Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety czystość, miła i pomocna obsługa, personel rozmawia płynnie po angielsku, zadbane ogrody, baseny i plaża. Dużo miejsca w restauracjach, pyszne jedzenie i duży wybór. Podgrzewane 4 baseny. Pokój rodzinny ogromny, 2 osobne pokoje, sprzątanie skrupulatne. Piękna rafa koralowa, piaszczysta plaża,
    • Wady łazienka z jedną umywalką i małym lustrem, długi czas zakwaterowania do pokoju (40min), kawałek drogi do plaży z naszego pokoju w budynku nr 34 (5min marszu); ciężko znaleźć coś więcej ;) część zjeżdżalni wodnych niedostępna z powodu remontu. Słabe boisko do siatkówki plażowej - siatka kieska a piasek twardy.

26.12.2019 - 2.1.2020 wyjazd rodzinny 2+2 (9 i 11lat). Na wstępie - jeden z najlepszych hoteli w jakich byłem. Wszystko czyściutkie, dopieszczone, obsługa kompetentna, nawet sprzątacze na plaży rozmawiają po angielsku. Niska zabudowa, dwupiętrowa na rozległym terenie. W okresie pobytu obłożenie hotelu niepełne; sporo miejsca w restauracjach oraz na plaży czy przy basenie. Obowiązuje zakaz zajmowania ręcznikami i nawet po 10:00 łatwo znaleźć miejsce na plaży w drugim rzędzie. Fantastyczne bezpłatne restauracje ala carte - polecamy zwłaszcza azjatycką, włoską, beduińską, trochę słabsza obsługa w meksykańskiej. Każdy dorosły ma w all inclusive 30min kurs nurkowania. PLAŻA piaszczysta z łagodnym wejściem do morza. Leżaki solidne drewniane regulowane z wygodnymi materacami. Każde stanowisko z 4 leżakami i parasolem drewnianym ze stolikiem ma w zestawie parawan/kotarę na metalowym stelażu zwiększającą intymność na plaży. Woda w morzu była dość chłodna, ale spokojnie można było snurklować na rafie bez pianek. Rafa piękna, spotkaliśmy poza mnóstwem kolorowych rybek także płaszczki, ośmiornice oraz żółwia. Polecam zabrać maski do nurkowania typu subea do kupienia w Decatlonie, ale są też do kupienia na miejscu. Lepsza jest rafa w hotelu o lewej patrząc w morze (Fort Arabesque) - można bez problemu korzystać dochodząc przez plażę - wejścia oznaczone koralikami. Wielbłąd chodzi po plaży można się przejechać za 10USD lub 15USD dla 2 osób jednocześnie. BASENY - 4 podgrzewane, zjeżdżalnie wodne podgrzewane, czysto i bez zastrzeżeń JEDZENIE - wielki wybór, smaczne, na stołach czysto, obsługa miła pomocna, restauracje ala carte chyba 7 bardzo smaczne, rezerwujcie zaraz po odebraniu numeru pokoju na ekranach dotykowych na lewo od recepcji. POKÓJ - rodzinny bardzo przestronny - 2 pomieszczenie oddzielone korytarzem i łazienką. W każdym pokoju osobny smart tv, sejf w cenie, lodówka codziennie uzupełniana w butelkowaną wodę, na powitanie także cola, fanta i sprite w puszkach. Bardzo dużo miejsca w szafach i na półkach. Łazienka dla mnie na minus ze względu na tyko1 umywalkę i wąskie lustro - robiły się korki, wc w łazience, osobne pomieszczenie w prysznicem oddzielone drzwiami szklanymi (nie chlapie po łazience). Codziennie uzupełniane kosmetyki - shower gel, szampon, conditioner, body lotion. ANIMACJE - co wieczór showtime 21:30, przeciętnej jakości, widywałem ciekawsze. Animatorzy się starają, sporo do wyboru. SYLWESTER - wielki namiot i bal sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia, od 18:30 do 1-2, obsługa kelnerska, scena z muzyką na żywo i pokazami, parkiet do tańczenia. POGODA - w grudniu i styczniu polecam zabrać ubrania jak na Polskę -przydały się kurtki zimowe, długie spodnie itp - wieczory zimne, poranki z powodu chłodnego wiatru ubierałem długi rękaw. OD 11 do 15 przyjemnie ciepło, spokojnie w kąpielówkach można plażować. Nieprzyjemny chłodny wiatr, o dziwo mniejszy na plaży niż w głębi hotelu. OGÓLNIE - bardzo udany pobyt, można powiedzieć że wszystko super. Na siłę znalazłem parę minusów typu 1 umywalka w łazience, więc sami rozumiecie... Obawiałem się klątwy faraona, ale przy takim poziomie higieny i czystości to prawie nierealne - POLECAM

Alicja
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Same plusy. Morze w którym można pływać .Baseny, również z ciepłą wodą .Bardzo sympatyczna obsługa

