Opinie o hotelu Titanic Royal

• Dużo możliwości uprawiania sportu
  • Wylot z Berlina All Inclusive

Ania z rodziną ze Szczecina
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Czystość, lobby 24h, duża restauracja + 3 tematyczne, bardzo dużo basenów, 2 dla dzieci z atrakcjami i jeden duży przy barze z podgrzewaną wodą, B.duzo polakow, obsługa częściowo mówiąca po polsku
    • Wady Najgorsi byli ludzie którzy wciskali dodatkowe wycieczki, ależ uparci, czasem oszukiwali że będzie polski przewodnik, którego nigdy nie było. Najlepiej odmawiać i kupić u rezydenta, jest może trochę drożej ale jest pewność że będzie polski przewodnik i bezpiecznie. Z biura Coral rezydenci wszyscy mówią po polsku płynnie. Troszkę lipa że pokój oddzielony jest tylko ścianka od łazienki A reszta ok

Ogólnie super, jedzenie tematyczne, każdego dnia inne. Drinki spoko nawet było czuć alkohol hi hi, reczniki swieze, czyste. Ogólnie bardzo czysto i zadbana zieleń, w hotelu Titanic aqapark zieleń na poziomie strasznym, pod stopami ciągle piasek i drobne śmieci co było niemiłe A zjeżdżalnie w stanie bardzo zniszczonym.

Pobyt: Styczeń 2020

• Wady BRAK RAFY!!!!

HOTEL BARDZO FAJNY, CZYŚCIUTKI, ZADBANY.POŁOŻONY BARDZO BLISKO SKLEPÓW, JEŻELI KTOŚ NASTAWIONY NA ZAKUPY POLECAM BLISKO BAZARY KLEOPATRA, CENTRUM HANDLOWE SENZOMALL. SYMPATYCZNA OBSŁUGA, ANIMATORZY OK. DOBRE JEDZONKO, NIESTETY CAŁKOWITY BRAK RAFY!!!!! WIĘC JAK KTOŚ CHCE PODZIWIAĆ RYBKI POLECAM HOTELE W MAKADI BAY.

Lilka
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Dbałość o szczegóły, zadbany, urokliwy, dobre jedzenie, fajna i miła obsługa

Przebywaliśmy w tym hotelu rodzinnie, tygodniowy pobyt, świąteczny w okresie 22-29.12.2019 r. święta przygotowane super, kolacja wigilijna przeszła najśmielsze oczekiwanie, pięknie, smacznie, elegancko........ i jeszcze wiele pozytywnych określeń bym mogła przytoczyć.......bardzo uroczyście. Jedzenie przepyszne, pokoje super...... Hotel godny polecenia ! Dla mnie jedynym mankament był brak rafy przy hotelu :( :( :(

BARBARA

• Zalety Piękny obiekt, blisko plaży , bardzo dobre jedzenie, czyste pokoje

W tym hotelu byłam w listopadzie 2019 , bardzo piękny hotel, czysty, nowy, pyszne jedzenie, miła obsługa, pokoje sprzątane codziennie, wyjazd bardzo fajny. Polecam ludziom szukającym spokoju a także rodzicom z dziećmi , gdyż teren hotelu jest tak przemyślany że nikt nikomu nie przeszkadza. Chcę tylko nadmienić że wszystkie zjeżdżalnie , które widać na zdjęciach są w drugim hotel , który mieści się ok. 1 km. od TITANIC ROYAL w TITANIC RESORT można dojechać busikiem lub pieszo. OGÓLNIE POLECAM BARDZO !!

Artur
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Miła obsługa, wi-fi w całym hotelu, zadbany teren hotelu
    • Wady monotonne posiłki

