Hotel Alpenchalets Klippitz
Austria / Karyntia / Bad Sank Leonhard Im Lavantta

Kod hotelu: HOT34087
Nazwa: Hotel Alpenchalets Klippitz
Miejsce: Austria / Karyntia / Bad Sank Leonhard Im Lavantta
Kategoria:  (4)
Wyżywienie:
Udogodnienia: dostęp do internetu
Wybierz termin
Cena od 596 zł

Lokalizacja
Dla osób pragnących spędzić urlop w spokojnym miejscu w otoczeniu natury Bad St. Leonard będzie idealnym celem podróży. Niewielka gmina licząca 4400 mieszkańców znajduje się na wysokości 721 m w dolinie Lavattal na północ od Wolfsberg. Na terenie narciarskim Kipplitztorl z 28 km tras narciarskich zarówno narciarze, jak i snowboardziści znajdą coś dla siebie.Gmina jest znana w całym regionie jako miejscowość uzdrowiskowa ze względu na źródła siarki oraz zdrowe górskie powietrze. Dodatkowo oferta gastronomiczna w St. Leonard jest również godna polecenia.

Teren narciarski
Z karnetem TopSkiPass Karnten und Osttirol GOLD mają Państwo okazję korzystać z 31 terenów narciarskich w Karyntii i Tyrolu Wschodnim. Na terenie narciarskim"Klippitztorl" czeka na Państwa 28 km tras narciarskich z 6 wyciągami. Dzięki nartostradom o łatwym i średnim stopniu trudności ten teren narciarski jest ulubionym miejscem dla początkujących i rodzin z dziećmi. W Barenwald znajdują się trasy i wyciągi dla dzieci, a także Kinderpark "Klippi Pippi Kiddy-Slope"gibt es fur die kleinen Skifahrer Kinderpisten und -lifte und sogar einen Kinderpark sowie die "Klippi Pippi Kiddy-Slope" z ostrymi zakrętami, tunelami i figurkami. W ten sposób nauka jazdy na nartach nie stanowi najmniejszego problemu. Natomiast dla doświadczonych narciarzy przygotowano kursy carvingu i freestyle'u.Warunki śniegowe są razem z różnorodnością najlepiej ocenianymi kryteriami nowoczesnego terenu narciarskiego "Klippitztorl". Urządzenia naśnieżające zapewniają nieprzerwaną frajdę ze sportów zimowych aż do wiosny.

Położenie
Przytulne Alpenchalets Klippitztorl znajdują się w spokojnej okolicy ok. 1,5 km od Bad St. Leonard. Najbliższe wyciągi terenu narciarskiego Klippitztorl są oddalone o ok. 800 m od obiektu, a najbliższe trasy do narciarstwa biegowego o ok. 1 km.

Wyposażenie
W obiekcie znajduje się pokój wypoczynkowy, Wi-Fi, przechowalnia nart. Chalets oferują także bezpłatne miejsca parkingowe. Częściowo w chaletach znajduje się prysznic parowy, sauna fińska lub jacuzzi wewnątrz (w zależności od rodzaju chaletu).

Pogoda
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
12°
17°
22°
26°
28°
27°
24°
18°
12°
Temperatura
wody °C
10° 13° 17° 21° 23° 25° 23° 19° 15° 12°
Temperatura
w nocy °C
10° 14° 18° 20° 20° 17° 13°
Śr. liczba godzin
słonecznych
3 4 5 6 7 8 9 8 7 5 3 3