Hotel
Titanic Royal

8.4
Bardzo dobry
156 opinii

4.8

4628 opinii

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, basen z podgrzewaną wodą, na terenie hotelu instytut SPA, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, aquapark, fitness, darmowe wifi, sporty wodne
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od2 939 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT34173
Nazwa  Titanic Royal
Miejsce  Egipt / Hurghada / Hurghada
Udogodnienia  basen odkryty, basen z podgrzewaną wodą, na terenie hotelu instytut SPA, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, aquapark, fitness, darmowe wifi, sporty wodne

Opis hotelu

Fantastyczny wybór na słoneczne, rodzinne wakacje w komfortowych warunkach. Nowoczesny i elegancki resort, zbudowany w 2019 roku, zapewnia niezapomniane chwile zarówno aktywnym dorosłym, jak i dzieciom spragnionym zabawy. Rozległy kompleks basenów, aquapark z 13 zjeżdżalniami oraz dostęp do aquaparku w sąsiednim hotelu Titanic Resort & Aqua Park gwarantują prawdziwe wodne szaleństwo. Przestronne, stylowe pokoje, liczne restauracje tematyczne i bary na każdym kroku pozwalają każdemu poczuć wyjątkową beztroskę. Całości dopełnia bezpośrednie położenie przy szerokiej, piaszczystej plaży oraz komfortowa infrastruktura zaprojektowana z myślą o rodzinach z dziećmi.

Położenie
Obiekt położony jest bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży, co czyni go idealnym miejscem na rodzinny relaks i zabawę nad brzegiem morza.
- 10 km od lotniska w Hurghadzie
- 17 km od centrum Hurghady

Plaża
Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży o długości ok. 180 m i łagodnym zejściu do morza. Goście mają do dyspozycji bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki oraz bar.

Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano 2 podgrzewane brodziki, wiele zjeżdżalni oraz pokój i plac zabaw. Miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat oferuje zabawy i animacje, a w restauracji dostępne są foteliki, menu oraz możliwość zamówienia łóżeczka dla maluchów do 2 lat (bezpłatnie, wymagana wcześniejsza rezerwacja). Za opłatą dostępna jest opiekunka do dziecka.

Baseny
Kompleks posiada 6 basenów, w tym główny oraz 2 baseny dla dzieci z kilkoma zjeżdżalniami. Wybrane baseny są podgrzewane w sezonie zimowym. Leżaki, parasole i ręczniki przy basenach są bezpłatne. Zapewniony transfer umożliwia zabawę w aquaparku siostrzanego hotelu Titanic Resort & Aqua Park.

Atrakcje
Dla Gości organizowane są animacje, gry i zabawy sportowe, wydarzenia tematyczne oraz wieczorna muzyka na żywo i dyskoteka. Bezpłatnie dostępne są: siłownia, aerobik, tenis stołowy, rzutki, miniklub. Za dodatkową opłatą Goście mogą zagrać w bilard, natomiast dla miłośników wodnych wrażeń na plaży znajduje się klub nurkowy oraz szeroka oferta sportów wodnych.

Spa & Wellness
Osoby poszukujące błogiego odprężenia mogą udać się do kompleksowego centrum spa. Dostępne są tu za dodatkową opłatą zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże, sauna, łaźnia turecka i parowa, jacuzzi oraz luksusowy salon piękności, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Informacje dodatkowe
Na terenie całego hotelu Goście mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Do dyspozycji są również pralnia, kantor, apteka, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów oraz salon fryzjerski.

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Zablokowanych opinii: 47

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

8.4
Bardzo dobry
156 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
8.4
Hotel
8.8
Położenie
8.5
Pokoje
8.8
Wyżywienie
8.3
Atrakcje dla dzieci
8.3
Sport i rozrywka
7.9

