Wakacje we dwoje: powiedz TAK!

  • Chcesz wybrać podróż poślubną dla siebie i ukochanej , z której przywieziecie najpiękniejsze wspomnienia?
  • Planujesz zaskoczyć drugą połowę wyjątkowym wyjazdem z okazji rocznicy ślubu?
  • Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla pary?
Sprawdź nasze propozycje

Miłość bez granic

Bez względu na to, czy to będzie Wasza pierwsza, poślubna podróż, czy jedna z wielu kolejnych, którymi będziecie świętować rocznicę lub po prostu dobry rok, warto zaplanować wakacje zagranicą. Odkrywanie wspólnie najpiękniejszych miejsc na świecie łączy, gwarantuje niezapomniane emocje i zostawia wspomnienia na długie lata.

Rocznice ślubu świętuj w podróży

Najlepszy prezent, jaki możesz dać ukochanej osobie to Ty. Twój czas, Twoja miłość, obecność. Wyobraź sobie, że w rocznicę ślubu świętujecie na rajskiej plaży. Wznosicie toast kieliszkiem wina musującego, brodząc wśród fal po złotym piasku… Brzmi dobrze? Zrealizuj tę fantazję! To prostsze i tańsze niż myślisz!

5. rocznica ślubu w Grecji, 10. rocznica ślubu w Hiszpanii, a 20. rocznica ślubu na Malediwach – mamy dla Was tyle wspaniałych ofert, że co roku możecie być gdzie indziej. Podróż na rocznicę ślubu może być Waszym rytuałem, ale możecie też tak po prostu zarezerwować Last Minute i za parę dni już być w jakimś pięknym miejscu. Bo przecież święto miłości dla zakochanych jest codziennie!

Podróż poślubna, której nigdy nie zapomnicie

Najważniejszą decyzję życiową macie już za sobą. Chcecie być razem do końca świata, a może i dłużej. Wspaniale! Pamiętajcie, że miłość najlepiej smakuje na wakacjach, a te pierwsze, wspólne zostaną Wam w pamięci na zawsze. Zadbajcie o to, żeby były wyjątkowe i wybierzcie miejsce, które będzie spełnieniem Waszych marzeń. W końcu podróż poślubą ma się tylko raz w życiu!

Dlaczego podróż poślubna jest tak niezwykła? Bo niezwykła jest Wasza miłość i przysięga, którą sobie złożyliście. To pierwsze Wasze wakacje jako mąż i żona. Bez względu na to, jaki macie budżet na tę podróż, w naszej ofercie znajdziecie idealną ofertę. Czy będzie to tydzień urlopu w słonecznej Turcji, czy dwa tygodnie na urokliwych Malediwach, te wakacje będą i tak najpiękniejsze!

Dozwolone od lat 18

Chcecie, żeby Wasz wyjazd był nie tylko romantyczny, ale też spokojny i niczym niezmącony? Chcecie móc pocałować się bez skrępowania na basenie lub w hotelowej restauracji? Wybierzcie hotel tylko dla dorosłych i cieszcie się sobą jak nigdy dotąd!

Dzieci są kochane, ale… niekoniecznie na wakacjach we dwoje. Jeśli nie macie własnych lub wręcz przeciwnie, jesteście rodzicami, ale marzycie o odpoczynku w ciszy, rozważcie wybór hotelu dla dorosłych. To miejsca wyjątkowe, do których z założenia nie mają wstępu osoby niepełnoletnie. Komfortowe, zadbane, oferują zupełnie inną jakość wypoczynku niż hotele otwarte dla wszystkich. I czasami naprawdę wspaniale jest móc posiedzieć na leżaku, kiedy wokół panuje cisza i spokój. A dzieci… Jeszcze zdążycie się nacieszyć wspólnymi wakacjami z nimi!

Wakacje w prezencie: bony na wyjątkowe okazje

Najpiękniejsze rzeczy w życiu wcale nie są rzeczami. Dlatego jeśli zastanawiasz się, co podarować ukochanej osobie lub bliskim, którzy się kochają, zastanów się, czy idealnym prezentem nie będą wakacje? A tak naprawdę nie tylko wakacje, ale wspomnienia, doświadczenia, przeżycia, uwiecznione na zawsze na zdjęciach z najpiękniejszych miejsc świata.

To prostsze niż myślisz. Ty decydujesz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na taki upominek. Nie musisz finansować całych wakacji, ani narzucać konkretnego kierunku. Wystarczy, że pokażesz możliwości, jakie daje nasza strona Wakacje.pl. Świat stoi otworem przed Tobą i Twoimi najbliższymi. Wystarczy tylko parę kliknięć, żeby zarezerwować podróż do dowolnego miejsca na świecie. Radość z takiego prezentu: gwarantowana!

karty prezentowe