Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, wakacjepl

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.
  • Wylot z Katowic All Inclusive Ultra
  • Wylot z Warszawy - Chopin All Inclusive Ultra

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Bardzo miła obsługa hotelu, pomocna, nie oczekuje na napiwki. Wspaniała grupa animatorów. Czystość, piękne zadbane otoczenie wokół hotelu

Sunrise Select Royal Makadi to ogromny hotel otoczony zadbanym ogrodem i wspaniałymi basenami. Nasz pobyt to dwie osoby dorosłe z 11-to letnią córką w okresie od 31.10.2019-07.11.2019 .Wszędzie widać panujący porządek a to rzadkość w Egipcie. Manager hotelu wspaniale zarządza hotelem. Obsługa mila, uśmiechnięta nie czekająca na dolara. Na moje prośby w recepcji reagowano natychmiast, po dłuższej chwili telefon do pokoju z zapytaniem czy wszystko o co prosiłam dotarło i czy jestem zadowolona. Obsługa zawsze zauważa gościa i miło wita chociażby zwyczajnym Hello :) Jeśli chodzi o pokój otrzymaliśmy rodzinny tzn. Dwa pokoje łączone drzwiami z dwoma łazienkami ok 45 m z balkonem . Ręczniki zmieniane codziennie + kosmetyki.W pokoju barek uzupełniany codziennie + karton wody w małych butelkach. Jeśli chodzi o restauracje to jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dobrego. Codziennie inna tematyczna kuchnia, wspaniałe ciasta i ciasteczka. Nigdy nie brakowało jedzenia, wręcz przeciwnie wszystkiego było bardzo dużo. Obojętnie o której przyszło się na posiłek. Z owoców brakowało arbuzów :( Dla dzieci oddzielne menu w restauracji, przy basenach lody i popcorn. W tym okresie są trzy duże podgrzewane baseny w tym jeden w Aqua Parku w którym wszyscy szaleją na maksa. Zjeżdżalnie super czynne od 10-tej z przerwa na lunch do 16-tej. Plaża piękna, pokryta piaskiem z łagodnym zejściem do wody, raj dla dzieciaków. Niestety leżaki trzeba było rezerwować do max 7.00 rano . Później można pomarzyć o wolnym leżaku. Przy plaży animatorzy zabawiają gości, po południu tzn. po lunchu atrakcje dla dzieci przy plaży, np. Festiwal kolorów albo zabawa w pianie. Woda czysta, atrakcji na plaży nie brakuje. Przy pomoście cumują duże statki ale w niczym to nie przeszkadza. Po plaży przechadza się wielbłąd o imieniu Alfred. Bardzo łagodne zwierze widać że kocha turystów i uwielbia owoce :) Na plaży bar z drinkami i chłodnymi napojami, woda butelkowana bez ograniczeń. Przy hotelu mała rafa ale jeśli pójdziemy w lewo do hotelu obok to zobaczymy tam bardzo ładna dużą rafę ( liny z koralikami w wodzie was doprowadzą). Dla snurkujących bardzo fajne miejsce. Polecam. W prawo i lewo można pójść wzdłuż plaży na spacer dobre 1,5 h w każdą stronę. Wieczorami w hotelu zawsze muzyka na żywo a oprócz tego animacje, każdego dnia coś innego, dla dzieci również. Wszędzie wiszą informacje z opisem co się będzie działo każdego wieczoru. Hotel położony za miastem do Hurghady ok 30 km, nie tęskniliśmy ponieważ już wszystko tam widzieliśmy. W hotelu dzieje się bardzo dużo i pewnie dlatego pierwszy raz nie chcieliśmy opuszczać obiektu. Z wycieczek nie korzystaliśmy więc o tym nie pisze.Polecam wszystkim ten hotel z czystym sumieniem, którzy chcą jechać na wakacje a nie szukać krzywej fugi w łazience. Jest to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny :)))) Cudowny hotel z wspaniałymi atrakcjami, rewelacyjnym jedzeniem miłą obsługą , cudowna plaza i pozytywna energią. Jest to nasz 16-ty pobyt w Egipcie ale pierwszy raz wróciłabym do tego hotelu :))))

DANUTA

• Zalety - piękna rafa przy plaży - duże baseny - super hotel
    • Wady BRAK

Byliśmy w tym hotelu w sierpniu 2019 r. (rodzina 2+2) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel bardzo ładny, położony na rozległym, zielonym terenie, pokój family bardzo wygodny, jedzenie różnorodne, nie do przejedzenia, praktycznie przez cały dzień coś było podawane (pizza, popcorn, lody). Polecam zakupić sobie maski do snurkowania, ponieważ rafa przy plaży jest przepiękna!!! Polecamy ten hotel!!!

Adam

• Zalety Położenie,
    • Wady Przy basenie od 11 bardzo głośna muzyka. Brak strefy ciszy.

Hotel podobny do wszystkich w Egipcie. Bardzo duży i mozna trafić na pokój strasznie daleko od morza i restauracji, ale nie robią problemu z wymianą na inny. Wifi bezpłatne w całym hotelu.

