1195 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Kilka kroków od centrum Naama Bay
Łącze internetowe wi-fi w lobby bezpłatnie
Baseny hotelowe na wysokim poziomie
Dużo udogodnień dla dzieci: brodzik, animacje, mini klub, plac zabaw
Pobyt oceniam bardzo dobrze. Świetna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie promenady. Teren hotelu zadbany, regularnie odświeżany. Ciekawe animacje wieczorne dla dzieci oraz pokaz dla dorosłych. Mocnym atutem są baseny - jeden w centralnej części hotelu ze zjeżdżalniami, drugi bardziej na uboczu dla osób potrzebujących więcej spokoju.
Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Większość osób jest tak po prostu po ludzku i nienachalnie życzliwa, czyli zupełne przeciwieństwo tego co mówi się o Egipcjanach.
Hotel powinien zainwestować w nowe krzesełka do karmienia dla dzieci w restauracji.
Za swoją cene hotel w porządku. Lokalizacja - daleko od plaży, trzeba być zależnym od busa, który dowozi. Pokoje duże, ale potrzebują remontu, szczególnie łazienka. Skromny wybór jedzenia i napojów (w tym alkoholowych). Hotel ma 2 plaże, w Naama Bay (plaża Delta) i w Hadaba (przepiękna plaża Farsha).
Miła obsługa, animacje, plaża
Położenie(daleko od plaży), wyżywienie
Słaby hotel, jedzenie jeszcze słabsze. Miła obsługa.
Miła ekipa.
Jedzenie.
Hotel słaby nawet jak na standardy egipskie. Takie 3 egipskie gwiazdki najwyżej. Pokoje stare , uwaga - 2 osobowe , najwyżej dokładają 3. łóżko, mimo iż sprzedają jako 4 osobowe!! 1Basen ogrzewany ale dość slabo- takie 23C. Najgorsze jedzenie . Kolacje jeszcze ok, ale śniadania i obiady bardzo kiepskie, po prostu malo i niesmacznie. . Gdyby nie omlety to nie byłoby co jeść. Sporadyczne owoce, niedojrzałe. Absurdalnie mala ilość sztuccow I sprzętów- jedna mała frytkownica, jeden mały gril, popsuty opiekacz...to powoduje że np: za frytkami/talarkami (byly 2 razy) ustawiają się kolejki a frytki są po prostu niezrobione i kucharz wydzielia miniporcje. Można po cichu domówić frytki za 1 dolara i wtedy wychodzą z kuchni dobre. Najgorsze pod tym względem są plaze- brak jedzenia i picia za free, busy jeżdżą rzadko , trwa walka o miejsca w busach. Na jednej plaży (tej blizszej) totalna kpina - przeszukują torby aby nikt nie wniósł napojów i jedzenia - zmuszają do kupowania u nich. Traktują gości jak jakiś przestępców "for your safety". Jedyny plus to rafa koralowa przy brzegu. Druga plaża super rafa i świetne zejście na nią w towarzystwie staroci i antyków, ale takze za jedzenie i napoje trzeba płacić, no i walczyć o materace, ktorych jest mało. Animacje w ciągu dnia i wieczorem na plus- ekipa się stara. Generalnie hotel słaby, najgorszy w jakim byliśmy w Egipcie, a byliśmy np w Emipre w Hurgadzie, który też jest stary. Niska cena to prawda ale warto dołożyć kilkaset złotych i pojechać do innego.
Animacje, rafa, jedna plaża z super klimatyczbym dojściem, bliskość Naama Bay, oryginalne napoje (cola, sprite) a nie z automatu.
