5628 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na rozległym terenie, oferujący bogatą infrastrukturę. Zbudowany w 1975 roku i częściowo odnowiony w 2009 roku, dysponuje 785 eleganckimi pokojami i apartamentami, położonymi w budynku głównym, 20-piętrowej wieży, budynku bocznym oraz willach. Oferta kulinarna obejmuje restauracje a la carte i liczne bary.
Położenie
Położony nad zatoką Ialyssos, Ixia, z widokiem na Morze Egejskie.
- ok. 50 m od przystanku autobusowego
- ok. 150 m od centrum Ixia
- 4 km od miasta Rodos
- 11 km od lotniska w Rodos
Plaża
Żwirowo-kamienista plaża znajduje się 50 m od hotelu, dostępna przez tunel pod ulicą. Leżaki i parasole są płatne.
Dla dzieci
Miniaquapark, brodzik, plac zabaw oraz miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat. Krzesełka i menu dla dzieci w restauracji, łóżeczka niemowlęce i możliwość wynajęcia opiekunki.
Baseny
4 baseny, w tym dwupoziomowy zewnętrzny, basen kryty oraz dziecięcy z miniaquaparkiem. Bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki.
Atrakcje
2 korty tenisowe, siłownia, aerobik, aqua zumba, kręgle, rzutki, animacje oraz pokazy z muzyką na żywo.
Spa & Wellness
Sauna, jacuzzi, hammam oraz różnorodne masaże i zabiegi pielęgnacyjne w centrum spa.
Informacje dodatkowe
Bezpłatny internet Wi-Fi w pokojach i przestrzeniach publicznych. Liczne sklepy, minimarket, apteka i usługi pralnicze na terenie hotelu. Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą być dodatkowo płatne, dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel duży, wnętrza robią wrażenie na wejściu i to by było na tyle. Pokoje co prawda też duże (za dopłatą) ale nie sprzątane. Mieliśmy ten z dodatkową skórzaną sofą i biurkiem, przestronne wnętrze, widok na morze rekompensował dość głośne odgłosy dochodzące z ulicy. Bez niej nie masz widoku na morze. W naszym pokoju Panie ani razu nie wymieniły pościeli ani nie umyły podłóg. Były kapcie hotelowe to się sprawdziły. Łóżko musieliśmy sami ścielic. Panie pojawiały się popołudniem wymienić ręczniki -jak na hotel z tyloma gwiazdkami to dużo za mało dbania o czystość i wygodę klientów. Taki standard 2-3 gwiazdek. W pokoju był ekspres do parzenia kawy ale kawę musisz mieć swoją. Zero wody butelkowanej w pokoju, nawet na początku nie mieliśmy ani małej butelki. Zameldowanie nocne -zastaliśmy prowiant chyba ze śniadania -suche, bez smaku i wody. Zapach na korytarzach w budynku głównym okropny, duszący. W części niskiej w porządku. Odległość od pokoju do stołówki wymaga czasu na przejście z niskich budynków. Baseny zamykane o 18 i to akurat na plus. Kilka stołówek wszędzie podawane te same potrawy. Przekąski tylko słodkie w ciągu dnia. Napoje serwowane do posiłków na zamówienie z podaniem numeru pokoju. Czasami nie przynosił kelner bo zapomniał co zamówiłeś albo napój pojawia się na koniec posiłku. Tempo obsługi typowe dla Grecji choć obsługa niestety innej narodowości i powinna się uwijać jednak tak nie było. Potrawy smaczne duże ilości dostarczane na bieżąco. Każdy znajdzie coś dla siebie Dużo warzyw owoce morze i różnorakie mięsa -jest z czego wybierać
Najważniejszą zaletą hotelu jest jego lokalizacja. Spacerem ok. 30 minutowym od starego miasta. Na miejscu wypożyczalnia samochodów, sklepy, knajpa grecka i promenada nad morzem ciągnącą się wzdłuż ulicy
Okropnie leniwy personel (poza obsługą recepcji) nie wykonujący swojej pracy ze starannością. Brak należytej czystości w pokojach Kolejki do posiłków Zamawiane napoje z koniecznościa podawania numeru pokoju i niemożnością samoobsługi Brak wyciszenia w pokojach dla głośnej ulicy Słaba klimatyzacja
"Hotel ma na jeden duży plus - piękne widoki biasem. Z plusów to już wszystko. Cała reszta wypada słabo. Jakość posiłków jest niska jak na tę kategorię cenową. Jedzenie jest monotonne i zimne. Owoców morza brak, chociaż nie - były raz mule. Wszechobecne frytki, frytki i frytki. Na każdy posiłek i w snack barze. Chociaż Włosi biorący udział w konferencji mają i pancakes i naleśniki i sprawną obsługę. Widać że są faworyzowani. Obsługa na stołówce i w recepcji bywa powolna i mało pomocna. Szklanka napoju do obiadu i kolacji za podaniem nr pokoju to jakiś żart. W Polsce hotele 3 gwiazdkowe mają lepsze jedzenie i obsługę. Drinki przy barze tragedia, tylko piwo, wino i w porywach jeden drink bo drugi „finisz” o 12 w południe. Na pokój nie mam co narzekać - dostaliśmy na 17 piętrze jak z katalogu …..ale tylko przez pomyłkę pani w recepcji. I już nie wypadało nas z tamtąd wyrzucać. Doprosić się o wodę w pokoju to cud. 2 małe butelki na 3 osoby na cały wyjazd. Chodziliśmy do pobliskiego marketu i jak te wielbłądy nosiliśmy zgrzewki wody. Organizacja w hotelu kuleje i czuć, że obiekt jest po prostu przepełniony. Na pewno tu nie wrócimy. Jak dla mnie 2 gwiazdki to max.
