Opinie o hotelu Sunrise Marina Resort Port Ghalib

judyta
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety kameralny
    • Wady do plaży trzeba iść ok 7 min

Byłam w styczniu(18-25 )średnia temperatura ok 20 stopni w dzień,wieczory chłodne . Jeden dzień całkowicie zachmurzony i bardzo wiało .Hotel bardzo kameralny . Pokoje bardzo duże .Do plaży trzeba iść około 7 min ,ale Rafa wynagrodzi wszystko , W hotelu bardzo miła obsługa .Na wysoką ocenę zasługują rezydenci (leciałam z biura Sun &Fun)Egipcjanie świetnie mówią po polsku zapewniają profesjonalną opiekę przez cały czas począwszy od lotniska w dniu przylotu do wylotu .Nie zawsze byli w hotelu ale zawsze pod telefonem ,wszystko wyjaśniali i załatwiali .Jedzenie całkiem dobre ,byłam wcześniej w innym hotelu -było lepsze ale tu też nikt nie będzie chodził głodny .Jedynie co mogłabym uznać za wadę to mało ciekawe i małe lobby czasami brakowało miejsc .wielką zaletą jest położenie hotelu w centrum Portu Ghalib po południu można spędzać czas w kawiarniach oraz na zakupach .Jest bardzo bezpiecznie .

Dagmara

• Zalety Plaza . Poloze
    • Wady Obsluga . Jedzenia

Pobyt8 -15 pazdziernik. Wybrałam tan hotel bo w lutym bylam w hirgada w sunrise z nadzieją ze holel bedzie na podobnym poziomie. Nic bardziej mylnego. Hotel krety zero oznakowania znaleźć cos w nim graniczylo z cudem gdzie jest ostatni basen odkrylismy ostatniego dnia. Polozony praktycznie na bazarze przejsc do logby bez zaczepiania sie nie dalo . Restauracja na pierwszym pietrze zero grila jedzenie monotonne każdego dnia to samo przy 4 dniu wszystko obrzydlo. Alkohole ciepłe. Kelnerzy i barmani robili wszystko zeby za duzo nie pracowac ale napiwki chetnie brali. Ignorowali gadali sobie pod nosem nie mili przy każdej okazji obijali sie palili papierosy i w siedzieli telefonach. Hotel zdecydowanie na niższym poziomie niz sunrise w hurgadzie. Ogolnie dla mniej wymagajacych .

Janina

• Zalety wszystko ok bliskość mariny to duży atut
    • Wady z pokojami problem ale sie rozwiązał

Bylismy w sierpniu 2019 , cóż pisać wszystko było super, oprócz pokoju na wstępie ale dalismy radę , w recepcji super gościu zamienił pokoje , chciałam napisać o super rezydencie Adam /był na zastępstwie/ takiego rezydenta życzę każdemu , co dziennie od godz 17-19 czekał na nas w recepcji , jaki miało sie problem to wszystko było załatwione , a nie jak jest polski rezydent to tylko wycieczki sprzedaż a reszta to w czterech literach mają cię.Wrócimy tam na pewno .

Mateusz Kwiatkowski

• Zalety blisko morze i port
    • Wady małe baseny

uważam ze hotel był ciekawy , był bardzo duży i ciężko było się odnaleźć na początku , blisko może i barki przy kazdym basenie jak i na plaży , pogoda pod koniec sierpnia idealna , nie było za gorąco ( ok.36 stopni )czego się obawiałem uważam ze wyjazd był udany .

• Zalety hotel przy samej Marinie, w pobliżu dużo restauracji i sklepów, na plaży shisha bar
    • Wady hotel bardzo zawiły, można się zgubić w labiryncie zakrętow

POkoje bardzo ładne przy budynku głównym fajne miejsce do relaxu

• Zalety Przestronne pokoje z aneksem kuchennym, bliskość sklepów i restauracji, smaczne wyżywienie
    • Wady Brak wind do pokoi

Zlokalizowany w sercu Port Ghalib, jedyne 5 km od lotniska Marsa Alam hotel Sunrise Select Marina to propozycja idealna dla osób szukających podczas wakacji dodatkowych atrakcji i życia wiczorno-nocnego. Bliskość sklepów, restauracji i klubu sprawia, że jest to propozycja idealna dla ludzi młodych, aktywnych, także singli. Odnajdą się tu też jednak rodziny z dziećmi, do dyspozycji gości oddany jest aquapark z wydzieloną częścią dla najmłodszych a szeroka gama pokoi o róznych wielkościach, w których znajdują się aneksy kuchenne, nawet z pralkami, kuchenkami i piekarnikami pozwoli na zakwaterowanie nawet większych grup. Na terenie całego hotelu i plaży bezpłatne wifi. Plaża oddalona jest kilkuminutowym spacerem od hotelu, jednak piękna rafa i bar serwujący napoje (również alkoholowe) i burgery, kanapki, oraz sałatki, wynagrodzi tę niewielką przeprawę. Wyżywienie w hotelu jest bardzo smaczne i zróżnicowane, zawsze ogromny wybór dań ciepłych, przekąsek, sałatek, owoców i deserów. W barze przy aquaparku serwowana jest pizza, burgery, lody i gofry. Dwie restauracje a?la carte ? egipska i włoska ? z których można skorzystać raz na tydzień. Przyjazna i profesjonalna obsługa. Ciekawe animacje w ciągu dnia przy plaży, wieczorem w klubie Red (dyskoteka raz w tygodniu otwarta dla turystów z całego Port Ghalib). 3 baseny, w tym 2 podgrzewane, jeden z nich ze strefą ciszy. Dla niektórych niewielkim minusem mogą być hałasy dobiegające z miasta. Polecam zarówno singlom i parom, szukającym atrakcji, jak i rodzinom z dziećmi.

Sebastian

• Zalety blisko miło i przyjemnie

Byliśmy tam w 10 osób z czego my z zoną już 2 raz i powiem iż dziwią mnie złe opinie hotel jest ok jedzenie tez zawsze wszystkiego pełno no możne poza herbatami ( hibiskusa ).Wcześniej prosiliśmy o wcześniejszy pokój ( 4130) i dostaliśmy ten sam dla znajomych tez prosiliśmy abyśmy bili blisko siebie , i bliżej być nie mogło :-)))))

Urszula

• Zalety Pokoje ogromne...wlasciwie to nigdzie indziej nie miałam tak duzego....no raz w Bułgarii....plaża super...Nie rozumiem ludzi którzy źle oceniają ten hotel

Wszystko bardzo dobrze ....nawet jedzenie jak na Egipt super(5 raz w Egipcie)Jechalam z lasta 2600 za tydz na 2 dzieci i 1 os dorosłą.Wiec taniej to już chyba nic nigdy mi się nie trafi.

Karolina Osiecka

• Zalety Blisko lotniska czysto smacznie duży obiekt z przepięknym ogrodem
    • Wady Żadnych wad

Super hotel blisko portu przepiękne plaże rafa koralowa

Urszula

• Zalety Przepiękne pokoje,dobre jedzenie jak na Egipt.Pobyt uważam za bardzo bardzo bardzo udany.

Aquapark dla dzieci...animacje dla dorosłych i dzieci. Wszystko w najlepszym porządku ????