5427 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Oaza spokoju otoczona palmami, oleandrami i hibiskusami zaprasza każdego Gościa na niezapomniany, romantyczny wypoczynek tuż przy bajecznej piaszczystej plaży. Hotel, rozlokowany na rozległym, zielonym terenie, oferuje aż 486 eleganckich, przestronnych pokoi mieszczących się w kameralnych, dwupiętrowych budynkach i wyposażonych we wszystkie udogodnienia pozwalające cieszyć się komfortowym urlopem. Gość może zanurzyć się w błogim relaksie przy licznych basenach z widokiem na morze lub wybrać się na prywatną plażę, a bogata foferta gastronomiczna z różnorodnym wyborem restauracji i barów czyni każdy dzień wypoczynku wyjątkowym. W eleganckim lobby, w zadbanym ogrodzie pełnym kolorów, czy wątpliwości - Gość poczuje, że znajduje się w miejscu stworzonym z myślą o beztroskiej, romantycznej atmosferze i znakomitej zabawie dla wszystkich, niezależnie od wieku.
Położenie
Hotel usytuowany jest ok. 30 km od miejscowości Marsa Alam.
- 90 km od lotniska w Marsa Alam
Plaża
Do dyspozycji Gości hotelu jest prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, położona bezpośrednio przy hotelu - wygodne przejście prowadzi przez tereny zielone. Parasole, leżaki i materace dostępne są bezpłatnie dla Gości.
Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano miniklub dla dzieci, plac zabaw, osobny basen z 4 zjeżdżalniami oraz codzienne animacje, które pobudzą wyobraźnię i energię. W restauracjach znajdują się foteliki i specjalne menu dla dzieci, a na życzenie Gość może zamówić łóżeczko dla dziecka do 2 lat.
Baseny
Hotel oferuje aż 5 odkrytych basenów, w tym oddzielny basen dla dzieci z 4 zjeżdżalniami - to idealne miejsce zarówno do relaksu, jak i aktywności wodnych z rodziną lub we dwoje.
Atrakcje
Każdy Gość znajdzie tu coś dla siebie: animacje dzienne i wieczorne, piano bar oraz dyskotekę. Miłośnicy sportu mogą korzystać z bogatej oferty aktywności - do wyboru: aerobik, aqua-aerobik, piłka plażowa, piłka nożna, bilard, boccia, siłownia, tenis stołowy, a także dostępne na plaży sporty wodne (płatne).
Spa & Wellness
W centrum spa Goście mogą odpłatnie skorzystać z łaźni tureckiej oraz szerokiej gamy masaży.
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu dostępny jest bezpłatny internet Wi-Fi. Dla Gości udostępniono pralnię (płatna) oraz liczne sklepy z pamiątkami i biżuterią.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
To raj na pustyni. Przepiękna, bajeczna zieleń, kwiaty, śpiew ptaków. Przecudne morze, piękna plaża. Byliśmy 9 dni,chętnie bym została na dluuuzej. Jedziecie może mało urozmaicone, ale głodni nie chodziliśmy. Pokoje duże, wygodne, może pojęcie czystości Rgiocjanie mają nieco inne, jednak zalety, niwelują te lekkie braku. Polecam ten hotel, tym , którzy nie robią testu białej rękawiczki i nie oczekują”szampana i kawioru”personel przemiły, można się dogadać po polsku.Rozssdna cena, dodatkowy atut.
Otoczenie, plaża, morze, spokój, pokoje, kameralność.
Dla mnie brak,
Stanowczo odradzam. Jedzenie obrzydliwe, formuła all inclusive śmiechu warta. Alkohol wyliczany na osobę, barmani niesamowicie niemili i opryskliwi. Po stołówkach latają wróble, wszędzie ptasie odchody. Jedyny plus za piękną plażę i ogród.
Plaża i ogród
Obsługa, jedzenie, wyliczanie alkoholu, brak lodów dla dzieci chyba że za 3dolary/szt.
Mieszane uczucia, widać że inwestują dużo w zewnątrz hotelu, baseny, kwiaty wyglądają pięknie, ale pokoje w środku czy poziom obsługi na pewno nie na 5 gwiazdek. Jedzenie słabe, obsługa w barze tylko czeka na tipy i nie ukrywają swojego niezadowolenia gdy tego tipa nie dostaną. Oprócz tego wszystko dobrze. Animatorzy starają się jak mogą i nie są nachalni tak jak miejscowi sprzedawcy.
Miejsce dla ludzi którzy rozumieją Egipt Nie szukajcie tam exclusives To jest (...) Egipt Brudno… niedokończone malowania… obdarte leżaki Wypierdziane materace i zimna woda w basenie To sie zgadza!!! Ale jest tam co zjeść i to nie mało, dużo przepięknej zieleni, kawa z normalnego expresu a nie z proszku. Codziennie można zobaczyć żółwie dość pokaźnych rozmiarów a czasami rekina rafowego. Nie wspomnę o tysiącach ryb
Zieleń Położenie I wiele innych
ale po co? Nie tworzymy hejtu tego jest za wiele teraz
Piękny hotel, przy niesamowitej lagunie, w której pływa sobie dosyć pokaźny żółw :) To mój pierwszy raz w Egipcie, ale na pewno nie ostatni, jestem zachwycona pięknymi widokami.
Przepyszna kawa, w hotelu dużo Włochów więc zapewne dlatego, bajkowy ogród, który robi niesamowite wrażenie, duży wybór jedzenia, począwszy od owoców morza, dobre wino i drinki, bardzo miła obsługa mówiąca po polsku
Pokoje nadają się do odświeżenia ale widok z tarasu rekompensuje wszystko
Tripadvisor