Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

MARTYNIKA - czy ktoś był?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• MARTYNIKA - czy ktoś był?

Poszukuję osób, które były na tej karaibskiej wysepce - dzisiaj udalo mi się kupić bilety na maj 2013 w cenie 530 PLN ><><>< od osoby z Paryża na Martynikę i zaczynam planować wyjazd.
    Każde info będzie mile widziane bo widzę że kierunek jest tu totalnie niepopularny

Limonka, dostałaś już jakiś e-ticket? Ludzie na forach piszą, że niestety ale to był błąd systemu i cena jest wyższa (podobno dzwonią do Turystów z tych portali). Daj znać proszę czy Ci się udało.

Komentarz

Tak wiem, że część biletów jest anulowana (te rezerwowane za pośrednictwem airtickets24). Bilety wystawione przez Tripstę i Travelpapa (w tym moje) na razie cały czas są potwierdzone. Mam etixy i nawet już miejsca w samoclocie zarezerwowałam ><

To byłby mój najlańszy lot na Karaiby o 530 PLN(:P)

Zobaczymy czy się uda - choc na razie przejrzałam ofertę hoteli i jest tragedia :X

Komentarz

Ewela no i po marzeniach ...a juz było tak pięknie:P
        Limonka ,może Ci sie uda(tu),zamiast hoteli spróbuj apartamenty,spory wybór ceny nawet ,nawet

Komentarz

Tak - liczę tylko na apartamenty - bo hotele to jakieś nieporozumienie :S

Rezerwacja cały czas aktualna X(

Na początku nie liczyłam, że za taką cenę utrzymają rezerwację, ale im dłużej to trwa - zaczynam mieć nadzieję><

Komentarz

Dajcie znać, bo jestem ciekaw czy bilety Wam anulowali, czy nie....oferta rzeczywiście była rewelacyjna

Komentarz

Mi niestety nie anulowali ale podwyższyli cenę odpowiednio z 3 tys (3 os.) na ponad 6, ale próbowałam :-) Jak widać cudów nie ma. Mam nadzieję,że Tobie limonka jednak się uda! Trzymamy kciuki!

Komentarz

Ewelina - a na jakiej stronie bukowałaś?

Moja rezerwacja się nadal trzyma (

Ale zobaczymy 8-) Dzięki za kciuki - przydadzą się ><

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Martynika, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X