• Zalety Jedzenie, basen , obsługa
    • Wady Niski standard pokoi

Cały kurort bardzo atrakcyjny. Bardzo miła obsługa i spoko animatorzy. Posiłków od wyboru do koloru. Kto lubi basen ma dodatkowo zjeżdżalnie i bary w basenie. Na plaży też przyjemnie i można pooglądać odrobinkę rafy. Polecam głównie dla rodzin

• Zalety praktycznie same zalety
    • Wady brak poważnych wad

Witam serdecznie. Ponieważ przed wyborem imprezy biorę pod uwagę opinie (rzetelne) postanowiłem podzielić się swoimi po bardzo udanym urlopie w tym hotelu, a tak naprawdę trzeba powiedzieć, że w hotelowym miasteczku :) Sunrice jest kompleksem jednopiętrowych budynków hotelowych rozsianych po całym terenie. My otrzymaliśmy budynek nr 23, lekko oddalony od basenów więc była idealna cisza w nocy. Pokoje - tu będę miał jedyną w całej mojej opinii uwagę. Ponieważ hotel sklasyfikowany jest jako 5 gwiazdkowy to śpieszę z informacją, że w pokoju ich nie dostrzegłem. Nie oznacza to, że było źle. Po prostu w mojej ocenie to czyste, codziennie sprzątane 3-gwiazdkowe pokoje ale dobrze wyposażone: lodówka z codziennie dokładanymi napojami (woda) i za dolarka dla sprzątacza coca cola, fanta , sprite, działająca bez zarzutu klima, tv z dwoma polskimi kanałami, łazienka, suszarka do włosów, czajnik, herbatka, kawka itd. Jedyna organizacyjna wtopa to 3 łóżka w pokoju a nas czwórka - ale Karim (z obsługi) szybciutko przyniósł czwarte i już było ok. Obsługa hotelu - na najwyższym poziomie. Organizacja pracy, w tym pomoc dla gości - na najwyższym poziomie. Super baseny i zjeżdżalnie (otwarte w godzinach 10 - 17) oraz uwaga! kąpiel w morzu dozwolona do zmroku. Straszą gości, że coś tam przypływa straszliwego i nie można się kąpać. Lecz prawda jest taka, że ze względów bezpieczeństwa, bo nie ma już rzecz jasna sensu zatrudniania ratowników, bo nic by nie widzieli. Plaża śliczna, czyściutka. Bez problemu z darmowymi leżakami i ręcznikami. Zawsze jakieś było wolne. Baseny prześliczne z pool barami i miłą obsługą. Dolar załatwia wszystko. Posługując sie tym niewielkim nominałem otwierasz sobie drogę do serca wszystkich barmanów :) Jedzenie boskie i bardzo urozmaicone. Jakość jedzenia: bardzo wysoka. Smacznie. Polecamy animacje dla dzieci i naszych animatorów: szczególne pozdrowienia dla Mikołaja i Gieni (jest Ukrainką) ale taka jak nasza :) Super wakacje. Przyjechaliśmy bardzo zadowoleni. Polecam hotel dla wszystkich, szczególnie rodzinom z dziećmi w każdym wieku.

dorota

• Zalety czyste pokoje ale bez szału normalny nie za duży z balkonami, gdzie można palić, fajni animatorzy i hotelowi jak i z biura Sun fan ,klubik dla dzieci bardzo fajny,
    • Wady nie można na piechotę nigdzie wyjść bo jest pustkowia

Ogólnie fajnie , fajne animacje dla dorosłych i dzieci ,jedzenie dobre duży wybór tylko w wakacje czasem kolejki do wejścia ,mieliśmy fajnego rezydenta jaki animatorow polskich, pokój bez szału normalny ale czysty i sprzedany codziennie z wymianą ręczników i pościeli

Radosław

• Zalety wysoki poziom wszystkich świadczonych usług
    • Wady mam tylko jedną i to opcjonalne zabrakło w menu arbuza !!!!

Pobyt od samego początku do końca w cudownym klimacie super miejsce dla rodzin z dziećmi poleca z całego serca.

Iza

• Zalety plaża, baseny, zjeżdżalnie
    • Wady -

Zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, piękna plaża. Jedzenie różnorodne i smaczne. Internet we wszystkich miejscach.

Grzesiek

• Zalety Bardzo czysty hotel. Pokoje duże, wygodne i dobrze wyposażone. Jedzenie smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Wady Aquapark - otwarty jedynie 4 godziny dziennie w godzinach 10-12 i 15-17. Baseny czynne od 8-18 w tym w połowie basenów ma przerwy w godzinach 13-15. Plaża mało urokliwa czynna do godziny 18. Brak rafy.

W kwestii pokoju, czystości oraz jedzenia nie mogę się do niczego przyczepić - wszystko na wysokim poziomie. W kwestii tego hotelu który jest na bardzo dużym obszarze znaczenie ma lokalizacja pokoju który otrzymamy. Ogólnie zawiodłem się aquaparkiem i plażą.

Mariusz

• Zalety czystość na terenie obiektu, mimo wielkości, do 8 można było znaleźć leżak nad basenem, a na plaży zawsze.
    • Wady hotel moloch

Pierwszy pobyt w Egipcie, hotel to małe, samodzielne miasteczko, oddalone o około 40 km od Hurgady. Olbrzymi, zadbany teren z kilkoma basenami,z własnym dostępem do piaszczystej plaży. Na miejscu sklepy z pamiątkami, apteka z kompetentnymi sprzedawcami( wiem bo korzystaliśmy ). Jedzenie ok. jak zawsze to kwestia gustu i oczekiwań ( nie liczcie na schabowe )Warto skorzystać z restauracji ala carte polecam - azjatycką i meksykańską, beduińska z ciekawości, w innych nie byłem. Pokoje, umieszczone w kilkudziesięciu budynkach, sprzątane codziennie, codzienna wymiana ręczników. Jak wyjdziesz z samolotu, to wszędzie otacza cię - daj dolara daj dolara, a w hotelu miłe rozczarowanie, napiwki mile widziane, ale to ty możesz decydować, komu i ile, nic na siłę. Hotel można polecić. Trzeba wziąć poprawkę na temperaturę, najwyższą w cieniu wyłapałem 48,9 stopnia