Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.
  • Wylot z Katowic All Inclusive Ultra
  • Wylot z Warszawy - Chopin All Inclusive Ultra

Dagmara
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Czysty pieknie położony hotel duzo zieleni. Rafa przy plazy Bardzo smaczne jedzenie codzienny grill tematyczne wieczory np egipski lub sushi. Przekaski przy basenie smaczne np świeżo wypiekane pizze Napoje i alkohole zimne. Plaża duza bez kamieni buty do wody nie byly potrzebne. Obsluga mila animatorzy zabawni codzienne atrakcje. Aquapark i baseny zadbane. Pokoje sprzatane duze z balkonami bardzo wygodne. Polecam nasz pobyt 24 02-03 03. Jedyne czego można się czepiać to sam lot i samolot ale to juz kwestis biura. Bo linie egipskie ar cario stare i bardzo niewygodne samoloty.

LESZEK
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Hotel położony w zatoce,piaszczysta plaża,rafa ok.10m od brzegu.Bardzo dobre jedzenie-7 restauracji tematycznych,urozmaicone animacje w ciagu dnia-w tym 2 Polki Marlena i Kamila uśmiechnięte i zawsze służące pomocą.Wifi działające wszędzie.

26 pobyt w Egipcie-jeden z najlepszych.Polecam.Na pewno wrócimy.

justica
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Obsługa hotelu, czystość, dobre jedzenie i duży wybór, przestrzeń na terenie hotelu
    • Wady brak wad

To nasz 4 pobyt w Egipcie i najlepszy hotel. Bardzo dobre jedzenie i duży wybór, super obsługa hotelowa - wszyscy zaangażowani i bardzo się starają. Pokoje czyste. Widać, że na bieżąco hotel jest odświeżany. Teren hotelu rozległy i przestrzenny. Baseny i zjeżdżalnie super. Przyjazny klimat i życzliwość panująca w hotelu. Pobyt w hotelu naprawdę rewelacyjny

Halina

• Zalety Bardzo rozległy teren hotelu. Bardzo zadbany ogród - ile tam wody jest zużywane, by nawodnić rośliny. Ogromne baseny. Czyste cieplutkie morze. Wszędzie widać dbałość o czystość. Pyszne jedzenie. Rafa koralowa, może niewielka, ale wrażenie robi. 7 czy 8 restauracji tematycznych - super urozmaicenie. Jeden z lepszych hoteli, w którym byliśmy.
    • Wady Nie było znaczących wad.

Byliśmy na przełomie września i października 2018 r. Zakwaterowani byliśmy dość daleko od basenów dla dzieci, co było dla nas ważne. Trzeba mieć świadomość, że poza hotelem jest tylko pustynia. Odpoczęliśmy znakomicie, nie nudziliśmy się - głównie na plaży. Obsługa hotelu bardzo przyjazna, poza jednym wyjątkiem - barman na tzw. wyspie basenowej głównie dbał o Brytyjczyków, ale dostał ode mnie reprymendę i zaczął obsługiwać mnie jak tamtych. Animacje, jak animacje - mnie nie zachwyciły, ale dość rzadko można trafić na rzeczywiście dobre. Pozytywne opinie jak najbardziej zasłużone. Hotel polecam - wszyscy wyjeżdżali na prawdę zadowoleni.

Tomas

• Zalety - idealny dla rodzin z dzieczmi - smaczne jedzenie - pokoje czyste - mily personel - plaza piekna

Bardzo piekny hotel z milym personelem, super jedzeniem, piekna plaza. Chemy szie podziekowacz biuru podrozy z Nowego Sacza (wakacje.pl w Auchanie) za super wybor, najlepsze biuro przez jakie szmy kupowali wyczieczki.

JOANNA

• Zalety Super plaża, dużo zieleni, zadbany, czysty, baseny, aquapark, pyszne jedzenie, duże ładne pokoje

Świetny hotel dla wymagających, zadbany duży teren, strefy relaksu, strefy dla dorosłych, 7 basenów w tym 3 podgrzewane, aquapark z 18 zjeżdżalniami, pyszne urozmaicone jedzenie. Polecam każdemu

JANUSZ

• Zalety czystość miła obsługa wszystko ok
    • Wady bez wad

polecam bardzo dobry resort miło zaskoczeni w tym roku 3 raz w Egipcie ten resort zdecydowanie najlepszy

Jerzy

• Zalety Wszystko dopieszczone w szczegółach

Hotel pod każdym względem zasługuje na polecenie . Wszystkie pozytywne opinie są uzasadnione . Nie ma czego się czepić . Jest to najlepszy hotel w Egipcie w jakim do tej pory byliśmy . Są również dwie polskie animatorki Kamila i Marlena które potrafią zachęcić do aktywności fizycznej , są miłe , sympatyczne , uśmiechnięte i bardzo pomocne .

HANNA

• Zalety Wszystko na najwyższym poziomie

Hotel naprawdę super. Niskie apartamentowce znajdują się w pięknie utrzymanym ogrodzie. Wokół cisza i spokój. Pokoje sprzątane codziennie, zawsze świeża woda w butelkach w lodówce. Różnorodne bardzo smaczne jedzonko, pyszne desery, nawet niejadek znajdzie coś dla siebie. Codziennie można skorzystać z restauracji tematycznych, po wcześniejszym zalogowaniu się w komputerze przy recepcji. Obsługa bardzo miła,ale nie nachalna. Świetny zespół animatorów, wśród nich dwie Polki Kamila i Marlena, które zawsze służyły radą lub pomocą. Woda w drugiej połowie listopada bardzo ciepła, w morzu 26 stopni, tyle samo w podgrzewanych basenach. Niewielka rafa przy plaży. Warto zaopatrzyć się w maski. Buty do wody nie są potrzebne, wejście do morza łagodne, piaszczyste. W ciągu dnia mnóstwo zajęć dla tych, którzy niekoniecznie lubią leżeć na plaży. Wieczory z reguły chłodniejsze, warto coś zarzucić na ramiona. Pobyt w tym hotelu to naprawdę super urlop. Polecam.

ewelina

• Zalety baseny, plaża, posiłki

Hotel pierwsza klasa,nie ma czego się czepić(może braku wykałaczek na stołach) obsługa przemiła, plaża super,pokoje czyste codziennie sprzątane,jedzenie.......byłam 15 dni i nie znudziło się (cypr ,turcja ,grecja po 10 dniach jedzenie do znudzenia tu.....po tym okresie zwykłe polskie ziemniaczki z sosem mięskiem suróweczką....dla każdego coś dobrego)