3173 opinie
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Idealna propozycja dla rodzin oraz wszystkich pragnących poczuć prawdziwe śródziemnomorskie lat. Obiekt wyróżnia się doskonałą lokalizacją nad samym morzem, w spokojnej, zielonej części prestiżowego Nowego Złotego Wybrzeża pomiędzy Esteponą a Marbellą. Goście znajdą tu imponującą infrastrukturę rekreacyjną z nowoczesnym, ogólnodostępnym aquaparkiem, a rozległy ogród i tarasy słoneczne zapewniają miejsce do odpoczynku z widokiem na morze. Hotel wyróżnia się bogatą ofertą animacji, wieloma atrakcjami dla najmłodszych oraz komfortową strefą relaksu. Przestronne pokoje wyposażone są we wszystkie podstawowe udogodnienia, a szeroka oferta kulinarna przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. To wymarzone miejsce na rodzinny urlop, a dzięki bezpośredniemu położeniu przy plaży i bliskości najważniejszych atrakcji regionu, wakacje tutaj z pewnością pozostawią piękne wspomnienia.
Położenie
Obiekt leży w spokojnej okolicy w sercu Nowego Złotego Wybrzeża, w pobliżu największych atrakcji Costa del Sol.
- ok. 500 m od przystanku autobusowego
- 5 km do Puerto Banus
- 14 km od Marbelli
- 18 km od Estapony
- 65 km od lotniska Malaga
Plaża
Hotel położony jest tuż przy publicznej, żwirowo-kamienistej plaży, na którą prowadzi łatwe zejście z terenu obiektu. Goście mogą korzystać leżaków i parasoli za dodatkową opłatą. Zalecane jest używanie obuwia kąpielowego.
Dla dzieci
Najmłodsi Goście mają do dyspozycji wydzieloną część w nowoczesnym aquaparku z zjeżdżalniami, wodny park tematyczny i brodzik. Codziennie organizowane są animacje oraz zajęcia w miniklubie dla dzieci w wieku 4-12 lat. Na miejscu znajduje się również pokój gier i zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw.
Baseny
Obiekt oferuje 3 baseny zewnętrzne ze słodką wodą, a także aquapark (czynny sezonowo) z licznymi zjeżdżalniami dla dorosłych i dzieci oraz parkiem tematycznym. W cenie dostępne są leżaki, parasole oraz łóżka balijskie przy basenach.
Atrakcje
Goście mogą skorzystać z zajęć sportowych, takich jak aquagym, boisko multisportowe, siłownia, siatkówka plażowa oraz łucznictwo. Hotel zapewnia bogaty program animacji, zajęcia kreatywne, występy na żywo, muzykę, karaoke oraz przedstawienia. Bilard i wypożyczenie sprzętu do tenisa są dodatkowo płatne.
Spa & Wellness
Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z bogatej oferty masaży.
Informacje dodatkowe
Hotel dysponuje 24-godzinną recepcją, kantorem i sklepem. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Parking oraz pralnia są płatne.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Duży kompleks budynków rozrzuconych obok siebie. Mimo niektórych negatywnych opinii, my wróciliśmy zadowoleni. Trzeba pamiętać że doba zaczyna się o 15. My byliśmy o 12 , i o godzi. 13 poprosiłam o pokój bo Syn źle sie czuł po podróży, przemiły recepcjonista dal nam kartę do pokoju. Pokój mieliśmy w budynku recepcji. Codziennie sprzątany chodz nie zawsze chcieliśmy, ponieważ czasem dłużej spaliśmy. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Baseny dla maluchow między budynkami, my nie korzystaliśmy bo mamy starsze dziecko więc Codziennie byliśmy w aqua parku który jest bliżej morza. Nie trzeba rezerwować leżaków bo jest ich naprawdę dużo nawet o 11,12. Opinie o tym, że brudno wiążą się z tym że ludzie niekoniecznie PL sypią, i oblusga naprawdę jest ba każdym kroku ale tego nie da się przerobić. Fajne animacje. Plus że nalewaki napoje, soki,piwo ,wino w większości samoobsługowe. Jedzenie było monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwe wynajęcie auta przez recepcję, bez wymogu karty kredytowej jedyny koszt 20€ dodatkowego ubezpieczenia, samo auto kłady C 60€ plus te ubezpieczenie.(...) Plaży praktycznie nie ma, same kamloty ale biorąc obuwie do wody można się śmiało popluskac. Za to widok leżąc na leżaku hotelowym na morze jest. Mimo wszystko polecam za tak niska cenę warto.
