Hotel
Plaza Bay

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.

od1 557 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT29142
Nazwa  Plaza Bay
Miejsce  Grecja / Zakynthos / Laganas
Udogodnienia  basen odkryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu

Opis hotelu

Położenie
W miasteczku Laganas, 200 m od jego centrum, 50 m od plaży, 4 km od lotniska. W pobliżu są bary, tawerny, wypożyczalnie skuterów i samochodów, sklepy itd.

Wyposażenie
Całodobowa recepcja, odpłatnie bezprzewodowe łącza internetowe w niektórych miejscach publicznych i kafejka internetowa, restauracja, bar przy basenie.

Pokoje
2-osobowe z możliwością dostawki, standardowo wyposażone w łazienkę (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), sejf (odpłatnie), klimatyzację, telewizor, telefon, łącze internetowe (odpłatnie), balkon lub taras.

Wyżywienie
All inclusive: śniadania (08.00-10.00), obiady (12.30-14.00), kolacje (19.00-21.00) w formie bufetów, lody, podwieczorek (15.00-18.00), wieczorna przekąska (21.30-23.00), kawa, herbata, gorąca czekolada, cappuccino, espresso, woda, napoje chłodzące i lokalne alkohole serwowane od godz. 10.30 do 23.00.

Sport i rozrywka
Basen z tarasem słonecznym (darmowe leżaki i parasole, ręczniki za depozytem). Kluby, ośrodki sportowe, spa itd. znajdują się w centrum i przy plaży.

Dla dzieci
Brodzik, plac zabaw, łóżeczka niemowlęce, wysokie krzesełka w restauracji.


Pogoda

Październik

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    23°C
  • Temperatura w nocy
    15°C
  • Temperatura wody
    0°C
  • Liczba godzin słonecznych
    7
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy hotel Plaza Bay jest położony blisko plaży?

arrow down
Jednym z atutów wypoczynku w Plaza Bay jest usytuowanie hotelu przy plaży.

Czy na terenie hotelu Plaza Bay znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Plaza Bay znajduje się:
  • basen odkryty

Czy w hotelu Plaza Bay jest internet?

arrow down
Goście hotelu Plaza Bay mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Plaza Bay?

arrow down
Dla gości hotelu Plaza Bay dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • blisko plaży
  • basen odkryty
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Czy hotel Plaza Bay jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Plaza Bay jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Plaza Bay?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Plaza Bay rozpoczynają się już od 1 557 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Plaza Bay?

arrow down
Hotel Plaza Bay jest obiektem 3-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.