Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sun&Fun co to za sztuczka ?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Sun&Fun co to za sztuczka ?

Witam!
    Przegladalem oferty sun&fun do Dubaju znalazlem hotel Hilton Resort & Spa niestety nigdzie indziej nie znalazlem hotelu o takiej nazwie czesciowo opis i zdjecia pasuja do hotelu Hilton Ras Al Khaimah który jest sporo oddalony od Dubaju. z GPS na którym oznaczyli zekomy hotel Hilton Resort & Spa jest hotel o nazwie Hilton Dubai Jumeirah Resort. Więc pachnie mi to jakimś wałem. Co o tym myślicie ? niezgadza sie ani nazwa ani zdjecia....

http://www.sunfun.pl/booking/stepone/id/2/kraj/Emiraty/wylot/KTW/hotel/1272/wyzywienie/Half+Board/pokoj/Standard/typ/2

http://www.sunfun.pl/booking/stepone?id=2&kraj=Emiraty&wylot=KTW&hotel=1269&wyzywienie=Half+Board&pokoj=Standard&typ=2

w katalogu jest zła fotka i opis,osobiście byłam w maju w hotelu Hilton Ras Al Khaimach cena 2490zł. 7 dni dopytałam w biurze i wiedziałam że jest to hotel tzw. Hilton City ok. 3 km.od hotelu Hilton resort spa,mogliśmy korzystać z plaży tego hotelu dowoził darmowy bus,dużo ludzi po przyjeżdzie do hotelu myślało że maja wykupiony pobyt w tym przy plazy i była awantura ale i tak nic nie zrobili musieli zostać w hotelu city,okazało się potem że co niektórzy nie doczytali oferty a niektórych biuro podróży źle poinformowało

Komentarz

Moim zdaniem się zgadza. To chodzi o ten hotel http://www1.hilton.com/en_US/hi/hotel/RKTRSHI-Hilton-Ras-Al-Khaimah-Resort-Spa/index.do
      Jest super, polecam.

Komentarz

Witam!
        Ile trzeba jechac z tyh hoteli do dubaju ? Chcialbym poleżec ale i też pozwiedzać cuda Dubaju
        Jakie są koszty dojazdu ? Co tam można robić ? są jakies imprezy promenady itp ... ?
        Dzięki

Komentarz

Ja byłam tam ponad 4 lata temu i przy hotelu Hilton Resort & Spa nie było praktycznie nic, trwała budowa jego drugiej części. W samym Ras Al Khaimach było 1 centrum handlowe (bez szału).Nie bylo tam mozna poza hotelem robic wlasciwie nic. Ale tam wszystko idzie błyskawicznie, moze sie pozmienialo.
          Ile placilam za dojazd do Dubaju niestety nie pamietam

Komentarz

dojazd do Dubaju 2 godz. w hotelu był darmowy busik,trzeba zamówić w recepcji dzień przed,busik tylko w jedną stronę droga powrotna na własny koszt np. taxi ale bardzo drogo to wychodzi,ja korzystałam z wycieczek fakultatywnych,byłam 3 x w Dubaju na 3 różnych fakultetach,jeśli chodzi o centrum Ras Al Khaimah to można wieczorem pochodzić,z resortu spa jest daleko ale dowozi do centrum busik,do Emiratów jeszcze kiedyś zawitam ale już do samego Dubaju

Komentarz

Dziekuje za odpowiedz w takim razie tez poszukam jakiegos hotelu w samym dubaju, jest ich kilka w dobrej cenie niestety plazy, tzn dowozi bus hotelowy ale to raczej nie problem, zawsze można skorzystać z Wild Wadi water park a przynajmniej jest sie w centrum, mam jeszcze pytanie wystarczy HB czy raczej brac All zeby nie wydac fortuny na napoje itp... jakieś rady przed wyjazdem ? do tej pory najczesciej bywałem w egipcie
              Pozdrawiam

Komentarz

HB w zupełności wystarczy napoje i w ogóle wszystko w sklepach jest bardzo bardzo tanie,taniej niż w polsce tak do przykładu 2 x cola 1l+2 x sok 1l zapłaciłam 6 zł.aż śmieszne,ja jak polecę tam jeszcze raz to nawet ubrań nie zabieram bo też bardzo tanio,dużo sobie kupiłam, w tym hotelu hilton resort był nawet sklep wolnocłowy,ale lepiej weź hotel w centrum Dubaju i sam zwiedzaj ja teraz wiem że taniej to wychodzi np. wjazd na najwyższy budynek płaciłam jako wycieczka w san fanie 102 dol. czyli ok 290 zł. a jak sam sobie tam podejdziesz to wjazd na taras widokowy kosztuje ok. 70 zł.czyli różnica kolosalna jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem

Komentarz

Jak możesz to napisz jeszcze co zwiedzałaś - co warto zobaczyc, chce jechać tam na tydzien zobaczyc te ciekawe budowle poleżec na jakiejs fajnej plaży i może coś wieczorem poimprezować, ciekawi mnie jak tam jest czy hotelowe standardy różnią sie od tych w tunezji i egiptu czy też taka fuszera w wykonaniu, oczywiscie te drogie bogate hotele napewno sa fajne, mnie interesuje jakis z HB do 3 tyś za osobe tydzien. z tego co widze jest co wybrać - tylko co ? widze ze zdjęc ze park wodny jest ciekawy. napewno zawitam na ten tarasy widokowy na najwyższy budynek , może jeszcze stok narciarski i w sumie nie wiem co tam warto zobaczyc jeszcze.

Komentarz

standard hoteli jest dużo wyższy niż w Egipcie lub Tunezji tam jest całkiem inaczej czysto sam luxus bogactwo widać na każdym kroku,całkiem inny kraj,jeśli chodzi o zwiedzanie to widziałam te wszystkie super hotele Atlantis, Żagiel i wiele innych tam jest tego dużo każdy inny ,w każdym centrum handlowym coś jest np. stok narciarski w innym wesołe miasteczko lub też akwarium z rekinami i nie tylko,lodowisko no różne rzeczy,w aqua parku nie byłam ale byli ludzie z hotelu i gadali że było super,byłam taxi wodną na starym mieście jest tam targ złota-tony złota,mnie najbardziej podobało się na tarasie 124 piętro najwyższego budynku świata i obok budynku grające fontanny super sprawa,widziałam pokaz z dołu i z tarasu,niezapomniane wrażenie w ogóle w Dubaju jest wszystko największe i najlepsze na świecie zobaczysz sam

Komentarz

Super wielkie dzieki za te informacje - bardzo mi sie przydadzą
                      Znalazłem hotel w sun&fan BONNINGTON TOWERS
                      http://www.sunfun.pl/booking/stepone/hotel/1365/hotelname/Bonnington+Tower/kraj/Emiraty

Wygląda super położenie na GPS też fajne jednak ma tylko same śniadania i zatstanawiam się czy nie wziasc gorszego standardu a z HB zeby nie chozic po knajpach wydać wiecej niz na wakacje a jesc cos niedobrego
                      Co o tym myślisz ?

Komentarz

ja początkowo chciałam być w hotelu Byblos cena była dokładnie ta sama co do Hiltona,jako że 1-szy raz leciałam do Emiratów nie wiedziałam co lepiej wybrać a nie było kogo zapytać,dopiero jak miałam juz wykupioną ofertę na tydzień przed moim wylotem wróciła z Byblosa moja znajoma(przez przypadek się dowiedziałam)rozmawiałam z nią była 2-gi raz w Emiratach i dopiero ona mi uświadomiła że źle zrobiłam wybierając pobyt w innym emiracie,była bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu,zwiedzała Dubaj metrem,znowu na miejscu już w Emiratach rezydentka na przyszłość polecała mi hotel Rotana Towers,wybierz opcję HB

Komentarz

Własnie też myslalem o Babilos pozniej znalazlem jednak Rotana Towers fajnij wyglada ale nie ma Hb tylko BB wiec chyba wybiore BAbilos z HB i myslę ze bedzie ok, zastanawiam sie czego jeszcze nie wiem a powinienem wiedziec,
                          Dzięki raz jeszcze za pomoc

Komentarz

Teraz zauwżylem ze pisałaś o Rotana Towers a ja o BONNINGTON TOWERS wiec w Rotana jednak jest HB, hmm myślisz ze warto wybrać ten Hotel ? CO rezydentka mówila o nim ?

Komentarz

oj czy w Rotanie jest HB to teraz nie wiem sprawdź na str. ja myślałam o Byblosie i tam wiem że na pewno jest HB,a o Rotanie rezydentka mówiła że bardzo fajny hotel wart polecenia na przyszłość

Komentarz

Trwa
                              X