Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

australia i nowa zelandia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• australia i nowa zelandia

w przyszlym roku chce pojechac na objazdowke po australii i nowej zelandii, chce wybrac przelom kwietnia i maja, ale moze nie mam racji, prosze o wszelkie wskazowki

Zazdroszczę Ci takich pięknych planów. To też jest moje marzenie.

Komentarz

Nam by pasowało, ale tylko Tasmania, ewnetualnie Nowa Zelandia. Australia już zdecydowanie nie :-)

[%sig%]

Komentarz

chce to wszystko zaliczyc za jednym wyjazdem, bo jeszcze sporo swiata zostalo mi do przejechania

Komentarz

słuchaj
          jeżeli chodzi o czas to wbierasz fajny, ja byłem w lutym i jest strasznie gorąco. Polecam Ci australię i Nową Zelandię są piękne (chociaż Nowa Zelandia jak Szkocja tylko tyle, że w Szkocji nie ma palm). Acha i 28 dni to minimum, wiadomo jest to drogie ale nie czarujmy się jak stać cię na 2 lub 3 tyg. to tydzień dłużej nie robi juz różnicy - i tak wiadomo że same przeloty to koszt około 10 tyś. zł. Moje wakacje zamknęły się od dwóch osób w cene 65 tysięcy zł. Ale warto.
          Pozdrawiam

Komentarz

Hej,
            wiecie może jakie biura mają w swojej ofercie Tasmanię??
            z gory dzieki za odpowiedz

Komentarz

sprawę australii i nowej zelandii na rok przyszly musze uznac za zamknietą. niestety nie udało sie nam zebrac odpowiednio liczebnej grupki, aby dostac bonusy. rozpoczniemy przygotowania w roku przyszlym ale duzo wczesniej. kontynuujcie dyskusję, ja bede zagladac i zapewne dowiem sie wielu ciekawych rzeczy. pozdrawiam wszystkich

Komentarz

martusiapr napisał(a):

> Hej,
                > wiecie może jakie biura mają w swojej ofercie Tasmanię??
                > z gory dzieki za odpowiedz

Wiesz chyba Triada coś miała ale nie jestem pewien ja mam australijskie obywatelstwo więc australię kocham...

[%sig%]

Komentarz

cze polecam miesiace od listopada do marca.pogoda super(pomysl tylko jaka jest w polsce o tej porze roku:-)radzilbym ci jesli masz juz wize zakupic bilety lotnicze na wycieczki po australii,jak i na wypad do nowej zelandi.im wczesniej tym taniej.a jesli sie niema duzo kasy jest to naprawde spora oszczednosc.poza tym marzec i kwiecien to praktycznie ostatnie miesiace lata na kontynencie ,wiec raczej niebedzie tam zbyt kolorowo,poniewaz polowa roslinnosci bedzie wypalona od slonca.obowiazkowo kapelusz,okulary i kremy uv!!!!!!!!!! kremy bardzo wazne!!!!! juz ci zazdroszcze tego wyjazdu!! ale moze jeszcze kiedys tam powroce! w razie jakis pytan -pytaj.jesli bede mogl pomoc pomoge.pozdrawiam krzysiodm@wp.pl

Komentarz

czy znasz australijskie biuro podrozy NOVAGRA. prowadzi je Polak zamieszkaly w \australii. nie jest tanio, ale mają ciekawe oferty. a moze slyszales jakies opinie o nich
                    pozdrawiam

Komentarz

cze nieslyszalem o takim biurze,lecz to nie jest az taki problem,poniewarz w dobie internetu mozesz sam wszystko sprawdzic i zalatwic. my najpierw szukalismy katalogow zagranicznych biur podrozy(o australii) a pozniej przez wyszukiwarke szukalismy tych miejsc ,ktore byly reklamowane i zalatwialismy sobie wszystko sami za pol ceny a nawet taniej!wklep b&b w danym rejonie i bedzie to tansze od biura podrozy.

Komentarz

A ja potrzebuję informacje jak załatwić wizę do Australii, ile to kosztuje, jak długo się ją załatwia, czy potrzebne jest zaproszenie itp.? Poza tym cały czas szukam tanich biletów do Australii- Brisbane na marzec 2008. Może mi ktoś doradzi coś???

Komentarz

Cze!!

Sama starałam się o wizę troszkę temu ( na jesień 2005r. ) W Australii a dokładnie w Sydney spędziłam miesiąc na przełomie grudnia i stycznia. I było SUPER i bardzo polecam:-) Przygotowując sie do wycieczki byłam przerażona samym faktem otrzymania wizy, z każdej strony słyszałam, że nie jest to łatwe. Nie korzystałam z pośrednictwa żadnego biura sama wypełniłam wniosek i skompletowałam dokumenty i poszło bardzo szybko więc nie można się poddawać bo warto jechać do Australii.
                          To jest mój nr gg 5176510 w przypadku jakichkolwiek pytań służę pomocą :-)
                          Pozdrawiam pa!!!!

Komentarz

Trwa
                          X