Byłyśmy we cztery koleżanki, poprosiłyśmy o pokoje obok siebie i tak otrzymałyśmy w pięknym otoczeniu ogrodu. Pokoje akuratne, wyposażone również w podstawowe kosmetyki .W lodówce uzupełniane coca-cola,sprit,fanta. Trzeci raz w Egipcie i po raz pierwszy żadna bez faraona. Prawdopodobnie lód z wody butelkowanej.Do śniadania świeży sok z melona .Postanowiłyśmy wrócić do tego hotelu w przyszłym roku

maja
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety położony blisko plaży, posiłki bardzo dobre , animatorzy super,
    • Wady obsługa sprzątająca

Sam pobyt był naprawdę bardzo udany.jedyne na co trzeba zwracać uwagę to sprzątacze mamy świadomość, że oni najmniej zarabiają, ale ciągle stukanie do drzwi na początku wymienić dolary na "grubsze" potem euro na dolary jeśli nie wymienisz im pieniędzy to nie wymieni Ci ręczników lub nie zostawi picia w lodówce. ten hotel charakteryzuje się tym , że jako jedyny zostawia fante, cole, itp. jak nie zapłacisz to Ci nie uzupełni.Ostatni dzień to nasz Pan sprzątający wszedł do pokoju po kasę , ale już nie posprzątał nie uzupełnił barku.chcieliśmy sie z nim pożegnać , to już go na obiekcie nie było bo nie miał interesu.To jest jedyny minus tego hotelu.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Bardzo miła obsługa hotelu, pomocna, nie oczekuje na napiwki. Wspaniała grupa animatorów. Czystość, piękne zadbane otoczenie wokół hotelu

Sunrise Select Royal Makadi to ogromny hotel otoczony zadbanym ogrodem i wspaniałymi basenami. Nasz pobyt to dwie osoby dorosłe z 11-to letnią córką w okresie od 31.10.2019-07.11.2019 .Wszędzie widać panujący porządek a to rzadkość w Egipcie. Manager hotelu wspaniale zarządza hotelem. Obsługa mila, uśmiechnięta nie czekająca na dolara. Na moje prośby w recepcji reagowano natychmiast, po dłuższej chwili telefon do pokoju z zapytaniem czy wszystko o co prosiłam dotarło i czy jestem zadowolona. Obsługa zawsze zauważa gościa i miło wita chociażby zwyczajnym Hello :) Jeśli chodzi o pokój otrzymaliśmy rodzinny tzn. Dwa pokoje łączone drzwiami z dwoma łazienkami ok 45 m z balkonem . Ręczniki zmieniane codziennie + kosmetyki.W pokoju barek uzupełniany codziennie + karton wody w małych butelkach. Jeśli chodzi o restauracje to jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dobrego. Codziennie inna tematyczna kuchnia, wspaniałe ciasta i ciasteczka. Nigdy nie brakowało jedzenia, wręcz przeciwnie wszystkiego było bardzo dużo. Obojętnie o której przyszło się na posiłek. Z owoców brakowało arbuzów :( Dla dzieci oddzielne menu w restauracji, przy basenach lody i popcorn. W tym okresie są trzy duże podgrzewane baseny w tym jeden w Aqua Parku w którym wszyscy szaleją na maksa. Zjeżdżalnie super czynne od 10-tej z przerwa na lunch do 16-tej. Plaża piękna, pokryta piaskiem z łagodnym zejściem do wody, raj dla dzieciaków. Niestety leżaki trzeba było rezerwować do max 7.00 rano . Później można pomarzyć o wolnym leżaku. Przy plaży animatorzy zabawiają gości, po południu tzn. po lunchu atrakcje dla dzieci przy plaży, np. Festiwal kolorów albo zabawa w pianie. Woda czysta, atrakcji na plaży nie brakuje. Przy pomoście cumują duże statki ale w niczym to nie przeszkadza. Po plaży przechadza się wielbłąd o imieniu Alfred. Bardzo łagodne zwierze widać że kocha turystów i uwielbia owoce :) Na plaży bar z drinkami i chłodnymi napojami, woda butelkowana bez ograniczeń. Przy hotelu mała rafa ale jeśli pójdziemy w lewo do hotelu obok to zobaczymy tam bardzo ładna dużą rafę ( liny z koralikami w wodzie was doprowadzą). Dla snurkujących bardzo fajne miejsce. Polecam. W prawo i lewo można pójść wzdłuż plaży na spacer dobre 1,5 h w każdą stronę. Wieczorami w hotelu zawsze muzyka na żywo a oprócz tego animacje, każdego dnia coś innego, dla dzieci również. Wszędzie wiszą informacje z opisem co się będzie działo każdego wieczoru. Hotel położony za miastem do Hurghady ok 30 km, nie tęskniliśmy ponieważ już wszystko tam widzieliśmy. W hotelu dzieje się bardzo dużo i pewnie dlatego pierwszy raz nie chcieliśmy opuszczać obiektu. Z wycieczek nie korzystaliśmy więc o tym nie pisze.Polecam wszystkim ten hotel z czystym sumieniem, którzy chcą jechać na wakacje a nie szukać krzywej fugi w łazience. Jest to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny :)))) Cudowny hotel z wspaniałymi atrakcjami, rewelacyjnym jedzeniem miłą obsługą , cudowna plaza i pozytywna energią. Jest to nasz 16-ty pobyt w Egipcie ale pierwszy raz wróciłabym do tego hotelu :))))

DANUTA

• Zalety - piękna rafa przy plaży - duże baseny - super hotel
    • Wady BRAK

Byliśmy w tym hotelu w sierpniu 2019 r. (rodzina 2+2) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel bardzo ładny, położony na rozległym, zielonym terenie, pokój family bardzo wygodny, jedzenie różnorodne, nie do przejedzenia, praktycznie przez cały dzień coś było podawane (pizza, popcorn, lody). Polecam zakupić sobie maski do snurkowania, ponieważ rafa przy plaży jest przepiękna!!! Polecamy ten hotel!!!

