Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
15

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK283692

Opis oferty

Położenie

Do dyspozycji gości

Restauracja oraz bar

Pokoje

2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. - brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami!

Wyżywienie

Śniadania

Zakwaterowanie

Hotele 18 rozpoczętych dób hotelowych, w tym 1 nocleg tranzytowy w Dubaju i 1 w Singapurze - o średnim standardzie.

Program

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotu do Australii (przez Dubaj). Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3 w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, wykwaterowanie i zwiedzanie Dubaju. Skierujemy się kustarym częściom miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy słynne Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Dotrzemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju i odwiedzimy największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Melbourne. (Trasa ok. 100km).

Dzień 3

Przylot do Melbourne w godzinach wieczornych. Po odprawie paszportowo-wizowej, transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Melbourne – stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej, kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy słynnych kortach Australian Open. Po południu przejazd na wyspę Phillip znaną z parady pingwinów. Każdego dnia o zachodzie słońca stada pingwinów powracają z morza do swoich norek na plaży, będziemy mogli obserwować to niezapomniane przedstawienie. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 290km)

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Melbourne i przelot do Sydney, po przylocie wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski „Harrods”, a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok.33 AUD/os). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 10km).

Dzień 6

Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney, gdzie zobaczymy Park Olimpijski z 2000 r., który po części został zaprojektowany przez Polaka - Edmunda Obiałę. Następnie odwiedzimy Australijski Park flory i fauny, gdzie będzie można spotkać się oko w oko z kangurami, koala i innymi zwierzętami tego kontynentu. Na zakończenie dnia dojazd do Parku Narodowego Blue Mountains, z malowniczymi dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami. Zobaczymy główną atrakcję regionu - formację skalną Three Sisters. Wieczorem powrót do hotelu w Sydney na odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 250km).

Dzień 7

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko w Sydney. Przelot do Queenstown (Nowa Zelandia). Po odprawie paszportowej, transfer do hotelu. Po drodze zobaczymy piękne jezioro Wakatipu i odbijające się w nim Alpy Południowe. Zakwaterowanie i nocleg w Te Anau. (Trasa ok. 170km).

Dzień 8

Po śniadaniu, wyjazd w kierunku nowozelandzkich fiordów. Droga poprowadzi nas przez dziewicze i niezwykle piękne tereny Wyspy Południowej. Naszym celem będzie Milford Sound, najsłynniejszy nowozelandzki fiord, do którego dotrzemy zatrzymując się w najpiękniejszych punktach widokowych oraz przemierzając niesamowite, endemiczne lasy aż do Parku Narodowego Fiordland. Droga śmiałymi serpentynami przebiega przez wysokie góry. Tunelem przedostaniemy się na zachodnie wybrzeże, które jest niemal pozbawione znamion jakiejkolwiek ludzkiej działalności. Największą atrakcją tego dnia będzie rejs niewielkim statkiem po Milford Sound aż do Morza Tasmana. Statek podpływa pod wodospady a z jego pokładu można czasem dostrzec ciekawe gatunki ptaków oraz foki. Przejazd przez południową część wyspy do Queenstown do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 420km).

Dzień 9

Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na spacer po, położonym nad jeziorem Wakatipu, centrum miasteczka Queenstown, które jest znane ze sportów ekstremalnych. Istnieje możliwość rejsu szybką łodzią motorową po rzece Shotover (dodatkowo płatne ok. 165 NZD/os. rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżpływanie szybka łodzią motorowąjest sportem wysokiego ryzyka). Następnie wycieczka do Arrowtown, miasteczka zbudowanego przez poszukiwaczy złota, które do dziś wygląda jak z planu westernu. Przejedziemy też do mostu Kawarau, kolebki ekstremalnego sportu „bungy jumping”. Ci, którzy pragną mocnych przeżyć mogą osobiście spróbować bungy i skoczyć z tego znanego na świecie miejsca (dodatkowo płatne ok. 205 NZD/os. rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżskoki bungy są sportem wysokiego ryzyka). Następnie przejazd do hotelu na nocleg do Twizel - krajowej stolicy hodowli łososia. (Trasa ok. 210km).

