Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

DZIWNE RZECZY W SZKLARSKIEJ

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• DZIWNE RZECZY W SZKLARSKIEJ

ZNALAZŁEM \" SZARĄ STREFĘ\" W SZKLARSKIEJ PORĘBIE I NIE JEST TO MIEJSCOWOŚĆ ODOSOBNIONA W TYM PROCEDERZE. 1. TAKSÓWKARZE NIE WŁĄCZAJA LICZNIKÓW A KAS FISKALNYCH TYM BARDZIEJ. 2. KARNETY NA MAŁYCH STOKACH NIE SĄ EWIDENCJONOWANE. 3. WŁAŚCICIELE PENSJONATÓW NIE WYSTAWIAJĄ RACHUNKÓW ZA POBYT ( A GDZIE OPŁATA DO GMINY TZW. \"KLIMATYCZNE\"?) 4. WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU NIE WYSTAWIAJĄ RACHUNKÓW BO RACZEJ DZIAŁAJĄ W \"PODZIEMIU\", ZA TYDZIEŃ 3 KOMPLETY: NARTY, BUTY, KIJKI 650 PLN BEZ RACHUNKU. NA WSPOMNIENIE RACHUNKU WŁAŚCICIEL UŚMIECHAŁ SIĘ SZYDERCZO. 5. OSOBY OBSŁUGUJĄCE W PUNKTACH GASTRONOMII NARZEKAJĄ NA PRACĘ PO 14 GODZIN I TUTAJ ZNÓW WYCHODZI PAZERNOŚĆ ICH SZEFÓW. ZAMIAST DWIE OSOBY PO 8 GODZIN TO JEDNA PRZEMĘCZONA , SŁABO OPŁACANA I \"NA CZARNO\". 6. DZIWNE PRAKTYKI STOSUJE SIĘ NA WYCIĄGU NA SZRENICĘ. KASY OTWIERA SIĘ RÓWNOCZEŚNIE Z URUCHOMIENIEM WYCIĄGU. WTEDY ZACZYNA SIĘ PIEKŁO. A WYSTARCZYŁOBY PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ SPRZEDAWAĆ BILETY. I CZAS NA JEZDĘ NA STOKACH ZOSTAJE AUTOMATYCZNIE SKRÓCONY. ZA TO PUNKTUALNOŚĆ W WYŁĄCZENIU WYCIĄGU JEST WZOROWA. 7. I TEŻ WAZNE. TRUDNO ZNALEŹĆ POKÓJ BEZ WYŻYWIENIA. A SZCZEGÓLNIE W BARDZIEJ ATRAKCYJNYCH MIEJSCACH. WIADOMO KARKÓWKA W PROMOCJI W SKLEPIE JEST ZA 9,90 A W PORCJI OBIADOWEJ DOCHODZI DO 400 PROCENTOWEGO ZAROBKU. WIADOMO KAZDY ORZE JAK MOŻE. ALE ZREZYGNOWAĆ Z POSIŁKU MOZNA ALE TRZEBA ZAPŁACIĆ. CHYBA WSZYSCY PŁACĄCY PODATKI I INNE OBCIĄŻENIA FINANSOWE UCZCIWIE, MAJĄ LEKKI WYLEW KRWI DO MÓZGU. WYDAŁEM NA URLOPIE TYGODNIOWYM W SZKLARSKIEJ DLA 3 OSÓB, ŻYJĄC OSZCZĘDNIE 1500 PLN. WIĘKSZOŚĆ TYCH CO TE PIENIĄDZE WZIĘLI NIE WYKAZUJĄ ICH W PITACH. DLACZEGO ????? I BUDŻET UBOŻEJE. WSKALI SETEK TYSIĄCY TURYSTÓW TO SĄ NIEZŁE PIENIĄDZE. TYLKO PROSZĘ NIE PISZCIE TEKSTÓW W STYLU\" A TY WYKAZUJESZ WSZYSTKO??\" TTD. ITP. BO JA MAM CZYSTE SUMIENIE. GORZEJ Z TA SZARĄ STREFĄ W MIEJSCOWOŚCIACH WYPOCZYNKOWYCH. JESZCZE JEDNO NASUWA SIĘ 4 GODZINY JAZDY NOCNEJ NA \"PUCHATKU\" TO 11 EURO , KARNET NA CAŁY DZIEŃ W AUSTRII OD 18 DO

KARNET W AUSTRII NA CAŁY DZIEŃ KOSZTUJE W SEZONIE 32-36 EURO. CO DO RESZTY TO ZGODA. Byłem w tym roku w Karpaczu OSTATNI RAZ... Oni tam nie lubią turystów. Dojazd , parking i wejscie na Kope to jedna wielka PORAŻKA. NIGDY WIĘCEJ MNIE TAM NA NARTACH NIE ZOBACZĄ.

