Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Zadowalając zarówno młodszych, jak i starszych Gości, to idealne miejsce na rodzinne wakacje w sercu śródziemnomorskiej Krety. Hotel, odnowiony w 2015 roku, położony jest na malowniczym wzgórzu, oferując przepiękne widoki na okoliczną zatokę i bliskość atrakcji dostępnych w pobliskim Hersonissos. Kompleks składa się z budynku głównego i licznych bungalowów. Na terenie obiektu znajduje się bogata oferta rekreacyjna, w tym 3 baseny, zjeżdżalnie wodne oraz korty tenisowe. Goście mogą korzystać z zaplecza sportowo-rekreacyjnego, oferującego różnorodne formy aktywności, takie jak koszykówka, siatkówka plażowa, czy minigolf. Dodatkowo, hotelowy program animacyjny zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Hotel urzeka komfortowymi pokojami, chwaloną kuchnią oraz przyjazną atmosferą, a liczne bary i restauracje w pobliżu zachęcają do poznawania lokalnych smaków.
Położenie
- 1 km od centrum Hersonissos
- 25 km od lotniska w Heraklionie
Plaża
Obiekt znajduje się 800 m od publicznej plaży piaszczysto-żwirowej, na którą dojazd zapewnia płatny bus hotelowy. Leżaki i parasole na plaży są dostępne za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano 2 brodziki ze zjeżdżalniami, plac zabaw oraz miniklub przeznaczony dla dzieci w wieku 4-12 lat. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka niemowlęcego, a w restauracji dostępne są krzesełka dziecięce.
Baseny
Hotel oferuje 3 odkryte baseny, w tym 2 z wodą morską. Dla Gości dostępne są zjeżdżalnie wodne oraz leżaki i parasole przy basenach, co gwarantuje przyjemny wypoczynek.
Atrakcje
Hotelowy program rozrywkowy obejmuje dzienne i wieczorne animacje oraz przedstawienia w amfiteatrze. Goście mogą korzystać z dostępnych bezpłatnie kortów tenisowych, tenisa stołowego, siatkówki plażowej, koszykówki i minigolfa. Odpłatnie dostępne są bilard i gry wideo.
Spa & Wellness
Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z centrum spa oferującego masaże i zabiegi pielęgnacyjne, które pozwolą się zrelaksować i odprężyć podczas wakacji.
Informacje dodatkowe
Wi-Fi dostępne jest bezpłatnie w częściach ogólnodostępnych hotelu. Dla Gości dostępna jest pralnia za opłatą oraz parking. Płatne usługi obejmują także room-service.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel jak najbardziej na plus. Czyściutki, codziennie sprzątany przez bardzo miłe Panie, które są bardzo pomocne. Codziennie wymieniane ręczniki na świeże. Dostaliśmy dostawkę dla dziecka nie prosząc o nią. Nie ruszali rzeczy osobistych. Spokojny hotel. Właściciel pilnuje wieczorami przed różnymi pijaczkami, którym all inclusive za bardzo weszło. Jedzenie świeże. Jest wybór. Może nie jakiś ogromny, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie jakiś kurczak, frytki czy krążki cebulowe. Śniadania fakt- przeważnie to samo, ale przyznajmy ilu z nas codziennie robi jakieś wymyślne dania? Są jajka na twardo, w formie jajecznicy, płatki z mlekiem, pancakes, parówki, świeże pieczywko, warzywa itp. Na obiad różne dodatki i różne mięsa. Jest też pizza, więc nikt nie powinien wyjść głodny. Nic nie jest przypalone, wręcz przeciwnie. Do każdego posiłku zimne napoje, więc czego chcieć więcej przy takich upałach. Do obiadu i kolacji zawsze zimniutkie piwo i wino można sobie wziąć. Kolacje przeważnie podobne do obiadu, ale smaczne. Przekąski kiepskie i mało, jak ktoś liczy na jedzenie między posiłkami to kiepsko. Była raz czekolada, jakieś ciasteczka, rogaliki, ogólnie