Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Należący do renomowanej sieci Hilton Hotels & Resorts, to luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt, który zapewnia moc atrakcji. Położony na klifie w Ras Um El Sid, harmonijnie wkomponowany w malowniczy krajobraz z ogrodami i wodospadami, oferuje 401 eleganckich pokoi oraz kompleks basenowy.
Położenie
Znajduje się w dzielnicy Hadaba, blisko centrum Sharm El Sheikh.
- 7 km od centrum Sharm El Sheikh
- 7 km od Na'ama Bay
- 22 km od lotniska w Sharm el Sheikh
Plaża
Mała, piaszczysto-żwirkowa z łagodnym zejściem do morza i pomostem. Obuwie ochronne zalecane z powodu rafy koralowej. Bezpłatne parasole, leżaki, materace; ręczniki za kaucją.
Dla dzieci
2 brodziki, miniklub z animacjami, plac zabaw, minidisco, specjalne menu i krzesełka w restauracji. Opiekunka na życzenie.
Baseny
7 basenów ze słodką wodą, w tym 1 podgrzewany sezonowo, oraz 2 z wodą morską. Brodzik dla dzieci. Bezpłatne leżaki, materace i parasole, ręczniki za kaucją.
Atrakcje
Tenis stołowy, rzutki, siatkówka, piłka nożna, fitness, aqua aerobik, piłka wodna, zajęcia taneczne. Program animacyjny i muzyka na żywo.
Spa & Wellness
Centrum spa oferuje zabiegi i masaże, saunę oraz salon piękności.
Informacje dodatkowe
Bezpłatny internet Wi-Fi w lobby, możliwość skorzystania z opłaconego room service i opiekunki. Usługi pralni, przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodów. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Może zacznę od plusów ,bo jest ich bardzo mało . Dziwię się skąd opinia ponad 7,która bardzo nas zmyliła . Plusy - duże pokoje - bliskość do rafy -Piekna rafa i piękne ryby ,duża ilość ryb -Hotel zewnątrz jest zadbany i ma piękny ogród -Duza ilość basenów i kilka plaż Minusy - pokoje przestarzałe i wstrętne ,łazienki są ohydne - obsługa w większości jest niemiła ,liczy tylko na napiwki - nie wiem za co ? - jedzenie jest okropne , tłuste ,niedoprawione i monotonne :nie jest prawdą ,,każdy znajdzie coś dla siebie" - wino i woda jest wyliczona - brak przekąsek na plaży ,po obiedzie i po śniadaniu - animacje fatalne ,można żec ,że ich nie było NIE WIEM JAKIM CUDEM HOTEL MA 5 GWIAZDEK ZASLUGUJE NA 3 - wnętrze hotelu poza lobby od co najmniej 10 lat nie było odnawiane
Ogółem Safir zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Duży obiekt, pięknie zadnane tereny zielone, dobre jedzenie, które sie nie nudziło ( szczególnie dobre dania z grilla oraz ryby). Obsługa na ogół mila, pomocna oraz uśmiechnięta. Na minus niedziałająca kolejka, która miała prowadzić z lobby do basenów (szczególne utrudnienie dla korzystających z wózków dla dzieci - na szczęście jest boczne przejście omijające schody ). Widoczne były lata które ubyły w hotelu, ewidentnie nadaje się do większego remontu w pokojach. Łazienki również niezbyt zadbane.
Dobre jedzenie Piękny ogród Duże baseny Miła i pomocna obsługa Widoki na morze
Stare pokoje i łazienki Nie da się ominąć schodów
Hotel bardzo fajny, jedzenie ok. zawsze znajdzie się coś dobrego. Pokoje jak to w Egipcie nadgryzione zębem czasu ale czysto. Plaża z bezpośrednim zejściem do morza trochę mała, ale bardzo ładna. W koło jest sporo leżaków przy samym morzu ale na skarpie. Rafa przy hotelu bardzo ładna z dwiema opcjami wejścia. Jedno z mola pływającego na wodzie, drugie ze starego mola które jest zatopione ale można z niego też wchodzić na rafę. Większość gości to Rosjanie i animatorzy też głównie pod nich nastawieni ale nam to nie przeszkadzało. Ogólnie hotel godny polecenia.
- ładna Rafa przy hotelu - dużo basenów
- ciut mała plaża z bezpośrednim zejściem do morza (trzeba rano być żeby mieć leżak) ale to nie jest jakiś duży minus bo w koło jest dużo leżaków przy morzu ale na skarpie tak że do morza trzeba zrobić parę kroków.
Świetna obsługa. Idzie wszystko załatwić. Bardzo mili i uprzejmi. Bez problemu zmienili nam pokój o wyższym standardzie bez dopłaty.
Hotel z piękną rafą. Dużo się dzieje, pełno animacji, jest co robić dla dorosłych i dla dzieci. Animatorzy bardzo pomocni.
Hotel oceniam pozytywnie.fajny,monumentalny.Jedzenie monotonne ,ale smaczne.rafa koralowa na wymarciu,ale ryb dużo .
Dobra lokalizacja.dobre jedzenie .ciekawa linia brzegowa .
Kolejka na terenie hotelu od dawna nie działa.łazienki w średnim stanie.