1772 opinie
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel, którego architektura zachwyca nowoczesnym minimalizmem, to prawdziwa oaza odpoczynku i rozrywki. Usytuowany tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży nad błękitnymi wodami Morza Egejskiego, oferuje Gościom niezliczone atrakcje oraz niepowtarzalne widoki na grecką wyspę Kos. W stylu wioski wakacyjnej, zapewnia bogaty wachlarz zajęć animacyjnych i sportowych dla miłośników aktywnego wypoczynku, a także kulinarną podróż przez smaki Turcji i całego świata, której można doświadczyć w hotelowych restauracjach. Dzieci znajdą tutaj mnóstwo atrakcji w miniklubach i na zjeżdżalniach wodnych, podczas gdy dorośli mogą zrelaksować się w spa lub skorzystać z płatnych zabiegów upiększających i masaży. Dzięki profesjonalnej kadrze, dbałości o detale i szerokiemu zakresowi udogodnień, hotel spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i par poszukujących romantycznego wypadu.
Położenie
- bezpośrednio przy plaży
Plaża
Hotel oferuje bezpośredni dostęp do piaszczysto-żwirowej plaży, gdzie Goście mogą bezpłatnie korzystać z parasoli, leżaków i ręczników, co pozwala na pełen relaks w słonecznych promieniach.
Dla dzieci
Dzieci mogą cieszyć się zabawą w brodziku odkrytym i miniklubie, a emocje z pewnością dostarczą 3 zjeżdżalnie wodne zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych.
Baseny
Na terenie obiektu znajduje się aquapark z 3 zjeżdżalniami wodnymi dla dorosłych i 3 dla dzieci, co zapewnia niezapomniane wodne przygody dla całej rodziny.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z kortów tenisowych, siłowni oraz szerokiej oferty sportowej obejmującej między innymi tenis stołowy, minigolf, koszykówkę i siatkówkę plażową. Dla szukających mocniejszych wrażeń dostępne są narty wodne, parasailing, kajaki oraz rowery wodne (wszystkie płatne).
Spa & Wellness
Hotel dysponuje luksusowym centrum spa, gdzie Goście mogą zrelaksować się w łaźni tureckiej, saunie oraz jacuzzi (możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych masaży i zabiegów upiększających).
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje darmowe Wi-Fi w częściach wspólnych, a także płatne usługi pralni, salonu piękności oraz opiekę medyczną.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel zalety : restauracja pracownicy stara się jedzenia bardzo dużo i dobre no chyba że ktoś codziennie jadą w Sheratonie :) urozmaicone dużo warzyw z lody Gałkowane ciasta mięsa jajka itd . Baseny fajne , zjeżdżalnie super sprawa nie duże ale dzieci się bawią , baseny czyszczone regularnie . Zieleń na terenie hotelu super. Plaża no cóż taka sobie żwirek jeszcze ujdzie ale wejście do wody dość strome.nie zachęca . Jednak to jedyny minus. Za 9 euro można jechać do miejscowości obok tam kupić bilety płynąć na kos w marinie jest pan sprzedający . Pokój mały i w sumie starczyłby ale łóżka twarde brudna łazienka - wystarczyłoby oczyścić i byłoby lepiej . Jest balkon to na plus klima działa . Pokój 5/10. Generalnie pobyt udany . Bus do Bodrum jezdzi spod hotelu . Ale taxi 28 euro pod zamek w Bodrum :) jeśli ktoś chce ładna plaża - polecam powiedzieć taxi - Bodrum bitez beach ładna plaża zatoczka . Płatne leżaki ale uwaga za tą sumę która płacimy za leżaki tam zjemy i wypijemy więc super . Ogólnie hotel naprawdę spoko nie mega wypas ale spokojny hotel dużo rodzin dzieci . Spokój i cisza są animacje do 22 czasem Muzyka na żywo .
Restauracja , spokój zieleń .piękny widok na wyspę kos. Załączam zdjęcia
Twarde łóżka brudna łazienka (nie wiele aby było dużo lepiej) mały pokój
Generalnie hotel jest w porządku, fajne drinki- wszystko podawane w szkle. Baseny czyste, sporo leżaków- nie trzeba było o nie walczyć. Wieczorem dobra muzyka, animatorzy nienachalni.
Niestety nie ma co tam jeść 🥲śniadania to jakaś porażka, na obiad 3 rodzaje mięsa w sosie, które nie zachęca wyglądem i smakiem. Z owoców morza to jeden rodzaj ryby, która była odgrzewana/grillowana ponownie i podawana na kolację.
Pobyt ogólnie ok.Ale pierwszy pokój jaki dostalam to wstyd (...)Pokoj z balkonem z widokiem centralnie na ścianke oddziekajaca od schodów plus łazienka poprostu zagrzybiala!!tak bylam inf ze łazienka to max 3 gwiazdki a nie 5 ,ale są jakieś granice.
Plaza z lezakami i parasolami,,baseny,obsługa , dobre jedzenie.I wieczorne rozrywki.
Łazienka zagrzybiala i pokoj z balkonem wychodzącym centralnie na ścianę schodów która zasłania wszystko!
Pobyt bardzo mi się podobał pokoje może nie za duże ale urządzone ze smakiem sprzątanie codziennie wymiana ręczników przy każdym sprzataniu bardzo miła obsługa
Hotel czysty tylko małe niedociągnięcia w łazience 3baseny i 1 dla dzieci dostępność leżaków o każdej porze zarówno przy basenach jak i na plaży obsług obsługująca plażę super czysciutko nawet papierek nie leży bo zaraz jest sprzątnięty ręczniki na plażę zawsze dostepne
Problemy z wifi
Hotel bardzo fajny tuz nad sama plaza z ktorej rozprzestrzenia sie piekny widok na Kos.Jedzenie przepyszne drinki tez ok. Obsluga mila i pomocna.Dbaja o czystosc obiektu jednak o czym nie mozna powiedziec o Paniach sprzatajacych pokoj tu odwalaja kaszane i niestety rezerwacja lezakow co niektorzy rezerwowali z samego rana a przychodzili popoludniu co powodowalo zbyt mala dostepnosc.Obok hotelu niestety nic nie ma.Jednak hotel bardzo polecam.
Pyszne jedzenie, dbalosc o czystosc obiektu. Hotel nad sama plaza.
Rezerwacja lezakow i przy basenie i na plazy.. Bardzo slaba jakosc sprzatania w pokojach
Tripadvisor