Komentarz

Traf chcial, ze akurat niedawno bylam na nartkach w Szklarskiej i ...... gratuluje utrzymania w ryzach kasy ! Mysmy za 5 dni pobytu dla dwoch osob (wcale nie szalejac) wydali ok. 1200 !!! A Puchatek od 18:00 za dodatkowa oplata to SKANDAL !!! Jaka rada ? Prosta ! Uwielbiam polskie gory, ale niestety w Zillertalu, albo w Livigno ceny sa porownywalne, a jazda ........... ech ... az mam dreszcze jak o tym pomysle ! )) Sami na wlasna prosbe w koncu sie "przejada" na swojej pazernosci.... a tak swoja droga mysle sobie czasami ...... dla kogo jest ten kraj ze swoimi cenami wyzszymi, niz gdzie indziej, a zarobkami nizszymi niz gdziekolwiek ... ?! [%sig%]

Komentarz

.. a ja tam lubię Szklarską .. ;-)))

Komentarz

We Włoszech jeżdzi już chyba pół Polski i o dziwo wszyscy Polacy są dla siebie mili,nie spotkałam sie z narodowym "chamstwem "ani razu Pomijająć zupełnie walory estetyczno-techniczne(bo ,o nie, w tym wątku chodzi)to w sumie urlop tam jest tańszy niż w kraju.Wiedzą to ci wszyscy którzy dawno olali lokalny patriotyzm i za swój szmalec chcą być dobrze obsłużeni,chcą wypocząć a najwazniejsze-poszusować anie walczyć z lodem,muldami i parapetami... Jest jedna zagwostka....jak się raz tam pojedziesz-przepadłeś na zawsze

Komentarz

Szklarską lubię, Karpacz kocham... Mogę przejechać 600 km w jedną stronę, żeby tam posiedzieć 2 dni

Komentarz

.. no proszę .. to nie tylko ja ... ;-)))

Komentarz

Turystów skubią wszędzie....a już u mnie nad morzem to chyba najbardziej )

Komentarz

.. i też lubię ... ;-)

Komentarz

...i Mazury też )

Komentarz

.. mniej .. ;-)))

Komentarz

też mniej...ale tez tną turystów

A Karkonosze są piękne i to jest dogmat

Komentarz

... jest .. ;-)

Komentarz

POLECAM PRZEWODNIK SUDTYROL TAM SĄ OŚRODKI NARCIARSKIE PORÓWNYWALNE DO PUCHATKA (STOPIEŃ TRUDNOŚCI) ZA RZECZYWIŚCIE DO 25 EURO ZNAJOMI WŁAŚNIE WRÓCILI DWA DNI TEMU. ALE NIE SPRZECZAM SIĘ. JEŻELI DOLICZYC DOJAZD W POLSCE TAXI DO WYCIAGU BO PARKING TO KOLEJNE 3 PLN ZA GODZINĘ, TAXI 30 PLN W JEDNĄ STRONĘ OD BORNITU. POZDRAWIAM.~WKLĘSŁY napisał(a):

> KARNET W AUSTRII NA CAŁY DZIEŃ KOSZTUJE W SEZONIE 32-36 EURO.
                            > CO DO RESZTY TO ZGODA.
                            >
                            > Byłem w tym roku w Karpaczu OSTATNI RAZ...
                            > Oni tam nie lubią turystów.
                            > Dojazd , parking i wejscie na Kope to jedna wielka PORAŻKA.
                            > NIGDY WIĘCEJ MNIE TAM NA NARTACH NIE
                            > ZOBACZĄ.

Komentarz

W TAKIM RAZIE PODAJ Z ŁASKI SWOJEJ JAKIEŚ NAMIARY I OPIS Z CENAMI WE WŁOSZECH. A CO DO CHAMSTWA "PO POLSKU" TO JAK PRZEWRÓCILIŚMY SIĘ Z KOLEGĄ POD WYCIAGIEM NA PUCHATEK, BO DOPIERO SIĘ UCZYMY I TO BYŁO DLA NAS STRESUJACE, TO LUDZIE PRZEZ NAS LEŻĄCYCH PRZECHODZILI NAD NAMI ALE RĘKI NIKT NIE PODAŁ. BARDZO PROSZĘ PODAJ NAM NAMIARY NA JAKIEŚ W MIARĘ ŁAGODNE STOKI ODPOWIEDNIK PUCHATKA ALE Z TYM ŻE NASZ SYN JEŹDZI JUŻ DUŻO LEPIEJ I WARTO ZEBY BYŁY TEŻ JAKIES BARDZIEJ ZAAWANSOWANE. DZIĘKUJĘ Z GÓRY. > na zawsze

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X