Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel, który zachwyca zarówno świeżością, jak i wyjątkową dbałością o czystość. Oddany do użytku w 2024 roku, oferuje Gościom aż 188 komfortowych pokoi rozmieszczonych na 10 piętrach z wygodnym dostępem dzięki 4 windom. Przestronne lobby zaprasza do wypoczynku już od pierwszego kroku w hotelu. Entuzjaści relaksu mogą odpocząć przy jednym z dwóch basenów, w tym na dachowym, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze - to idealne tło do romantycznych wieczorów. Na uwagę zasługuje także dogodne położenie tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
Położenie
Hotel znajduje się w dzielnicy hotelowej Durres - Shkembi Kavajes.
- 3 km od dzielnicy hotelowej Golem
- 12 km od centrum Durres
- 39 km od lotniska w Tiranie
- 100 m od przystanku autobusowego
Plaża
Publiczna, piaszczysta plaża z wydzieloną częścią hotelową położona jest zaledwie 150 m od hotelu. Goście mogą korzystać z bezpłatnych parasoli, leżaków oraz ręczników. Plaża charakteryzuje się łagodnym zejściem do morza, co stanowi doskonałe warunki do spokojnego wypoczynku.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości hotel przygotował wydzieloną część w głównym basenie, zapewniającą bezpieczeństwo podczas zabawy w wodzie.
Baseny
Do dyspozycji Gości jest basen o nieregularnym kształcie ze słodką wodą i wydzieloną częścią dla dzieci. Wokół basenu znajdują się bezpłatne parasole, leżaki oraz ręczniki. Za dodatkową opłatą dostępny jest panoramiczny basen na dachu hotelu, pozwalający podziwiać widoki na morze.
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu dostępny jest bezpłatny Internet Wi-Fi. Dla zmotoryzowanych dostępny jest parking (ograniczona liczba miejsc).Hotel akceptuje płatności wybranymi kartami.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty
Hotel czyściutki. Pokoje sprzątane codziennie. Obsługa bardzo miła. Cała obsługa znała język angielski więc nie było problemu z komunikacją.
Codziennie wymieniane ręczniki. Klimatyzacja bez zarzutu. Pokoje również sprzątane codziennie. Miła i uśmiechnięta obsługa i pomocna przede wszystkim. Basen na 10 piętrze co prawda dodatkowo płatny ale widok na morze przepiękny.
Trochę monotonne jedzenie. Praktycznie codziennie serwowano te same dania
Hotel nowy, w pełni zasłużone 4 gwiazdki. Bardzo sprawna obsluga, nienarzucajaca sie, lecz pomocna.
Wszystko nowe i sprawne włacznie z klima sterowana z pokoju. Swietna łazienka z deszczownicą, bezplatny sejf w pokoju, codzienne sprzatanie i wymiana reczników. W opcji all codzienne swieze ręczniki na basen lub plażę, własne leżaki i parasole na plaży. Jedzenie smaczne, ciepłe, może niezbyt różnorodne, ale te kilka dni bezproblemowo można sie stołować i człowiek nie bedzie głodny. Pomiedzy obiadem i kolacją dostepne cieple i zimne przegryzki, typu pizza, zupa.
Brak