Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktoś był w hotelu Artus w Karpaczu

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy ktoś był w hotelu Artus w Karpaczu

Mam tam rezerwację, ale po rezerwacji zmienili warunki np. 6 zamiast 7 obiadokolacji, tłumaczyli, to że skoro korzystam z wycieczki to mi się nie należy w tym dniu obiadkolacja, a dostanę suchy prowiant. Gdy wcześniej pytałam jak będzie z obiadokolacją, to powiedzieli, że zaczekają z nią w dniu wycieczki na klientów. Teraz na stronie też mnieli zapis, a rzomowa tel w tej sprawie była bardzo nie miła, i oczyiście bezoowocna. Mam jeszcze parę uwag i powoli zastanawiam się czy nie szukać czegoś na szybko innego, i nie zrezygnować z rezerwacji.Czy ktoś był wtym hotelu i wie jak jest tam naprawdę? Na forach mają super opinie, ale ja oprócz tej uwagi, i niemiłej obsługi mam jeszcze inne, ale tych na razie nie opisuję.

Jakbyś była od Helmutów takich rozmów by nie było, niestety oni tylko na widok "ojro" dostosowują się do potrzeb. Rezewrwowałaś chyba z Polski? Jakbyś to zrobiła przez niemieckie biuro taniej i lepiej by było.
    Jeżeli płacę to mam prawo mieć, a suchy prowiant cenowo ma być taki jak obiado kolacja.
    Zmień hotel, tyle fajnych jest w Karpaczu koło centrum

Komentarz

Tak podejrzewałam, co do Niemiec, to faktycznie rodzina z Niemiec rezerwowała kiedyś hotel w Polsce. Posługiwali się językiem Polskim, dostali fatalny pokój. Na miejscu przekonali się, że ludzie mówiący równiez po niemiecku dostali lepsze pokoje w tej samej cenie. Na drugi raz to będą mówić po niemiecku, a ja chyba acznę po angielsku.Wprost pytałam, dlaczego najpierw mówią, że są wolne pokoje z widokiem na Śnieżkę, a gdy pół godziny póżniej zdecydowałam się na rezerwację, to juz nie było pokoju wolnego z widokiem na Śnieżkę. Zapytałam wtedy o to, czy one są trzymane dla gości z Niemiec, bo spotkałam się z taka praktyką. Oczywiście stwierdzili, że maja gości głównie z POlski. Zresztą co się z koniem kopać;-)
      A czy możesz polecić jakieś fajne hotele w Karpaczu, chodzi mi basen, plac zabaw i w miarę chichą okolice. Dziecko uparło się na jakis Ogród bajek w Karpaczu, stąd całe zamieszanie. A i blisko mamy z naszego miasta tam dość.

Komentarz

Byłam w Artusie bardzo mi się podobało.Tylko trzeba rezerwować pokoje w nowej części.

Komentarz

Byłam w Artusie w zeszłym roku i jak dla mnie rewelacja! Gdybym miała znowu wybrać sie do Karpacza wybrałabym znou ten hotel! Pokoje bardzo ładne, jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła! Dla dzieci ogromny plac zabaw. Jest to hotel 3* ale porównując do hotelu 4* w którym byłam teraz w Szczyrku to Artus wypadł nieporównywalnie lepiej. Ja nie miałam sie do czego przyczepić Pozdrawiam

Komentarz

A czy było choć trochę rodzin z małymi dziećmi w wieku około 3 lat, dla mnie to istotne, żeby dzieci miały jakieś towarzystwo. Generalnie to co na razie ustaliłam w kontakatach z recepcją hotelu Artus, daje mi obraz taki, że następny wyjazd to chyba Turcja (Egipt dla dzieci moim zdaniem zbyt ekstremalny), ale patrząc na to co oferują hotele w tych krajach, a co w Artusie, zaczynam dochodzić do wniosku, że nawet biedny Egipt, ma dużo lepszy poziom hoteli niż to co w Polsce. Fakt, że więszkośc hoteli w Egipcie jest w zarządzie państw zachodnich. MOże z tego wynika lepsze podejście do klienta. A to nie tylko moje zdanie, ale wielu osób podróżujących, że standart w tych krajach jest częstokroć lepszy, niż w POlsce, a nawet w Hiszpanii czy Grecji. MOże stąd moje rozczarowanie, podejściem do wielu spraw w hotelu Artus.

