W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Położenie
1,5 km od centrum Alanyi, ok. 130 km od lotniska w Antalyi.
Plaża
Piaszczysto-żwirowa 50 m od hotelu, przejście przez ulicę. Leżaki, parasole płatne, materace bezpłatne.
Wyżywienie
All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, po południu kawa, herbata, ciasto. Wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe lokalne z wyjątkiem soków ze świeżych owoców, kawy po turecku i lodów dostępne są bezpłatnie w godz. 09:00-23:00.
Zakwaterowanie
Czteropiętrowy budynek posiada 100 pokoi.
Pokoje
Standardowo wyposażone, klimatyzacja, TV/SAT, bezpośrednie połączenie telefoniczne, mini bar, sejf (płatny), łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, WC. Większość z balkonem i widokiem na morze.
Sport i rekreacja
Basen, leżaki, materace, parasole bezpłatne. Tenis stołowy, mały fitness, darts, siatkówka plażowa, wieczorne programy rozrywkowe. Płatne: bilard, sauna, masaż.
Dla dzieci
Brodzik.
Do dyspozycji gości
Lobby z recepcją, restaurację z tarasem, bar przy basenie/snack bar, bar na plaży (do godz. 18:00), kącik TV, fryzjera.
Informacje dodatkowe
Hotel akceptuje karty Mastercard, Visacard.
Cztery gwiazdki troszkę za dużo stanard hostelu w Polsce,ale blisko plaża piękne widoki
Obsługa
Łazienki
Hotel kompletnie nie zasługuje na 4 gwiazdki, maksymalnie 2. W pokojach syf, z klimatyzacji kapie woda na głowę, niedziałająca toaleta, zapchany prysznic z którego lala się cały czas woda, panie pokojówki zależnie od humoru zostawiały świeże ręczniki, karaluchy chodzące po podłodze, jedzenie bez smaku codziennie to samo tylko podane w innej formie. Zdecydowanie odradzam. Pokój miał być z widokiem na plaże, niestety widok był w dużej części na obskurne blokowiska.
Nie podobało mi się kompletnie nic.
1.Słabo działająca klimatyzacja. 2. Codziennie to samo jedzenie bez smaku. 3. Obskurne pokoje. 4. Robactwo przechadzające się po pokoju.
Hotel z pięknym widokiem na plaże,blisko centrum ok.3 km do plaży Kleopatra .Hotel czysty ,sprzątany codziennie .stoliki na stołówce sprzątane po każdym wczasowiczu ,basen sprzątany codziennie ,Bardzo miła obsługa.jedzenie dobre dużo ,śniadania mogły być troszkę urozmaicone ,Jedzenie praktycznie przez cały dzień od 7 do 21 .Nie rozumiem dlaczego hotel ma takie złe opinie .Za tak małe pieniądze ludzie wymagają cudów ,ciekawe jak mieszkają i co jedzą,skoro mają aż takie wymagania .Trochę głośno w nocy ,bo przy samej ruchliwej ulicy ,ale widoki przepiękne .polecam ten hotel i mogłabym pojechać tam ponownie
piękne położenie
małe łazienki ,leżaki przy basenie mogły być ładniejsze ,słabe wifi
Hotel odradzam, max 2 gwiazdki, nie za taką cenę jaką zapłaciliśmy za wakacje. Jedzenie słabe, hotel stary do remontu. Pokój dla 3 osób za mały, ciasno było bardzo. Plus to widoki piękne i okolica, blisko sklepy, bazary. Plaża taka sobie, niezbyt czysta, materace nie czyszczone, stare i zużyte. W dodatku leżaki płatne po 2 euro. Drinki można było dostać mocniejsze po napiwku, ale uwaga, bar czynny tylko do 23 godz. Barmani mili i przyjaźni. Basen ok, ale nic poza tym. Z tego co obserwowałam, nikt z obywateli Europy tam widocznie nie jeździ. Oprócz grupy Polaków około 20 osób i kilku osób ze Słowacji nie było żadnych ludzi innych nacji z UE. Większość raczej obywateli z Turcji. Mało ludzi poza tym w samym hotelu, jak na czas wakacyjny, widocznie hotel nie cieszył się dobrą opinią. Błąd, że tam byliśmy. Można było za tą cenę mieć fajny hotel niedaleko. Hotel powinien przejść gruntowny remont i były super, ponieważ widoki ze stołówki czy pokoi są na morze i są cudowne.
Blisko plaża, piękne widoki z pokoju, stołówki.
jedzenie, hotel stary do remontu, brak piwa na plaży w barze.
Ochyda!!!!!Jeśli kupiłeś all inclusive to jedz do tego hotelu .Po pierwsze nic nie zjesz i będziesz się żywił na mieście.Tragedia
Zaletą jest piękny widok z balkonu na morze.Sprzataczki codziennie sprzataja
Widok widokiem ale jest ulica hałas niezmierny, Hotel z czasów komuny.Jedzenie najgorsze jakie jadłem a jeżdżę dwa razy do roku na wczasy za granicę.Wrecz tragedia. Zero jakichkolwiek rozrywek.Maslo w tubkach ściśnięte,w winogronach ślimak.Oż kurwa wstretny hotel