Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu, prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • 4 baseny i aquapark ze zjeżdżalniami dla dorosłych i dzieci.
  • Na terenie hotelu: bankomat, minimarket, księgarnia, sklepy z pamiątkami, opieka medyczna (za dopłatą).
  • Wylot z Poznania All Inclusive Ultra
  • Wylot z Katowic All Inclusive Ultra

• Zalety baseny, plaża, posiłki

Hotel pierwsza klasa,nie ma czego się czepić(może braku wykałaczek na stołach) obsługa przemiła, plaża super,pokoje czyste codziennie sprzątane,jedzenie.......byłam 15 dni i nie znudziło się (cypr ,turcja ,grecja po 10 dniach jedzenie do znudzenia tu.....po tym okresie zwykłe polskie ziemniaczki z sosem mięskiem suróweczką....dla każdego coś dobrego)

• Zalety Najlepszy hotel w jakim byliśmy, a w Egipcie byliśmy już 9 razy. Super jedzenie, bardzo miła obsluga, plaza ze zlotym piaskiem, oraz Piękna rafa obok tego hotelu - 100 metrow, polecam , polecam 10/10
    • Wady na prawdę nie ma!!!!!

Hotel - rewelacja !!! nigdy nie zawiedlismy się na portalu Wakacje.pl chociaż bylismy w tym hotelu z biura Sun Fun, bylismy wrzesien/ pażdziernik 2018. Pokój też super, WSPANIAŁY hotel . Prawdziwa ocena 10/10 Mariusz i Irena z Wrocławia

Wspaniałe wakacje, wspaniały hotel! Lekkie obawy przed samym wylotem do Egiptu, ale niepotrzebnie. Na miejscu spokojnie, w drodze do hotelu kilka patroli, bramki kontrolne itp. Rezydenci bardzo mili, pomocni, mówiący po polsku. Sam hotel przewspaniały, od samego przyjazdu powitanie orzeźwiającym napojem, wszystko załatwiane od ręki. Spory kompleks, do najdalej położonych budynków kawałek trzeba się przespacerować co przy takiej ilości jedzenia, jest jednak na plus:) Pokój komfortowy, klimatyzacja sterowana, względnie cicha. Sprzątanie codziennie i bez zarzutów. Jakość i ilość jedzenia po prostu nie do przejedzenia-od omletów robionych każdemu na bieżąco, przez tosty czy miejscowe dania do obłędnych deserów, które były przez wszystkich fotografowane bo szkoda było je w ogóle ruszyć;) Warto zarezerwować kolację w dostępnych do wyboru restauracjach. Animacje wieczorne-genialne i niepowtarzalne i naprawdę na wysokim poziomie-warte obejrzenia! Świetny zespół animatorów jak i wszystkich pracowników, którzy na każdym kroku dbają o zadowolenie i pytają czy niczego nie brakuje. Sporty i animacje-każdy znajdzie coś dla siebie siatkówka, tenis, ping-pong, joga, strzelanie z łuku, mini golf. A jeśli ktoś potrzebuje spokoju, to polecamy czerwoną wstążkę na plaży czy przy basenie, korzystając z niej nie będziemy zachęcani do dodatkowych usług(sporty wodne, masaż itp). Na plaży dostępne bezpłatne leżaki, bardzo dbają również o porządek. W wodzie do oglądania rafa, kolorowe rybki a nawet duża płaszczka, więc warto nawet przed wyjazdem zaopatrzyć się w maski czy aparaty podwodne bądź etui(wszystko również do kupienia w hotelowych sklepikach). Polecamy do kupienia z pamiątkami pyysznych sypanych herbat o najróżniejszych smakach(sklep z kawą, herbatami i dwoma żółwiami;) Wycieczka luksusowym jachtem z nurkowaniem, snurkowaniem, masażem, przejażdżkami wodnymi i rejs łodzią ze szklanym dnem jak najbardziej warta wydanych pieniędzy. Cały pobyt mimo lekkiego niezdecydowania i bez przekonania przed podróżą zamienił się w jedne z najlepszych wakacji, gdzie po pobytach w Bułgarii, Grecji czy Hiszpanii pierwszy raz jestem w stanie powiedzieć że wróciłabym do tego samego hotelu ponownie! Cena za tydzień na początku września 2300zł/os, ale nawet gdyby była wyższa nie żałowalibyśmy zainwestowanych pieniędzy. :)

Polecam ten Hotel. Jadę ponownie w listopadzie z przyjaciółmi.

• Zalety Hotel godny polecenia! Czysto, przemiła obsługa, codziennie ciekawe animacje, smaczne posiłki w restauracji głównej, ładna plaża z mała rafa ( obuwie plażowe niepotrzebne).

Pobyt w hotelu wspominam bardzo miło. Relaks, zabawa, smaczne posiłki i przemiła obsługa . Animatorzy sympatyczni. Było cudownie!

• Zalety Basen, plaża, jedzenie, morze, pokoje
    • Wady Czasami w lobby hotelu brakowało dobrej klimatyzacji aby móc odetchnąć od upału i

Polecam hotel, naprawdę wart 5 gwiazdek, byłam w kilku hotelach w Egipcie - ten zdecydowanie był najlepszy.

