Średnia ocena

• Wylot z Katowic All inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Obsługa, basen
    • Wady Stołówka, pokój

Po pierwsze, obsługa bardzo podnosi range hotelu, recepcja bardzo pomocna, barmani z obu barów przemili (zależy dla kogo, wystarczy chwilkę z nimi porozmawiać i zrobią wszystko), sprzątaczka też super. Bardzo fajnie że są 2 baseny, jeden na parterze a drugi na 2 piętrze, zawsze jest gdzies miejsce. Jedzenie jak w tanim hotelu, nie doprawione i monotonne, najgorzej pod względem innych gości (bitwy o jedzenie i nakładanie dużej ilości jedzenia które szło potem do kosza). Pokój ogólnie nie za czysty, ale da się żyć. Ogólnie za tą cenę nie ma co narzekać, odpoczelismy i jeśli ktoś ma niski budżet to polecamy :)

Dorota

• Zalety Blisko plaży
    • Wady Bardzo niemiła, pretensjonalna obsługa w recepcji hotelowej oraz pan zajmujący się rozdzielaniem stolików przy posiłkach; brak organizacji; plastikowe, postrzępione, brudne kubki do posiłków, niemożliwość zamiany pieniędzy na dinary ( ciągle nie było gotówki); baseny niezbyt czyste; w pokojach czuć wilgoć, stęchliznę - poduszki , kołdry i koce są nimi przesiąknięte; bardzo słaby internet i to tylko przy recepcji;

Pobyt w hotelu oceniam nie za dobrze, gdyby nie wycieczki i świetna pani przewodnik Małgorzata, pobyt byłby zaliczony do porażek. Obsługa hotelu zwracała się do urlopowiczów w sposób pretensjonalny. Położenie hotelu jest blisko plaży i blisko zatłoczonego, hucznego centrum miasta. Cisza nocna nie obowiązuje!!!!! Słychać hałas, krzyki, kłótnie, conocne awantury pod samym hotelem, przez co na spokój i wypoczynek nie ma mowy. Pokoje od strony ulicy mają widok na zaniedbane, zrujnowane kamienice. Po przyjeździe do hotelu czekaliśmy 2 godziny w holu hotelu na przydzielenie pokoju. Po podróży nie zaproponowano żadnej wody ani posiłku, mogliśmy skorzystać tylko z kolacji która odbyła się dopiero po godzinie 18. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że jestem zaskoczona iż ITAKA, z której korzystam już czwarty raz , podpisuje umowy z takim hotelem , który w mojej ocenie nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Poza tym cena jaką płaciłam za hotel jest zupełnie nieadekwatna do warunków, kultury obsługi, tych plastikowych kubków, które były używane ciągle do wszyskich napoi i oczywiście widoku z okna - gruzów kamienic. Masakra !!!! W barku, który miał być dla gości były paskudne napoje chemiczne, "coś" rozpuszczonego z wodą. Bardzo śmieszne było również to, że podchodząc do baru np. po drinka , pan twierdził że nie ma nic innego tylko gin i whisky !!!! A stało tam dość sporo butelek z różnego kalibru alkoholem, niestety co się okazało były to puste butelki, tzw. atrapy, czyli chyba dekoracja baru !!!! Poza tym internet działał tylko przy recepcji, ale był tak beznadziejnie słaby, że czasem nie zdążyłam wysłać sms, bo nie było połączenia. Szczerze nie polecam w żadnym razie tego hotelu na jakikolwiek wypoczynek !!!!!!

Łukasz

• Zalety Położenie w centrum miasta
    • Wady W hotelu brudno tak samo na zewnątrz, oferowany basen w hotelu nie dostępny, posiłki nie wystarczające dla ilości ludzi oraz takie że strach to jeść brak owoców morza najlepiej jeść chleb z masłem, niedokładne mycie naczyń ( kubki były raz wkładane do szczotek i wyciągane jako gotowe.. a większość pukane tylko w wodzie), brak wody w pokojach, woda dostępna od 10 i to tylko w małym kubeczku z baniaka nie pozwalali nalać do małej butelki, w pokoju klimatyzacja działa jak traktor i prawie nie chłodzi, do wanny wchodziłem w klapkach ponieważ był strach w tym brudzie żeby czegoś nie złapać, ogólnie hotel jest bardzo stary, hałas w pokoju taki że nie da się spać do 4 rano ponieważ na terenie hotelu jest imprezownia, od strony ulicy z kolei hałas trąbienie krzyki , winda działa jak się jej podoba i lepiej chodzić schodami, NIE POLECAM TEGO HOTELU dziwne że ITAKA to proponuje ludziom

• Zalety Miła obsługa
    • Wady Bardzo głośno oraz otoczenie przed hotelem pozostawia wiele do życzenia, hałas do 4 w nocy oraz bardzo brudno

Nie polecam rodziną oraz osobą które chcą odpocząć, wadą jest głośna muzyka,hałas od strony ulicu oraz to, że na ulicy oraz plaży jest brudno. Posiłki też nie należą do najlepszych, do wszystkiego ogromne kolejki więc przez cały tydzień pozostały mi tylko ryż, ważywa i owoce. Zaletą jest miła obsługa, animacje i to, że jest blisko do plaży.