Adam

• Zalety Położenie,
    • Wady Przy basenie od 11 bardzo głośna muzyka. Brak strefy ciszy.

Hotel podobny do wszystkich w Egipcie. Bardzo duży i mozna trafić na pokój strasznie daleko od morza i restauracji, ale nie robią problemu z wymianą na inny. Wifi bezpłatne w całym hotelu.

• Zalety Jedzenie, basen , obsługa
    • Wady Niski standard pokoi

Cały kurort bardzo atrakcyjny. Bardzo miła obsługa i spoko animatorzy. Posiłków od wyboru do koloru. Kto lubi basen ma dodatkowo zjeżdżalnie i bary w basenie. Na plaży też przyjemnie i można pooglądać odrobinkę rafy. Polecam głównie dla rodzin

• Zalety praktycznie same zalety
    • Wady brak poważnych wad

Witam serdecznie. Ponieważ przed wyborem imprezy biorę pod uwagę opinie (rzetelne) postanowiłem podzielić się swoimi po bardzo udanym urlopie w tym hotelu, a tak naprawdę trzeba powiedzieć, że w hotelowym miasteczku :) Sunrice jest kompleksem jednopiętrowych budynków hotelowych rozsianych po całym terenie. My otrzymaliśmy budynek nr 23, lekko oddalony od basenów więc była idealna cisza w nocy. Pokoje - tu będę miał jedyną w całej mojej opinii uwagę. Ponieważ hotel sklasyfikowany jest jako 5 gwiazdkowy to śpieszę z informacją, że w pokoju ich nie dostrzegłem. Nie oznacza to, że było źle. Po prostu w mojej ocenie to czyste, codziennie sprzątane 3-gwiazdkowe pokoje ale dobrze wyposażone: lodówka z codziennie dokładanymi napojami (woda) i za dolarka dla sprzątacza coca cola, fanta , sprite, działająca bez zarzutu klima, tv z dwoma polskimi kanałami, łazienka, suszarka do włosów, czajnik, herbatka, kawka itd. Jedyna organizacyjna wtopa to 3 łóżka w pokoju a nas czwórka - ale Karim (z obsługi) szybciutko przyniósł czwarte i już było ok. Obsługa hotelu - na najwyższym poziomie. Organizacja pracy, w tym pomoc dla gości - na najwyższym poziomie. Super baseny i zjeżdżalnie (otwarte w godzinach 10 - 17) oraz uwaga! kąpiel w morzu dozwolona do zmroku. Straszą gości, że coś tam przypływa straszliwego i nie można się kąpać. Lecz prawda jest taka, że ze względów bezpieczeństwa, bo nie ma już rzecz jasna sensu zatrudniania ratowników, bo nic by nie widzieli. Plaża śliczna, czyściutka. Bez problemu z darmowymi leżakami i ręcznikami. Zawsze jakieś było wolne. Baseny prześliczne z pool barami i miłą obsługą. Dolar załatwia wszystko. Posługując sie tym niewielkim nominałem otwierasz sobie drogę do serca wszystkich barmanów :) Jedzenie boskie i bardzo urozmaicone. Jakość jedzenia: bardzo wysoka. Smacznie. Polecamy animacje dla dzieci i naszych animatorów: szczególne pozdrowienia dla Mikołaja i Gieni (jest Ukrainką) ale taka jak nasza :) Super wakacje. Przyjechaliśmy bardzo zadowoleni. Polecam hotel dla wszystkich, szczególnie rodzinom z dziećmi w każdym wieku.

dorota

• Zalety czyste pokoje ale bez szału normalny nie za duży z balkonami, gdzie można palić, fajni animatorzy i hotelowi jak i z biura Sun fan ,klubik dla dzieci bardzo fajny,
    • Wady nie można na piechotę nigdzie wyjść bo jest pustkowia

Ogólnie fajnie , fajne animacje dla dorosłych i dzieci ,jedzenie dobre duży wybór tylko w wakacje czasem kolejki do wejścia ,mieliśmy fajnego rezydenta jaki animatorow polskich, pokój bez szału normalny ale czysty i sprzedany codziennie z wymianą ręczników i pościeli

Radosław

• Zalety wysoki poziom wszystkich świadczonych usług
    • Wady mam tylko jedną i to opcjonalne zabrakło w menu arbuza !!!!

Pobyt od samego początku do końca w cudownym klimacie super miejsce dla rodzin z dziećmi poleca z całego serca.