Dzień 10

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aoraki, będącej „bramą” do najwyższej góry Nowej Zelandii - Góry Cooka (3724m n.p.m.). Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook. Piesza wycieczka w parku narodowym (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Łatwa ścieżka doprowadzi nas do punktu widokowego pod lodowcem, skąd przy ładnej pogodzie doskonale widać Mt. Cook, najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich i całego kraju (w przypadku mgły lub deszczu - wcześniejszy wyjazd do Christchurch). Następnie przejazd na zwiedzanie Christchurch - największego miasta, pięknej i słabo zaludnionej Południowej Wyspy. Nocleg w hotelu w okolicy Christchurch. (Trasa ok. 350km).

Dzień 11

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko i wylot do Wellington. Po przylocie rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii: punkt widokowy ponad miastem – Victoria Peak, budynki Parlamentu, katedra św. Pawła, spacer po miejskim deptaku – Cuba Street. Następnie przejazd do Palmerston North, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 170km).

Dzień 12

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Parku Narodowego Tongariro - który posłużył za plener dla filmu „Władca Pierścieni”, jednej z największych reklam" Nowej Zelandii. Następnie przejazd nad wulkaniczne jezioro Taupo, możliwość skoku na bungee (47m, dodatkowo płatne ok.200 NZD/os. rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżskoki bungy są sportem wysokiego ryzyka), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w Rotorua. (Trasa ok. 370km).

Dzień 13

Po śniadaniu zwiedzanie centrum miasta Rotorua – historycznej zabudowy uzdrowiskowej. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów oraz dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Następnie przejazd do strefy termalnej - Te Puia, w której znajduje się wiele jezior błotnych, diabelskich czeluści z wrzącą wodą i drażniącymi nos wyziewami. Przy odrobinie szczęścia zaobserwujemy erupcję kolejnego gejzeru – Pohutu. Na terenie strefy zlokalizowany jest również znajdujący się w specjalnym „domu” ptasi symbol Nowej Zelandii – ptak Kiwi. W programie także pokaz tańców maoryskich i tutejszego folkloru. Po południu przejazd do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie „patelni”, czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Wolny wieczór na zakupy pamiątek w licznych sklepach przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok.260 NZD/os. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50km)

Dzień 14

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii "Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 350km).

Dzień 15

Po śniadaniu. wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie miasta. W programie - wjazd na wieżę widokową Sky Tower, skąd z tarasu na 186m rozpościera się panorama sięgająca nawet 80km (dodatkowo płatne ok. 32 NZD/os). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Po drodze na lotnisko podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Wylot na Fidżi, egzotyczny archipelag na Pacyfiku, wymarzony cel wyjazdu wielu turystów. Przeniesiemy się w świat kultury melanezyjskiej. W miastach archipelagu mieszkają też liczni Hindusi. Rozpoczniemy podróż na południowe wybrzeże wyspy Viti Levu, nazywane Wybrzeżem Koralowym. Czas wolny i nocleg na Viti Levu. (Trasa ok. 130km).

Dzień 16

Po śniadaniu, czas wolny na odpoczynek oraz kąpiele słoneczne i morskie. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok.120 USD/os) półdniowa wycieczka na zwiedzanie wyspy Viti Levu i zapoznanie się z jej melanezyjską kulturą. Odwiedziny lokalnej wioski, gdzie wódz powita grupę ceremonią picia tutejszego lekko narkotycznego napoju - yaqony. Dalej rejs rzeką Navua do ukrytych w gąszczu wodospadów, pod którymi zażyjemy orzeźwiającej kąpieli. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 100km).

Dzień 17-18

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie, spacery i relaks. Można zapomnieć się i poczuć jak Tom Hanks w filmie „Cast away”, który był realizowany właśnie na Fidżi. Nocleg w hotelu na Fidżi.

Dzień 19

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko w Nadi. Przelot do Singapuru. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok. 35 USD/os.). Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Singapurze. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 140km)

Dzień 20

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie przejedziemy do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie zwiedzania Singapuru odwiedzimy dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Późnym popołudniem transfer na lotnisko i wylot do Polski samolotem rejsowym.

Dzień 21

Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.

