Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktoś był w hotelu Artus w Karpaczu

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Basiu, Wusia, Robtwo bardzo Wam dziękuję(tu)(tu)(tu)za informacje
    Basiu jeśli chodzi o Nosalowy Dwór w Zakopanem to wróciliśmy mega zadowoleni, (tu)(tu)(tu)bardzo fajny hotelik, extra basen, sauny(tu)(tu)(tu)(tu) (tu)(tu)(tu)niesamowicie fajna atmosfera, jedzenie palce lizać ciągle wspominamy te kolacje w niesamowicie klimatycznej restauracji regionalnej przy kapeli góralskiej -D Obsługa w hotelu i restauracji bardzo miła , porównując do wcześniejszych wypadów do Zakopanego gdzie trafaiałam na jakiś upiedliwych i niemiłych górali8-)8-)8-) to tam (tu)(tu)(tu) aż chce się tam wracać, i napewno tam wrócę bo już wypatruję ofert na majówkę na przyszły rok..ale jeszcze nie ma( chciałam właśnie zabukować w listopadzie weekend w Nosalowym ale akurat terminy są zajęte i stąd pomysł z wypadem do Karpacza bo jeszcze tam nie byłam nigdy Nosalowy się też rozbudowuje .. zaraz obok zaczynają budowę nowej części tzw apartamentowca Condo.. więc niedługo może tam być plac budowy, bo już zaczęli kopać fundamenty..

Komentarz

Basia 35 Napisał(a):
      Artus bardzo fajny hotel cały czas się
      > rozbudowuje. Byłam w części nowszej ale nie tej
      > najnowszej pokoje super. W tej starszej dużo
      > gorsze.

ja to nawet nie mam pojęcia w jakim ja będę pokoju i której częsci tego hotelu , bo przybukowałam Artusa.. z niemieckiego biura "Bucher reisen" bo miał dobrą cenkę, i tam nie ma opisu pokoju konkretnego ale mam nadzieję że będzie jakiś wporządku pokójbo na cholidaychecku opinie niemcy dają dobre, to pewnie nie dostają tych kiepściejszych pokoiA mnie tam w sumie najbardziej zależy na dobrym jedzeniu i aby było go dużo , bo uwielbiam jeść(tu) i basenie z sauną, co by po wedrówkach wieczorem się zrelaksować (pokój ma najmniejsze znaczenie

Komentarz

Bepi ale mi smaka narobiłaś tym Karpaczem, normalnie az mnie skręca, tak dawno tam nie byłam :-))) Trzyma kciuki za marszrutę i liczę na wspaniałe wieści ze spa i cudnych szlaków X(X(X(X(

Komentarz

A ta oferta z niemieckiego biura jest dużo tańsza.
          Jeśli chodzi o posiłki to jest szwedzki bufet dużo i smacznie i takie wyszukane potrawy.

Komentarz

Do Wangu z Artusa dasz radę piechotą

Komentarz

artus jest ok, a niemiecki klient jest gorszy od polskiego - prawda jest taka, że skąpi grosza na wszystkie dodatkowe usługi i każdy hotelarz to potwierdzi. z hoteli mogę polecić hotel halny na ul. mickiewicza 10 w karpaczu - tanio, dobrze, blisko centrum, dobra kuchnia/

Komentarz

nie byłam lata już w Karpaczu, a chętnie bym się wybrała

Komentarz

Polecam, miła obsługa, ładne pokoje, fajne spa i bardzo dobre jedzenie po prostu mega. Polecam.

Komentarz

Jeżeli zależy Wam, żeby trochę zaoszczędzić na noclegach, warto wziąć pod uwagę Pensjonat Daglezja. Warunki są ok, chociaż wystrój pensjonatu nie należy do najładniejszych, ale do mnie przemówiła przede wszystkim cena - jest niedrogo i w centrum.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X