Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

lot do dubaju,obawy i leki

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• lot do dubaju,obawy i leki

Proszę bardzo wszystkich forumowiczów ,którzy lecieli do Dubaju,o informacje na temat samego lotu tam.Tzn. wiem ,że lot będzie trwał ok.6-9 godz. zależy mi na informacji o tym ile z tego czasu spędzę w samolocie nad oceanem...?

.. no tak .. do Dubaju to przerazajacy ten lot nad oceanem .. powiem wiecej .. nad oceanami .. ;-)))

Komentarz

A, czy jest jakaś zasadnicza różnica między lotem nad oceanem ( choćby najmniejszym) a lotem nad kontynentem? znaczy się nad ziemią, w sensie utwardzonej powierzchni?
      Domyślam się, że lecąc nad kontynentem są jakieś widoki do oglądania i lot mija szybciej. Nie mówię, rzecz jasna o nocnym locie.

A może ja tego wszystkiego nie ogarniam?
      Ale za tydzień, będę leciała do Dubaju, ( z tym, że to będzie nocny lot ) to mogę Ci opowiedzieć jak było.

Komentarz

Re: lot do dubaju,obawy i leki
        Autor: citek (IP zapamiętane)
        Data: 13 Sep 2010 - 18:15:46

.. no tak .. do Dubaju to przerazajacy ten lot nad oceanem .. powiem wiecej .. nad oceanami .. ;-)))
        no to nie wiem ja ja ten lot przeżyję...

A, czy jest jakaś zasadnicza różnica między lotem nad oceanem ( choćby najmniejszym) a lotem nad kontynentem? znaczy się nad ziemią, w sensie utwardzonej powierzchni?
        Domyślam się, że lecąc nad kontynentem są jakieś widoki do oglądania i lot mija szybciej. Nie mówię, rzecz jasna o nocnym locie.

A może ja tego wszystkiego nie ogarniam?
        Ale za tydzień, będę leciała do Dubaju, ( z tym, że to będzie nocny lot ) to mogę Ci opowiedzieć jak było.

Dla mnie różnica jest ogromna ,gdyż mam straszną fobie jeśli chodzi o wszelkie zbiorniki wodne .
        Uprzedzając tok rozumowania tych "uszczypliwców" nie mam na myśli tutaj wanny czy brodzika w prysznicu.Mam chorobliwy wręcz lęk przed głęboką wodą-jestem wręcz sparaliżowana.
        Dodatkowo będzie to mój pierwszy lot samolotem więc stres mam olbrzymi...

egipska -będę szczerze wdzięczna za informacje,życzę spokojnego i szczęśliwego lotu.

Komentarz

... zartowalem z tymi oceanami ... ;-))) ... nie ma ani jednego na trasie ... ;-))) ... jakies tam mniejsze wody, ale z góry to tak jak w wannie ... ;-)))))

Komentarz

citek Napisał(a):
            -------------------------------------------------------
            > ... zartowalem z tymi oceanami ... ;-))) ... nie
            > ma ani jednego na trasie ... ;-))) ... jakies tam
            > mniejsze wody, ale z góry to tak jak w wannie ...
            > ;-)))))

Troszkę ale tylko troszkę mi ulżyło ...

Komentarz

Korytarz powietrzny lotu do Dubaju jest blisko granicy z Iranem.I to moze byc wiekszy problem,a nie woda,czy lad.

Komentarz

Czy jak denko odpaść w samolocie, albo cały spaść to jak pierdyk*ąć z 10 kilometrów to wielkiej różnicy nie być czy to woda czy piasek albo inne skały.
                Jak Cię sparaliżować to Ty przynajmniej tupać nie móc więc prawdopodobieństwo odpadnięcia denka się zmniejszyć.
                Nie wolno też gwizdać na pokładzie i otwierać okienek bo przeciąg móc turbulencje wywołać, szczególnie jak sąsiad albo Ty się przed lotem grochówki najeść.
                Po drugie jak słusznie moje znakomite przedwpisywacze zauważyć po drodze nie być żadnego oceana, jakieś tam pomniejsze kałuże jak morze czarne i tym podobne.
                Irańczyki być swoją bombą zajęte, co najwyzej móc ćwiczyć zestrzeliwanie wiadomych samolotów, które mieć zaatakować ich młynki do uranu.
                A poza tym Dubaj na swój sposób cudownej urody być.
                Spokojnego lotu ja życzyć.

Komentarz

Zapewne jagodowapani pozbyła się już wszystkich lęków po przeczytaniu tak cennych uwag.
                  Ja skorzystałam na poradach w sprawie Vrbowa, ale tam nie musiałam lecieć, nawet nad kałużami.

Komentarz

A skad masz wylot, ze boisz sie lotu nad oceanem?? Z Usa bedziesz tam leciec?

Komentarz

http://forum.wakacje.pl/read.php?4,1259334
                      poczytaj sobie zanim dwa razy przepłacisz

Komentarz

Byłam,zwiedziłam,lot samolotem był zachwycający( chyba już nie mam lęku wysokości
                        Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Komentarz

to jakieś jaja z tymi Oceanami?
                          no chyba że ktos leci z USA, albo z Australii, ale z Europy?
                          gdzie wy macie na trasie Polska-ZEA jakieś Oceany????

Komentarz

Trwa
                          X