bez szału. Bar przy basenie głównym, uwaga, bo są też pochowane baseny. Przy barze bardzo miła polka, jedynie wybór kiepski, bo tylko piwo, wino i brandy. Brak nawet wystawki do zakupienia jakiegoś innego alkoholu- to na minus. Tu nie napijecie się instagramowych drineczków, ponieważ wszystko w plastikowych kubkach. W czerwcu kolejek do czegokolwiek brak. Uważam, że super termin. Przy barze na spokojnie można coś wypić, nikt się nie przepycha, a Pani barmanka zawsze spokojna i miła. Baseny codziennie czyszczone, więc jest w nich przyjemnie. Nie są podgrzewane, ale przy takich pogodach nie jest to potrzebne, nasz dwulatek śmigał i mu to nie przeszkadzało. Fakt zjeżdżalnie mogłyby być już wymienione, ale nie kaleczą, widać, że gdzieś coś odchodzi, ale nie powoduje to otarć ani skaleczeń. Leżaki są nowe, poduszki z metkami ;) Są bardzo wygodne i nie są wywrotne. W czerwcu ludzi garstka, można mieć nawet prywatny basen, bo o jednym mało kto wie, będzie też tam bar otwarty .Pokoje dość spore, łóżka bardzo wygodne, duże, aż za naszym nie tęskniliśmy. W czerwcu klimatyzacja nie jest w cenie i to był minus, bo faktycznie było strasznie gorąco, ale zawsze można zapłacić. Łazienki malutkie, ale nikt nam tam nie każe tańczyć, wystarczająca. Z prysznica czysta, ciepła woda, ale z deszczownicy jakaś brązowa, ale my akurat nie przepadamy za deszczownicą. Robaków nie mieliśmy, jedynie jakaś mrówka czasem się przewinęła. Duży balkon. Lodówka spora i sprawna. Szafa jedynie kiepska, bo nie ma szafeczek tylko bardziej na wieszaki. Pościel codziennie czysta. Plac zabaw dla dzieci super, bardzo duży, szkoda tylko, że bardzo nasłoneczniony, raczej tylko na wieczory. Uwaga na komary. Dostaliśmy widok na morze, który jest przepiękny. Ogród piękny, wszędzie palmy lub kwiaty. Z aquaparku nie korzystaliśmy akurat, ale był dostępny. Jak ktoś nie chce leżeć przy basenie to są fajne leżaki między drzewkami, w cieniu. Miejsce chyba dla każdego. Animacje w porządku, animatorzy chętni, ale u nas akurat ludzi było mało. Następnym razem też wybrałabym czerwiec żeby nie było takich tłumów. Fakt, przy basenie jest ślisko, ale to wystarczy uważać, nawet nasz dwulatek nie zrobił sobie krzywdy. Faktycznie wszędzie jest pod górkę, ale taki teren. Proszę się z tym liczyć, nie jest to hotel dla osób starszych, czy osób schorowanych, z różnymi problemami. Do plaży strasznie z górki, a z plaży góra niesamowita do pokonania. W sezonie kursuje autobus, więc dla chętnych fajnie. My śmigaliśmy z dwulatkiem w wózku prawie codziennie na plażę, bo też po to się tutaj jedzie. Stołówka spora, każdy jakieś miejsce znajdzie. W holu miejsca sporo. My pokoje dostaliśmy przed czasem o czym Pan w recepcji od razu nas poinformował żeby pytać wcześniej. Od razu dostaliśmy opaski all inclusive i ze wszystkiego mogliśmy korzystać. Walizki można zostawić w luku bagażowym. Nikt tam nie oczekuje napiwków jak w innych hotelach. Po prostu każdy z uśmiechem pracuje. Spadła nam czapka z balkonu na dach i nie było problemu żeby ją ściągnąć, wystraszyło poprosić Panie sprzątające. Można usłyszeć różne języki, ale w tych czasach nawet po chińsku się dogadamy :) Nie jest to luksusowy hotel, ale też nie oczekujmy luksusów od 4 gwiazdkowego hotelu. To jednak Grecja.
Duże i spore baseny, pokoje czyste, ręczniki wymieniane, wybór w jedzeniu, każdy jest miły, spokojny hotel, przepiękne widoki.
Jest na ogromnym wzgórzu, więc samodzielnie ciężko wrócić z plaży, ale się da. Plac zabaw nie jest zacieniony.