Byliśmy w tym hotelu w terminie 01.12 - 09.12 jeśli chodzi o pogodę to bardzo przyjemna od godz 10 do 15 ok 26 `C i lekki wietrzyk a wieczorami już chłodniej wiec kurtka sie przyda :) woda w morzu niestety zimna - jak w bałtyku w szczycie lata więc bez rewelacji. W hotelu podgrzewany główny basen z barem wiec można się pomoczyć plus jacuzi z cieplejszą wodą aczkolwiek nie zachęca do wejscia z racji wielkosci i ilosci olejków do opalania który się unosi na powierzchni. Sam hotel Bardzo ładny lecz nie tak jak piszą w ofercie nowy a ODNOWIONY co można łatwo zauważyć, ale w porówananiu do innnych to nie ma co narzekać :) Pokoje sprzątane codziennie aczkolwiek jest to bardziej poscielenie łóżka i na tym koniec... ale to Egipt... Jedzenie w głównej restauracji w miare dobre lecz monotonne i mały wybór można powiedzieć że co dzien to samo tylko troszkę inaczej podane Zupy bardzo tłuste i niedoprawione. Warto spróbować restauracji A`la carte tam juz każdy znajdzie cos dobrego (wg. nas najgorsza Azjatycka) Napoje i Drinki do przyjęcia aczkolwiek abby poczuć alkohol trzeba poprosic conajmniej podwójną dawkę :) miłym akcentem było przechadzanie się obsługi z mobilnym barem w obrebie basenu wiec nie trzeba bylo ciągle biegać do baru. Jesli chodzi o AQa PArk to jest lecz w kiepskim stanie i z tego co nam powiedzieli od połowy grudnia cały hotel będzie w remoncie i mają wszystko zamknąć wieć warto spyttac przed zakupem. Ogólne wrażenie dobre ale musza jeszcze troche popracować nad wszystkim :)

Elwira
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Nowy hotel wszystko świeże czyste.
    • Wady Nigdy tam więcej nie pojadę. Obsługa sprzątająca pokoje okrada gości!!!!! Jedzenie słabe,mały wybór!!! Ale przede wszystkim kradzieże w pokojach!!!!

Nigdy więcej. Pierwszy raz zostałam okradziona. Wróciłam wieczorem z wycieczki fakultatywnej i odkryłam,że zostałam okradziona przez Pana pokojowego. Na prawdę proszę przemyśleć wybór tego hotelu.

Sandra
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety położenie, rozplanowanie basenów, czystość, animacje

Byłam na koniec listopada tego. szczerze polecam dla rodzin z dziećmi. Czysto, miło i przyjemnie, bardzo miło wspominam te wakacje i nie chciałam wyjeżdzać :) obsługa bardzo miła i pomocna we wszystkich. Ten hotel nie ma wad!

• Zalety - nowy czysty hotel - bardzo dobre jedzenie - wi-fi na terenie całego hotelu - blisko plaża - miła obsługa - naprawę dobre all inclusive
    • Wady Nie ma

Nowy piękny hotel jeszcze nie zniszczony przez turystów. Byliśmy w nim pierwszy raz w październiku a to nie nasz pierwszy wyjazd do Egiptu tylko chyba 20-sty także mamy porównanie. I na pewno jeszcze do niego wrócimy. Bardzo dobre jedzenie, hotel ogólnie piękny, czysty, bardzo miła i pomocna obsługa, wi-fi działające na terenie całego hotelu. Animatorzy zachęcają do różnych aktywności w ciągu dnia ale nie są nachalni. Jesli ktoś ma dzieci to na pewno dla nich jest dużo atrakcji a na stołówce osobny kącik właśnie dla najmłodszych małe talerzyki sztućce każde dziecko może sobie podejść i nałożyć to na co ma akurat ochotę ponieważ wszystko jest przystosowane do ich wzrostu. Blisko spacerkiem 15 min do Senzo. Do centrum np na Sherry Street 15 min taksówką. Po za tym zawsze korzystamy z wycieczek z lokalnego biura skarbtravel.com które to bardzo polecamy, co prawda byliśmy już na wszystkich ale nurkowanie i paradise to za każdym razem bo my akurat lubimy, jednak mają w swojej ofercie chyba wszystkie wycieczki jakie można chcieć. Ogólnie super polecam nudzić się na pewno nie można.

Katarzyna Pełka
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Piękna plaża , ładne , duże pokoje , wszędzie czysto , pyszne jedzenie , wspaniały ciepły basen , fajne animacje , ciekawe baseny dla dzieci , do śniadania soki wyciskane , miła obsługa , fajne animacje .Najlepszy hotel w Hurghadzie.Polecam w 100% ,szczególnie dla rodzin z dziećmi .Na pewno wrócimy????
    • Wady Nie ma wad ????

Polecam w 100%.Najlepszy z najlepszych hotel w Hurghadzie.

Natalia

Bardzo fajny hotel, wakacje udane!!! Polecamy!!!