Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel położony jest w malowniczej lokalizacji, zaledwie 5 km od Marsa Alam. Obiekt rozciąga się na imponującej powierzchni 165000 m2, oferując Gościom przestrzeń zarówno do relaksu, jak i aktywnego wypoczynku.
Położenie
Obiekt znajduje się nieopodal Marsa Alam.
- ok. 100 m od prywatnej plaży
- 5 km od Marsa Alam
- 35 km od lotniska w Marsa Alam INT - RMF
Plaża
Hotel posiada prywatną plażę oddaloną zaledwie o 100 m, na której Goście mogą korzystać z bezpłatnych parasoli, leżaków i ręczników plażowych. Na plaży znajduje się bar serwujący orzeźwiające napoje.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości przygotowano brodzik, codzienne animacje oraz miniklub dla dzieci w wieku 0-12 lat (dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać w miniklubie tylko pod opieką rodzica lub opiekuna). Restauracja oferuje specjalne menu i krzesełka dla dzieci. Bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat jest dostępne na zamówienie przed przyjazdem.
Baseny
Hotel dysponuje 2 basenami zewnętrznymi (podgrzewane sezonowo), parkiem wodnym z 7 zjeżdżalniami dla dorosłych i 4 zjeżdżalniami dla dzieci, a także zapewnia leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatnie.
Atrakcje
Hotel zapewnia różnorodne formy aktywności sportowych, w tym tenis stołowy, rzutki, siatkówkę i siatkówkę plażową oraz minigolf. Goście mogą również korzystać z bilardu oraz uczestniczyć w animacjach, które zapewniają rozrywkę zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.
Informacje dodatkowe
Obiekt oferuje Wi-Fi za dodatkową opłatą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami i mogą być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Byliśmy w Egipcie w wielu hotelach. Hotel Amarina wyróżnia się przede wszystkim czystością i doskonałą obsługą. Personel uśmiechnięty i zawsze pomocny. Wyjątkowo dobra urozmaicona kuchnia. Dużo gotowanych warzyw co ma znaczenie dla turysty z Europy. Oprócz smażonych pieczonych ryb i mięs również gotowane., dobre zupy. Desery bardzo urozmaicone ale to raczej standard w hotelach egipskich. Przy hotelu rafa dostępna z pomostu. Co prawda rafa nie jest tak strasznie rozwinięta ale można sobie wiele pooglądać jest dużo ciekawych kolorowych rybek. Profesjonalny ratownik bardzo uważający na to co dzieje się w wodzie. Jest też aquapark ale z niego nie korzystaliśmy ponieważ to jednak marzec i woda nie jest zbyt ciepła. W morzu można było wytrzymać bo było około 24 stopni. Dodam jeszcze że jeden z basenów był podgrzewany. Przyjechaliśmy w marcu bo chcieliśmy odwiedzić Luksor w odpowiednich temperaturach ale niestety burza piaskowa pokrzyżowała nam plan.
To co wyróżnia ten hotel z innych to na pewno dbałość o czystość oraz bardzo starannie przygotowana kuchnia szczególnie jeśli chodzi o obiady i kolację.
W zasadzie nie można powiedzieć żeby ten hotel miał jakieś szczególne wady jedynie co to może trochę słabe animacje wieczorne ale pewnie to tylko dlatego że to marzec.
Bardzo dobry, było wszystko co powinno być, czyste pokoje, dobre jedzenie, piękne rafy, pomost, animacje, wieczorny show time, diving, SPA, tylko daleko od czegokolwiek. Hotel super ale na pustej pustyni :)
czyste pokoje, dobre jedzenie, piękne rafy, pomost, animacje, wieczorny show time, diving, SPA,
na pustkowiu
Warunki mieszkalne ok, natomiast brak internetu już nie jest ok. Bardzo dużo Egipcjan itp. w kurorcie, ogólnie to nie polecam, jedzenie słabe.
Nic nie wyróżnia
Dużo Egipcjan itp. w kurorcie
Hotel tragedia obsługa dramat, bieda trzy bary na krzyż. Za wszystko chcą pieniędzy odcinają opaski . 4 dolary za zbity kubek w pokoju (porażka)
Cisza spokoj
hotal jak to hotel 4 gwiazdkowy czasem podają 5 gwiazdek obsługa uśmiechnięta miła i nie żebrali o napiwki duży plus głośny generator prądu lub agregat prądotwórczy słyszany nawet na plaży ok 500 metrów od niego duży minus alkohol średni jak na egipt (pijalny) i rozgazowana cola fanta z automatu jedzenie dobre-bardzo dobre nikt głodny nie chodził,codziennie ryba,kurczak i jakaś wołowina,codziennie coś innego plus dwie zupy hotel czysty plaża ładna czysta basen i aqua park czysty z leżakami mi się podobało a w egipcei byłem około 15-20 razy w życiu
miła uśmiechnięta obsługa która nie żebra o napiwki,basen,plaża i zjeżdzalnie
bardzo głośny agregat prądotwórczy generetor prądu z przodu hotelu przy recepcji,który jest słyszany nawet na plaży i hałasuje 24h na dobę,słychać go nawet na plaży,plus dymi na czarno nieprzepaloną ropą i śmierdzi spalinami na 100 m od niego jak nie ma wiatru