Zaneta

• Zalety Hotel jak.dla mnie super .Czysto.i przestronnie .Wszedzie blisko.Plaza super.Nie ma co narzekac .Jak.ktos nie lubi Afryki to niech szuka wczasow w Europie.Jedynym minusem byl pokoj wychodzacy na gwar i halas z glosnikiw .Ze stoperami nalezy sie wybrać do.tego.hotelu .Urlop rewelacja .Animatorzy super .Zabawa przednia pol dnia gwarantowana .Polecam.wszystkim.sxukajacym dobrej zabawy .
    • Wady Hałas

Super po prostu rewelacjajuz tesknie . Zabawa , wypoczynek, zwiedzanie , plaza to.wszystko jest ekstra.

EWELINA

• Zalety położony w centrum, blisko plaży , smaczne posiłki i oczywiście cena
    • Wady bar ( nie należy do hotelu) , w którym całą noc gra głośna muzyka

Hotel trochę stary, ale za taką cenę to nie można narzekać. Jedzenie smaczne, aczkolwiek brakowało frytek. Baseny trochę małe, ale czyste. Fajne zjeżdżalnie czynne 2 godziny rano i 3 godziny po południu. Położenie w centrum i blisko do mediny oraz różnych sklepików ( ceny bardzo atrakcyjne). Plaża duża piaszczysta, trochę brudna ale i tak lepsza niż publiczna, gdzie cały czas przesiadują tubylcy. Morze płytkie i cieplutkie, ale niestety pływają różne śmieci ( reklamówki itp.). Bardzo mili barmani, drinki też ok. Pokój oraz łazienkę mieliśmy odnowione,więc my nie narzekamy. Jedyna wadą dla mnie był bar ( nie należący do hotelu), z którego całą noc grała bardzo głośna muzyka. Hotel ogólnie polecam, aczkolwiek nie z małymi dziećmi.

• Zalety Blisko plaży, miła obsługa zawsze pomocna, dobre jedzenie
    • Wady Hotel znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy w sąsiedztwie jest kilka dyskotek które grają do 4 rano więc o spaniu można zapomnieć. Obok znajduje się Casyno. Ogólnie kiepska okolica nie dla rodzin z dziećmi i dla osób szukających ciszy. Muzyka dosłownie wali cały dzień z głośników. Przy basenie tylko dwa parasole więc leży się jak na patelni. Parasole na plaży płatne 10 dinarow za 2 godz dwie osoby. Basen ze zjeżdżalniami odbiega bardzo bardzo od zdjęć na folderach, można sobie plecy odbić. Woda metna nie jest to pierwszej czystości. Basen kryty nie nadaje się do pływania, odpada elewacja, to raczej zbiornik z brudna wodą. Nikt tam nawet nie miał odwagi wejść. Hotel bardzo stary zaniedbań. Odpadające kontakty, łazienki swoją świetność miały moze z 20 lat temu. Drzwi od łazienki nie domykaja się, brudne. Łóżka bardzo niewygodne, klimatyzacja jeśli chodzi to śmierdzi z niej odochodami lub kąpie z niej woda. Wstając rano trzeba nastawić się na niespodziankę w postaci kałuży wody. Ogólnie w hotelu brudno. Taras na dachu to raczej obraz po wojnie. Dla osób szukających wyzwań to ten hotel jest na 100%. Dla mnie hotel Nie powinien znaleźć się w ogóle w ofercie biura podróży. Internet działa tylko przy recepcji i to najlepiej rano.

Jak dla mnie to hostel nie hotel 3 gwiazdkowy. Odradza. Omijać szerokim łukiem. Byliśmy bardzo rozczarowani wręcz czujemy się oszukani. Można wypożyczyć sejf i chyba warto o tym pomyśleć bo drzwi do pokoju po większym szarpnieciu otwierają się bez trudu. Na tarasie są dwa krzesełka i mały stolik. W recepcji często jest problem z wymianą pieniędzy. Do Mediny można się udać ale trzeba uważać na złodzieji.