Uwagi do programu!

• Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

• Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora.

• Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii, Fidżi i Nowej Zelandii

• Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartąpaczkę papierosów(łącznie do 25 sztuk) do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą)

• Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.

• Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NZD), na Fidżi dolar fidżi (FJD), w Singapurze dolar singapurski (SGD)

• płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce.

• Zalecamy zabranie kart płatniczych na osobiste wydatki, z powodu problemów z wymianą pieniędzy na miejcu.

• Zwracamy uwagę na ostrzejsze niż zazwyczaj przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Singapuru:

1. Obowiązuje całkowity zakaz wwozu, posiadania i użytkowania wszelkiego rodzaju papierosów elektronicznych oraz ich akcesoriów.

2. Singapur nie dopuszcza wwozu bezcłowego wyrobów tytoniowych. Każdą ilość papierosów wwożonych do Singapuru (również produkty zakupione w strefie wolnocłowej) należy zadeklarować w celu opłacenia cła.

3. Maksymalna ilość alkoholu­ podlegająca zwolnieniu z cła wynosi: - 1 litr mocnego alkoholu + 1litr wina +1 litr piwa, lub: - 2 litry wina + 1 litr piwa, lub - 1 litr wina + 2 litry piwa. Uwaga: nie dotyczy podróżnych wjeżdżających / wlatujących z Malezji (brak zwolnień celnych). Każda ilość alkoholu wwożona z Malezji podlega ocleniu.

4. Singapur w dalszym ciągu nie zezwala na wwóz gumy do żucia. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z surowymi sankcjami karnymi. Bliższe informacje na oficjalnej stronie singapurskiego Urzędu Celnego pod adresem:

"

świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa -Dubaj (nocleg i zwiedzanie) -Melbourne orazSingapur (nocleg i zwiedzanie)- Dubaj (międzylądowanie) - Warszawa przeloty wewnętrzne:Melbourne -Sydney - Queenstown, Christchurch - Wellington, Auckland - Nadi -Singapur opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie 18 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych (kwota ok.630 USD/os.- płatne pilotowi imprezy) obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych orazopłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii(doliczana podczas rezerwacji).

Inne

Ważne

Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy

Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: "

Meta description

Dubaj i Singapur – zwiedzanie obu miast i noclegi tranzytowe • Melbourne – kulturalna i sportowa stolica Australii • Sydney • Milford Sound - fiord na Morzu Tasmana • Arrowtown - w poszukiwaniu złota • Twizel - stolica łososia • Góra Cooka i nowozelandzkie Alpy • kiwi - oko w oko z ptakiem nielotem • Rotorua - stąd już blisko do piekła • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • odpoczynek na rajskiej Fidżi

Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.

Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na30 dni roboczych przed wylotem. Do rezerwacji założonych na mniej niż 30 dni od daty rozpoczęcia wycieczki należy niezwłocznie uzupełnić panel wizowy oraz przesłać skany paszportów na adres

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

śniadaniaStandardowy
Wylot
WAW · 31.10 (Wt.)Warszawa - Chopin
MEL · 02.11 (Czw.)Melbourne
Godziny lotu podamy później
Przylot
SIN · 19.11 (Ndz.)Singapore
WAW · 20.11 (Pon.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
63 092 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

960
za 1 auto
1 auto
Data od
31.10.2023
Data do
20.11.2023
960
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

700
za wycieczkę
700
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka63 092

Cena całkowita

63 092
Zaliczka płatna teraz18 928
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
17°C
5°C
15°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Paszport musi być ważny na cały okres pobytu w Australii, ale minimum 6 miesięcy.
Obywatele polscy wybierający się do Australii w celach turystycznych i biznesowych na okres nie dłuższy niż 3 miesiące są zobowiązani do posiadania wizy, o którą mogą aplikować poprzez platformę eVisitor. Wiza jest bezpłatna. Wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa ds. Imigracji i Obywatelstwa Australii zobacz więcej.
Poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia turystów mogą być jadowite węże i pająki (dotyczy to przede wszystkim osób podróżujących po buszu lub pustyni). Opieka medyczna jest jednak dobrze przygotowana na leczenie skutków ukąszeń.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.