Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja - gdzie najtaniej i najfajniej / egzotycznie

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    ja polecam logos tour jest nahjlepszy

Zostaw komentarz:

• nikita
    replied
    Poszukuję wszelkich informacji na temat Malezji. Wybieram się tam na początku przyszłego roku i chciałabym poznać trochę proktycznych rad. W szczególności najbardziej interesują mnie noclegi - jak je można zarezerwować przez neta, czy jest ktos w posiadaniu takich stron z fajnymi noclegami?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Hej, jeśli chcesz zwiedzać i wiele zobaczyć to najlepiej na własną rękę, za 8 tyś to spokojnie objedziesz całą Malezje, Tajlandie i jeszcze Ci kasa zostanie, hotele i jedzenie nie są drogie, największy wydatek to przelot z Polski do Kuala L. i na odwrót dlatego nalepiej kombinować z Londynu lub Frankfurtru nad M. lub tez Amstrerdamu przy dobrej okazji możesz za 400- 500 Euro kupić bilet tam i z powrotem. POzdr i życze aby wyjazd wypalił

Zostaw komentarz:

• herbatniczek
    rozpoczął wątek Malezja - gdzie najtaniej i najfajniej / egzotycznie

Malezja - gdzie najtaniej i najfajniej / egzotycznie

Witam, z jakim biurem mógłbym polecieć do Malezji, żeby było w miarę tanio i pięknie. Przeglądałem ceny, za wszystko wychodzi mi ok 8tyś np na travelnet.pl, ale to dopiera pierwsza oferta. Był ktoś z Was w Malezji? Może lepiej jest i taniej, wybrać jakąś konkrentą miejscowoć, np na Borneo i polecieć tam na 10 dni, na miejscu znaleźć przewodnika? Nie wiem za bradzo jak to zorganizować, do tej pory byłem tylko z rodzicami w Bułgarii i we Włoszech, a teraz kończe studia i mam trochę oszczędności i chciałby zobaczyć właśnie Malezje. Pozdr.
Trwa
X