Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja Langkawi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

to wychodzi na to,ze na Langkawi jest strefa wolnoclowa.

A planujesz Bepi polaczyc to z Koh Lipe???

Komentarz

Bepi daj jakiś link,chce zobaczyć ten most,ja leń szukać mi się nie chce-pozdrawiam

Komentarz

Laisla(tu)

http://www.google.pl/search?q=sky+bridge+langkawi+foto&hl=pl&client=firefox-a&hs=C1T&rls=org.mozillal%3Cimg%20class=
        http://www.youtube.com/watch?v=9g23LAu-R60

Momiś tak dokładnie tam przylatują miejscowi na zakupydlatego ceny są normalne
        hehe..gdyby tam piwo kosztowało 15 zł to bym tam w życiu mojego chłopa nie zaciągła na taki urlop
        już na Seszelach 2 tygodnie marudził że małe i drogie piwo , dwa łyki-D i potem zostaje tylko cieszyć się widokami (aż do kolejnej buteleczki:P Koh Lipe, muszę ją oblukać porządnie, bo się nie interesowałam tą wysepką, ale gdzieś czytałam że trzeba na nią 5 godz płynąćtrochę długo
        Ja sobie tak knuję po cichu tydzień szwędania się po Bali i tydzień laby na Langkawi, samolot z Bali do Kuala Lumpur kosztuje w maju nawet 19 euro w air asia zaś z Kuala Lumpur szybki myg przelot również air asia na Langkawi widzę cenki 15 euro w maju( śmiechu warte te ceny( a samolot z KL na LGK lata prawie co godzinkęwięc nie trzeba za dużo czasu kwitnąć w KL

Komentarz

Bepi kusisz tymi cenami i informacjami oj juz oczopląsu dostaję (tu)

Komentarz

a to tez fajne polaczenie.....Bo Ja to na Bali wolalabym zostac w jakims hotelu w Ubut....w dzungli ,bo plaze nie sa jakies nadzwyczajne.....juz sobie nawet wybralam hotel....

http://www.ubudhanginggardens.com/web/pubu/ubud_hanging_gardens.jsp?c=ppc&p=ukusau&cr=uhg_ubud2&gclid=CJf35qGBxK4CFcENfAodQE1mUQ

Komentarz

Bepi dzięki,fajny ten most,wart zobaczenia

Komentarz

Wcześniej kombinowałam aby Bali połączyć z Lombok tydzień zwiedzania na Bali, i tydzień leżenia na ładniejszych plażach Lomboku i Gili ale po przeczytaniu kilku blogów na temat niesympatycznych i gburowatych mieszkańcach Lomboku odechciało mi się tej wyspy, bo klimat jak u arabów, na każdym kroku kantują, niesympatyczni, opryskliwi, i traktowanie ludzi jak bankomaty, : nawet kierowcy autobusu chcą cię wykantować na każdym kroku jak przeczytałam kilka podobnych opini to mnie to:Xnie lubię takiej atmosfery na wakacjach, lubię stałe ceny bez użerania się i denerwowania:Pkrzyków i targowania się
                Gili mnie kuszą, te lazury i widoki i rafy, choć malutkie te wysepki, ale jak takie lubię ,tam nawet bez dróg i aut i prądu czasamiale klimacik sielski i też regae klimaciki widziałam i deszcz rzadko tam pada:P

Na Langkawi trochę mnie martwi pogoda bo ludziska mają 80% zdjęć pochmurnych:?z tej wyspy więc się zastanawiam jak to tam wygląda w realu:S nawet w sezonie:Sna Tioman też widzę na fotkach ciągle chmury, jedynie Redang i Perhentian jakoś wiecej słoneczne te wyspy:S

Komentarz

tak bo Tioman ma gory i tam si ezbieraja chmury na dluzej,chociaz J amialam super pogode,jedyne co pamietam,to Malezja ma wiele dni z takim mlecznym zamglonym niebem......nie pada,ale nie ma takiego blekitu....sporo takich dni tam mialam.....mimo wszystko tam wieksza wilgotnosc niz w Tajlandii.

Komentarz

Momiś hotel piękny, niesamowicie oryginalny, widoki cudowne ,w nocy tam musi być bajkowo te odgłosy dźungli !!!zastanawiam się jak tam wygląda sprawa z moskitami w takim buszu

Komentarz

Bepi.....Ja mysle ,ze w takim hotelu to sie ma pana do odganiania moskitow

A tak powaznie to chyba spryskane tam jest,bo czytalam opinie na Tripie i nikt nie wspomnial o moskitach.

Ja to jestem zakochana w tych basenach......dla mnie bajka......mozesz sobie zamowic nawet lunch do baseny....serwuja na takiej lodeczce(tu)(tu)(tu)

Komentarz

Bepi Langkawi + Bali super pomysł !!!! ja na kolejny urlop tam też sobie w Ubud troszkę pomieszkam ;-)

Komentarz

Trwa
                        X