Reklamacja

Reklamację należy złożyć do 30 dni od powrotu z imprezy turystycznej lub zakończenia terminu wykonania innej usługi.

Twoje dane

+48
+48
+48
+48
+48
+48
+48

Dane rezerwacji

WAK
Maksymalnie 1500 znaków (pozostało: 1500)
Załączniki (np. zdjęcia)
Tutaj przeciągnij i upuść załącznik lub kliknij przycisk poniżej:
Dodaj załącznik
Przyjmowane formaty plików: *.doc, *.docx, *.jpg, *.jpeg, *.png, *.bmp, *.pdf.

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu Wakacje.pl i polityką prywatności.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych podczas procesu reklamacji imprezy turystycznej lub usługi jest odpowiednio jej organizator lub dostawca oferty. Dane przetwarzane są w celu rozpatrzeniaroszczeń i zastrzeżeń w zakresie należytego wykonania umowy, jak i zdarzeń z nią związanych. Przysługuje Ci m.in. prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia. Więcej informacji o biurze podróży organizującym wycieczkę lub dostawcy oferty, przetwarzaniu przez nich danych oraz przysługujących prawach dostępnych jest w Warunkach uczestnictwa dostarczonych Ci podczas procesu zakupu imprezy turystycznej lub w przypadku Nocowanie Sp. z o.o. w Polityce prywatności dostępnej tutaj.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z obsługą procesu reklamacji związaną z zakupem produktów i korzystaniem z usług własnych Wakacje.pl S.A. jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 413, 80-309 Gdańsk.

Wakacje.pl S.A. będą przetwarzały Twoje dane w celu realizacji postępowania reklamacyjnego w związku z zawartą umową na podstawie przepisów o rozpatrywaniu reklamacji, a także w celu ustalanie i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi (w tym z wykorzystaniem nagrań rozmów telefonicznych) na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na możliwości ustalenia zasadności dochodzenia roszczenia lub obrony przed nimi poprzez ustosunkowanie się do zgłoszonych zastrzeżeń do umowy lub procesów z nią związanych poprzedzone analizą na podstawie dostępnych informacji.

Przysługuje Ci m.in. prawo do wycofania zgody, żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, jak również skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo wraz z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania w Polityce Prywatności oraz Warunkach uczestnictwa dostarczonych Ci podczas procesu zakupu. Swoje prawa możesz zrealizować tutaj.