Widoki i to już wszystko.
Tu jest dużo. Opisane w tekście. A, na windę czeka się 20 minut.
Hotel na pewno nie zasługuje na pięć gwiazdek. Wszystkie pokoje do 7 piętra pamiętają czasy komunizmu. Jedzenie smaczne jednak bardzo monotonne że już po kilku dniach całkowicie rezygnowaliśmy ze śniadań a potem stopniowo z kolejnych. Formuła all inclusive ultra to jakiś żart, dwa drinki i to na tyle.
Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji blisko lotniska i centrum Rodos
Zapach stęchlizny na korytarzu, monotonne jedzenie, formuła all inclusive ultra której tak naprawdę nie ma. Będąc w Grecji kolejny raz uważam że 4 gwiazdki to i tak za dużo na ten hotel. Będąc w hotelu czterogwiazdkowym miałem zdecydowanie lepsze odczucia niż rzekomo w tym pięciogwiazdkowym.
Hotel na duży plus, ciężko zrozumieć niektóre komentarze. Mieliśmy pokój na 15 piętrze, sprzątany codziennie, odnowiony, wysoki standard, malutki minusik za długi czas oczekiwania na windę, ale akurat działały tylko 2 z 3, ostatniego dnia pobytu działały już wszystkie. Wyżywienie: takie jak "wszędzie" na all inclusive, ale podejrzewam, ze niektórzy pisząc komentarze byli kiedyś w hotelu za cenę x2 i stąd tak wysokie oczekiwania, dla Nas niczego nie brakowało, dodatkowo alkohole markowe i duży wybór drinków. Plaża kamienista, czysta, bezpośrednio przy hotelu, leżaki i parasolki płatne. Wieczorem występy muzyczne, naprawdę ciężko się do czegoś jakoś bardzo przyczepić. Polecam i pozdrawiam.
Witam, przestrzegam przed tym hotelem. Jestem osobą, która bardzo rzadko pisze negatywne opinie ale w tym przypadku nie mogłam tego zrobić, bo hotel przecież ma 5 gwiazdek. Przyjazd do hotelu po 22 - pan na recepcji nie dał nam opasek- musieliśmy upominać się następnego dnia. w pokoju czekał poczęstunek- dwie suche bułki z pomidorem i ogórkiem. Przed każdym wejściem do restauracji ( dostępna była jedna plus bary ) pytano nas o numer pokoju. A podczas posiłku czułam się ciągle obserwowana. Jedzenie dobre -ale poziom na 3-4 gwiazdki a nie 5. Atrakcje- żenujący poziom. Dzień przed wylotem przegonili nas do innego pokoju- ponieważ w hotelu odbywała się konferencja, obiecano nam pomoc z bagażami- musieliśmy oczywiście sami targać wszystko na drugi koniec hotelu. Więc mamy obrazy dwóch pokoi- i tam dramat. Fakt sprzątane codziennie - ale odpadająca stara tapeta, zardzewiałe klamki, zakamienione zielone elementy przy wannie, śmierdzi z kanalizacji. Nie wiem też co w ofercie oznacza ultraall - ponieważ z restauracji ala carte nie mogliśmy skorzystać, a lepsze drinki poza tymi z dystrybutorów trzeba było płacić.
Ogólnie obsługa miła i pomocna.
jw
Tripadvisor