Bardzo dobry86% poleceń
8.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Park KUR & SPA Buczyński

Last minute
Kod oferty: WAK646061
obiektobiektobiektobiektteren hoteluteren hotelupokójpokójbasensaunawellnesswellness
obiekt
obiekt
obiekt
obiekt
teren hotelu

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).

Nasi klienci docenili

 • Położony w sercu Gór Izerskich
 • Bogata oferta zabiegów medycznych i spa
 • Wiele atrakcji i imprez tematycznych
 • Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: SudetyOrganizator: RainbowKod oferty: WAK646061

  Opis oferty

  Położenie

  Komfortowy hotel prowadzony przez rodzinę Buczyńskich mieści się w Świeradowie Zdroju. Przepiękne miasto uzdrowiskowe pełne jest zapierających dech w piersiach widoków, szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych, czy wód leczniczych. Położone w Górach Izerskich charakteryzujących się wyjątkową przyrodą - torfowiska, niezliczona ilość źródeł, szczególna roślinność zachęcają do częstego obcowania z naturą.

  Plaża

  Do dyspozycji gości

  Obiekt hotelowy z recepcją, ogrodzonym i monitorowanym parkingiem (płatny), restauracją serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej, drink barem, strefą SPA z szeroką ofertą masaży (płatne), strefą wypoczynku z basenem, jacuzzi oraz sauną, a także ogrodem i tarasem słonecznym z leżakami. Dodatkowo hotel ma w ofercie liczne kuracje uzdrowiskowe (płatne) mające złagodzić objawy różnych chorób, jak np. choroby reumatyczne, układu krążenia, neurologiczne czy układu ruchu.

  Pokoje

  Hotel dysponuje łącznie 82 komfortowo wyposażonymi pokojami o dwóch typach. Pokoje dwuosobowe Standard o powierzchni ok 17-30m2 z łazienką (wc, prysznic, suszarka do włosów), TV SAT, telefonem, radiem, sejfem i lodówką. Pokoje Superior o powierzchni ok 20-30m2, z możliwością 1 dostawki w formie kanapy. Wyposażenie, jak w pokoju standard.

  UWAGA dodatkowo płatne na miejscu w hotelu: opłata miejscowa 4 zł od osoby za dobę pobierana wyłącznie gotówką.

  Wyżywienie

  Śniadanie oraz obiadokolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

  Program sportowy i animacyjny

  Rainbow organizuje szereg aktywności dla dorosłych w miejscowości turystycznej. Jeżeli zechcesz, pierwszego dnia zaprosimy cię na spacer po okolicy, w trakcie którego poznasz najciekawsze miejsca w Twojej miejscowości urlopowej, a w trakcie wieczoru integracyjnego będziesz mógł poznać innych wczasowiczów. Codzienne zajęcia ze stretchingu zapewnią Ci wspaniała porcję energii na cały dzień. W trakcie swojego urlopu będziesz mógł też wziąć udział w zajęciach z nordic walkingu oraz poznasz uzdrawiającą moc jogi. Inne zajęcia jakie będą prowadzić nasi specjaliści to np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła .

  W okresie 11.06 - 18.09.2021 Rainbow będzie oferował również animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Figlokluby i nasi animatorzy to specjaliści od dobrej zabawy! Przez 6 dni w tygodniu zabiorą dzieci do wspaniałego świata wyobraźni i aktywności. Na najmłodszych czekają niezliczone zagadki, wyprawy, dzikie tańce, rozmaite sztuki plastyczne i teatralne, gry i zabawy prowadzone w bezpiecznej atmosferze. Uważni na różne potrzeby dzieci animatorzy proponują szeroki wachlarz atrakcji zarówno na świeżym powietrzu, jak i w naszym Figloklubie, zlokalizowanym na terenie miejscowości i jest dostępnym codziennie z wyjątkiem sobót.

  Hotel nie prowadzi animacji, do dyspozycji gości oddaje centrum fitenss oraz bilard.

  Internet

  Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz w pokojach.

  Naszym zdaniem

  Dobrej klasy, zadbany hotel z fenomenalnym położeniem zachęcającym do pieszych wędrówek po Górach Izerskich, czy rowerowych przejażdżek po pobliskich Single Trackach. Do tego strefa wypoczynku oraz możliwość skorzystania ze SPA oraz leczenia uzdrowiskowego.

  Strona www

  Www.parkhotel.pl

  Zakwaterowanie

  Stoki

  Opinie klientów

  program

  Dzień 1

  Dzień pierwszy

  Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

  Dzień 2

  Dzień drugi do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych itp.

  Dzień 3

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie.

  świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację aktywności

  Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

  Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania"

  sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w rejonach górskich trwa od połowy czerwca do połowy września.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  15.05.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  22.05.2021

  Opinie

  6.7
  Stan
  Pobyt - Październik 2014
  Zewnętrzny wygląd hotelu jest imponujący, WielkośćPrzed wyborem hotelu proszę się zastanowić
  6
  Gerda
  Pobyt - Lipiec 2014
  W hotelu Park było naszym zdaniem bardzo miło. Budynek znajduje się w bardzo przyjemnym i spokojnym miejscu, daleko od ulicy, dlatego nie dochodził doKiedyś jeszcze przyjedziemy
  5
  Jan
  Pobyt - Luty 2014
  "Boy hotelowy" ubrany w brudny kombinezon roboczy. Mikroskopijne poduszki do spania. Telewizor niskiej jakosci pmiętający "glęboką komunę". W pokojNigdy więcej

  Ocena klientów

  hcLogo_height_17px
  86%

  Poleca ten hotel

  Wszystkie opinie oPark KUR & SPA Buczyński

  Mapa

  Pogoda

  17°C
  5°C
  6

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Jest to pasmo w Sudetach Środkowych, przy zachodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej.

  Ze względu na unikatową budowę i krajobraz góry należą do największych atrakcji krajoznawczych w Polsce.

  Atrakcje turystyczne

  BŁĘDNE SKAŁY:
  Góry pobudzają wyobraźnię bogactwem skał tworzących labirynty, szczeliny, mosty; przypominających kształtem grzyby, zwierzęta czy ludzi.

  Obecność tych fantastycznych tworów, będących efektem działania wiatru i wody, oraz ogromna różnorodność świata fauny i flory sprawiły, że utworzono tu park narodowy.

  Warto udać się na spacer wśród Błędnych Skał oraz siąść w Fotelu Liczyrzepy na szczycie Szczelińca.

  Błędne Skały - labirynt, którego ściany stanowią kamienne bloki, rozrzucone w nieładzie niczym klocki olbrzymów. Przechadzając się między nimi można rozpoznać Kurzą Stopkę, Końską Nogę czy Skalne Siodło. Skalne Czasze nie odstraszają nikogo, zwłaszcza, że roztacza się z nich wspaniały widok na okolicę.

  Szczeliniec Wielki - szczyt, w obrębie którego znajduje się trzypoziomowe "skalne miasto". Powstało tu swoiste, skalne zoo. Zakute w kamień stoją Słoń, Wielbłąd, Wiewiórka. Powierzchnia góry, z daleka płaska jak blat stołu, jest w rzeczywistości gęsto spękana.

  Niektóre szczeliny sięgają do 30m w głąb, jak np. Piekło, w którym nawet latem leży śnieg. Na szczycie góry, wznoszącej się 150m nad Karłowem, stoi Fotel Liczyrzepy - legendarnego ducha Sudetów. Prowadzą do niego kamienne schody.

  Z PLATFORMY:
  Na zboczu Szczelińca jest kilka platform widokowych. Można z nich podziwiać panoramę Gór Stołowych, Gór Kamiennych i Obniżenia Ścinawki.

  KARKONOSZE. DO ZOBACZENIA NA SZLAKU:
  Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów i regionem o wybitnych walorach turystyczno-krajoznawczych. Główne ośrodki turystyczne i punkty wypadowe wycieczek to Karpacz i Szklarska Poręba.

  W Karkonoszach znajduje się wiele oznakowanych szlaków, a liczne schroniska ułatwiają organizowanie wędrówek.

  MUFLON NA TURNI:
  Na ogół wyrównana budowa Karkonoszy doskonale eksponuje najwyższy szczyt - Śnieżkę. Chłód przynoszą liczne potoki. Wiele z nich spływa wodospadami z pionowych urwisk oraz progów skalnych. Najdłuższy, 300-metrowy ciąg kaskad, tworzy Łomniczka spływająca do Kotła Łomniczki.

  Bogaty jest świat przyrody ożywionej. W bezwietrzne wieczory można tu obserwować polujące nietoperze, których naliczono 16 gatunków. Szczególną jednak atrakcją Karkonoszy jest muflon - dzika owca.

  Doceniając i chcąc chronić piękno tych gór utworzono Karkonoski Park Narodowy.

  KOCIOŁ ŁOMNICZK
  Kocioł Łomniczki - najdalej wysunięty na wschód kocioł polodowcowy polskich Karkonoszy. Jego południowe i zachodnie zbocza zajmują gładkie płyty skalne, pomiędzy którymi bujnie rozwijają się liściaste krzewy.

  Zbocze południowo-wschodnie pokryte jest ogromnym rumowiskiem schodzącym ze Śnieżki; w dnie - bogata łąka alpejska. Łomniczka, płynąca po zachodniej ścianie kotła, tworzy ciąg malowniczych kaskad - tzw. wodospady Łomniczki. W górnej partii kotła znajduje się symboliczny cmentarz ofiar gór.

  WZGÓRZE CHOJNIK
  Chojnik to zalesione wzgórze, gdzie występuje interesująca fauna pajęczaków i ptaków. Żyje tu m.in. dzięcioł zielonosiny, muchołówka mała, gołąb siniak.

  U podnóża północnego zbocza znajduje się grupa granitowych skałek, tzw. zbójeckie skały i dwie niewielkie jaskinie: Dziurawy Kamień i Zbójecka Grota.

  Na szczycie góry widnieją ruiny zamku Chojnik. W części zabudowań zamkowych jest schronisko "Na Zamku Chojnik", a w nim niewielka ekspozycja ukazująca dzieje zamku.

  Z wieży zamkowej roztacza się piękna panorama Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją pasm górskich.