Masz pytania?
Skontaktuj się
z nami
Codziennie w godzinach 8:00 - 23:00
+48 58 ­300 16 66

O portalu

Laur Konsumenta 2017

Wakacje.pl to pierwszy portal turystyczny w Polsce i dynamicznie rozwijająca się sieć salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Marka powstała w 1999 roku jako samodzielny serwis, a od 2009 roku stała się fundamentem utworzenia spółki Wakacje.pl S.A., utrzymując pozycję lidera na rynku turystycznych usług internetowych.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży turystycznej, profesjonalne doradztwo w wyborze produktów i usług, szeroka oferta, serwis internetowy z zaawansowaną wyszukiwarką, a także dostępność doradców 7 dni w tygodniu i możliwość rezerwacji oferty w kilku kanałach to tylko niektóre atuty, które decydują o naszej przewadze konkurencyjnej. Wszystkie te aspekty przyczyniły się do tego, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą w postaci Złotego Medalu w plebiscycie Laur Konsumenta 2017 w kategorii Turystyka.

Każdego dnia na naszych stronach internetowych prezentowane są aktualne oferty największych i uznanych organizatorów imprez turystycznych:

  • wczasy i wycieczki objazdowe
  • podróże egzotyczne
  • wyjazdy na narty
  • oferty Last Minute
  • kolonie i obozy
  • pobyty w SPA

W ofercie Wakacje.pl znajdą Państwo również bilety lotnicze, ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne.

Posiadamy również sieć stacjonarnych salonów sprzedaży na terenie całego kraju.

Wakacje.pl to również unikalna baza opinii o hotelach i kierunkach, a także największe turystyczne forum dyskusyjne, w którym codziennie pojawiają się ciekawe tematy do dyskusji i relacje z podróży.

Co nas wyróżnia ?

ZAUFANIE KLIENTÓW

Już ponad 1 000 000 polskich turystów powierzyło nam zaplanowanie swoich wakacji. Wierzymy, że każdego dnia grono naszych zadowolonych się powiększa, czego dowodem jest zdobycie godła Złoty Laur Konsumenta 2017 oraz Grand Prix Laur Konsumenta w kategorii Turystyka. Konsumenci przyznali marce Wakacje.pl godło Lider Jakości dla najlepszego sklepu internetowego 2016 roku. Posiadamy również certyfikat Dobra Marka oraz Rzetelna Firma.

Jesteśmy dumni, że Polacy wskazali Wakacje.pl jako najbardziej rozpoznawalną i godną zaufania markę na polskim rynku turystycznym. Takie wyróżnienie potwierdza naszą wysoką pozycję rynkową i ogromny potencjał sprzedażowy.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach.

INNOWACYJNOŚĆ

Powstanie marki Wakacje.pl 19 lat temu zrewolucjonizowało rynek turystyki wyjazdowej, przenosząc go w znacznej mierze do Internetu. Dzisiaj na portalu znajdą Państwo m.in. nowoczesną, zaawansowaną wyszukiwarkę, unikalną bazę opinii o kierunkach oraz największe forum turystyczne w kraju. Wakacje.pl jako pierwszy podmiot na rynku wprowadziły nowoczesną usługę Promesa Pewne Wakacje, gwarantującą Klientom bezpieczeństwo wpłaconych pieniędzy. Jesteśmy jedynym agentem turystycznym w Polsce obecnym w największych stacjach telewizyjnych, angażujemy się w działania niestandardowe, m.in. jesteśmy fundatorem nagród dla zwycięzców w najpopularniejszych programach rozrywkowych.

DOŚWIADCZENIE

Kilkunastoletnia obecność na rynku turystycznym oraz współpraca z polskimi i zagranicznymi partnerami produktowymi i technologicznymi składają się na doświadczenie i wiedzę, z których czerpiemy każdego dnia, planując wakacje naszych Klientów.

KOMPLEMENTARNOŚĆ

Stale poszerzamy nasze portfolio, aby w pełni odpowiedzieć na Państwa potrzeby. W Wakacje.pl znajdą Państwo bogatą ofertę ponad 700 000 propozycji wyjazdów do 150 krajów, bilety lotnicze, parkingi przy lotnisku i bony wakacyjne. Rezerwacji mogą Państwo dokonać online, telefonicznie oraz w jednym z salonów na terenie całego kraju. Dzięki temu wybór i zakup wakacji jest szybki, prosty, a przede wszystkim przyjemny.

DORADZTWO I OTWARCIE NA KLIENTA

Państwa marzenia o wspaniałych wakacjach są dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na doradztwo i słuchanie naszych Klientów. Nasi konsultanci wyposażeni są w wiedzę i nowoczesne narzędzia, dzięki którym spośród tysięcy ofert wybierają te, które najbardziej odpowiadają Państwa wizji idealnych wakacji. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez 7 dni w tygodniu, oferując elastyczność w sposobie rezerwacji oraz płatności.

POZYCJA EKSPERTA

Nasi pracownicy jako eksperci w branży turystycznej zapraszani są do komentowania bieżących wydarzeń oraz trendów w mediach branżowych i magazynach opiniotwórczych, a także w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz prasie.

Wakacje.pl w liczbach
  • 22 lat doświadczenia i pozycja lidera na rynku zorganizowanych wyjazdów turystycznych
  • 211 salonów w całej Polsce
  • 1 000 000 osób wyjechało z nami na wakacje
  • 700 000 ofert wyjazdu do 150 krajów z portfolio kilkudziesięciu touroperatorów