Tripadvisor

4.8

Lokalizacja

Obsługa

Jakość do ceny

Jakość noclegu

Pokoje

Czystość

Opinie

9.9
Agnieszka

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Rodzina z dziećmi

Odwiedziliśmy hotel Titanic Royal w Hurghadzie w pierwszej połowie sierpnia wraz z dwójką naszych dzieci. Wybór tego miejsca okazał się strzałem w dziesiątkę – Titanic Royal to nowoczesny, świetnie oceniany 5-gwiazdkowy obiekt, który doskonale sprawdza się na kompleksowe, rodzinne wakacje. Choć jak w większości egipskich kurortów trzeba liczyć się z pewną powtarzalnością potraw w restauracji głównej, całokształt wyjazdu oceniamy niezwykle wysoko. ​Baseny i aquapark – raj dla miłośników wody Strefa basenowa na terenie samego obiektu robi ogromne wrażenie. Główny basen jest przestronny, a dla najmłodszych przygotowano specjalny brodzik ze minizjeżdżalniami i wodnymi przeszkodami, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać całe godziny. Prawdziwym hitem jest jednak nielimitowany i swobodny dostęp do potężnego aquaparku w siostrzanym hotelu Titanic Resort & Aqua Park (znajdującym się po drugiej stronie ulicy, z krótkim transferem lub kilkuminutowym spacerem). Tam na starsze dzieci i dorosłych czekają dziesiątki zakręconych zjeżdżalni, rzeka z falą oraz ekstremalne atrakcje, które gwarantują mnóstwo emocji i brak czasu na nudę. ​Nowoczesność, estetyka i czystość Hotel jest stosunkowo nowy na mapie Hurghady, co widać na każdym kroku. Architektura jest świeża, meble nie są zużyte, a wnętrza urządzono w nowoczesnym, eleganckim stylu. Pokoje są niezwykle przestronne, zadbane i klimatyzowane. Serwis sprzątający wywiązuje się ze swoich obowiązków nienagannie – codziennie wymieniane są ręczniki, uzupełniana woda mineralna, nspojami w puszcze. a łóżka są starannie ścielone ( z fantazyjnymi figurkami z ręczników, co sprawiało dzieciom ogromną radość). Utrzymanie wysokiego standardu higieny w częściach wspólnych zasługuje na duży plus. ​Przesympatyczna obsługa i animacje Personel hotelu Titanic Royal to jeden z jego najsilniejszych punktów. Od pracowników recepcji, przez kelnerów w restauracjach, aż po ratowników przy basenach – wszyscy są niezwykle uprzejmi, uśmiechnięci i zawsze gotowi do pomocy. Animatorzy organizują poranną gimnastykę, aqua aerobik, turnieje siatkówki oraz wieczorne show, zachęcając do zabawy w bardzo kulturalny sposób. ​Bogata infrastruktura dla dzieci: Obiekt został w 100% zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi. Doskonale wyposażony mini-klub oferuje opiekę i angażujące zajęcia plastyczne oraz ruchowe. Na zewnątrz znajduje się bezpieczny plac zabaw, a brodziki mają odpowiednio dostosowaną głębokość. Wieczorne minidisco to stały punkt programu, na który nasze dzieci czekały z niecierpliwością każdego dnia. ​Plaża i wejście do morza: Hotel dysponuje prywatną, zadbaną plażą z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Zejście do morza jest piaszczyste, łagodne i bezpieczne nawet dla maluchów stawiających pierwsze kroki w wodzie. Warto jednak pamiętać o specyfice Czerwonego Morza w tej lokalizacji – podczas cyklicznych odpływów woda mocno się cofa. ​Restauracje á la carte: Posiłki w restauracji głównej są smaczne, choć po kilku dniach można odczuć typową dla Egiptu powtarzalność dań. Ogromnym plusem i urozmaiceniem jest jednak możliwość skorzystania z kilku restauracji tematycznych á la carte (m.in. kuchnia azjatycka, włoska czy grecka) po wcześniejszej rezerwacji. Jedzenie tam jest serwowane z karty, bardzo ładnie podane i stanowi świetne przełamanie codziennej rutyny bukietów szwedzkich. ​Podsumowanie: Titanic Royal to świetnie wyważony wybór na rodzinny wyjazd. Łączy w sobie wysoki standard zakwaterowania, rewelacyjne zaplecze basenowe, genialny dostęp do wielkiego aquaparku oraz wyjątkowo serdeczną obsługę. Z czystym sumieniem polecamy ten obiekt każdemu, kto szuka komfortowych wakacji w Egipcie z dziećmi.

Zalety

Szybki transfer: Zaledwie 10 km od lotniska w Hurghadzie (ok. 15 min dojazdu). ​Plaża: Prywatna, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. ​Baseny: Duży kompleks basenowy, podgrzewany zimą. ​Dla dzieci: baseny ze zjeżdżalniami i wodnym placem zabaw. ​Rafa koralowa: Dostęp do przybrzeżnej rafy idealnej do snorkellingu.

Wady

Monotonne śniadania: Posiłki poranne są bardzo powtarzalne. Choć wybór jest duży (jajka na różne sposoby, pieczywo, kiełbaski, słodkości), zestaw dań nie zmienia się z dnia na dzień, co przy dłuższym pobycie staje się nużące.


