Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Selva Tour

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Selva Tour

Hej, pisze, poniewaz jestem strasznie zawiedziona na biurze Selva Tour, z ktorych jechalam w tym roku na oboz do Bulgarii. Chcialabym, aby Ci ktorzy planuja wybrac sie z nimi w przyszlym roku, najpierw przeczytali moj post. Moze wtedy zmienia zdanie i wykupia wakacje w jakims innym, bardziej wairygodnym i uczciwym biurze. Na oboz z tym biurem wybralam sie przypadkowo, poniewaz wyjatkowo pozno zabralam sie za poszukiwanie ofert. Ostatnie wolne miejsca do Bulgarii znalazlam u nich, wiec bez uprzedniego sprawdzenia opinii na roznych forach turystycznych pojechalam z nimi. Wyjazd moge uznac za udany, ale jedynie dzieki wspanialej grupie i cudownej atmosferze w Zlotych Piaskach. Osobiscie goraco polecam Bulgarie! W ofercie biura Selva Tour jest wstęp do Aqua Parku w Złotych Piaskach w cenie zakupionego obozu. Juz pierwszego dnia kierowniczka oznajmila nam, ze jak najszybciej mamy doplacic 10 leva za Aqua Park, poniewaz biuro podrozy sponsoruje nam jednynie 3 godziny zabawy, a koniecznie wszyscy musza tam isc!! Z racji, ze w parku wodnym bylam juz w Hiszpanii i we Wloszech - nie chcialo mi sie za bardzo tym razem isc. Nie mialam jednak wyjscia! Musialam doplacac kase za wyjscie, ktore w ofercie bylo bezplatne!! Moim zdaniem, skoro juz biuro tylko w czesci sponsoruje nam to wyjscie to powinien nam dac prawo wyboru czy chcemy zostawac na dluzej i za to placic. Tak na marginesie - wszystkie atrakcje obskoczycie tam w 1 godzine, a spedzicie tam 5 godzin W cenie jest rozniez wstęp do największej dyskoteki w Złotych Piaskach. I tu szok! Kazdy kto byl w Zlotych Piaskach bez wahania powie, ze Malibu (gdzie bylismy prowadzeni prawie za raczke) to malutka dyskoteka. Skad wiec w ofercie zapewnienie, ze wybierzemy sie do NAJWIEKSZEJ dyskoteki?! Coz. Kierwoniczka oznajmila nam, ze biuro zapewnia nam jedno wyjscie na dyskoteke za 3 leva. Wystarczyloby doplacic tylko 1 leva, a znalezlibysmy sie w najwiekszej dysktotece (z czterama sali w roznym klimacie) w Zlotych Piaskach - Arroganc

No nie nazwałabym tak ostro tego biura OSZUSTAMI. Za mocnego słowa obozowiczko urzyłaś. Poza tym "za rączkę" prowadzi sie niepełnoletnie osoby, które sa pod opieka innych. Wszystko to dla bezpieczeństwa - anie "po złości" - Za mocne słowo powtarzam - naprawde jestem zszokowana niektórymi wypowiedziami.

Komentarz

Blondi - a ile masz lat?

[%sig%]

Komentarz

powinno być >> użyłaś

Komentarz

Za mocne słowo?

A jak inaczej nazwałabyś biuro, które w katalogu podaje informacje, iż w cenie zakupionego obozu jest wstęp do Aqua Parku, a na miejscu w Złotych Piaskach okazuje się, że ostatniego dnia po wykwaterowaniu z pokoi nie mają co z nami zrobić więc wszystkich zmuszają do pobytu w Aqua Parku i płacenia jeszcze za to 10lv!

Twoim zdaniem to jest niedomówienie? Pomyłka? A może błąd w druku?
          żenada.
          Moim zdaniem to zwykle oszustwo.
          Ale cieszę się, że ktoś z Waszego biura stara sie go bronić
          Przynajmniej duma nie pozwala Wam z godnością przyznać się do błędu - to przydatne w niektórych sytuacjach.
          Chcieliście dobrze (załapać sobie klientów), ale wyszło źle.
          Obyście nie musieli z tego powodu ponosić konsekwencji.
          Czasami na prawdę warto być uczciwym i zdobyć uznanie oferując coś co można dać.

Może zdobyliście klientów na ten jeden wyjazd, bo w ofercie było coś gratis - wstęp do parku wodnego.
          Ale gdy okazuje się, że jednak klienci nie otrzymali tego co było zapewnione w ofercie (i pewnie w kilku przypadkach zaważyło na wyborze akurat oferty z Waszego biura) to z pewnością nie skorzystają z Waszych usług w przyszłych latach, a co lepsze będą odradzać wczasy oragnizowane przez Wasza firmę swoim znajomym i ewentualnie tak jak ja - nieznajomym na forach internetowych.

Z poważaniem,
          Obozowiczka

Komentarz

masz jeszcze inne zastrzezenia co do tego biura podrozy poza dopłacaniem na basenie i dyskoteka?

Komentarz

Mala dziewczynko ,klopoty ktore mialas to nic w porownaniu z tymi ktore Ci moze zaserwowac BP TRIADA. w mysl zasady male biuro maly klopot....

