Opinie o hotelu Titanic Royal

Titanic Royal: obiekt, teren hotelu, basen, aquapark, zjeżdżalnia, dla dzieci, sport i rekreacja, rozrywka, plaża

• Dużo udogodnień dla dzieci

• Zalety Hotel przy plaży ,duża ilość basenów,czyste i dobrze sprzątane pokoje,smaczne posiłki,

Pobyt w hotelu od 1 do 15 września ,sam hotel około 16km od centrum można podjechac taxi z pod hotelu, jeśli ktos potrzebuje zrobic zakupy w pobliżu znajdują sie sklepy oraz apteka,sam hotel nowy,czysty,jedzenie smaczne nikt z naszej grupy nie chorował,dobre restałracje tematyczne dużo basenów,pokoje przestronne ,niektórym może przeszkadzac dość głośna klimatyzacja, najlepsze pokoje chyba te na parterze ,po wyjsciu jestesmy przy basenie i leżkach (po dwa na pokój).Plaża fajna czysta ciągle sprzątana no a woda jak to w Egipcie ,raz jest raz jej niema ( pływy w cyklu około sześć i pół godziny).Super animacje .Był to nasz już kolejny pobyt w Egipcie i kolejny bardzo udany,tak zdażały sie chwilowe przerwy w dostawie prądu ale to bardziej komiczne niż uciążliwe.Oczywiście były osoby niezadowolone i ciągle zrzędzące dlatego należy pamiętać że Egipt i jaki był koszt wycieczki a potem krytykować.

Grażyna

• Zalety Pokoje,posiłki,czystość

Właśnie kończę pobyt w tym hotelu.Z czystym sumieniem mogę go polecić.Każdy znajdzie coś dla siebie.Duży wybór jedzenia, czystość w pokojach i na terenie hotelu.Na pewno jeszcze tu wrócę.

Darek

• Zalety hotel przy samym morzu bardzo duza ilosc basenow

wspaniale wakacje hotel nowy czysty zadbany bardzo duza ilosc basenow blisko plaza bardzo duzo jedzenia ciasta nalesniki pizza przy morzu lody przy basenie codziennie rano swiezy wyciskany sok z pomaranczy napoje fanta sprit cola orginal woda codziennie uzupelniane w pokojach aqua park dla dzieci oraz dla doroslych hotel godny polecenia

Izabela

• Zalety dobre jedzenie dobry alkohol w drinkach ładne baseny przy morzu (to Hurghada - nie liczcie na rafę przy plaży) czystość (ogólnie) spoko działające wi-fi
    • Wady dwóch barmanów jakby pracowało za karę przerwy w dostawie prądu i wody dość głośna klimatyzacja w pokoju kolejki po naleśniki na śniadanie

To był mój 8 pobyt w Egipcie , więc mam pewne rozeznanie ;) Jeżeli ktoś liczy na rafę przy hotelu to niech leci do Marsa Alam :) Tu jest kilka rybek i trzeba na nią bardzo uważać, aby się nie skaleczyć. Jedzenie bardzo smaczne, istnieje możliwość skorzystania z restauracji a'la carte - byliśmy w trzech. Codziennie sprzątane baseny, fajny mini aquapark dla dzieci. Między godziną 14 a 16 smaczna pizza w barze przy plaży, choć pani robiąca ją często miała zły humor ;) Minusem były braki w dostępie prądu i wody. Jak miało to miejsce w nocy to ok, ale tak pod wieczór między 18 a 19 to już trochę klops, bo człowiek ani nie mógł się wykąpać ani nic... Animacje faktycznie takie mocno średnie. Wszystko to samo. Nawet piosenki na MiniDisco codziennie w tej samej kolejności :) Bardzo dobre drinki :) nawet mohito serwują dopóki im się mięta i limonka nie skończy. Bezpłatnie można wyrobić drugą kartę do pokoju, co jest sporym ułatwieniem. Ogólnie wszystko bardzo na plus.