Jedzenie- slabe i niesmaczne śniadania, obiady i przekąski, brak all inclusive na plażach, przeszukiwanie toreb przy wejściu na plażę calkowicie dyskredytuje ten hotel , mała ilość materacy
Hotel nastawiony głownie na tubylców, co widać po standardzie. NAwet biorąc pod uwagę standardy egipskie ten hotel to maks 3*. Największym minusem jest jedzenie - bardzo ubogie i po prostu niesmaczne. Byłem w kilku hotelach egipskich i tutaj było zdecydowanie najgorzej - szczególnie na śniadania i obiady - ciągle to samo i bardzo niesmaczne. Europejczycy ratują się omletami. Restauracja cierpi na niedobór sprzętów - jedna frytkownica na taki hotel to kolejki po frytki(były 2 razy) , wydzielanie przez kucharzy skąpych porcji i frytki po prostu niedopieczone. CO ciekawe, jak zapłaci sie 1$ to dostaje się dobre frytki prosto z kuchni. Opiekacz do tostów - załączam zdjecia. Druga bardzo ważna sprawa - plaże - nie ma na nich baru ALL. Za wszystko trzeba płacić, a na tej bliższej - kpina - przy wejściu przeszukują torby, aby nie wnieść nawet butelki wody. "For your safety" oczywiście. Traktowanie gości jak przestępców to po prostu skandal. Trzeci duży minus to ilość łóżek w pokojach - sprzedają jako 4 osobowe a dają maks 3 łózką!!! CO ciekawe w informacji hotelowej jest informacja ze pokoje są w ogóle tylko 2 osobowe. Czwarty minus - rzadko jeżdżące busy do plaż. Trzeba czasami walczyć o miejsce, a jak się nie zmieścicie to trzeba czekać na kolejny bus - czasami można spóźnić się na obiad przez to. Z plusów - obsługa miła (oprócz restauracji) i niezłe animacje - widać ze ekipa się stara. Bardzo fajnie urządzone zejście na plaże (tę dalszą) - mnóstwo staroci i antyków porozkładanych na zboczu góry.
Rafa na plażach, ciekawe wejście na jedną plaże, podgrzewany basen (choć nieznacznie, jakieś 24C maks), obsługa w barach i animacje
jedzenie na śniadania i obiady, hotel bardzo stary, łazienki w opłakanym stanie, , za mała liczba łóżek w pokojach dla 4 osób, przeszukiwanie toreb na plaży, kolejki w restauracji (a było maks 20% obłożenia)
Pokoje przyzwoite z widoczkiem na "nic szczególnego", codziennie sprzątane, jedzenie dobre, drinki z lokalnych alkoholi ale znośne, obsługa wspaniała i pomocna, na wyjazdy, powrót przygotowany suchy prowiant.
To co jest najlepsze w tym hotelu to bus na piękna plażę z cudowną rafą (przy magicznej plaży Farsha w Hadabie), druga plaża (bliższa) też z ładną rafą.
Standard arabski. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenia dużo. Obsługa miła.. Rewelacyjna lokalizacja. Centrum naama bay. Rewelacyjna plaża hadaba z rafą koralowa.
Lokalizacja. Rafa koralowa. Widziałam mantę.
Jak już przestawimy się na standard arabski nie widać wad :)
Słabo jedzenie beznadziejne psa lepiej karmie. Brak ekspresu do kawy . Wydzielane porcje, brak owoców, ciasta do niczego ,masła brak ,pieczywo mrożone. WIECEJ do tego hotelu NIE WRUCIMY.
Czysto miła obsługa przy barach tylko drinki i piwo w kubkach jedno razowych
Tak jako obiekt chodź stary i pod niszczony
Bardzo mila obsługa, super stosunek do dzieci, jedzenie w miarę dobre, podgrzewany basen, plac zabaw , cena.
Obsługa Plac zabaw Podgrzewana woda w basenie Jedzenie
Brak jakiś szczególnych wad.
Hotel pod względem czystości i nowości to raczej 2*. Czas świetności ma za sobą i gruntowny remont z pewnością jest tam potrzebny. Generalnie jednak, źle nie było. Pościel czysta, łóżko wygodne, miejsce w szafie na ciuchy tez było. Na wyróżnienie zasługuje obsługa: pomocna, życzliwa, miła. Jedzenie było bardzo ok. Głodna nie chodziłam. Kuchnia zdecydowanie inna niż nasza, ale to chyba tez o to chodzi, żeby próbować innych smaków. Pobyt był udany i osobiście jestem bardzo zadowolona z wyjazdu.
Obsługa: życzliwa i pomocna
nieład w otoczeniu, niedoczyszczona toaleta
Przyzwoity budżetowy hotel. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Duże pokoje Wygodne łóżka Miła obsługa
Dojazd do plaży busem około 15 minut (hotelowy bus kilka razy dziennie) Monotonne jedzenie
Obsługa fajna ,miła i bardzo pomocna do tego nie można się przyczepić. Co do samego hotelu nie jest źle mają dwa baseny ale żaden z nich nie jest podgrzewany. Najważniejsze jak dla mnie jest jedzenie, ale w tym chotelu jest na najniższym poziomie jakim widziałem .
Fajna obsługa
Jedzenie jest bardzo slabe, najniższy poziom jaki widziałem codziennie prawe to samo, nie ma w czym wybierac, ogólnie mówiąc kuchnia jest slaba i to bardzo, nie reprezentuję żadnego poziomu.
za ta cenę dalo się przetrwać. Pikena plaża i rafy.
maja piękna plaże na klifie i piękne rafy bus dowozi pod plaże.
