Tth Pegasos World

Tth Pegasos World: teren hotelu

• Aquapark z 13 zjeżdżalniami.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje, brodziki, zjeżdżalnie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 500 m od centrum Titreyengol, ok. 6 km od centrum Side, ok. 70 km od lotniska w Antalyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kompleks basenowy o powierzchni 9600 m2, sala fitness, 3 korty tenisowe, mini football, łucznictwo.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Aquapark, animacje, jedzenie, ilość basenów , ogrony ogród.
    • Wady Brak. Jeśli bym się miał do czegoś przyczepić to może do ladów za free które smakiem nie powalały, ale może trafiłem na gorszą budkę :)

Przeczytałem opnie niżej zamieszczone przez Anete i Pawła i sory ale mnie poniosło. Byłem w tym hotelu i mogę coś na jego temat powiedzieć. Ludzie . Czy wy na głowę upadliście, czy za długo leżeliście na słońcu ? Przecież czyta to ktoś, kto szuka super hotelu na wakacje z dzieciakami, a Pegasos World do takich właśnie należy. Robicie wodę z mózgu ludziom tak durnymi opiniami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością. Mega pozytywne opnie na zagranicznych portalach sięgające 95% zadowolonych klientów i mówią same za siebie, a szukającym wiarygodnych opini radze tam zajrzeć przed wyborem hotelu . Szczere wyrazy współczucia dla właścicieli hotelu, że musieli znosić takich gości. Hotel fantastyczny z super jedzeniem w ogromnym wyborze, że nie chciało się szukać restauracji a la carte, bo to co serwowali było nie do przejedzenia ? My nie skorzystaliśmy i było takich rodzin więcej. Hotel bardzo czysty i zadbany z fantastycznym ogrodem. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tym by czystość po wcześniej sprzątniętych pokojach sprawdzana była przez inną osobę z obsługi hotelowej . Animacje wieczorne dla dzieci bardzi fajne, dla dorosłych rewelacyjne. Ten hotel to był strzał w 10-tkę i można tam spokojnie lecieć z gwarancją udanych wczasów. Jak wyglądają pokoje można zobaczyć na Youtube gdzie jest bardzo dużo filmów z tego hotelu. Ilość basenów ogromna, fantastyczny aquapark , sporo basenów dla dzieci ze zjeżdżalniami i statkiem pirackim. Zabawy w hotelu do późnych godzin z dyskoteką w pianie, na plaży z pokazami laserów. Dzieciaki wróciły mega zadowolone jak nigdy, z ogromną chęcią powrotu i o to chodzi. Jak się czyta takie opinie jak przytoczyłem wyżej, to chciałoby się powiedzieć?.Boże broń mnie od Polaków na wczasach za granicą.

• Zalety Aquapark baseny zjerzdzaknie dla dzieci super
    • Wady Pokoje rodem z PRL masakra kupiliśmy wczasy w 5*hotelu a nie wczasy w Bułgarii.Proszac o zmianę pokoju w koncu po dwóch dniach doczekaliśmy się ale tylko dzięki rezydentce p.Kasi jedyna kompetentna osoba.Sejf płatny na rozkodowanie czekaliśmy dwa dni wifi płatne w pokoju tez pozostawia wiele do życzenia.Wszyscy maja cie w d...ie karta do drzwi rozkodowywala się notorycznie hotel myśle 3* bo napewno nie 5* bynajmniej dla Polaków, ponieważ inne kraje zdecydowanie traktowane inaczej.Ala carte my byliśmy w chińskiej oprócz formy podania,która była super, dalej tragedia:sushi z marchewka w środku ogórek zielony udający awokado,zapytani o sake kelnera za dodatkowa opłata/prawie zemdlał z reszta inny goście tez chyba średnio zadowoleni skoro opuszczali kolacje po średnio pół godziny tak jak my. Najwiekszy plus to baseny i aqapark dla dzieci tyle w temacie

Ogólne rozczarowanie hotel groni się tylko parkiem widnym i widokami cała reszta bez klimatu wakacji a przecież po to wyjeżdżamy żeby go poczuć przedewsztstkim.

