Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Kompleks hotelowy położony przy samym wybrzeżu Morza Czerwonego, tworzący harmonijną całość z sąsiednim Pickalbatros Villaggio Resort Portofino. To przyjazny czterogwiazdkowy obiekt dla tych, którzy pragną wypoczynku w niepowtarzalnej atmosferze. Goście mogą tu korzystać z ogromnego parku wodnego z 32 zjeżdżalniami, aż 12 basenów oraz prywatnej, piaszczystej plaży tuż przy hotelu. Kameralna zabudowa przypominająca wakacyjną wioskę, przestronne pokoje z zachwycającymi widokami, bogata oferta kulinarna, to gwarancja swobody i różnorodności na każdym kroku. Rodziny zachwycone będą dedykowanymi atrakcjami dla dzieci, a amatorzy aktywności szerokim wachlarzem sportów i wieczornymi widowiskami. Hotel wyróżnia się znakomitą obsługą, licznymi udogodnieniami oraz malowniczym położeniem nad samym Morzem Czerwonym, z dostępem do przepięknej rafy koralowej.
Położenie
Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy plaży.
- 23 km od Marsa Alam
- 45 km od lotniska Marsa Alam
Plaża
Bezpośrednio przy hotelu rozciąga się szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza. Do dyspozycji Gości są bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki plażowe, a także bar. Na plaży znajduje się molo oraz możliwość zejścia na przepiękną rafę koralową, idealną dla entuzjastów nurkowania.
Dla dzieci
Dla dzieci przewidziano brodziki, zjeżdżalnie wodne, animacje oraz miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat. Dostępne są także plac zabaw, menu i krzesełka w restauracji oraz łóżeczka dziecięce na zamówienie.
Baseny
Oferuje 12 basenów dla dorosłych oraz 3 dedykowane dzieciom. Aquapark z 22 zjeżdżalniami zapewnia rozrywkę dla Gości w każdym wieku.
Atrakcje
Bezpłatnie można korzystać z kortów do tenisa ziemnego, siłowni, boisk do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki plażowej oraz uczestniczyć w animacjach i wieczornych show w amfiteatrze. Za opłatą dostępne jest, centrum nurkowe, bilard oraz sporty wodne na plaży.
Spa & Wellness
W centrum spa, dostępnym za dodatkową opłatą, można skorzystać z talasoterapii, masaży, sauny, jacuzzi, salonu piękności oraz łaźni tureckiej.
Informacje dodatkowe
Na terenie całego hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Za dodatkową opłatą do dyspozycji Gości również pralnia oraz opieka medyczna. Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pobyt w tym hotelu uważam za udany.Wszystko było ok począwszy od pokoju po restauracje,baseny,aqua park oraz plażę.Obiekt bardzo nam się podobał.Obsługa bardzo pomocna i miła.Jedzenie było smaczne,drinki ok.Na plus szybkie zakwaterowanie.
Najbardziej podobało mi się w tym hotelu że był taki rozległy,baseny były praktycznie przy każdym pokoju lub w niedalekiej odległości co powodowało to,że nie trzeba było szukać leżaka.Tak samo było na plaży która była bardzo rozległa.Restauracje też na plus.