Mila obsługa, cena
Brak
Hotel zdecydowanie dla tych co lubią dobrze zjeść. Oczywiście można się czepiać, że śniadania się powtarzały bo faktycznie codziennie w stylu angielskim fasolka, bekon, jajka sadzone , jajecznica. Ale dodatkowo było mnóstwo warzyw, pancake, churros, ciasta,ciasteczka, jogurty itd. Za to obiadokolacje na grubym wypasie. W czystej stołówce, gdzie obsługa na prawdę dawała radę nigdy niczego nie brakowało. Szeroki rodzaj mięs (wieprzowina, kurczaki,wołowina, baranina), ryby, owoce morza, warzywa różnego rodzaju, owoce tj.melony,arbuzy,jabłka ,gruszki,ananasy. Płatki jogurty, ciasta, lody do odcięcia. Wina 3 rodzaje,piwo i napoje. Jedzenia górna półka . Dodatkowo połączona stołówka dla rodzin z dziećmi gdzie codziennie pizza, frytki, hamburgery, makarony. Codziennie zupa dobra była pomidorowa i rybna reszta ...no cóż były ciepłe. Bar na plaży fajny z przekąskami i napojami. Drinki ok część płatna. Lody po 3-4 euro choć były też darmowe. Polacy kwaterowani dalej od morza przy stołówce. Francja i Anglia widok na morze....
Hotel przede wszystkim dla rodzin z dziećmi w wieku 2-10 lat starsze się nudzą. Zalety hotelu to duży teren na którym pomimo dużej ilości zawsze było miejsce przy basenie. Fajny Aquapark i zjeżdżalnie . Kids Club dla maluchów niestety bez polskiej obsługi ! Małe dzieci z Polski nie wiedziały o co chodzi...Bardzo dużo Anglików, Francuzów,Polacy. Anglicy głośni dzieciaki grały w piłkę na trawniku a rodzice impreza. ZERO plaży wejście do morza graniczy z cudem. Warto jechać darmowym busem 10 min
Pomimo tego ,że tygodniowo w czerwcu z jednego biura przyjeżdża 170 osób w hotelu nie było polskiego animatora, który by zaoferował dzieciakom jakąś wspólna zabawę.W koszykówkę w basenie tylko dla dorosłych gdzie woda miała 140cm. Jest boisko do piłki nożnej z kozami ale nie można było wypożyczyć piłki i zazwyczaj boisko zamknięte. Syn na jeden mocz poszedł w ramach gier organizowanych przez amatorów z Francji jednak grali dorośli, którzy co cóż nie dali dzieciom pograć. Animacje lipa. P
Hotel przeciętny ,plaża brudna ,śmierdząca kanalozacją,nikt nie przebywa na niej bo obawia się ,zero leżaków ,nic . Jedzenie przeciętne ,owoce z najgorszego sortu.Odradzam .Zapisy na prysznic w dniu wylotu ,połowa gości nie załapał się na kąpiel ! Nie !jeszcze raz nie !
Recepcja 24
Ręczniki stare ,rozdarte,windy przestarzałe.
Mrówki w pokoju ,nawet na 4 pietrze .Należy wziąść proszek z Polski na mrówki .
Czystość ,obsługa ,gimnastyka w basenie ,urządzenia wodne dla dzieci i dorosłych.Super jedzenie.Ładne baseny.Hotel duży ,zagospodarowany.W tygodniu BUS na plaże.
Marne animacje,plaża nie do użytku (-kamienie ,nie da się kąpać ,a nawet spacerować).Poza hotelem NIC( Domy starców i ALDI)
Polecam wszystkim ten hotel i nie wiem skąd tyle bzdurnych i bezsensownych negatywnych opinii. przepyszne jedzenie w restauracji głównej - dużo ryb i owoców morza , dużo warzyw , sałat , serów rożnego rodzaju i wędlin.Kazdy znajdzie coś dla siebie i napewno nie wyjdzie głodny . Na śniadania jajka sadzone , pankeksy itp . Bardzo dobre ciasta i desery . Obsługa bardzo sympatyczna w całym obiekcie . Bardzo fajne wieczory tematyczne i animacje dla dzieci . Hotel zadbany , piękna roślinność i ogród . Jedynym minusem są mrówki w pokojach na paterze Napewno wróciłabym do tego hotelu raz jeszcze !
- przepyszne posiłki w restauracji głównej jak i tematycznej ( codziennie inne np kuchnia azjatycka ) - ładne i czyste pokoje sprzątane codziennie - w basenach czysta i ciepla woda - bardzo ładna i zadbana roślinność wokół hotelu
- mrówki w pokojach na parterze
Tripadvisor