Hotel w miare czysty,za bardzo nie bylo sie do czego przyczepic,oczywiscie standard raczej na 3 gwiazdki niz 4,hotel na wzgórzu takze nie dla starszych ludzi,duzo schodków,podejsc. Ogólnie slaba organizacja moze spowodowana poczatkiem sezonu,jednachbw hotelach dookola bylo juz slychac jakies zajecia interaktywne,zabawy,disco w naszym do 15 czerwca,1x sie cos odbylo
Dobra infrastruktura basenowa,zjezdzalnie nowe w miare jednak nie do konca dobrze wykonczone-niewygodne przejscia na łaczeniach ktore przeszkadaja w zjazdach, Bardzo dobre jedzenie w restauracji,duzo ciekawych dan
Slaba obsługa,malo gier,zabaw dla najmlodszych,2drinki w barze-żenada,moze poczatek sezonu jednak powinni juz wystartowac z pelna obsluga a nie zapraszaja gosci a tutaj mala organizacja Brak dobrych przekasek pomiedzy posiłkami,cos rzucali jednak bylo kto pierwszy ten lepszy i niestety brakowało
Hotel skromny , fakt że tylko tam spaliśmy i braliśmy prysznic , widok fajny jednakże zależy od tego jaki budynek i pokój losowo zostanie wybrany. My mieliśmy prawie na samym szczycie górki więc ciężko się schodziło . Osoby z problemami kolan nie polecam chyba że wykłócicie się o niższe poziomy pokoi . Jak na 4 gwiazdki mocno naciągnięte . Dla dzieci plusem aqa park.
Zaletą hotelu to aqa park , jedyna słodka woda przy zjeżdżalniach . Blisko wypożyczalnia samochodów. Blisko sklepik .
Wielkie górki , po których trzeba wchodzić i schodzic -kolana siadają , chyba że wypożyczycie samochód . Nad morze najlepiej jechać na plaże piaszczysta 20 min od Hersonisos. Bo tu do morza kawał trzeba przejść między jakimiś hotelami nadmorskimi . Śniadania takie sobie- 7 dni to samo , obiad i kolację jakieś nowości się zdarzały nawet dobre . Alkohol -piwo spoko , brandy w miarę reszty nie polecam chyba że ktoś lubi uzo o smaku anyżu . Duzym minusem to słona woda w basenie głownym
Hotel średniej kategorii, nie mniej nie spodziewaliśmy się fajerwerków za tą cenę. Na plus: wielkość obiektu, kilka basenów, mini market i wypożyczalnia samochodów na terenie hotelu. Sporo atrakcji dla dzieci, boisko i kort tenisowy. Na minus: połowa atrakcji wodnych nie działała (nie wiem czy tak też było w sezonie) - na prosbe właczenia przy basenowego Jacuzzi, obsługa stwierdziła, ze Jacuzzi nie maja.... All inclusive w postaci śniadania i dwóch obiadów - brak przekąsek w mini barach przy basenach jak to często jest w innych hotelach). Jedzenie średnie - każdy znajdzie coś dla siebie, ogólnie jest smacznie, ale sztampowo a posiłki są w zasadzie te same z małymi modyfikacjami, kelnerzy latają za pustymi tależami szybciej niż ludzie po Karpie na promocji w Lidlu... Ogólnie jakość i poziom adekwatny do ceny, choć uważam, że nawet za te pieniądze powinno być nieco lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o kuchnie.
Lokalizacja (cisza i spokój) oraz wielkość obiektu i liczba basenów. Miła obsługa.
Nie działającą część atrakcji. Jakość i różnorodność jedzenia.
Szczerze mówiąc czytając poprzednie opinie byłam przerażona. Pozytywne zaskoczenie! Uważam, że za tą cenę hotel jest naprawdę ok. Pokój codziennie sprzątany. Świeże ręczniki. Jedzenie w porządku, każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne widoki. Zejście ze wzgórza na plażę bardzo przyjemne, powrót możliwy darmowym busem. Oczywiście znajdą się też również minusy. Wokół basenu bardzo ślisko, plac zabaw uszkodzony. U nas w pokoju przeciekał prysznic.
Widoki
Śliski basen