1204 opinie
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
O hotelu
W urokliwej miejscowości Bodrum, znajduje się ekonomiczny, hotel, zapewniający Gościom zapierające dech w piersiach widoki. Zbudowany w 2002 roku i częściowo odnowiony w 2017 roku, obiekt oferuje połączenie komfortu i przystępnej ceny, tworząc idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Hotel składa się z pięciu 3-piętrowych budynków, w których mieści się 168 przytulnych pokoi, zaprojektowanych z myślą o wygodzie i relaksie Gości. Dodatkowym atutem obiektu jest restauracja w formie bufetu, oferująca szeroki wybór dań. Hotel, dzięki malowniczemu położeniu i przyjaznej atmosferze, stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania pięknych zakątków regionu i turystycznego miasta. To miejsce, gdzie każdy poczuje się wyjątkowo, niezależnie od tego, czy szuka przygód, czy spokoju i relaksu.
Położenie
Obiekt usytuowany jest nad brzegiem zatoki, w przyjemnej okolicy otoczonej zielenią.
- ok. 600 m od plaży
- 5 km od Yalikavak
- 26 km od centrum Bodrum
- 48 km od lotniska w Bodrum
Plaża
Piaszczysto-żwirowa plaża znajduje się nieopodal obiektu. Leżaki i parasole są dostępne bezpłatnie. Dla Gości dostępny jest także bar.
Dla dzieci
Dla najmłodszych obiekt oferuje plac zabaw, zjeżdżalnie oraz miniklub.
Baseny
Na terenie zewnętrznym hotelu znajdują się 2 baseny, leżaki, parasole oraz ręczniki dostępne bezpłatnie.
Atrakcje
Hotel organizuje animacje, a także zapewnia stół do bilarda. Aktywni sportowo Goście docenią: tenis stołowy, siłownię, kort tenisowy, koszykówkę oraz siatkówkę. Na plaży dostępne są ponadto sporty wodne (płatne).
Spa & Wellness
Goście mogą skorzystać również z hotelowej sauny oraz łaźni tureckiej. Za dodatkową opłatą hotel oferuje masaże.
Informacje dodatkowe
Dodatkowo obiekt oferuje internet Wi-Fi (bezpłatnie).
Aktualnie jestem w tym hotelu i niewiem czemu ludzie go czasem źle oceniają . Hotel super położony . Jedzenie jest bardzo dobre oraz różnorodne. Pokoje sprzątane , obsługa miła i cały czas sprząta . Może nie jest pierwszej nowości ale nie ma się do czego doczepić .
Położenie , jedzenie
Brak
Wystawiam bardzo pozytywną ocenę pomimo kilku minusów. Hotel bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi, ale także na romantyczny wypad we dwoje czy ze znajomymi, kazdy znajdzie cos dla siebie. Byliśmy w terminie 10-17.06. Pogoda byla świetna, codziennie po 30°, woda w basenach ciepła, morze również. Bardzo dobra obsługa, managerowie i szefowie kuchni zawsze na miejscu i do dyspozycji. Jedzenie różnorodne, bardzo duży wybór, przepyszne wyroby cukiernicze. Piękne widoki, niesamowite zachody słońca. Ekskluzywne taxi na zamówienie dowożące w różne miejsca(30€ za 6-8os i autobus spod hotelu za 2€). Szczególnie polecam wybrać się na rejs statkiem w Turgutreis(30€/os).Goście hotelowi to głównie Turcy i Polacy.
*dobra obsługa *smaczne, różnorodne jedzenie, szczególnie ciasta *piękne widoki *2 świetne, czyste baseny(brodzik dla dzieci) *dobry dojazd do atrakcji i miejscowości (taxi, bus spod hotelu) *siłownia *bilard *codzienne animacje dla dzieci *11 km od hotelu w Turgutreis cudowne rejsy statkiem i super bazary z torebkami, ubraniami,itp *codzienne sprzątanie *mini zoo *w pokoju sejf, lodówka, suszarka, balkon *duża restauracja *oddzielna kawiarnia *bar, bar przy basenie, bar na plaży
*alkohole bardzo słabe *brzydka, zaniedbana plaża *brak animacji dla dorosłych
Bardzo polecam pobyt w tym hotelu. Z obiektu roztaczają się piękne widoki na morze, góry i zachód słońca. Lokalizacja jest bardzo dobra ze względu na szybki dojazd do miast, miasteczek, atrakcji. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, starają się aby wszystko dobrze funkcjonowało.
-piękne widoki -dobra lokalizacja -busy spod hotelu -smaczne jedzenie -profesjonalne masaże -animacje dla dzieci, mini zoo -restauracja, kawiarnia, bary -2 baseny, również z brodzikiem -sklep z lokalnymi produktami ok 500m od hotelu -w hotelu sklep z pamiątkami -codzienne sprzątanie pokoi -ogólnie czysto i schludnie
-bardzo brzydka plaża, ale na niej bar, leżaki, pomost, bus dowożący na plażę -brak animacji dla dorosłych, jedynie karaoke codziennie
Generalnie jesteśmy tutaj obecnie i nie zgadzam sie z opiniami, że jest brudno i strasznie z jedzeniem moze do wyboru nie jest dużo ale każdy powinien coś znaleźć dla.siebie. Plaża beznadziejna.nie nadająca sie do użytku dla.dzieci. Jesteśmy tu w 4 osoby i dziecko na jednej rezererwacji i recepcji nie udało sie znaleźć pokiji obok siebie. Musieli nas ulokować w dwóch innych budynkach. I teraz problem z klimatyzacją sytuacja nie akceptowalna od trzech dni nie udało sie obsłudze naprawic klimatyzacji w pokoju 2302 budynek stary bez windy w efekcie końcowym w nocy temperatura w tej małej klitce oscyluje około 27/28 chciałem wczoraj zmiany pokoju ale bez skutecznie. To co teraz sie zadziało z poziomem obsługi w tym Hotelu i awarią klimy zarzutowało, iż obsługa techniczna jak i recepcja zasługuje tylko i wyłącznie na opinie negatywną plus od czterech dni tylko i wyłącznie kłamią i nic nie robią. Oczywiście jak nie pójdę na recepcję i nie zapytam to informacji zwrotnej od nich nie ma poziom obsługi oce iam na dno.
Dużo zadbane zieleni
Hotel przyjazny ale nie zasługuje na 4* niestety rano zimna woda pod prysznicem , plaża wymaga ogarnięcia dużo śmieci dookoła
Przepiękne widoki i pyszne jedzenie
Zimna woda pod prysznicem szczególnie w godzinach rannych, trochę remontu wymaga
Tripadvisor