Brak
Odległość od lotniska to lekko ponad godzinę.My byliśmy tego dnia akurat trzecim hotelem na trasie.Na miejscu zaproszono nas na poczęstunek napojem/kawą oraz ciastem które znajduje się w recepcji Vita. Dostaliśmy świetny pokój-superior z basenem(czynnym 8:00-18:30) i barem na dwa budynki. Pokój był przestronny,miał wygodne łóżka z bardzo grubymi materacami,a dostawka była łóżkiem takim samym jak pozostałe,a nie polowym, więc to ogromny plus dla hotelu.Klimatyzacja działała bez zarzutu. Hotel okazał się małym miasteczkiem,co dla nas było zaletą, a nie wadą.Po terenie co +/- 15 min(począwszy od pełnej godziny)jeździł busik z 28 miejscami,którym spokojnie można było dostać się do największej restauracji -Soprano,bądź z dalszych części hotelu do aquaparku.W godzinach posiłków kursują dwa busy.Na terenie obiektu za darmo można"wypożyczyć" stojące w różnych miejscach rowerki rodzinne,które są świetną formą rozrywki. Aquapark czynny przez 6h (10-13,15-18) w czerwcu. Na zjeżdżalnie można bez problemu zabrać kamerę go-pro. Plaża-leżaki są myte codziennie wieczorem,jest ich sporo i o każdej godzinie udało nam się znaleźć miejsce.Rafa koralowa z brzegu jest martwa niestety,ale idzie spotkać różne rybki,płaszczki,mureny a nawet małego rekinka.Z pomostu flaga często jest żółta,ale można próbować swoich sił w snurkowaniu,lecz nie ma tam linki której można się trzymać, głębokość - 5m-20m.Co drugi dzień był odpływ, gdzie jednego dnia ledwo sięgałam dna,a drugiego w tym samym miejscu,wody było po kostki tylko. Buty do wody zalecane, dużo wygodniej się wchodzi wtedy do wody. Jak to w każdym hotelu przy basenach czy plaży chodzą pracownicy i oferują różne atrakcje, jeżeli sobie tego nie życzymy wystarczy od ratownika pobrać czerwoną flagę i wtedy nikt nie przeszkadza w wypoczynku. Na obiekcie znajduje się 5 restauracji,największą jest Soprano, gdzie osobiście najbardziej nam smakowały posiłki.Wieczorem frytki są dostępne w Alfredo,a zupki w Medditerian.Pieczywo wszędzie jest bardzo świeże. Piekarnia dostępna w recepcji Villagio od 11stej do min. 17stej oferuje pyszne słodkie bułeczki,deserki czy pączki.Mrożona kawa bądź latte jest również w recepcji Villagio.W smoothie barze dostępnym w aquaparku za to polecamy pyszne milkshake, smoothie i lody - na gałki w 4 smakach i dostępne są również 3 sosy do nich. W barze w aquaparku można spokojnie poprosić o pizzę i frytki na wynos lub zjeść na miejscu. Pan był tak miły, że specjalnie zrobił nam całą pizzę na wynos z dużą garścią pieczarek czym nas pozytywnie zaskoczył. Generalnie nie ma problemu aby zabrać posiłek ze sobą, co może być przydatne gdy planujemy wycieczkę dnia kolejnego. Na wyjazd mieliśmy przygotowane za to paczuszki z sokami,owocami, dżemem,bułkami słodkimi na wynos. Kolacja A'la carte należy się jedna na 7dniowy pobyt w restauracji Selfish. Na tą kolację trzeba umówić się w recepcji po godz 16, drugiego dnia pobytu i co ważne - trzeba odrazu podać menu które sobie życzymy jako danie główne. Kolacja była smaczna, oprócz dania głównego samemu można było naszykować sobie na miejscu deserek oraz sałatkę do podanego chlebka który był w formie przystawki. Google VR.Zabawa dla małych i dużych. Bilety można pobrać w recepcji w godzinach funkcjonowanie (19-22). Dostaliśmy całą garść więc spokojnie nam starczyło i resztę jeszcze oddaliśmy innym. Zazwyczaj są tam kolejki,ale każda gra trwa ok 5min, więc warto czekać. Animacje wieczorne odbywają się nieopodal plaży,przy scenie ze srebrnymi świecidełkami.Niektóre były fajne,nie które nieco gorsze,trwające tylko 30min i potem robi się cicho i smutno. Wieczorne show dla dzieci również trwa pół godziny, ale panie mówią w różnych językach,również polskim więc polskie dzieci czują się wtedy bezpieczniej! Poza tym w hotelu czuliśmy się jak w Polsce bo tyle rodaków było na każdym kroku! Wieczorem nie było problemu aby usiąść na plaży na leżaku,nikt nas nie wyganiał, jak również każdy świecący obiekt do robienia zdjęć był dostępny wieczorem. Dla osób które kochają ładne zdjęcia polecam do godz 19,jaskinię znajdująca się na lewo od pomostu,przy białej zabudowie gdzie jest bar. Trzeba zejść żółtymi schodami w dół i tam można wykonać piękne zdjęcia! Jak już jesteśmy przy zdjęciach to na terenie hotelu dla siebie i córki wykupiłam sesje w sukniach. Cudowna pamiątka! Wypożyczenie sukni -15 dolarów sztuka oraz każde zdjęcie 3 dolary, trzeba zakupić min.10. Płatne dopiero przy wyborze zdjęć. Można negocjować cenę za cały pakiet, dzięki czemu mamy 118zdjeć za 150dolarów. Mimo, że to miała być sesja dla nas obu tylko,to fotograf porobił nam zdjęcia rodzinne również. Mój angielski jest mocno podstawowy,ale atmosfera na sesji była przyjazna,a fotograf miał dużo cierpliwości i dokładnie pokazywał jak mamy pozować, przez co mamy cudowne ujęcia. Wakacje były cudowne i żałuję, że byliśmy tylko tydzień. Już zapowiedziałam, że musimy tam obowiązkowo wrócić bo w sumie nie było się do czego doczepić,a to nie był nasz pierwszy raz w Egipcie!