• Zalety Czysty, przy plaży z rafa i rybkami, dbają o klienta

Hotel jak dla mnie moloh a wbrew pozorom czysty i zadbany, łącznie z toaletami przy basenach-sucho, pachnąco. Przy hotelu rafa, polecam snurkowanie, maski można kupić w sklepiku a nawet aparaty podwodne czy etui wodoszczelne na telefon. Nie ma bitwy o leżaki, ręczniki kąpielowe darmowe, WiFi darmowe na całym obiekcie, w pokoju lodówka z napojami i wodą uzupełniane, kawa, herbata i czajnik również w pokoju. Animacje fajne-dyskoteka w basenie wieczorem, impreza w pianie na plaży. Zero minusów. Pobyt 24-31 maj. Na terenie kilka sklepów, apteka, wypożyczalnia sprzętu do nurkowania. Jedzenie nie do przejedzenia, w smaku... Kwestia gustu, dla mnie dobre ale ciut powtarzalne.

• Zalety Kompleks hotelowy rozmieszczony jest na bardzo rozległym terenie. Zachwyca starannie utrzymana zieleń. Jest możliwość zarezerwowanie pobytu w najdogodniejszym miejscu wg. indywidualnych potrzeb.
    • Wady Nie zauważyliśmy wad.

W kompleksie hotelowym Sanrise Royal Makadi byłam z mężem w drugiej dekadzie maja. Zachwycił nas starannie utrzymany teren. Mnóstwo kwiatów. Nie ma żadnych owadów. Doskonała temperatura powietrza. Sprawnie działająca klimatyzacja w pokoju oraz w innych pomieszczeniach.Doskonały zasięg wi-fi. Radzę korzystać z sejfu, bowiem okazało się, że funty egipskie pozostawione w szufladzie "gdzieś się zawieruszyły" - dobrze że niewielka kwota. Świetną atrakcją dla nas obojga była możliwość zarezerwowania kolacji w restauracjach tematycznych w ramach opłaconego All inclusive ultra. Korzystałam z zajęć jogi, z gimnastyki w wodzie oraz doskonale klimatyzowanej siłowni.Świetnie bawiliśmy się na foam party, chociaż w niektóre dni trzeba było porozglądać się za animatorami sportowymi. Okazało się też, że polskojęzyczny rezydent zlekceważył naszą informację, że jesteśmy początkującymi nurkami i bez szkolenia wstępnego, niby zagwarantowanego w ofercie puszczono nas na głęboką, dosłownie, wodę. Dzięki fachowości bezpośrednich opiekunów podczas nurkowania mamy niezapomniane wrażenia z tej przygody. Myślę, że pojedziemy tam jeszcze. Może nawet w szerszym gronie.

• Zalety Bardzo rozległy teren. Starannie utrzymana zieleń. Możliwość rezerwacji kolacji w 7 restauracjach tematycznych w cenie pobytu.
    • Wady Nie zauważyliśmy wad.

Komfortowe warunki. Bardzo czysto. Miła obsługa. Przyjaźni animatorzy. Poczucie bezpieczeństwa.

• Zalety Hotel godny polecenia,woda uzupełniana codziennie. Wi -Fi bezpłatne - dostępne na terenie całego hotelu.Duży teren,fajna plaża w prawo i lewo do spacerów.Jest też siłownia.
    • Wady Jak dla mnie nie było...

15.03.2018 To był nasz 9 wyjazd do Egiptu.Super Hotel,choć cena nie była Last ...biura się wycwaniły i by zbytnio nie obniżać cen łączą lotniska,np.my z Wrocławia lecieliśmy do Poznania i w drodze powrotnej lądowanie we Wrocławiu a następnie w Poznaniu..to minus dla Biur.. Sam hotel bardzo nam się podobał,duży teren,fajna plaża,piasek na zejściu do morza-leżaki na plaży niestety ale trzeba zajmować przed śniadaniem,jeśli chce się mieć 1 rząd,bardzo fajne zjeżdżalnie,dzieciaki mają gdzie przebywać,teren duży i bardzo zadbany,ogrodnicy naprawdę dbają o zieleń.Nasz pobyt był w połowie marca,naładowaliśmy nasze baterie słonkiem.Jedzenie dla nas było b.smaczne,raz trafiła się ryba która nie była za ciekawa-chyba nie pierwszej świeżości,ale po za tym nie mieliśmy powodów do narzekania,rano i wieczorem tyle słodkości że nie da się wszystkiego skosztować za cały tydzień,dokładnie wychodzi tam 6 dni,bo wylot jest póznym popołudniem więc tam jest się po kolacji,może teraz w sezonie zmienią się godziny wylotów.Z czystym sumieniem powiem że chętnie mogę do tego hotelu wrócić.Nie oczekujmy że fugi będą zrobione jak u nas,co do czystości pokoi też musimy oko przymknąć,ale po za tym polecam hotel :):):)