• Zalety Pięknie połozony , imponujący wielkością, bardzo zadbany
    • Wady mniejszy wybór potraw , bardzo słaba aktywność animatorów

W ciągu 8 lat byliśmy w tym chotelu 5-ty raz co samo w sobie jest już rekomendacją. Hotel duży zadbany w miarę możliwości remontowany. Obiekt przeznaczony głównie dla rodzin z dziećmi choć my jeżdzimy bez dzieci i też jesteśmy zadowoleni. Obserwując poziom oferty zmieniającej sie na przestrzeni tych 8 lat to na pewno zmienił się na minus poziom posiłków , oraz aktywność animatorów(których nie było praktycznie widać ) i jakość niektórych wieczornych występów organizowanych przez animatorów .

• Zalety Położony nad samym morzem, dużo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci(nie tylko aquapark i baseny)- animacje, tematyczne wieczory, muzyka. W hotelu kilka sklepików- w razie potrzeby wszystko do kupienia na miejscu. Bardzo dobre jedzenie- bogaty wybór posiłków - największy maruda znajdzie coś dla siebie.
    • Wady Wieczorami czasami( przy dużej wilgotności) było czuć zapach kanalizacji- ale przy takiej ilości turystów i jednoczesnym korzystaniem z łazienek- nic dziwnego...Nie było to uciążliwe.

Transfer z lotniska około 1,5 h - wszystko w zależności ile po drodze mamy turystów z innych hoteli. Hotel duży z pięknym zielonym i zadbanym terenem w około, z bezpośrednim dostępem do ciepłego morza. Pobyt jak najbardziej udany dla nas jak i dla dzieci- 4 i 6 lat. Dużo atrakcji - baseny - brodziki i jeden duży (głęboki na 1,5m ). Wieczory z atrakcjami dla dorosłych i dzieci(występy animatorów). Jedzenie jak najbardziej na plus- różnorodne, smaczne i nigdy nie było problemu z miejscem aby zjeść. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Możliwość wymiany ręczników basenowych- nie trzeba mieć swoich. W samym hotelu kilka sklepików( możliwość płatności w euro, dolarach czy lirach)- dla oczekujących czegoś więcej dojazd do pobliskiego Side czy Manavgatu na ekstra zakupy. Jesteśmy zauroczeni miejscem i w przyszłym roku obieramy ten sam kierunek bo na niczym się nie zawiedliśmy!

• Zalety Hotel typowo dla rodzin z dziećmi w każdym wieku

Byliśmy w maju na 2 tygodnie z 2 dzieci (4 i 6lat) . Hotel wspaniały w szczgulnosci baseny i plaża bardzo dobre jedzenie super animacje do dzieci i dorosłych. W maju obłożenie hotelu na 85 procent wiec mię było walki o leżaki na basenie nad możemy zawsze były wolne.

• Zalety Piękny ogród, plaża, Aqua park, animacje.
    • Wady Pokój jak w PRL, smród szamba, lobby bar tylko z kawa, psujące się windy, płatny sejf, brak klimatyzacji w barze Horoscope

Hotel sprzedawany przez Itake jako 5 *, zasługuje ba cztery. Wchodząc do lobby brak sprawnej klimatyzacji, brak pokojów z dostawka dla dziecka, pani z recepcji o włosach czerwonych prosi o łapówkę 20? Za pokój z osobnym pokojem dla dziecka, w rzeczywistości to pokój z oknem na klatkę schodowa, glisno, jasno i mało komfortowo,pokoje w kilku starych budynkach pamiętające czasy lat 80, brzydkie szaro-białe, łazienka mała z jedna żarówka, armatura niesprawna , na suficie grzyb i cieknącą rura, balkon na 4 pietrze miniaturowy , na 3 tylko barierki, krzesła na balkonie osrupane, brudne, sejf popsuty, sprzątanie polega na wymianie ręczników i przemyciu podłogi, nie ma mowy o zmianie pościeli przez 2 tygodnie naszego pobytu, windy popsute, wieczorem i rano zapach szamba, lobby bar tylko z expresem do kawy i herbaty - skąd ta nazwa ? Bar horoskope bez klimy, drinki na bardzo niskim poziomie- te płatne , bo lokalne wiadomo, kelnerzy nie panują nad sprzątaniem po gościach, stoły brudne nie sprzątnięto z talerzy. Ogólnie hotel 3 gwiazdkowy, pewnie dodali gwiazdkę za Aqua park. Proszę pojechać i zobaczyć standardy w hotelach Aquasis czy Mukarnas a potem pisać bzdurne komentarze o super hotelu. Nas polaczkow kwateruje w najgorszych pokojach , luksus dla Niemców, Holendrów. Najgorszy wybór hotelu od 4 lat, Itaka koloryzuje opis.