Zbyszek z rodziną

• Zalety jak na razie czysto,
    • Wady co chwilę brak prądu, brak wody, brak internetu

Dzisiaj wróciliśmy z 10 dniowego wypoczynku w tym hotelu, po krótce: Hotel dość przereklamowany, owszem nowy jest ale jeszcze sporo do zrobienia, ANIMACJE- KATASTROFA!!!, najprawdopodobniej " animatorzy" dopiero się uczyli swoich ról ( choć to juz powoli koniec sezonu więc nie wiemy dlaczego), dobry transfer z lotniska gdyż hotel położony bardzo blisko , na basenach czysto ale od much nie można było się oderwać, przekąski wydawane były tylko w jednym miejscu przy plaży i nie było mowy żeby wziąć ze sobą cokolwiek na talerzu poza ów obiekt, w trakcie naszego pobytu kilka razy zdarzyło się tak , że w jednym czasie brakło prądu, wody i internetu ( internetu nie było 2 pełne dni), plaża oki ale jak liczycie na rafę to zapomnijcie, żeby w ogóle popływać w morzu trzeba iść nawet 200 metrów bo cały czas płytko - do kolan, przestroga : nikomu nie podawajcie hasła do w-fi bo sami nie będziecie mogli się połączyć z netem, nas akurat poprosił bardzo miły gość z klubu gdzie były gry, bilard, bowling, ping-pong niejaki mały przystojny gość o imieniu "POP" i to był najwiekszy błąd bo potem cały czas siedział na naszym haśle ,

Ika

• Zalety Smaczne jedzenie. Miła obsługa która bardzo się starała. Czystość. Piękny hotel
    • Wady Nie znalezlismy. Jedynie mógłby być położony bliżej centrum bo do centrum było około 18 km. Ale taxi jest bardzo tanie około 5 dolarów od wszystkich

Hotel bardzo luksusowy. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Jest go wręcz za dużo. Dodatkowo na wieczór można wybrać restaurację a la carte pomimo iż pisze że 1 raz na 7 dni pozwolono nam w ramach promocji korzystać codziennie jeśli tylko będą miejsca. Byliśmy w chińskiej, srodziemnomorskiej, rybnej i mongolskiej. Wszędzie było smacznie ale mongolska okazała się absolutnym hitem. Pomimo panujacej opinii iż w Egipcie nie pije się drinków z lodem i nie plucze ust tutejsza wodą my tego w tym hotelu nie przestrzegalismy przyjmując jedynie multilac lub enterol i nic się nie wydarzylo

Bogdan

• Zalety Wspaniały układ budynku, fantastyczne baseny- dwa wodne place zabaw dla małych dzieci. Doskonałe restauracje, bary, plaże... Obsługa hotelu: pokojowi, barmani, kelnerzy, animatorzy..... rewelacja !!!
    • Wady Dość płytkie morze /zaleta dla małych dzieci/...... i koniec.

Dwa tygodnie pełne pozytywnych wrażeń i atrakcji.... Polecamy !!!!

Aga

• Zalety Super hotel nam się podobal
    • Wady Jedyny minus brak polskich animacji dla dzieci

Super hotel nam się podobal hotel nowy aqua park dla dzieci.przy morzu czego więcej chciec

• Zalety Nowy. Dobry standard. Uprzejmy personel. Dobre jedzenie.
    • Wady Słaba jakość wifi. Animacje nieliczne i niskiej jakości. Brak atrakcji w okolicy.

Wszystko nowe. Obsługa liczna i pomocna. Ładne pokoje. Czystość. Zadbane baseny. Mini siłownia, SPA, kręgielnia, bilardy. W pakiecie AI dostęp do aquaparku w drugim Titanicu (bezpłatny bus). Bdb jedzenie. Brak chamstwa i imprezowiczów. Szeroka piaszczysta plaża. Bezpieczna okolica. Blisko do centrum handlowego Senzo i do Cleopatra Bazaar. Płytkie morze - tylko dla mniejszych dzieci. Animacji jest mało, zupełnie bez pomysłu i na niskim poziomie, co dziwi tym bardziej, że cała reszta wygląda na adresowaną do rodzin z dziećmi. Brak hotelowego transportu do Sakali więc goście, którzy chcieliby zobaczyć miasto, skazani na ryzykowny transport zewnętrzny. Nie wszystkie sklepy jeszcze czynne. Ogród jeszcze przez parę lat będzie w początkowej fazie. Lekarz tylko dyżurujący - nie ma na stałe.

• Zalety Hotel nowy nie ma do czego się doczepić

Wróciliśmy 27 czerwca i wrażenia ok. Pokoje dziennie sprzątane, jedzenia dużo ,do śniadania świeżo wyciskany sok z pomarańczy, bardzo mili barmani w głównym lobby. Animatorzy też ok.