Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dubaj 06.09

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dubaj 06.09

Witam serdecznie, czy ktoś z Państwa leci do Dubaju w tą niedziele z Warszawy ? ? ? I czy może ktoś się orientował w cenie wycieczek, bo w katalagu sun & fun one są, jednak bezcenne;p Pozdrawiam Michał

Witam ,ja lece z eximem ale z Katowic.....

Komentarz

a w ile osób? i do jakiego hotelu lecicie?

Komentarz

Lecimy w 4 osoby ,5 dni w BIN MAJID BEACH HOTEL (nie ma szału z tym hotelem ale mają all inclusive)i 2 dni w Dubaju hotel K-Porte inn,a Ty do jakiego hotelu lecisz?

Komentarz

Ja lece do Delmon, też bez szału 4*+, ale wolałem wziąć wiecej dolarów na wydanie tam zamiast siedzieć w hotelu. Będziecie Tylko dwa dni w Dubaju???

Komentarz

My chcieliśmy poleżeć troche na plaży w Dubaju będziemy od piątku od godz.16 do niedzieli.Mysle że to nam wystarczy na zwiedzenie największych atrakcji jest jeszcze możliowść wycieczki do Dubaju na jeden dzień z BIN MAJID BEACH HOTEL wiec może z niej skorzystamy ale to okaże sie na miejscu.

Komentarz

to ja juz będę tydzień praktycznie, więc jak będziecie mieli ochotę to możemy się spotkać... pokaże Wam to co sam zdążę zwiedzić. Bo ja mam do czw znajomych na miejscu potem oni wracają do PL i zostaję na pozostałe 4 dni sam, więc chętnie się spotkam na jakiś weekendowy wypad po Dubaju, mój mail: makrocki@interia.pl

Komentarz

odbierz poczte

Komentarz

w takim razie do zobaczenia na miejscu M.

Komentarz

Witam,

Mam prośbę jesteśmy w hotelu Delmon od 30.08 do 14.09. Jeżeli ktoś w tym czasie przylatuje do tego hotelu to bardzo proszę w miarę możliowści o kupno na bezcłówce w Dubaju zgrzewki piwa Heinekena. Mieszkamy w pokoju 611. Prosimy o pomoc. Na pewno się odwdzięczymy

Natalia i Paweł

Komentarz

hehe, zgrzewki piwa heineken ? tzn 24 piwa ? a co w dubaju nie ma czy o co chodzi? ja bede jutro o 22.30 w delmonie. Postaram sie pomóc w miare możliwośći. prosze o kontakt na mojego meila makrocki@interia.pl

Komentarz

co jeszcze warto kupic? ja myśle, że kupie litr 1ódki i litr whiskey, na pierwsze dni powinno starczyc...

Komentarz

Trwa
                        X