• Zalety PLAŻA, ZJEŻDŻALNIE DLA DZIECI I BASENY
    • Wady pokoje, łazienka, jedzenie, nie działające karty do pokoju, nie działająca winda a byliśmy z dziećmi i trzeba było sobie wózek wnosić na pierwsze piętro. NIE POLECAM

Polacy są lokowani w budynku numer 2 a to jest standard max. 4 gwiazdki. Łazienki katastrofalne. Jedzenie dużo ale bez smaku. kelnerzy nie dają rady obsługiwać gości, proszę zapomnieć ,że się dostanie piwko do kolacji. Hotel powinni ocenić na 4 gwiazdki a że mają super zjeżdżalnie dla dzieci oceniają go na 5 gwiazdek. Lecieliśmy z Itaką ostatni raz

• Zalety czystość blisko Side oraz Manavgat bardzo duży park wodny-dla dzieci-rewelacja!! bardzo duży wybór posiłków-szczególnie kolacje ogólnie naprawdę hotel bardzo bardzo na plus
    • Wady stare budynki-na niektórych ścianach zarówno w korytarzu jak i pokojach, grzyb, wilgoć oraz łuszcząca się farba układ w pokoju-dodatkowy pokój dla dzieci przy samym głównym korytarzu, drzwi do pokoju bardzo nieszczelne, okno bezpośrednio na korytarz, przez co w pokoju naprawdę bardzo głośno słychać co dzieje się na korytarzu

Od tygodnia jestem w tym hotelu, niestety za 2 dni powrót :( Pobyt rodzina z 2 dzieci, naprawdę nie jesteśmy turystami, którzy zawsze na wszystko narzekają, ale.. Zacznę od minusów: -każdy budynek mieszkalny (jest ich 5, oczywiście ten ostatni premium-nie dla polaczków :)) to tak jakby wielkie bloki z beznadziejnym układem, w środku długi korytarz, z którego wchodzi się do mieszkań, drzwi bardzo nieszczelne, okno bezpośrednio na korytarz, w pokoju wszystko bardzo głośno i dokładnie słychać co jest na korytarzu, dla dzieci-porażka -łuszcząca się farba w pokoju, ale czystość ok, codziennie sprzątany, co do tego zero uwag -polacy czasami dostają gorsze pokoje, niektóre śmierdzą grzybem, dopiero po kłótniach udaje się zmienić pokój, ja od razu do paszportu włożyłem 20 euro z prośbą o dobry pokój, więc w naszym nie śmierdziało, ale poznaliśmy rodzinę, która musiała zmienić :( -desery, szkoda że dawali desery tak słabiutkie, uwielbiam Turcję za ciepłe noce, jednak mimo wszystko wesołe nastawienie do życia ludzi tu mieszkających oraz ich desery, a tutaj niestety, większość deserów na słabiutkimmmmmmm poziomie, bardzo rzadko dali coś dobrego Reszta..., już chyba tylko i wyłącznie same ++++++ -hotel czysty -kuchnia urozmaicona, każdy znajdzie coś pysznego dla siebie, polecam środy, wieczór turecki z ich lodami, bajka -basen,aquapark, dla dzieci, rewelacjaaaa -ładnie urządzony teren Naprawdę same plusy. Ogólne wrażenie-super, wyjazd zaliczony jako bardzo udany. Oczywiście zawsze znajdą sie tacy, którym wszystko będzie nie tak, takim polecam zostać w domu. A tym, którzy lubi wypoczywać, bawić się, korzystać z super pogody, najeść się dużo i smacznie, POLECAM TEN HOTEL :) Ps Kupując wycieczkę wybraliśmy zwykły pokój z dostawkami, dostaliśmy tak jakby mieszkanie z 2 pokojami (układ beznadziejny, ale jednak 2 pokoje), powiem tak, prawdopodobnie wszystkie pokoje mają taki układ, nie ma tu chyba mieszkań 1-pokojowych, tak więc nie warto dopłacać :)

