z naszego pobytu mozna zobaczyć na
Suuperr wakacje! Hotel składa się z domków, położonych w pięknym ogrodzie. Pokoje duże, ładnie urządzone, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, obsługa wzorowa. All inclusive na 100%, praktycznie 24H. Animatorzy bardzo sympatyczni, programy prowadzone od rana do wieczora. Naprawdę nie można się nudzić. W całym hotelu panuje bardzo przyjemna atmosfera. Polecam!
Było fantastycznie! Wrócę tam za rok :D
hotel nie nadaje się dla osób młodych. Zdecydowana większość turystów przebywających w tym hotelu to niemieccy emeryci.
Wspaniała obsługa, wspaniały hotel, wspaniałe miejsce. Czego chcieć więcej?
hotel raczej dla ludzi starszych; spokojna atmosfera; zarówno lobby, basen jak i okolice wymagają odnowienia.
bardzo polecam ten hotel dwa tygodnie to za moało aby sie tam znudzić jedzenie jest przepyszne a obsługa wzorowa. pokoje czyste i duże, bardzo łądnie urządzone
Byłam 2 tygodnie i zostałabym tam na dłużej! Polecam wszystkim lubiącym się bawić! nigdy nie wyśmiałam się tak jak tam. Animatorzy pierwsza klasa! Nie można usiedziec na miejscu.
super morze i plaża