łazienki, hotel bardzo oszczędza na wszystkim.
Hotel średni,moim zdaniem nie zasługuje na cztery gwiazdki
Blisko centrum,ładne baseny ,przyjazny i pomocny personel
Brudne łazienki,słabe jedzenie,mięsa prawie nie ma,a jeśli się pojawi to wydzielane przez kucharza
Pobyt raczej udany. W hotelu mało Polaków. Dużo Rosjan. Hotel przeciętny. Na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie. Po bliższym zapoznaniu się z obiektem widać dużo zaniedbań.
Obsługa fantastyczna. Pokoje duże, łóżko wygodne. Trzy baseny .
ŁAZIENKI DO GENERALNEGO REMONTU Czystość obiektu słaba. Rezydent Mohamed E. miły, sympatyczny sprzedał nam wycieczki w języku polskim, ale niestety nas oszukał 😱 Na wycieczce nie było przewodników mówiących po polsku. Instruktaż nurkowania w obcym języku, to brak zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa!! Na pewno będę reklamować wycieczki fakultatywne. Wyżywienie monotonne, ale idzie przeżyć.
Otoczenie hotelu ok bezpieczne. Jeden basen podgrzewany. Uwaga na sliskie płytki wokół basenu.
Busy na plażę
Brudne łazienki, bardzo monotonne jedzenie, napoje w plastikowych naczyniach.
Pobyt w hotelu fajny, ale raczej dla osób mało wymagających. Czystość w hotelu niestety pozostawia wiele do życzenia. Jedzenie bez szału ale można coś wybrać do jedzenia. Z ciekawostek tubylcy podchodzą bez kolejki i kucharze nakładają im większe porcje. Ale generalnie obsługa hotelu jest miła i nie nachalna. Animatorzy starają się jak mogą. Barmani mili. Obsługa w restauracji również. Jedna uwaga co do zachowania managera hotelu który wyciągnął od nas po przyjeździe o 6 rano wyciągnął od nas najpierw 8 usd na śniadanie a potem 25 usd za to żebyśmy weszli wcześniej do pokoju( doba zaczyna się od 14) a następnie innym osobom które z nami przyjechały udostępniono wcześniej pokój za darmo. Drogi Panie Managerze no albo robimy tak albo tak, no przynajmniej w cywilizowanych krajach. Baseny fajne, zjeżdżalnie również. Położenie hotelu bardzo fajne bo blisko Naama Bay. Bardzo fajnie i sprawnie zorganizowany transport na plaże. Plaże i rafa przy nich bardzo fajne.
-położenie blisko Naama Bay -fajne plaże -fajne baseny -miła obsługa
-naciąganie przy przyjeździe na dodatkowe koszty -słaba jakość alkoholu -czystość pokoi mogłaby być dużo lepsza
Relację cena - jakość uważam za korzystną. Pokój czysty, obsługa miła i nie wymusza napiwków. Posiłki o płaskim smaku, dodatkowo warto wybierać to co świeżo przygotowywane. Pozostałe rzeczy najprawdopodobniej mrożone/odmrażane. Wybór spory. Czasami trzeba poczekać na doniesienie dodatkowej porcji. Baseny czyste, animacje ciekawe, choć budżetowe - animatorzy starają się jak mogą. Chociaż jak na wstępie - za taką cenę warto. Dojazd do plaży Hadaba i Naama Bay dodatkowym atutem. Ciekawe rafy.
Cena, czyste pokoje (pomijam silikony i fugi), baseny z czystą wodą. Jedzenie w porządku. Pomocna obsługa. Do wyboru 2 hotelowe plaże. Bliskość rozrywkowej części miasta. Widok na góry ;)
Napoje w malutkich plastikowych jednorazowych kubeczkach. Brak ogólnodostępnej pitnej wody. Hotel lata świetności ma za sobą, jednak i tak warto się tutaj zatrzymać.
Przeciętny egipski hotel , czysto, dojazd do plaż sprawny.
Obsługa zaangażowana
W zasadzie nie ma większych wad
Bardzo dobry hotel, położony tuż przy Naama Bay, gdzie można zaznać nocnego życia Sharm El Sheikh. Zadbane pokoje, dla najmłodszych kilka zjeżdżalni.
Bliska odległość do Naama Bay
odległość do plaży
Tripadvisor