- małe miasteczko - kursujący busik - bardzo dobre jedzenie - rowerki które zmuszają do aktywności - pomocna obsługa
On nie ma wad dla nas !
Hotel super, naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić, wszelkie pojawiające się problemy są rozwiązywane przez obsługę od ręki.
Mało ludzi, puste plaże z mnóstwem wolnych leżaków, brak kolejek w restauracjach, miła obsługa, smaczne jedzenie, nie jest niewiadomo jak różnorodne, ale restauracji jest kilka i każdy znajdzie coś dla siebie.
Brak
Trochę przereklamowany. Nie jest zły ale nie rozumiem zachwytów Obiekt: Duży teren i pomimo ze jest pośrodku niczego jest gdzie pospacerować. Czysto, dostępne riksze z których można korzystać bezpłatnie na terenie całego hotelu. Dla leniwych jeżdżą busy po ośrodku i dowożą w każdy zakątek. Dużo basenów ale brakowało mi takiego "fikuśnego" z jakich Egipt słynie. Pokoje: Duże, czyste ze wszystkich co potrzebne. Obsługa i animacje: Obsługa miła i pomocna. Bez problemu można sie z każdym dogadać. Wieczorne animacje dla dzieci słabe. Codziennie to samo i nudne. Jedzenie: Jak na Egipt to dobre. Poza śniadaniami które były kiepskie. No i brak owoców takich jak arbuz, mango to dla mnie duży minus. Jedynie jablka, banany, śliwki i czasem melon. Owoce myte i lód w drinkach w wodzie filtrowanej. Na plus piekarnia "bakery" w której można wypić pyszna kawę i zjeść jakos świeży wypiek. Ogólnie w żadnym egipskie hotelu jedzenie mi nie smakowało więc może po prostu ta kuchnia mi nie pasuje. Plaza: Plaza ładna, szeroka i długa. Czysta. Nawet podczas odpływów były miejsca gdzie można było popływać. Buty do wody zalecane. Aquapark: Z dużych zjeżdżalni nie każdy ratownik chcial puscic syna 6lat. Razem ze mną. W małym aquaparku tym z wiadrem bardzo śliskie płytki w basenie, i brak leżaków (krzesełka i stoliki) z dużego aquaparku daleko do wc.
- dobre jedzenie jak na Egipt - czyste pokoje i cały ośrodek - miła obsługa - filtrowana woda do lodów i mycia warzyw - ładna plaza
- śniadania - brak arbuzów - śliskie płytki w małym aquaparku
Hotel bardzo fajny. Spędziliśmy w nim tydzień czasu. Bardzo rozległy obszar. Połączone dwa hotele Vita i Villagio. Jeźdza busiki które wożą wczasowiczów. Duża ilośc restauracji plus bary. Jedziecie dobre spory wybór, codziennie kolację tematyczne w innej restauracji. Mieliśmy pokój z basenem (basen na 3-4 domki), przy każdym basenie ratownik. Mili panowie donoszą drinki nawet na baseny przy pokojach. Sporo atrakcji naprawdę jest co robić. Warto na recepcji zapytać o vouchery do strefy VR bo panowie na recepcji nie koniecznie o tym wspominają a warto zajrzeć tam.Obsługa nie nachalna ale pomocna. Super animatorzy. Pokój codziennie sprzątany. W okolicy nic nie ma poza apteką i sklepikiem. Jedynie taka rada w sklepikach nie jest wcale tanio. Mogę śmiało stwierdzić że słodycze tańsze na lotnisku.
Jedzienie. Cała infrastruktura. Obsługa. Wszystko na plus
Nic