10
Anna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2026
Rodzina z dziećmi

Wakacje były tak samo udane jak i zeszłoroczne. Z chęcią wróciłabym tam 3 raz. Obsługa bardzo pomocna, zawsze uśmiechnięta, radosna, życzliwa i z chęcią rozmawiają

Zalety

Blisko plaży, blisko centrum i lotniska. Czystość na najwyższym poziomie, obsługa zasługuje na pełne uznanie i ogromny szacunek za ich prace, podejście oraz pomoc i życzliwość

Wady

Brak


6.3
ann

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Rodzina z dziećmi

Ogólnie pobyt w hotelu Titanic Royal oceniam bardzo pozytywnie. Sam hotel jest bardzo elegancki, zadbany i robi świetne wrażenie. Jedzenie było różnorodne i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynie śniadania nie przypadły mi do gustu – osobiście miałam problem ze znalezieniem czegoś, co naprawdę by mi smakowało. Na minus niestety muszę zaliczyć atrakcje dla dzieci. Animacje odbywały się codziennie, jednak były praktycznie takie same, przez co po kilku dniach stały się dość monotonne. Mimo tego pobyt wspominam bardzo dobrze i hotel mogę polecić.


2.0
Magdalena

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Kwiecień 2026
Rodzina z dziećmi

Nie polecam tego hotelu - łazienki zapleśniałe obklejone taśmą gumową z których też wychodzi pleśń. W hotelu smród z kanalizacji i ze spalonego oleju. Baseny są wykonane z folii.

Zalety

Miła obsługa sprzątająca.

Wady

Brudne opiekacze w głównej restauracji (gruba warstwa czarnej spalenizny w środku), zapleśniała podłoga w toaletach, brudne baseny. Jedzenie paskudne- niczego nie dało się tam zjeść.


8.4
Tomasz

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Marzec 2026
Rodzina z dziećmi

Polecam dla rodzin z dziećmi. Czysto, pachnąco, bardzo dobre jedzenie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Plaża ładna i zadbana. Animacje dla dzieci i dorosłych całkiem fajne. Jedzenie zróżnicowane i bardzo dobre i modyfikowane z dnia na dzień w głównej restauracji. Jedzenie w restauracjach z karty dużo słabsze, ale nie trzeba z nich korzystać ;)

Zalety

Własna, spora i ładna plaża piaszczysta bezpośrednio przy hotelu. Obiekt zadbany. Obsługa pomocna. Bardzo dobre i zróżnicowane posiłki w głównej restauracji.

Wady

Słabe posiłki w restauracjach tematycznych. Jak ktoś zna i lubi kuchnię włoską, grecką czy chińską - nie będzie zadowolony z wizyt w restauracjach hotelowych.


Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

Titanic Royal

Pogoda

Sierpień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    34°C
  • Temperatura w nocy
    27°C
  • Temperatura wody
    28°C
  • Liczba godzin słonecznych
    10
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy w hotelu Titanic Royal jest aquapark?

arrow down
Tak, podczas wypoczynku w hotelu Titanic Royal goście mają do dyspozycji aquapark.

Czy hotel Titanic Royal jest położony blisko plaży?

arrow down
Jednym z atutów wypoczynku w Titanic Royal jest usytuowanie hotelu przy plaży.

Czy na terenie hotelu Titanic Royal znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Titanic Royal znajduje się:
  • basen odkryty
  • basen z podgrzewaną wodą

Czy w hotelu Titanic Royal jest internet?

arrow down
Goście hotelu Titanic Royal mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Titanic Royal?

arrow down
Dla gości hotelu Titanic Royal dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • blisko plaży
  • aquapark
  • basen odkryty
  • na terenie hotelu instytut SPA
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Titanic Royal?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Titanic Royal dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • sporty wodne

Czy hotel Titanic Royal jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Titanic Royal jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi. Posiada między innymi aquapark.

Jak goście oceniają hotel Titanic Royal?

arrow down
Hotel Titanic Royal jest oceniany przez gości na 8.4 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 156 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 8.4
  • Hotel - 8.8
  • Położenie - 8.5
  • Pokoje - 8.8
  • Wyżywienie - 8.3
  • Atrakcje dla dzieci - 8.3
  • Sport i rozrywka - 7.9

Ile kosztuje pobyt w hotelu Titanic Royal?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Titanic Royal rozpoczynają się już od 2 939 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Titanic Royal?

arrow down
Hotel Titanic Royal jest obiektem 5-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.