Byly Triadowicz

Komentarz

Wlasne klopoty zawsze sa wieksze i wazniejsze od kogos innego. To co Pan do mnie napisal przyjmuje jako forme pocieszenia w stylu "nie martw sie - inni maja gorzej" w takim razie dziekuje

ahh Rzeczywiscie jestem malutka - 160 cm :P ale mam 18 lat i moge pisac tutaj co chce. Nie moze Pan postrzegac mnie jako gowniare, ktora robi wielkie "halo" z niczego. Mysli Pan, ze doswiadczyl wiecej niz ja? ;D Nie bede sie licytowala z Panem kto mial wiecej i wiekszych klopotow z biurami. Ale zapewniam Pana, ze nieco wiecej niz "troche" swiata widzialam i wiem co wyczyniaja biura podrozy. O kiedy skoczylam 7 latek i rodzice zabrali mnie w pierwsza podroz samolotem, na skromne Wyspy Kanaryjskie (uscisle: Cran Canaria) co roku z nimi wyjezdzam i moze niepotrzebnie napatrzylam sie na wyczulanych turystow, ktorzy z powodu np. dziurki w wykladzinie w pokoju zadali zmiany hotelu - oczywiscie spelniono ich wymagania.
                Nie rozumiem, dlaczego skargi zglaszane przez obozowiczow sa tak lotnie traktowane! To, ze sa mlodsi nie oznacza, ze moga byc traktowani byle jak.

Pozdrawiam serdecznie i zycze mniejszych problemow

PS. Od przyszlego roku nie bede jezdziala na obozy i nikt za raczke nie bedzie musial mnie prowadzic do dyskoteki. Aha! Jak bede chciala to uprzyksze zycie pilotce lub rezydence z jakiego blachego powodu

Komentarz

Przepraszam - ale muszę to napisać.....Ot rośnie nam pokolenie malkontentów. Jak będę chciała..., mogę pisać co chce... itp... itd... Drogie dziecko (bo tak niestety muszę Ciebie nazwać - odnosząc się wyłącznie do wypowiedzi - nie do wieku) obyś tylko takie kłopoty w życiu miała i oby tobie ktoś nie uprzykszył życia. Też jeśli bedzie oczywiście chiał.

Komentarz

rescureBlonde masz racje....byłam z Selva Tour na obozie i to właśnie w Bułgarii w Złotych Piaskach na turnusie 20.07 - 2.08 2007 i z tymi dyskotekami to rzeczywiście kicha....a Aqua Park to samo...też mnie zszokowali tym doplacaniem do basenu...chocia,ż mogli uprzedzić przed wyjazdem....wkoncu 10 leva to tez pieniadze...

Komentarz

Też byłem w Bułgarii i rzeczywiscie tak było ale nikt z tego powodu wielkiego halo nie robił. Racja troche oszukali ale to nic w porownaniu z innymi przypadkami.

Komentarz

byłem na obozie w Bułgarii z SELVA TOUR i miałęm podobną sytuacje z dopłacaniem z aqua park, ale mozna bylo odmowic, kto chcial ten placil za dluzszy pobyt, a ten kto nie chcial nic nie doplacal i byl tam 3godz.
                        ogolnie polecam biuro podrozy SELVA TOUR.

Komentarz

A ja nie bardzo rozumiem, skąd ten atak na ResourcefulBlonde.
                          Biuro oszukuje klientów? Oszukuje.
                          Czyli są to oszuści. Koniec. Kropka.

To, że inni w innych biurach mają gorzej, to nie znaczy, że nie może nazywać rzeczy po imieniu. Jeżeli będziemy w ten sposób podchodzić do sprawy i usprawiedliwiać biuro na zasadzie: "eeee, co tam, to tylko parę złotych, inni to dopiero mają przeje***", to sami doprowadzimy do tego, że biura będą dymać nas na każdym kroku i na każdą złotówkę. Za naszym przyzwoleniem.
                          W ten sposób niedługo dojdzie do sytuacji, gdzie ktoś napisze iż trafił nie do tego hotelu, w którym wykupił wczasy, a reszta na niego naskoczy, że i tak powinien się cieszyć, bo inni dostali nie dość że nie ten hotel, to jeszcze karaluchy po łóżkach chodzą.
                          Ja rozumiem, że w każdym biurze może zdarzyć się jakaś mniejsza lub większa wpadka, wynikająca z czynników niezależnych, ale w tym przypadku to biuro robi ludzi w balona świadomie i z premedytacją, więc tytuł tego wątku jest jak najbardziej adekwatny.
                          Także pogardliwe odnoszenie się do ResourcefulBlonde, bo "paniusi coś tam nie pasowało", uważam za nieuzasadnione i przede wszystkim niekulturalne.

Komentarz

O kurna, dopiero teraz zauważyłem, że to wątek z 2007r :-)
                            Ale z tego co napisał szanowny użytkownik "bleble ble" :-))), to widać, że po dwóch latach biuro dalej leci w kulki i stosuje te same oszukańcze metody, aby wydobyć jak najwięcej marnych $ od głupich turystów, którzy piszą, że nie ma się czym przejmować, bo inni mają gorzej...

Komentarz

Z tego wynika, że biuro od lat stosuje te same metody a naiwni turyści ciągle się znajdą. Ja byłam z selva tour niedawno, w 2011 r. Cena jak za all inclusive a warunki..... smród, bród i ubóstwo... Wstyd panie Wzorek

Komentarz

Trwa
                              X