W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Hotel wybudowany w 1954 roku oferuje 99 komfortowych pokoi. Goście mają do dyspozycji całodobową recepcję, przechowalnię bagażu, kantor wymiany walut oraz usługi pralni. Obiekt wyposażony jest w windę oraz oferuje Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych za opłatą.
Położenie
Zlokalizowany jest w dzielnicy Mestre w Wenecji, około 10 km od historycznego centrum miasta.
- 11,5 km od Mostu Ponte Rialto
- 12 km od Pałacu Dożów
- 13 km od lotniska Wenecja-Marco Polo
- 30 km od lotniska Wenecja-Treviso
Plaża
Publiczna piaszczysta plaża znajduje się około 16 km od hotelu, z łagodnym zejściem do morza. Parasole i leżaki są dostępne za opłatą.
Dla dzieci
Hotel oferuje łóżeczka dla dzieci do 2 lat.
Atrakcje
Dostępne są płatne usługi fitness, a hotel oferuje także dyskotekę i miniklub dla Gości.
Spa & Wellness
Możliwość korzystania ze studia fitness. Spa dostępne za opłatą.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje płatne Wi-Fi. Transport wahadłowy dostępny za dodatkową opłatą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Było bdb! W pokoju klimacik , klima, ładna łazienka i tv. Śniadania całkiem całkiem, choć bez warzyw - poza tym wszelakie pyszności. Hotel przy samym przystanku , w centrum Maestre. Jedyna wada - brak transferu lotnisko Traviso - Centrale i z powrotem. Na szczęście autobusy jeżdżą często , a przy lotnisku stoi bus do Maestre. Blisko sklep. Wszystko co trzeba , za dość niską cenę . Warto!
Jak wyżej
Jak wyżej
Hotel z zewnątrz ok , a w środku bardzo stary , łazienki proszą o remont . Jest czysto co najważniejsze , hotel służył tylko do spania i odpoczynku a nie jako willa do podziwiania. Miła obsługa , świetnie mówią po angielsku .
Znajomość języka angielskiego
Łazienki są okropne
pokoik niestety bardzo malutki z niedomykającym się oknem i pleśnią wokół okna. Nie działająca klimatyzacja.poza tym personel bardzo miły i pomocny,pokój był codziennie sprzątany,śniadania codziennie to samo,ale każdy coś znajdzie dla siebie do wyboru.
miły i pomocny personel,codziennie sprzątany pokój
mały pokój, zepsute okno i klimatyzacja.pleśń wokół okna