Masz pytania?
Skontaktuj się
z nami
Codziennie w godzinach 8:00 - 22:00
+48 58 ­300 16 66

Biuro podróży Coral Travel / Wezyr

Od 1999 roku Coral Travel Wezyr Holidays zapewnia swoim Klientom komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Na przestrzeni lat biuro wzbogacało się o nowych klientów, którzy dzisiaj tworzą liczne i lojalne grono. Dzięki ich zaufaniu Coral Travel Wezyr Holidays ugruntował sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.

Coral Travel Wezyr Holidays wyspecjalizował się w wyjazdach indywidualnych i grupowych do Turcji. Oprócz szerokiej wiedzy i doskonałej znajomości regionów turystycznych, kultury i tureckich zwyczajów, biuro posiada ponad pół tysiąca ciekawych obiektów, w różnych standardach. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie Klientów, z roku na rok oferta wypoczynku się poszerza. Od kilku lat można podróżować w nowych kierunkach. 2007rok to początek działania wyjazdów do kraju faraonów - Egiptu. Rok 2009 to propozycja dla wszystkich spragnionych niepowtarzalnego klimatu wysp Morza Śródziemnego, pierwsze samoloty wylatują na Kretę i Rodos. Na wszystkich lubiących katalońską kulturę od sezonu 2011 czeka Hiszpania.

Atutem biura Coral Travel Wezyr Holidays jest oferowanie usług na wysokim poziomie, skierowanych do Klientów o różnych potrzebach.


Obsługiwane kierunki Pozostałe biura podróży