Komentarz

Wszystko zalezy od tego na jaki standard wypoczynku się decydujesz,ile gwiazdkowy pensjonat lub hotel to jest, moim zdaniem to podstawowa sprawa. Zobacz nasz pensjonat Solanna w Solcu-Zdrój, o standardzie śiadczą opinie zadwooloncy urlopowiczów.

Komentarz

Owszem pensjonat fajny, może kiedyś., bo atrakcje turystyczne nie są uwidocznione jakie są dostępne w rejonie. Ale mnie zależało na przyzwoitym pensjonacie w Karpaczu, ewntualnie w Szkalsrkiej Porębie. Ten Artus to torochę przypadkowo, ma on 3 gwiazdkii cenę moim zdaniem dość wysoką, przyanjmniej na warunki polskie. A jak teraz słyszę, że Niemcy mają taniej. MOże na miejscu korzystają z zabiegów i przez to, że za nie doatkowo płacą mają taniej na starcie. Nie wiem, ale dojdę do tego. A karpacz głównie przez OGród bajek, podobno tam coś takiego jest dla dzieci. Dzieci się napaliły na to i tak powstał pomysł.

Komentarz

Byłam i już wiem, jeśli ktoś ma pytania służę informacją.

Komentarz

JA za tydzień się tam wybieram więc napiszę dokładną opinię za kilka dni !!!!

Komentarz

Basiu 35 , czy orientujesz czy w pobliżu hotelu Artus są jakieś fajne ścieżki czy szlaki do poszwędania się po okolicy? oraz jak daleko z tego hotelu jest szlak na Śnieżkę ? zabukowałam sobie dzisiaj 3 nocki na długi weekend listopadowy w tym hotelu, i szukam informacji na temat okolicy i możliwości wędrówek w góry z okolic Artusa

Komentarz

Bepi byłam kilkakrotnie w Karpaczu z Twojego hotelu czerwonym szlakiem dojdziesz do schroniska nad Łomniczką i dalej czerwonym na Śnieżkę.Gorąco jednak polecam podjechać ,lub podejść do Kościółka Wang i tam szlakiem do schroniska Samotnia lub na Pielgrzymy.Bardziej szlak do Samotni i to koniecznie niebieski piękny widokowo ,łatwy w wędrówce aczkolwiek satysfakcjonujący :-) To jest najpiękniejsze miejsce widokowo.Od Wanga zajmuje w jedną stronę od 1,30 do 2h drogi.

Komentarz

Tu masz fajną stronkę i są tam też opisy szlaków.Pytaj jak będę mogła odpowiem.

http://www.karpacz.org.pl/

Komentarz

Bepi z Artusa do centrum na piechotę dasz radę fajny mały deptak. Do Wanga jednak już autem i potem tak jak pisze wusia. Na fajną dyskotekę i drinki do Gołębiewskiego wstęp panie mają za darmo ale to też w górnym
                            Karpaczu.Artus bardzo fajny hotel cały czas się rozbudowuje. Byłam w części nowszej ale nie tej najnowszej pokoje super. W tej starszej dużo gorsze.
                            Przy okazji napisz jak było na wekendzie majowym w Nosalowym Dworze myślę o pobycie na Sylwestra .

Komentarz

szczerze polecam ARTUS byłem tam.super jest a zwłaszcza na nowej doburowanej stronie.spa,sauny super a jedzenie po prostu pychotka.a co ważne jest tańszy niż sandra spa,czy gołebiewski
                              POLECAM

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X