W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Położenie
W najwyższej części Les Menuires – Reberty 2000, tuż obok ośrodka „Club Med” bezpośrednio przy trasie narciarskiej.
Wyżywienie
We własnym zakresie.
Zakwaterowanie
Kompleks składa się z 7 budynków typu „chalet” z łączną liczbą 39 apartamentów o bardzo wysokim standardzie. Całkowicie nowe rezydencje zbudowane w 2005 roku.
Pokoje
Dla 6 osób (51 m2)- pokój dzienny z kominkiem, rozkładana kanapa dla 2 osób, 2 sypialnie ( jedna z 2 łóżkami, jedna z łóżkiem małżeńskim), całkowicie wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń, 2 łazienki w tym jedna z WC, balkon.
Dla 8 osób (75 m2)- pokój dzienny z kominkiem, rozkładana kanapa dla 2 osób, 3 sypialnie (2 z łóżkiem małżeńskim, jedna z 2 łóżkami), całkowicie wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń, 3 łazienki w tym jedna z WC, oddzielne WC, balkon.
2-poziomowy dla 10 osób (106 m2) - pokój dzienny z kominkiem, 2 kanapy w tym jedna rozkładana dla 2 osób, 4 sypialnie w tym 2 sypialnie na piętrze (3 z łóżkiem małżeńskim, jedna z 2 łóżkami), całkowicie wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń, 4 łazienki, oddzielne WC, balkon.
2- poziomowy dla 12 osób (150 m2)- pokój dzienny z kominkiem, 2 kanapy w tym jedna rozkładana dla 2 osób, 5 sypialni w tym 1 sypialnie na piętrze (3 z łóżkiem małżeńskim, dwie z 2 łóżkami), całkowicie wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń, 5 łazienek, 3 oddzielne WC, balkon.