Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Położony tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży Giardini Naxos to wymarzone miejsce na sycylijskie wakacje w klimacie śródziemnomorskim. Tutejsze wnętrza odnowione w 2024 roku zachwycają dbałością o detale, błękitem i światłem, odzwierciedlając harmonię otaczającej natury. Gość znajdzie tu idealną przestrzeń do odpoczynku - stylowe, klimatyzowane pokoje z balkonem francuskim, panoramiczną restaurację z bufetem śniadaniowym i włoskimi oraz sycylijskimi specjałami, a także lobby, minimarket i miejsce relaksu na słonecznym tarasie, skąd rozciąga się widok na zatokę. Każdy dzień zachęca do aktywności na plaży lub poznawania słynnych atrakcji regionu, od pełnej zabytków Taorminy po majestatyczny wulkan Etna.
Położenie
Hotel położony jest w Giardini Naxos, nad brzegiem morza, przy lokalnej drodze.
- 50 m od barów i restauracji
- 200 m od sklepów
- 1 km od centrum miejscowości
- 7 km od Taorminy
- 45 km od Katanii
- 55 km od Mesyny
- 60 km od lotniska w Katanii
Plaża
Piaszczysto-żwirkowa plaża znajduje się tuż przy hotelu (przejście przez ulicę). Na wydzielonym odcinku Gość ma do dyspozycji leżaki i parasole (płatne, dostępne sezonowo).
Dla dzieci
Na życzenie dostępne jest łóżeczko dziecięce.
Atrakcje
W okolicy Gość może skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych (oferta zewnętrzna, ok. 50 m od hotelu), egzotycznych spacerów po lokalnych atrakcjach oraz wycieczek do zabytkowej Taorminy czy na wulkan Etna.
Informacje dodatkowe
Gość ma dostęp do Wi-Fi w wyznaczonych miejscach (bezpłatnie). Na miejscu dostępny jest parking (płatny), pralnia i usługa prasowania (za opłatą), room-service (płatny), recepcja czynna całą dobę oraz sejf (bezpłatnie). Hotel akceptuje karty płatnicze.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Prywatna plaża należąca do hotelu po drugiej stronie ulicy była zamknięta po przylocie na kłódkę Pleśń w kabinie prysznicowej Hotel wymaga remontu Brak ekspresu do kawy , kubków, wody etc etc Otoczenie piękne wszędzie blisko
Obsługa sprzątająca plus personel w recepcji jest dużą zaletą tego hotelu
Śniadania monotonne jak na Sycylię to całkowity brak owoców dzień w dzień to samo