• Zalety wspaniały hotel- piękny, duży basen, duży aquapark ze zjeżdżalniami, dużo zieleni, bardzo zadbany, fajne animacje
    • Wady brak- trzeba by szukać na siłę

To najlepszy hotel w jakim byliśmy do tej pory. Okolica może nie za fajna, nie ma co zwiedzać, chyba że pojedzie się do pobliskiego centrum Side. Z kolei centrum Titreyengol nie zachwyca. Ale sam hotel oferuje tyle atrakcji, że nie odczuwa się potrzeby organizować sobie czas poza hotelem. Hotel posiada duży amfiteatr, gdzie wieczorem odbywały się występy np. grupy akrobatów, karaoke itp. My byliśmy w 2016 roku podczas rozgrywek Euro. Hotel zorganizował specjalną strefę kibica na powietrzu dla tych co chcieli oglądać mecze. Dla nas fajne było to że stołówka była bardzo duża i można było jeść posiłki albo w środku albo na dużym tarasie na powietrzu. Za wadę można uznać brak jakiś fajnych widoków podwodnych blisko brzegu dla tych co nurkują. Ogólnie mogę podsumować, że hotel jest bardzo funkcjonalnie i z pomysłem urządzony, a obsługa bardzo dba o porządek. W 100% polecam.

• Zalety Basen, Aquapark, Pokoje, Jedzenie, Ogród, Plaża, Plac zabaw dla dzieci, Animacje, Formuła all inc
    • Wady Szukać by ich trzeba było na siłę

Nigdy nie dodaje opinii o hotelach ale mieliśmy pewne obawy co do wylotu do Turcji z dziećmi i tak samo jak i państwo szukaliśmy wszelkich informacji o sytuacji w kraju oraz hotelu. Napiszę więc --->Wspaniały obiekt. Hotel rozdzielony na kilkanaście budynków, zakwaterowani zostaliśmy z dwójką małych dzieci w budynku 1 w którym znajdowały się pokoje rodzinne (wspomnę że zakupiliśmy w itace pokój z dostawkami a na miejscu dali pokój rodzinny za który w biurze trzeba by było dopłacić 900 zł). Ogromny basen podzielony na kilka części brodziki dla dzieci ze wspaniałymi placami zabaw duży a zarazem nie oblegany w maju aqua park ze zjeżdżalniami, brak jakichkolwiek kolejek. Ogród na obiekcie niezwykle zadbany zraszany automatycznie, czysto schludnie, obsługa miła i uczynna realizowała natychmiast każdą prośbę otwarta na problemy gości. Jedzenie dobre na okrągło podawane olbrzymi wybór. Plaża ładna duża przestronna (płatne atrakcje wodne na miejscu, skutery wodne-banany-narty wodne-loty parasolowe-nurkowanie). Różnorodne animacje. W hotelu sklepy galerie handlowe (brak możliwości negocjacji cen dość drogo) w najbliższej okolicy nic nie ma do Side i Manavgat co 5 minut Busy (transport kosztuje ok 1euro) Bezpiecznie podróżowaliśmy z dziećmi miejskim transportem dojazd do miasta trwał jakieś 10-15 minut. Byliśmy już w hotelach w Egipcie (Hurghada), Turcji (Kemer), Grecji(Kos i Zakhyntos), Dominikanie (Punta Cana), i ten obiekt był zdecydowanie najlepszy i spowodował, że będziemy do niego co Jakiś czas wracać. Stosunek jakości do ceny był Pozytywny Zapłaciliśmy za osobę dorosłą ok 1490zł dzieci ok 1000, Pogoda ponad 30 stopni. Co do Turków i sytuacji w kraju - Czuliśmy się bezpiecznie a na ulicach nie było czuć żadnego zagrożenia opis na Polskim MSZ nieadekwatny dla tego regionu.